Jump to content

beepee

Uživatel
 • Content Count

  249
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

beepee last won the day on March 11

beepee had the most liked content!

About beepee

 • Rank
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Ústí nad Labem
 • UPC Internet
  Internet 300
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Modem Technicolor, CA modul

Recent Profile Visitors

922 profile views
 1. tato aplikace je dostupná pouze pro zákazníky Slovenského UPC. V Česku ne.
 2. Obávám se, že tohle se bude řešit teprve, až (jestli) bude dokončen prodej UPC Vodafonu.
 3. Ke každé TV musíte mít buď STB, nebo CAM (modul s kartou zasunutý do TV). Ve druhém případě není možno využívat zpětné zhlédnutí a videotéku. Aplikace Horizon Go pro Android TV není v Česku dostupná.
 4. Přesně tohle si myslím od začátku. Ale nechme těch konspiračních teorií... 😋
 5. @novcze - jasně, že ta aplikace, která není určena pro Android TV nejde ovládat pomocí DO. Je třeba použít myš, případně Air Mouse. BTW - Pokud vím, tak České a Slovenské UPC jsou jedna organizace, takže žádné "naše" neschopné UPC neexistuje. To, že aplikace na Slovensku funguje a u nás ne, je nepochybně záměr, ne chyba.
 6. Aplikace pro Android TV je opravdu dostupná jen na Slovensku, u nás ne. Proč tomu tak je a jestli je to trvalý, nebo dočasný stav, to nikdo tady neví. Kdysi tady na fóru někdo psal, že do TV s Androidem (tuším, že to byl Panasonic) dostal aplikaci určenou pro mobily a pak ještě instaloval aplikaci pro zabránění otáčení obrazovky, dokonce popisoval jakou. Je to ale už docela dlouho.
 7. @Evzen - přesně tak. Zajímalo by mě, jestli ti volající po cizích balíčcích vůbec vědí, co se na těch programech vysílá. Minimálně na těch komerčních.
 8. Myslím si, že Pavel neví, že ta Wi-Free není vysílaná z jeho routeru, ale někde od sousedů.
 9. "Samotné převzetí kabelového operátora na trhu nyní přezkoumává Evropská komise. Verdikt má být známý do několika měsíců." Zajímalo by mě, co na tom můžou zkoumat "několik měsíců".
 10. To je vlastnost TV a možná chce jen zapnout.
 11. @Evzen - člověče, ty jednou obhajuješ, že komerční TV mají právo na umisťování reklamy, protože z nich žijí (a já s tebou souhlasím), a podruhé se domáháš toho, aby UPC udělala taková opatření, abys je nemusel sledovat. A to, že by ty zmíněné TV chtěly prosadit zákaz přetáčení reklam v jejich zaznamenaném pořadu (a je jedno, jestli si ho nahraješ sám z TV, nebo to je záznam v Horizon Go) je fakt a je docela možné, že si to i protlačí stejně, jako ten zákaz přebírání vysílání sportovních přenosů na zahraničních TV, pokud tady vlastní práva někdo jiný. A UPC to bude muset aplikovat. To není o žádné "předposranosti".
 12. Mě by docela zajímalo, kolik lidí vůbec to rádio v UPC pravidelně poslouchá.
 13. U nás VPS svého času používala PRIMA (nebo to tenkrát byla možná ještě PREMIÉRA), využíval jsem to na svém DVD rekordéru. Samozřejmě to byl analog. Co se týče těch programů na zachycení začátku pořadu, nebo vystřižení reklam - důležité je to, co jsi napsal, a to sice že to umí s CELKEM dobrou úspěšností. Žádný program není stoprocentní a dovedu si představit ty nadávky tady typu Zase v tom filmu chybí začátek.
 14. Pro KODI samozřejmě existuje mnoho doplňků umožňujících sledování nelegálních streamů. Nicméně já mluvím o doplňcích, které umožňují sledovat třeba O2TV, nebo to SledováníTV i jiné legální IPTV služby, samozřejmě po zakoupení příslušného balíčku služeb od daného poskytovatele. A ano, Vodafone to opravdu má jinak, protože už teď si tu jejich aplikaci (ona tedy není přímo jejich, jen jí využívají, jak mě nedávno upozornilo David) můžeš nainstalovat třeba do TV s Androidem i jinam. Můžeš tohle udělat s HorizonGO? Nemůžeš, a to i přesto, že ho máš legálně jako součást placeného balíčku. Takže - chceš mít na velké TV možnost zpětného shlédnutí? Vem si od nás STB, nebo si kup Chromecast! Že ti ani jedno nevyhovuje a chtěl bys využít jiný způsob? Trhni si! Samozřejmě nevím, co se stane, až (jestli) Vodafone to UPC koupí. Třeba ukončí spolupráci s tou stávající platformou a bude dále používat ten polofunkční Horizon.
×
×
 • Create New...