Jump to content

marena

Uživatel
 • Content Count

  296
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

marena last won the day on June 21

marena had the most liked content!

About marena

 • Rank
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Mladá Boleslav
 • UPC Internet
  Internet 300
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  Telefon 30 minut
 • Zařízení od UPC
  Modem Compal, HD Mediabox, CA modul

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Polsko zůstalo pod Liberty, zatímco my jsme už pod Vodafonem. Asi už je to nepřátelské území 😁
 2. No, jak jsem právě četl ve vedlejším vláknu, začínají tím, že zruší aplikaci YouTube na HD DVR Mediaboxech. Asi to tak čeští zákazníci chtějí, jsme holt specifický trh.
 3. A tohle by právě mělo platit i obráceně. Pokud Vodafone nesmí mít exkluzivní kanál, zatímco ostatní operátoři můžou (a můžou tak vydírat zákazníky Vodafonu), tak je Vodafone v konkurenčním boji výrazně znevýhodněn. Třeba se Vodafone konečně odhodlá k tomu, co si Liberty netrouflo, dát tuto záležitost k soudu a domáhat se narovnání. Například v Anglii před lety podobná kauza skončila tak, že žádný operátor nesmí bránit ostatním v přístupu k jeho exkluzivním kanálům, musí všem poskytnout velkoobchodní nabídku. Šlo tenkrát právě taky o sportovní kanály.
 4. marena

  P CA moduly

  Rozumná cena. Kdybych já svůj koupený modul prodával, chtěl bych za něj nejméně 3000. Pokud někdo prodával za 400, tak vůbec netušil, jaká je situace. Nový modul vám nikdo prodat nemůže a proto ty stávající zákonitě nabývají na ceně. Pokud Vodafone nezačne moduly zase prodávat, tak jejich cena může stoupnout klidně ještě výš. To je zákon nabídky a poptávky. A mimochodem, nový nestál 1000, ale 1200, aspoň když já ho kupoval.
 5. V současnosti hlavně tím, že OD je přístupné přes settopbox, zatímco Go ne. Ale platí i to, co píše Jack.
 6. Ano. A ti čeští zástupci tady jsou jen proto, aby nám vysvětlili, proč něco nejde. Jako když si trvale stěžujeme na problémy jako je řazení programů na cihle nebo nesmyslné uvádění seriálů v EPG a Davis nám vysvětlí, že to nejde opravit, protože české zastoupení změnu udělat nemůže, to může jen holandská centrála. A ta se na nás vys...kašle, protože jim za to nestojíme.
 7. Není. Dokonce ani není potřeba něco vyvíjet, existuje dost kvalitních settopboxů. Jen by nebyly tak levné. A cena je pro UPC to hlavní, co je zajímá. Spokojenost klientů to není.
 8. Neudělají. Stejně jako s nemožností řazení stanic na cihle nebo s nesmyslným EPG. To všechno tu po celé roky kritizuje spousta lidí a pořád marně. Nikdo už na tyhle požadavky ani neodpovídá, proto všichni ti, co už tu nějakou dobu jsou, postupně rezignovali a o podobných problémech píšou už jen nováčci, kteří nechápou, jak si může UPC něco takového dovolit. No, může, protože má pořád dost zákazníků, kteří si to nechají líbit. Uvidíme, jak to bude pod Vodafonem, ale osobně čekám, že spíš horší než lepší.
 9. Ne, záseky se rozhodně odstranit nepodařilo, někdy ve čtvrtek jsem se pokušel něco zhlédnout a po asi 10 minutách normálního přehrávání začal obvyklý kolotoč, kdy se asi vteřinu přehrává, pak se obraz na chvíli zasekne a pak přeskočí asi o 10 vteřin dál. Pak zase vteřinu přehrává, zasekne se a přeskočí dalších 10 vteřin a tak pořád dokola. V internetovém připojení ani v settopboxu problém nebyl, protože jsem si pak pustil jiný pořad z jiného dne a ten běžel normálně. Takže to buď měli špatně nahrané nebo měl problémy jeden konkrétní server, na kterém byl ten pořad. A neustálé změny kvality přehrávání už ani nepovažuju za chybu, to je na STB samozřejmost.
 10. U nás zase Nova a Prima, taky neustálé rozpadávání, kvalita signálu přitom stoprocentní, chyby musejí vznikat už u zdroje.
 11. Dnes jsem se na STB zpětně díval na Nova sport a nejen že kvalita občas padala, ale v některých častech se několikrát za minutu přehrávání na vteřinu zaseklo a když znovu naskočilo, bylo asi o 5 vteřin dál. Takže nekoukatelné. Nevypadá to, že se něco změnilo.
 12. Po desáté možná, ale před desátou ne. Já jsem si něco pouštěl zpětně asi od půl deváté a zhruba hodinu to jelo s občasnými záseky, ale jelo. Okolo půl desáté se frekvence záseků zvýšila a po pár minutách se rozpadlo spojení a byl konec. Počkal jsem do půlnoci a pak jsem to dokoukal, to už zase fungovalo dobře. Prostě mezi osmou a desátou je to smrt, nic se nezměnilo.
 13. Dnes je moc hezký příklad problému s umazáváním pevných mezer, vedoucí ke zkomoleným slovům, o kterém se tu před časem diskutovalo a o kterém technik tvrdil, že neexistuje. Dnešní Jsem božská na HBO, viz screenshot. Tohle se ukazuje na malém Kaonu a v Horizon Go na PC. Problém je jen tady, není ve "skutečném" EPG, které se ukazuje v televizi s CA modulem, tam ty chyby nejsou (ale tam taky je úplně jiný text). Cihlu nemám, tak nevím, co se ukazuje tam, může se někdo podívat?
×
×
 • Create New...