Jump to content

UPC-021

Uživatel
 • Content Count

  200
 • Joined

 • Last visited

 1. Tak, výměna modemu nebo trafa je samozřejmě zcela zdarma i s výjezdem technika. Nesmí být však poškozen zákazníkem.
 2. Tak to je dobré, to hodně ušetřím Díky. On už má jen ten modul, karta teda příjde samostatně od UPC nebo od Licy?
 3. Jo takhle. Takže musím zakoupit nový CA modul. Kdybych později taky zrušil kabelovku, tak CA modul můžu hodit do koše a kartu vrátit.
 4. Můžu si u fy Lica pronajmout pouze UPC přístupovou kartu za vratnou zálohu 200 Kč a spáruje mi to nějak s CA modulem, který si můžu koupit od známého, který od UPC odešel? Nebo je nutné pořídit i ten modul a ten původní už nepotřebný modul může známý zahodit jako bezcenný?
 5. Jsou to normální dvouhodinové záznamy. U Handanu jsem dal OK a hned to zmizlo. Tady čekám a po smazání se navíc posunu na začátek seznamu, opravdu super
 6. Po dnešní akutalizaci když smažu nějakou nahrávku tak okno "čekání" trvá cca 25 sekund, oproti předchozím asi 5 sekundám. Mazání záznamů oproti HANDANU je HODNĚ nepohodlné.
 7. Jo jo, nebudem čekat desítky minut než se stáhne třeba Nero
 8. Stejný problém. Musel jsem nahlásit všechno možné - sériové číslo Kaonu, číslo karty, číslo boxu, pak mi poslal obnovovací signál, ještě jsem měl změnit počáteční frekvenci na 42600 a symbol rate na 6900 - je to tak v pořádku ty hodnoty?
 9. Ovladač Kaonu se mi zdá hodně povedený, rozmístění tlačítek je dobré a ergonomie taky, Oproti Handanu 6000 je super, a oproti Handanu 5000 což byla katastrofa, se to vůbec nedá srovnávat.
 10. Ovladač si musíte pro svůj typ televizoru nastavit.
 11. Jak se charakterizuje rozdíl mezi PVR a HDD rekordérem? Ve své podstatě to je to myslím samé. HDD rekordér akorát umí navíc nahrávat s linkových vstupů.
 12. S nahrávkama jsem zatím spokojený. Jenom jednou se mi stalo že mi to nenahrálo pořad když byly naprogramovány 2 pořady po sobě. Tak mi to nenahrálo ani jeden. Jinak to jede dobře. Občas ale zlobí zapínací tlačítko na bedně. Někdy nejde zapnout a jindy se to vypne až po několikátem stisknutí, což může být i HW chyba protože celé to tlačítko je jak z vietnamské tržnice.
 13. k tomu HDMI DVI k čemu přesně to připojujete?
 14. Při přepínání kanálů exit nemusíte mačkat když přepínáte tím dvojtklačítkem vpravo
 15. Potřebujete nějaký rozbčovač anténního signálu. Jedna zdířka je na TV, druhá na rádio a ta prostřední je na DATA, tedy třeba telefon a nebo internet.
×
×
 • Create New...