Přejít na obsah

marena

Uživatel
 • Počet příspěvků

  249
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  6

marena last won the day on 23. února

marena had the most liked content!

O uživateli marena

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Mladá Boleslav
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Modem Compal, HD Mediabox

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. marena

  Lokalizace / překlad

  já zase vidím "Odesláno Sunday v 09:24" a v druhém prohlížeči (kde mám ovšem nastaveno jako default language angličtinu) dokonce "Posted Sunday at 11:24 AM" (a to na stejném postu - vypadá to, že někdy se používá GMT a jindy lokální čas, ale překvapivě u toho částečně přeloženého je GMT a u anglického lokální).
 2. marena

  Lokalizace / překlad

  A ne spíš "V poslední době přibylo mnoho příspěvků"? Nebo něco podobného, co zní lépe bez podmětu. Možná ještě přidat "zde" před "přibylo", to nahradí podmět.
 3. marena

  EPG

  Jistěže mám, většinou koukám na televizi jen přes zpětné zhlédnutí. Naopak, když se mi jednou stalo, že STB nějak neviděl síť, najednou mi u seriálů v EPG ukazoval čísla dílů (ale ne sérií). Takže pokud to, co by mělo být EPG, stahuje přes internet, informace o číslech úplně chybí a je to mnohem horší, než když si stáhne opravdové EPG... Přitom někde ty informace o dílech i sériích získat umí, protože když si nějaký seriál nechám nahrávat, mám u nahrávky informaci "díl X, série Y". Ono to pak stejně nefunguje správně, ukazuje to totiž stejný díl u všech nahrávek, když mám nastavené opakované nahrávání každý den. Ale to už je detail.
 4. marena

  EPG

  Hmm, opravdu? Zajímavé, takže to przní jen na Kaonech.
 5. marena

  EPG

  To máte tu nevýhodu, že na TV jsou v EPG vidět čísla dílů. Na STB je to mnohem lepší, tam je jen název seriálu, nechybí jen číslo řady, chybí i číslo dílu, tak nás to aspoň nemate :-/
 6. marena

  Výpadky televize

  Já bych řekl, že to postihuje hlavně muxy s frekvencemi nad 700MHz (u mě nejvíc muxy 730 a 738) . Přitom právě pásmo nad 700MHz bylo nově vyhrazeno pro přenos mobilních dat. Je možné, že by probíhalo nějaké testování (nebo dokonce začátek provozu) a vysílaná data by rušila kabelovku? Ale to rušení by muselo být už někde u zdroje, který se před odesláním dál snaží opravit data, protože i já vidím úroveň bitové chyby jen těsně nad nulou, ale obraz je přitom nekoukatelný.
 7. marena

  Hlasitost reklam

  Pokud máte opravdu HD Mediabox (tedy ne cihlu), tak si kanály seřadit můžete. Označte si své kanály jako oblíbené, přidávejte je v požadovaném pořadí a máte to. Pak už listujete jen těmi kanály, které jste vybral, jsou správně seřazené a mají i správně čísla v tom pořadí, v jakém byly přidány. Když si budete chtít něco přidat/odebrat/změnit pořadí, je na to v nastavení aplikace.
 8. marena

  Prima comedy central

  Technik psal, že ho brzo vypnou, že zůstane jen placená HD verze. Ale u mě pořád ještě funguje i na televizi bez CA modulu...
 9. marena

  Nové stanice

  Ještě by bylo fajn u Golf Channelu zapnout zpětné zhlédnutí, ne každému se chce (nebo může) být vzhůru třeba do dvou ráno.
 10. marena

  K: CA Modul

  Tak takovou televizi bych taky chtěl! :-)
 11. marena

  Nové stanice

  Ano, to by mohlo být řešení. Ale já občas když něco nahrávám a chci koukat na něco jiného a druhá TV s CA modulem je vypnutá, přehodím modul k sobě a můžu koukat přímo na TV i na placené kanály. Kdybych přeladil na DVB-T, ztratilo by se mi naladění DVB-C, ty hloupé televize neumožňují mít naladěné oboje najednou... Mně by hlavně zajímala odpověď na otázku, proč je v DVB-C většina volně šiřitelných stanic dostupná i v nekódované SD verzi, ale některé nejsou. Bitrate to asi nebude, konkrétně PCC jej má (soudě podle kvality obrazu) dost nízký.
 12. marena

  Liga majstrov na UPC?

  A i kdyby plánovali, tak jestli má O2 koupená práva na následující 3 roky, můžou se o koupi práv ucházet právě až za ty 3 roky. Takže stejně máme smůlu...
 13. marena

  Nové stanice

  Děkuji za odpověď. Ale HD verze je kódovaná. Takže doteď, když jsem chtěl koukat na PCC, mohl jsem pustit jen TV, nemusel jsem zapínat STB. To už nepůjde :-( To není žádná velká ztráta, ale pro lidi s TV Start je to horší, ti o PCC přijdou úplně. Proč ostatních asi 15 FTA kanálů všech českých stanic je k dispozici v nekódovaném SD + kódovanémHD, jen PCC a Prima Krimi ne?
 14. marena

  Nové stanice

  To jsem se taky divil, já to objevil navečer, hned jak jsem zapnul STB. Ale jen díky tomu, že původní SD verze nebyla jen přesunuta na jinou pozici, ale úplně zmizela. Tím se mi odebrala z oblíbených a měl jsem všechny kanály posunuté. Může někdo zodpovědný říci, proč došlo rovnou k odstranění SD verze? Když všechny ostatní běžné české volně dostupné stanice SD verzi mají a navíc tady SD verze je na původní frekvenci pořád dostupná? Tedy je dostupná jen na televizi samotné, kde můžu proladit konkretní frekvenci. Na STB taková možnost není.
 15. marena

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Koukám že po mnoha měsících bez problémů mi už zase nefunguje ZZ. Ani na STB ani na webu. Všude mi píše, že nemám předplatné. Copak se zase děje?
×