Přejít na obsah

UPC-021

Uživatel
 • Počet příspěvků

  200
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. UPC-021

  Modem Motorola SB5100E - CN

  Tak, výměna modemu nebo trafa je samozřejmě zcela zdarma i s výjezdem technika. Nesmí být však poškozen zákazníkem.
 2. UPC-021

  Pronajmutí pouze karty do DVB C ltelevizoru

  Tak to je dobré, to hodně ušetřím Díky. On už má jen ten modul, karta teda příjde samostatně od UPC nebo od Licy?
 3. UPC-021

  Pronajmutí pouze karty do DVB C ltelevizoru

  Jo takhle. Takže musím zakoupit nový CA modul. Kdybych později taky zrušil kabelovku, tak CA modul můžu hodit do koše a kartu vrátit.
 4. Můžu si u fy Lica pronajmout pouze UPC přístupovou kartu za vratnou zálohu 200 Kč a spáruje mi to nějak s CA modulem, který si můžu koupit od známého, který od UPC odešel? Nebo je nutné pořídit i ten modul a ten původní už nepotřebný modul může známý zahodit jako bezcenný?
 5. Jsou to normální dvouhodinové záznamy. U Handanu jsem dal OK a hned to zmizlo. Tady čekám a po smazání se navíc posunu na začátek seznamu, opravdu super
 6. Po dnešní akutalizaci když smažu nějakou nahrávku tak okno "čekání" trvá cca 25 sekund, oproti předchozím asi 5 sekundám. Mazání záznamů oproti HANDANU je HODNĚ nepohodlné.
 7. UPC-021

  UPC testuje internet o rychlosti 100 Mbit

  Jo jo, nebudem čekat desítky minut než se stáhne třeba Nero
 8. Stejný problém. Musel jsem nahlásit všechno možné - sériové číslo Kaonu, číslo karty, číslo boxu, pak mi poslal obnovovací signál, ještě jsem měl změnit počáteční frekvenci na 42600 a symbol rate na 6900 - je to tak v pořádku ty hodnoty?
 9. UPC-021

  Kaon KCF-B3001 HD PVR

  Ovladač Kaonu se mi zdá hodně povedený, rozmístění tlačítek je dobré a ergonomie taky, Oproti Handanu 6000 je super, a oproti Handanu 5000 což byla katastrofa, se to vůbec nedá srovnávat.
 10. UPC-021

  Kaon KCF-B3001 HD PVR

  Ovladač si musíte pro svůj typ televizoru nastavit.
 11. Jak se charakterizuje rozdíl mezi PVR a HDD rekordérem? Ve své podstatě to je to myslím samé. HDD rekordér akorát umí navíc nahrávat s linkových vstupů.
 12. S nahrávkama jsem zatím spokojený. Jenom jednou se mi stalo že mi to nenahrálo pořad když byly naprogramovány 2 pořady po sobě. Tak mi to nenahrálo ani jeden. Jinak to jede dobře. Občas ale zlobí zapínací tlačítko na bedně. Někdy nejde zapnout a jindy se to vypne až po několikátem stisknutí, což může být i HW chyba protože celé to tlačítko je jak z vietnamské tržnice.
 13. UPC-021

  Kaon KCF-B3001 HD PVR

  k tomu HDMI DVI k čemu přesně to připojujete?
 14. UPC-021

  Kaon KCF-B3001 HD PVR

  Při přepínání kanálů exit nemusíte mačkat když přepínáte tím dvojtklačítkem vpravo
 15. UPC-021

  Připojení druhe TV

  Potřebujete nějaký rozbčovač anténního signálu. Jedna zdířka je na TV, druhá na rádio a ta prostřední je na DATA, tedy třeba telefon a nebo internet.
×