Jump to content

marena

User
 • Content Count

  376
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

marena last won the day on December 3 2020

marena had the most liked content!

Community Reputation

59 Vynikající

About marena

 • Rank
  Člen

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  300 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Mladá Boleslav

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Vy vážně nechápete, že tady jste na fóru uživatelů Vodafonu?!? Tedy lidí jako jste vy? Že tu nikdo do žádné databáze nevidí?
 2. Že vas baví se s ním hádat... 🥱
 3. No, pokud se to má v březnu nasadit, tak už by dávno musely běžet testy, teď už by to museli zkoušet i beta testeři mimo firmu. Jestli to teď ještě netestují ani internisti ve Vodafonu, tak to bude nejdřív v létě. Osobně jsem ale skeptik, řekl bych že to dopadne stejně, jako když UPC po vlně nevole slibovala (a to jen neoficiálně), že cihla bude umět řadit stanice, že už na tom pracují.
 4. To bude nejspíš tím že má sledovanost... tipnu si, desetinu promile?
 5. Tak to jsi asi docela mladý 🙂 Já začínal na BBS v dobách, kdy maximální rychlost modemu byla 14.4kbps, ale to jen tak někdo neměl a většinou se stahovalo 9.6 nebo 4.8. A když to bylo daleko nebo za horší ústřednou, tak klidně i 2.4kbps, pamatuju, jak jsem jednou touhle rychlostí něco tahal z Bratislavy 😀
 6. Tak podle tohohle to zřejmě budou muset nabízet jako "Tarif Internet 90/6" 🤣:
 7. Tady by bylo nejlepší najít někoho, kdo prodává starý modul CA bez plus. Já jeden mám a zatím neprodávám, ale jak píšu jinde, až mi budou chtít vnutit tu novou hrůzu, kterou maji nahrazovat současné STB, tak ho prodávat budu.
 8. Tak tohle v kombinaci s nemožností seřadit si programy podle sebe je doslova killer feature! To spolehlivě zabije jakékoli pokušení dál platit TV u Vodafonu až přestane fungovat Horizon! Když se tady někdy před rokem a půl či dvěma debatovalo o tom, jestli i když všichni nadáváme na různé věci u UPC, tak zda po nástupu Vodafonu nebudeme se slzou v oku vzpomínat na krásné časy, kdy vše fungovalo aspoň nějak, chtěl jsem být optimistou a doufal, že to průser nebude. Teď už je jasné, že průser je to ještě větší, než jsem se obávali. 🤮
 9. Ne, tady nejde o poslední post ve threadu, tam to chápu. Jde o poslední post na KAŽDÉ stránce.
 10. No, muset... Když na to "zapomeneš", tak ti rychlejší net vydrží déle. Ale já jsem přesvědčen, že jak jsme si pro zvýšení rychlosti museli modemy restartovat sami, protože "nebylo možné" je restartovat automaticky, tak pro snížení rychlosti to možné bude a velice rychle nám je Vodafone zrestartuje.
 11. Mně taky odpoledne přišla SMS, restartoval jsem jednou a tarif je zvýšen. Download sice hodně kolísá (150-400), ale to je odpolední vytížeností netu. Upload ale běží na stabilních třiceti, což potvrzuje zvýšení.
 12. Teď jsem zkusil u dětí (sám jedu přes jiné připojení) speedtest a žádné zvýšení se nekoná. Asi bude tedy potřeba ručně restartnout modem. Ale teď to dělat nebudu, mají online výuku. Takže asi večer. Co u ostatních, zrychlilo se?
 13. Tak jsem se obětoval a z testovacích důvodů 😉 jsem na Kaonu vypnul oblíbené a odroloval na konec seznamu. Jak Leo, tak Passion mají obraz v pohodě, kozy, buchty i ptáky je vidět perfektně 🤩
 14. No aspoň při jeho "sledování" budete trochu muset zapojit fantazii 😀 @Slamb Proč nejde cvancara quotovat? Nebo je to tím, že má fórum nějakou chybu, kdy poslední post na stránce nelze quotovat? Protože o další stránku zpět je post od honza265 a taky to u něj chybí... edit slamb: poslední příspěvek na stránce se citovat nedá
×
×
 • Create New...