Jump to content

marena

Uživatel
 • Content Count

  300
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

marena last won the day on September 29

marena had the most liked content!

About marena

 • Rank
  Člen

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 300
 • UPC telefon
  Telefon 30 minut
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC datový limit na mobilu
  -
 • UPC volné minuty na mobilu
  -
 • UPC volné SMS na mobilu
  -
 • Zařízení od UPC
  Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
 • Místo odběru služeb UPC
  Mladá Boleslav

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Malý Kaon to má ještě lepší, ten neukazuje ani to číslo dílu 😁
 2. Ne, řadit neumí a umět nebude. Zpětné zhlédnutí funguje na obou. Mám malý box a nahrávaní na externí HDD funguje bez problému.
 3. Za tuhle zrůdnost tu nadáváme UP už nejméně dva, možňá tři roky (od okamžiku uvedení HDDVR). I na starých černobílých TV ze sedmdesátých let jsme si mohli vybrat, na kterém knoflíku bude první a na kterém druhý program. Víc jich nebylo. Teď máme skoro 200 programů a vybrat si nesmíme. Nejdřív nám tvrdili, že je to tak správně, že to zákazníci takhle chtějí. Pak že to nikomu nevadí, protože si stěžuje jen asi 1% uživatelů. Pak že to nejde opravit. Pak že se tím budou zabývat. Pak že to nepůde, protože zahraniční vlastník UPC na to kašle. Pak že to zkusí nechat opravit, ale bude to dlouho trvat, protože firmware dělají někde v Holandsku. Pak už bylo jen ticho, další stížnosti ignorovali. Divím se, že teď vůbec David odpověděl. Já osobně bych kabelovku u UPC zrušil (nahredil bych ji jednoduše, mám domů přivedenou optiku místního providera s IPTV nabídkou taky asi 150 programů), kdyby nebyl k dispozici i malý Kaon, který tyhle samozřejmosti normálně umí. Nezbývá než doufat, že Vodafon tyhle krámy vyhází a umožní pronajímání nějakého rozumnějšího přístroje. Ale moc tomu nevěřím, bylo by to drahé. Takže pokud chcete televizi používat normálně, musíte změnit STB nebo si pořídit CA modul a vše si setřídit přímo v TV. V podstatě CA modul pro druhou TV byl jediný důvod, proč jsem u UPC zatím zůstal. Jenže UPC se teď snaží CA moduly odstavovat, koupit ho už nejde a možnost pronájmu se tají. Takže jestli mi modul odejde, už nebude důvod zůstávat :-/
 4. Jo jo, používám, ale už jen zřídka, obvykle jen na programy kde není ZZ. Pořád funguje.
 5. Polsko zůstalo pod Liberty, zatímco my jsme už pod Vodafonem. Asi už je to nepřátelské území 😁
 6. No, jak jsem právě četl ve vedlejším vláknu, začínají tím, že zruší aplikaci YouTube na HD DVR Mediaboxech. Asi to tak čeští zákazníci chtějí, jsme holt specifický trh.
 7. A tohle by právě mělo platit i obráceně. Pokud Vodafone nesmí mít exkluzivní kanál, zatímco ostatní operátoři můžou (a můžou tak vydírat zákazníky Vodafonu), tak je Vodafone v konkurenčním boji výrazně znevýhodněn. Třeba se Vodafone konečně odhodlá k tomu, co si Liberty netrouflo, dát tuto záležitost k soudu a domáhat se narovnání. Například v Anglii před lety podobná kauza skončila tak, že žádný operátor nesmí bránit ostatním v přístupu k jeho exkluzivním kanálům, musí všem poskytnout velkoobchodní nabídku. Šlo tenkrát právě taky o sportovní kanály.
 8. marena

  P CA moduly

  Rozumná cena. Kdybych já svůj koupený modul prodával, chtěl bych za něj nejméně 3000. Pokud někdo prodával za 400, tak vůbec netušil, jaká je situace. Nový modul vám nikdo prodat nemůže a proto ty stávající zákonitě nabývají na ceně. Pokud Vodafone nezačne moduly zase prodávat, tak jejich cena může stoupnout klidně ještě výš. To je zákon nabídky a poptávky. A mimochodem, nový nestál 1000, ale 1200, aspoň když já ho kupoval.
 9. V současnosti hlavně tím, že OD je přístupné přes settopbox, zatímco Go ne. Ale platí i to, co píše Jack.
 10. Ano. A ti čeští zástupci tady jsou jen proto, aby nám vysvětlili, proč něco nejde. Jako když si trvale stěžujeme na problémy jako je řazení programů na cihle nebo nesmyslné uvádění seriálů v EPG a Davis nám vysvětlí, že to nejde opravit, protože české zastoupení změnu udělat nemůže, to může jen holandská centrála. A ta se na nás vys...kašle, protože jim za to nestojíme.
 11. Není. Dokonce ani není potřeba něco vyvíjet, existuje dost kvalitních settopboxů. Jen by nebyly tak levné. A cena je pro UPC to hlavní, co je zajímá. Spokojenost klientů to není.
 12. Neudělají. Stejně jako s nemožností řazení stanic na cihle nebo s nesmyslným EPG. To všechno tu po celé roky kritizuje spousta lidí a pořád marně. Nikdo už na tyhle požadavky ani neodpovídá, proto všichni ti, co už tu nějakou dobu jsou, postupně rezignovali a o podobných problémech píšou už jen nováčci, kteří nechápou, jak si může UPC něco takového dovolit. No, může, protože má pořád dost zákazníků, kteří si to nechají líbit. Uvidíme, jak to bude pod Vodafonem, ale osobně čekám, že spíš horší než lepší.
 13. Ne, záseky se rozhodně odstranit nepodařilo, někdy ve čtvrtek jsem se pokušel něco zhlédnout a po asi 10 minutách normálního přehrávání začal obvyklý kolotoč, kdy se asi vteřinu přehrává, pak se obraz na chvíli zasekne a pak přeskočí asi o 10 vteřin dál. Pak zase vteřinu přehrává, zasekne se a přeskočí dalších 10 vteřin a tak pořád dokola. V internetovém připojení ani v settopboxu problém nebyl, protože jsem si pak pustil jiný pořad z jiného dne a ten běžel normálně. Takže to buď měli špatně nahrané nebo měl problémy jeden konkrétní server, na kterém byl ten pořad. A neustálé změny kvality přehrávání už ani nepovažuju za chybu, to je na STB samozřejmost.
 14. U nás zase Nova a Prima, taky neustálé rozpadávání, kvalita signálu přitom stoprocentní, chyby musejí vznikat už u zdroje.
×
×
 • Create New...