Jump to content

UPC-021

Uživatel
 • Content Count

  200
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by UPC-021

 1. Tak, výměna modemu nebo trafa je samozřejmě zcela zdarma i s výjezdem technika. Nesmí být však poškozen zákazníkem.
 2. Tak to je dobré, to hodně ušetřím Díky. On už má jen ten modul, karta teda příjde samostatně od UPC nebo od Licy?
 3. Jo takhle. Takže musím zakoupit nový CA modul. Kdybych později taky zrušil kabelovku, tak CA modul můžu hodit do koše a kartu vrátit.
 4. Můžu si u fy Lica pronajmout pouze UPC přístupovou kartu za vratnou zálohu 200 Kč a spáruje mi to nějak s CA modulem, který si můžu koupit od známého, který od UPC odešel? Nebo je nutné pořídit i ten modul a ten původní už nepotřebný modul může známý zahodit jako bezcenný?
 5. Jsou to normální dvouhodinové záznamy. U Handanu jsem dal OK a hned to zmizlo. Tady čekám a po smazání se navíc posunu na začátek seznamu, opravdu super
 6. Po dnešní akutalizaci když smažu nějakou nahrávku tak okno "čekání" trvá cca 25 sekund, oproti předchozím asi 5 sekundám. Mazání záznamů oproti HANDANU je HODNĚ nepohodlné.
 7. Jo jo, nebudem čekat desítky minut než se stáhne třeba Nero
 8. Stejný problém. Musel jsem nahlásit všechno možné - sériové číslo Kaonu, číslo karty, číslo boxu, pak mi poslal obnovovací signál, ještě jsem měl změnit počáteční frekvenci na 42600 a symbol rate na 6900 - je to tak v pořádku ty hodnoty?
 9. Ovladač Kaonu se mi zdá hodně povedený, rozmístění tlačítek je dobré a ergonomie taky, Oproti Handanu 6000 je super, a oproti Handanu 5000 což byla katastrofa, se to vůbec nedá srovnávat.
 10. Ovladač si musíte pro svůj typ televizoru nastavit.
 11. Jak se charakterizuje rozdíl mezi PVR a HDD rekordérem? Ve své podstatě to je to myslím samé. HDD rekordér akorát umí navíc nahrávat s linkových vstupů.
 12. S nahrávkama jsem zatím spokojený. Jenom jednou se mi stalo že mi to nenahrálo pořad když byly naprogramovány 2 pořady po sobě. Tak mi to nenahrálo ani jeden. Jinak to jede dobře. Občas ale zlobí zapínací tlačítko na bedně. Někdy nejde zapnout a jindy se to vypne až po několikátem stisknutí, což může být i HW chyba protože celé to tlačítko je jak z vietnamské tržnice.
 13. k tomu HDMI DVI k čemu přesně to připojujete?
 14. Při přepínání kanálů exit nemusíte mačkat když přepínáte tím dvojtklačítkem vpravo
 15. Potřebujete nějaký rozbčovač anténního signálu. Jedna zdířka je na TV, druhá na rádio a ta prostřední je na DATA, tedy třeba telefon a nebo internet.
 16. Tomus: To už stojí 500 ? Loni na jaře jsem za to platil 1 kč.
 17. 1, Druhý set top box Handan 5000 za cenu 90 měsíčně 2, Druhý set top box Kaon PVR s 320 GB za 150 měsíčně, možnost ještě akční nabídky na půl roku za 101 Kč Nebo bez set top boxu ale půjde vám pouze analogová nabídka. Další možnost - hodně nepraktická k jednomu set top boxu připojit dvě TV - Potřeboval byste ale hodně dlouhý kabel, kvalita by byla nízká a mohl byste sledovat pouze jeden program na obou TV
 18. Internetovým testům např dsl.cz speednet a podobným bych nevěřil. U mě to háže hausnumera. Z uložto stahuju vesele 6 MB/s a pak dám test dsl.cz a ukáže mi to 10 Mbit/s
 19. Tak tak, technikovi nic nedávat. Na nás to taky zkoušeli. Samozřejmě že bez dokladu.
 20. Pro ten zvuk musíte použít redukci scart/cinch a zapojit to do cinch vstupu zesilovače.
 21. Menší lokální poskytovatel má 6 Gbps to je oproti celoplošnému UPC nepoměr.
 22. Jde o to, že to informace přijme, ale druhý den už si je zase nepamatuje.
 23. Vzhledem k velikosti UPC a počtu zákazníků je to spíše hodně málo než hodně.
 24. Jestli to máte od UPC tak nahlaste závadu. Můžete ještě zkusit dát to do továrního nastavení, ale asi to nepomůže
×
×
 • Create New...