Jump to content

marena

Uživatel
 • Content Count

  321
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

marena last won the day on January 20

marena had the most liked content!

About marena

 • Rank
  Člen

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 300
 • UPC telefon
  Telefon 30 minut
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC datový limit na mobilu
  -
 • UPC rychlostní limit na mobilu
  -
 • Zařízení od UPC
  Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
 • Místo odběru služeb UPC
  Mladá Boleslav

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No vida, to je pro mě nová informace. To tu na fóru určitě neproběhlo, když i tomus má za to, že pronajmout jdou jen dvě zařízení. Ano, sice to je porušení obchodních podmínek a v případě odhalení asi hrozí nějaká pokuta oběma stranám, ale pokud se tím moc nechlubíte, tak na to nikdo nepřijde. Jen musí jít o dost dobrého (či důvěřivého) známého, protože za pronajaté zařízení zodpovídá a při ukončeni smlouvy ho musí vrátit.
 2. Mám dojem, že na jednu adresu (tedy rodinný dům nebo konkrétní byt v paneláku) nešlo založit dvě smlouvy. Ale možná se to teď změnilo.
 3. A víte oba, že ani to nemusíte platit, když nechcete posílat papírek?
 4. Tomu říkám Hlava XXII: - Poskytneme vám až 4 zařízení. Ale jen dvě pronajmeme, další dvě si musíte koupit. - Dobře, chci si koupit CA moduly. - To nejde, ty neprodáváme. - No dobře, tak STB. - To taky nejde, ani ty neprodáváme.
 5. To už není chyba kabelu, tyhle stanice jsou v DVB-C jen v HD a tudíž kódované.
 6. Ano, pro nahrávání je potřeba minimálně dvakrát vyšší rychlost zápisu. Je to divné, protože bitrate videa je pod 10Mbps, zatímco rychlost zápisu je 10MB/s, což je 8x víc, ale fakt je s tím nějaký problém, takovéhle flashky třeba TV Samsung rovnou odmítá. Zkoušel jsem to před lety, koupil jsem takovou, co měla zápis 25MB/s (což byl tehdy hi-end) a na tu už to nahrávalo, ale harddisk je prostě harddisk. Ale pravda je, že je potřeba to zkusit, některé opravdu nestíhá TV/STB napájet.
 7. Tak vzhledem k tomu, že @Marek-26 ignoruje můj dotaz a dokonce píše tohle, tak čekám, že ten "nový" box bude je cihla s lehce upraveným firmware 😀
 8. Jen se tak na okraj zeptám - bude umět seřadit kanály?
 9. Pošli písemnou výpověď smlovy. Pak ti zavolají sami, aby se tě pokusili udržet, tam je mnohem větší šance na domluvu. Tedy tak to fungovalo v UPC, je možné že teď u Vodafonu bude arogance mnohem horší a naplní se neblahá očekávání mnoha lidí, že prodejem UPC šlo všchno do kopru. Uvidíme.
 10. Tomu se řiká střelit se do nohy. To vážně nechápeš, že HBO GO je právě to VOD? A právě to, že jde o aplikace, které kdykoli může ten VOD provider kdykoli takhle odstřihnout, takže lidem, který vše roky fungovalo, najednou zbydou jen oči pro pláč? A že problém není v tom, že by jejich televize něco nezvládla, ale jen v tom, že se někdo někde rozhodl je jen tak odstřihnout?
 11. A i kdyby tu krabici chtěli, tak si z té nové holt vyndáš nový modem, vrazíš do ní starý a je to!
 12. Nepřidá se UPC? Aby první 4K kanál v nabídce bylo porno? 🤩
 13. Ne, ale jak psal technik, při zařazení to zřejmě dostali zadarmo nebo za symbolický poplatek, zatímco teď po nich asi Rusové chtějí víc peněz. Normálně UPC skoro pořád jen kritizuju, ale tady se jich musím zastat, tohle je docela pochopitelné. Když po nich Nova a Prima chtěli vyšší poplatky za HD, tak to takhle udělat nešlo, tam pak meziročně museli zdražit všechno, ale při sledovanosti ruských kanálů v desetinách promile (odhaduju) je tohle nejrozumnější volba.
 14. Zrovna včera jsem se tam po delší době hlásil (na PC ve Firefoxu) a žádný problém jsem nezaznamenal. Teď jsem to ještě pro jistotu kontroloval a pořád funguje.
×
×
 • Create New...