Jump to content

marena

Uživatel
 • Content Count

  310
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

marena last won the day on October 16

marena had the most liked content!

About marena

 • Rank
  Člen

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 300
 • UPC telefon
  Telefon 30 minut
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC datový limit na mobilu
  -
 • UPC volné minuty na mobilu
  -
 • UPC volné SMS na mobilu
  -
 • Zařízení od UPC
  Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
 • Místo odběru služeb UPC
  Mladá Boleslav

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nepřidá se UPC? Aby první 4K kanál v nabídce bylo porno? 🤩
 2. Ne, ale jak psal technik, při zařazení to zřejmě dostali zadarmo nebo za symbolický poplatek, zatímco teď po nich asi Rusové chtějí víc peněz. Normálně UPC skoro pořád jen kritizuju, ale tady se jich musím zastat, tohle je docela pochopitelné. Když po nich Nova a Prima chtěli vyšší poplatky za HD, tak to takhle udělat nešlo, tam pak meziročně museli zdražit všechno, ale při sledovanosti ruských kanálů v desetinách promile (odhaduju) je tohle nejrozumnější volba.
 3. Zrovna včera jsem se tam po delší době hlásil (na PC ve Firefoxu) a žádný problém jsem nezaznamenal. Teď jsem to ještě pro jistotu kontroloval a pořád funguje.
 4. Jenže pokud bude muset čtvrtý operátor zaplatit miliardy za licenci, tak potom bude muset nasadit ceny tak vysoko, aby si na tu počáteční investici vydělal. Jediná možnost, jak by mohl mít ceny nízké, by bylo poskytnout licenci bezplatně a za to požadovat dodržení cen na úrovni civilizovaných zemí (kde nevládne kartel), ideálně vztažené ještě k naší kupní síle. Ale to je asi utopie.
 5. A v tom je problém, UPC má připojena právě hlavně ta sídliště, připojovat rodinné domy po jednom je drahé. Přesné číslo samozřejmě neznám, ale reálně lze odhadnout, že takovou alternativu má 80-90 % zákazníků UPC.
 6. Kdyby to napsal nějaký nováček, tak bych tu naivitu chápal, ale ty? Jak dlouho se už UPC vymlouvá, že nejde nic dělat s řazením programů na cihle nebo se zobrazením série a čísla dílu v EPG u seriálů? Nějaký rok nebo dva je prd, navíc teď mají nezpochybnitelný argument, že už do toho nemůžou mluvit, protože se změnil vlastník...
 7. Malý Kaon to má ještě lepší, ten neukazuje ani to číslo dílu 😁
 8. Ne, řadit neumí a umět nebude. Zpětné zhlédnutí funguje na obou. Mám malý box a nahrávaní na externí HDD funguje bez problému.
 9. Za tuhle zrůdnost tu nadáváme UP už nejméně dva, možňá tři roky (od okamžiku uvedení HDDVR). I na starých černobílých TV ze sedmdesátých let jsme si mohli vybrat, na kterém knoflíku bude první a na kterém druhý program. Víc jich nebylo. Teď máme skoro 200 programů a vybrat si nesmíme. Nejdřív nám tvrdili, že je to tak správně, že to zákazníci takhle chtějí. Pak že to nikomu nevadí, protože si stěžuje jen asi 1% uživatelů. Pak že to nejde opravit. Pak že se tím budou zabývat. Pak že to nepůde, protože zahraniční vlastník UPC na to kašle. Pak že to zkusí nechat opravit, ale bude to dlouho trvat, protože firmware dělají někde v Holandsku. Pak už bylo jen ticho, další stížnosti ignorovali. Divím se, že teď vůbec David odpověděl. Já osobně bych kabelovku u UPC zrušil (nahredil bych ji jednoduše, mám domů přivedenou optiku místního providera s IPTV nabídkou taky asi 150 programů), kdyby nebyl k dispozici i malý Kaon, který tyhle samozřejmosti normálně umí. Nezbývá než doufat, že Vodafon tyhle krámy vyhází a umožní pronajímání nějakého rozumnějšího přístroje. Ale moc tomu nevěřím, bylo by to drahé. Takže pokud chcete televizi používat normálně, musíte změnit STB nebo si pořídit CA modul a vše si setřídit přímo v TV. V podstatě CA modul pro druhou TV byl jediný důvod, proč jsem u UPC zatím zůstal. Jenže UPC se teď snaží CA moduly odstavovat, koupit ho už nejde a možnost pronájmu se tají. Takže jestli mi modul odejde, už nebude důvod zůstávat :-/
 10. Jo jo, používám, ale už jen zřídka, obvykle jen na programy kde není ZZ. Pořád funguje.
 11. Polsko zůstalo pod Liberty, zatímco my jsme už pod Vodafonem. Asi už je to nepřátelské území 😁
×
×
 • Create New...