Jump to content

marena

User
 • Content Count

  388
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

marena last won the day on March 30

marena had the most liked content!

Community Reputation

60 Vynikající

About marena

 • Rank
  Člen

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  300 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Mladá Boleslav

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A ten se sakra vyplatí, když stojí víc než gigabit 🤣
 2. Aha, tak to potom jo 😀 díky za info 👍 Na video jsem samozřejmě nekoukal, to se přiznám 😀 A ohledně řazení je fakt, že když si přepnu hlasem, tak mě vlastně číslo nezajímá. Jen to bude blbé v noci, hulákat na televizi a budit tím děti. Nebo manželku, když budu říkat "Hustler HD" 🤪
 3. "Přijímač se také obejde bez ethernetového kabelu - disponuje Wi-Fi rozhraním" - to jako že podporuje _i_ wi-fi nebo že má _jen_ wifi a vůbec nemá zdířku pro ethernet? "set-top box může být uložený třeba v šuplíku" - tam bude asi skvěle reagovat na hlasové povely :-) A na závěr obligátní otázka - umí to řadit programy?
 4. No, upřímně řečeno, po tom, co zatím Vodafone předvedl, bych se tomu vůbec nebránil. O moc horší už to být nemůže. Navíc by se mohlo stát, že ČEZ chce jen mobilní síť a TV by mohl prodat třeba zpátky UPC :-)
 5. Ale to obvykle není aplikací, totéž dělá i STB i přehrávač v PC. Tam je problém s tim, že se to nejspíš nenahrálo nebo nahrálo špatně.
 6. No jak kdo. Třebá já jsem na nahrávaní navyklý dost, a to, co je na tom novém boxu, je jen trochu prodloužené zpětné zhlédnutí, ne nahrávání. Dost mě taky štve, že přijdu o desítky mých oblíbených filmů, které jsem si za ty roky nahrál a občas si je pouštím.
 7. Jen ze zakódovaných programů. Ty z nekódovaných jdou normálně zkopírovat a přehrát kdekoli.
 8. Máš pravdu 👍, nemám ho doma a budu se snažit, abych ho doma neměl co nejdéle. Stačí mi ale číst, co se o něm píše. Opět, máš pravdu, nemůžu tvrdit, že je nejhorší na světě, protože jsem nevyzkoušel všechny STB na světě. Ale jak už jsem tady psal mnohokrát, pro mě je neakceptovatelné už jen to, aby mi STB nedovolil seřadit si programy a vyházet ze seznamu ty, které nesleduji. A to ještě já mám Komplet, takže teoreticky můžu koukat na všechno, ale umíš si představit, že tohle používá někdo, kdo má Klasik a musí těch 20-30 programů, které mu fungují, hledat mezi dalšími asi 150, kde vidí jen tmu?
 9. Ano, nejspíš to opravdu má ještě dětské nemoci. Přesto se tímto polofunkčním zmetkem ve velkém nahrazují funkční staré boxy. Na které jsme sice všichni nadávali, ale proti tomuhle to zřejmě byla ještě paráda. Tipnu si, jak to bude pokračovat. Vodafone slíbí, že chyby opraví, že třeba i přidá řazení kanálů, slíbí hory doly, ale nic z toho neudělá. Několik let nás bude utvrzovat v tom, že na tom pracuje, ale nikdy neuvidíme žádný výsledek (přesně stejně, jako to dělalo UPC). Až na to všichni po pár letech rezignují a buď budou se skřípěním zubů tenhle nejhorší set-top box na světě používat nebo
 10. Není potřeba se omlouvat, stačí příště jen líp hledat 🙂 A pak už jen zavolat na zákaznickou linku a požádat o změnu adresy.🙂
 11. @michalekuba Pokud byste to tady opradvu četl, tak byste věděl, že je to právě tím, že máte IPv6. Jsou tu desítky úplně stejných dotazů a u všech z nich odpověď, že forwarding funguje jen na IPv4. Musíte si zažádat o převod na IPv4.
 12. Super, ale to se nás s kabelovkou netýká, to je jen pro Vodafone TV. Nebo ne? v Moje UPC žádná zmínka není.
 13. Vy vážně nechápete, že tady jste na fóru uživatelů Vodafonu?!? Tedy lidí jako jste vy? Že tu nikdo do žádné databáze nevidí?
 14. Že vas baví se s ním hádat... 🥱
 15. No, pokud se to má v březnu nasadit, tak už by dávno musely běžet testy, teď už by to museli zkoušet i beta testeři mimo firmu. Jestli to teď ještě netestují ani internisti ve Vodafonu, tak to bude nejdřív v létě. Osobně jsem ale skeptik, řekl bych že to dopadne stejně, jako když UPC po vlně nevole slibovala (a to jen neoficiálně), že cihla bude umět řadit stanice, že už na tom pracují.
×
×
 • Create New...