Přejít na obsah

marena

Uživatel
 • Počet příspěvků

  241
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  6

marena last won the day on Únor 23

marena had the most liked content!

O uživateli marena

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Mladá Boleslav
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Modem Compal, HD Mediabox

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. marena

  Nové stanice

  Ještě by bylo fajn u Golf Channelu zapnout zpětné zhlédnutí, ne každému se chce (nebo může) být vzhůru třeba do dvou ráno.
 2. marena

  K: CA Modul

  Tak takovou televizi bych taky chtěl! :-)
 3. marena

  Nové stanice

  Ano, to by mohlo být řešení. Ale já občas když něco nahrávám a chci koukat na něco jiného a druhá TV s CA modulem je vypnutá, přehodím modul k sobě a můžu koukat přímo na TV i na placené kanály. Kdybych přeladil na DVB-T, ztratilo by se mi naladění DVB-C, ty hloupé televize neumožňují mít naladěné oboje najednou... Mně by hlavně zajímala odpověď na otázku, proč je v DVB-C většina volně šiřitelných stanic dostupná i v nekódované SD verzi, ale některé nejsou. Bitrate to asi nebude, konkrétně PCC jej má (soudě podle kvality obrazu) dost nízký.
 4. marena

  Liga majstrov na UPC?

  A i kdyby plánovali, tak jestli má O2 koupená práva na následující 3 roky, můžou se o koupi práv ucházet právě až za ty 3 roky. Takže stejně máme smůlu...
 5. marena

  Nové stanice

  Děkuji za odpověď. Ale HD verze je kódovaná. Takže doteď, když jsem chtěl koukat na PCC, mohl jsem pustit jen TV, nemusel jsem zapínat STB. To už nepůjde :-( To není žádná velká ztráta, ale pro lidi s TV Start je to horší, ti o PCC přijdou úplně. Proč ostatních asi 15 FTA kanálů všech českých stanic je k dispozici v nekódovaném SD + kódovanémHD, jen PCC a Prima Krimi ne?
 6. marena

  Nové stanice

  To jsem se taky divil, já to objevil navečer, hned jak jsem zapnul STB. Ale jen díky tomu, že původní SD verze nebyla jen přesunuta na jinou pozici, ale úplně zmizela. Tím se mi odebrala z oblíbených a měl jsem všechny kanály posunuté. Může někdo zodpovědný říci, proč došlo rovnou k odstranění SD verze? Když všechny ostatní běžné české volně dostupné stanice SD verzi mají a navíc tady SD verze je na původní frekvenci pořád dostupná? Tedy je dostupná jen na televizi samotné, kde můžu proladit konkretní frekvenci. Na STB taková možnost není.
 7. marena

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Koukám že po mnoha měsících bez problémů mi už zase nefunguje ZZ. Ani na STB ani na webu. Všude mi píše, že nemám předplatné. Copak se zase děje?
 8. marena

  Obnovení programové nabídky

  Aha, děkuji za informaci, já na ten link nechtěl klikat, když ho nepotřebuji, nevěděl jsem, zda se hned po kliknutí nepošle obnovení. Nicméně teď jsem to zkusil a v druhém odstavci "Postupujte prosím krok po kroku" se mi ukáže jen to první tlačítko, tedy nemám možnost obnovit programovou nabídku na všech zařízeních. Systém si zřejmě opravdu myslí, že mám jen ten settopbox...
 9. marena

  Obnovení programové nabídky

  Asi to neopravili plošně, ale jen těm, kdo napsali číslo smlouvy. Já mám pronajatý STB, který v Moje UPC vidím, a zakoupený CA modul, který stále nevidím. Jen by mě zajímala jedna věc - kliknutí na Obnovení programové nabídky provede obnovení jen na daném jednom zařízení (čemuž by napovídalo jak umístění tohoto linku v odstavci u zařízení tak jeho URL, které obsahuje /MyServices/TvResetDevice/01234...) nebo na všech zařízeních? Pokud jen na jednom, znamená to, že když budu potřebovat obnovit ten modul, tak to udělat nemůžu, když v seznamu mých zařízení není?
 10. marena

  AVC vs HEVC

  Jednoduché bezeztrátové stříhání HEVC videa by mělo jít v Avidemuxu nebo ve VirtualDub2. Asi je potřeba mít nainstalované kodeky, mně se osvědčily Shark007 kodeky, které mi umožňují vidět video i třeba v Subtitle Workshopu.
 11. marena

  EPG

  Je pravda, že EPG je u UPC hodně naprd, ale možná se něco děje, protože teď koukám na Comedy central a tam vidím "Comedy Club - I/1". Že by? Seriály na ostatnich kanálech zatím pořád špatně, ale tahle první vlaštovka je příslibem lepších časů.
 12. marena

  Nové stanice

  No ono je to ve skutečnosti 2^7krát víc... Hlavně když se podíváte na vlastnosti CI, tak můžete vidět, že kód předplatného je 32bitový. Není tedy v možnostech CI mít víc než 31 nezávislých kanálů/balíčků.
 13. marena

  EPG

  To ani na malém Kaonu. Ale tam jde aspoň zmáčknout Rec tlačítko, po čemž se nahrávání spustí, ale musíte u toho sedět a ručně pak nahrávání taky ukončit.
 14. marena

  CBN CH7465LG sa restartuje kazdých 30 min

  Ano, přesně tak, tohle ukazuje, kdy byl poslední restart. Pokud je problém jen v tom, že se musí na dálku změnit něco v konfiguraci, nechápu, proč i u mě neudělali totéž. Navíc se jak technik na telefonu, tak ten, co přišel s novým modemem tvářili, jako že nikdy o problému opakovaných samovolných restartů neslyšeli a netuší, co by ho mohlo způsobovat.
 15. marena

  CBN CH7465LG sa restartuje kazdých 30 min

  Mně tohle začal Compal dělat před týdnem, po devíti měsících fungování. Každých 10-90 minut se sám od sebe restartnul. Včera mi technik přivezl nový. Po úvodní půlhodince nabíhání se restartnul už jen jednou, asi o hodinu později, a od té doby drží, zatím je to asi 20 hodin. Tak doufám, že už to bude v pořádku, že to opravdu bylo vadným modemem. Nějaké kontroly dotažení konektorů nebo tovární nastavení modemu, které vám nejspíš budou vnucovat, to udělat můžete, ale nejspíš to nepomůže, aspoň u mě to nepomohlo.
×