Přejít na obsah

marena

Uživatel
 • Počet příspěvků

  281
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  8

marena naposledy vyhrál Listopad 6 2018

marena má nejvíce líbivý obsah

O uživateli marena

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Mladá Boleslav
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Modem Compal, HD Mediabox

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Jojo, u mě totéž. Zkusil jsem se i přihlásit na Horizon a to vrací chybu: Ale do Moje UPC se přihlásit lze...
 2. Mezi osmou a desátou večer jsou problémy pravidelně, je potřeba koukat v jiné časy...
 3. Ne, chyba je ve firmwaru Kaonu, který se při pokusu o stažení aktualizací zasekne a zůstane mrtvý (aspoň u mě, mám ECO režim, u vás s rychlým startem zřejmě jen zůstává zapnutý). Dá se jen vypnout natvrdo, proto zhasnou i hodiny. To časté samozapínaní by mohlo být tím, že box není připojen k internetu. Mně se zapíná jen jednou denně, ale skoro vždy u toho umře. Jediné, co funguje, aby to přežil, je vypínat ho vždy dlouhým podržením vypínacího tlačítka, jak radil tomus. Ale pokud ho vypínáte jen proto, aby nespotřebovával zbytečně elektřinu, tak to dělat nemusíte, když nemáte nastaven ECO režim. Jak tady před pár lety někdo měřil, tak v zapnutém stavu bere asi 25W a ve "vypnutém" 22W.
 4. No, tak teď máte možnost to nahlásit, viz Formulář pro hlášení chyb služby zpětného zhlédnutí (Novinky a všeobecná diskuze).
 5. Jojo, to znám, taky mi takhle odcházel... Ale malý Kaon zase má ZZ a to pak jde koukat i na seriály, co šly jindy. To už paní vůbec neuvidíte :-D S tím Vodafonem bych byl opatrný, můžeme sice doufat, že konečně dostaneme nezmrvené EPG a boxy, které umožní seřazení kanálů a budou na ovladač reagovat dřív, než za pár sekund, ale často takovéhle převzetí firmy bývá změnou k horšímu. No, musíme se nechat překvapit.
 6. To zasekávání se mi stávalo dříve, teď už nějakou dobu je vše v pořádku. Dřiv pomáhalo vykašlat se na přehrávání, když se to začlo sekat, a podívat se na to druhý den. To už vše běželo. Nic moc rada, já vím :-D
 7. 😁 Tak ještě jednou zopakuji tu první větu, kterou jste zapomněl quotovat: Pokud někdo má CA modul, tak může sledovat všechny kanály , které si platí. A to bez ohledu na to, jestli má nebo nemá aplikaci, bez ohledu na Horizon Go. Aplikace pak už jen zpřístupní ZZ. Nechce se mi dohledávat, které konkrétní kanály v Horizon Go chybějí, ale tipnul bych si, že všechny, které mají ZZ, jsou i v Horizon Go. Respektive, všechny programy, u kterých je ZZ přistupné ze STB, jsou i v Horizon Go a mají tedy přistupné ZZ z aplikace.
 8. Pokud někdo má CA modul, tak může sledovat všechny kanály, které si platí. Pokud má aplikaci, může přes Horizon Go používat ZZ u všech kanálů, které to podporují, stejně jako kdyby měl STB (přesně jak píše Marek). Nevím, jestli je nějaký kanál, který podporuje ZZ a zároveň není v Horizon Go, ale na 99 % platí, že CA modul+aplikace=STB. Jen nebudete potřebovat druhý ovladač, reakce nebudou trvat několik vteřin, budete si moct seřadit kanály podle sebe, nic vám nebude spotřebovávat 20W i ve "vypnutém" stavu, atd.
 9. Ono je to ještě horší. Oni mají aplikaci (aspoň pro Android TV), která i umí ZZ i na TV s CA modulem, ale my ji máme zakázanou. Dostali ji jen Slováci.
 10. Mě by to taky zajímalo, protože u mě upgrade nejspíš neproběhl. Přetáčení v ZZ na pětišipku je pořád nejpomalejší místo nejrychlejší.
 11. Se vším ostatním naprosto souhlasím, ale s touhle větou souhlasit nemůžu. ZZ je to nejlepší, co za posledních x let UPC zavedla a zcela to mění koncept sledování televize. Já už naživo sleduju jen některé sportovní přenosy (a to zdaleka ne všechny, nejméně polovinu si pouštím později). Tak 90 % věcí vidím jen přes ZZ. Že to občas zlobí, to je pravda, ale mně (a musím to zaklepat na dřevo) teď vše jede už pár měsíců bez problémů.
 12. V https to jde blokovat jen na úrovni DNS. Ale to byste musel mít opravdu gigantický soubor hosts, aby obsáhl všechny porno stránky :-D Nevím, možná existuje nějaká DNS služba, která by vracela adresy jen "slušných" stránek, zkuste hledat.
 13. Problém je v tom, že ta rada je nesmyslná. Já mám stb nastavený do ECO režimu, tedy s úplným vypínáním, a stejně se mi každý den ráno v 2:42 zapne a snaží se něco stahovat. A zatímco dříve po tomhle samozapnutí zůstaval v tom zaseklém zapnutém stavu (kdy na nic nereaguje a musí se vypnout dlouhým držením vypínače) max. jednou týdně, posledních několik měsíců je to naopak, tak jednou týdně se sám správně vypne a 6x zůstane zaseklý. @tomus Ono tohle vypnutí natvrdo není moc zdravé (hlavně pokud máte připojený USB disk), je to v podstatě ekvivalent vytažení napájení, a mělo by být použito především jako nouzové vypnutí, když už žadná jiná možnost nefunguje. S tohohle vyplývá jediná rada pro @mbrazdil, která skutečně zabere - když vypnete televizi, vytáhněte napájecí kabel ze stb 😉 Nebo pak opravdu jen ten odchod jinam, kde nemají takhle strašné stb...
 14. Wi-Free není vaše síť. Wi-Free slouží k tomu, aby se kterýkoli zákazník UPC, který se nahodou ocitne v dosahu vašeho routeru, mohl připojit na internet. Asi byste nechtěl, aby se každý, kdo projde okolo, dostal do vaší domácí sítě. Navíc, pokud na nějakém místě máte opravdu silnější signál z Wi-Free, je docela možné že nejste připojen přes váš router, ale přes nějakého souseda, kteý má router blíž.
 15. Z téhle odpovědi vyplývá, že nefunguje DNS. A jak píše sodekcz, z obrázku vyplývá, že NEMÁŠ automatické přidělování adresy přes DHCP, ale natvrdo zadanou adresu 192.168.011, i natvrdo zadané DNS servery. Kdyby byla nastavena automatika, všechna políčka s adresami by byla prázdná.
×
×
 • Vytvořit...