Jump to content

marena

Uživatel
 • Content Count

  285
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

marena last won the day on November 6 2018

marena had the most liked content!

About marena

 • Rank
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Mladá Boleslav
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Modem Compal, HD Mediabox

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dnes jsem se na STB zpětně díval na Nova sport a nejen že kvalita občas padala, ale v některých častech se několikrát za minutu přehrávání na vteřinu zaseklo a když znovu naskočilo, bylo asi o 5 vteřin dál. Takže nekoukatelné. Nevypadá to, že se něco změnilo.
 2. Po desáté možná, ale před desátou ne. Já jsem si něco pouštěl zpětně asi od půl deváté a zhruba hodinu to jelo s občasnými záseky, ale jelo. Okolo půl desáté se frekvence záseků zvýšila a po pár minutách se rozpadlo spojení a byl konec. Počkal jsem do půlnoci a pak jsem to dokoukal, to už zase fungovalo dobře. Prostě mezi osmou a desátou je to smrt, nic se nezměnilo.
 3. Dnes je moc hezký příklad problému s umazáváním pevných mezer, vedoucí ke zkomoleným slovům, o kterém se tu před časem diskutovalo a o kterém technik tvrdil, že neexistuje. Dnešní Jsem božská na HBO, viz screenshot. Tohle se ukazuje na malém Kaonu a v Horizon Go na PC. Problém je jen tady, není ve "skutečném" EPG, které se ukazuje v televizi s CA modulem, tam ty chyby nejsou (ale tam taky je úplně jiný text). Cihlu nemám, tak nevím, co se ukazuje tam, může se někdo podívat?
 4. Jojo, u mě totéž. Zkusil jsem se i přihlásit na Horizon a to vrací chybu: Ale do Moje UPC se přihlásit lze...
 5. Mezi osmou a desátou večer jsou problémy pravidelně, je potřeba koukat v jiné časy...
 6. Ne, chyba je ve firmwaru Kaonu, který se při pokusu o stažení aktualizací zasekne a zůstane mrtvý (aspoň u mě, mám ECO režim, u vás s rychlým startem zřejmě jen zůstává zapnutý). Dá se jen vypnout natvrdo, proto zhasnou i hodiny. To časté samozapínaní by mohlo být tím, že box není připojen k internetu. Mně se zapíná jen jednou denně, ale skoro vždy u toho umře. Jediné, co funguje, aby to přežil, je vypínat ho vždy dlouhým podržením vypínacího tlačítka, jak radil tomus. Ale pokud ho vypínáte jen proto, aby nespotřebovával zbytečně elektřinu, tak to dělat nemusíte, když nemáte nastaven ECO režim. Jak tady před pár lety někdo měřil, tak v zapnutém stavu bere asi 25W a ve "vypnutém" 22W.
 7. No, tak teď máte možnost to nahlásit, viz Formulář pro hlášení chyb služby zpětného zhlédnutí (Novinky a všeobecná diskuze).
 8. Jojo, to znám, taky mi takhle odcházel... Ale malý Kaon zase má ZZ a to pak jde koukat i na seriály, co šly jindy. To už paní vůbec neuvidíte :-D S tím Vodafonem bych byl opatrný, můžeme sice doufat, že konečně dostaneme nezmrvené EPG a boxy, které umožní seřazení kanálů a budou na ovladač reagovat dřív, než za pár sekund, ale často takovéhle převzetí firmy bývá změnou k horšímu. No, musíme se nechat překvapit.
 9. To zasekávání se mi stávalo dříve, teď už nějakou dobu je vše v pořádku. Dřiv pomáhalo vykašlat se na přehrávání, když se to začlo sekat, a podívat se na to druhý den. To už vše běželo. Nic moc rada, já vím :-D
 10. 😁 Tak ještě jednou zopakuji tu první větu, kterou jste zapomněl quotovat: Pokud někdo má CA modul, tak může sledovat všechny kanály , které si platí. A to bez ohledu na to, jestli má nebo nemá aplikaci, bez ohledu na Horizon Go. Aplikace pak už jen zpřístupní ZZ. Nechce se mi dohledávat, které konkrétní kanály v Horizon Go chybějí, ale tipnul bych si, že všechny, které mají ZZ, jsou i v Horizon Go. Respektive, všechny programy, u kterých je ZZ přistupné ze STB, jsou i v Horizon Go a mají tedy přistupné ZZ z aplikace.
 11. Pokud někdo má CA modul, tak může sledovat všechny kanály, které si platí. Pokud má aplikaci, může přes Horizon Go používat ZZ u všech kanálů, které to podporují, stejně jako kdyby měl STB (přesně jak píše Marek). Nevím, jestli je nějaký kanál, který podporuje ZZ a zároveň není v Horizon Go, ale na 99 % platí, že CA modul+aplikace=STB. Jen nebudete potřebovat druhý ovladač, reakce nebudou trvat několik vteřin, budete si moct seřadit kanály podle sebe, nic vám nebude spotřebovávat 20W i ve "vypnutém" stavu, atd.
 12. Ono je to ještě horší. Oni mají aplikaci (aspoň pro Android TV), která i umí ZZ i na TV s CA modulem, ale my ji máme zakázanou. Dostali ji jen Slováci.
 13. Mě by to taky zajímalo, protože u mě upgrade nejspíš neproběhl. Přetáčení v ZZ na pětišipku je pořád nejpomalejší místo nejrychlejší.
 14. Se vším ostatním naprosto souhlasím, ale s touhle větou souhlasit nemůžu. ZZ je to nejlepší, co za posledních x let UPC zavedla a zcela to mění koncept sledování televize. Já už naživo sleduju jen některé sportovní přenosy (a to zdaleka ne všechny, nejméně polovinu si pouštím později). Tak 90 % věcí vidím jen přes ZZ. Že to občas zlobí, to je pravda, ale mně (a musím to zaklepat na dřevo) teď vše jede už pár měsíců bez problémů.
×
×
 • Create New...