Přejít na obsah

beepee

Uživatel
 • Počet příspěvků

  232
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  5

beepee last won the day on 29. září

beepee had the most liked content!

O uživateli beepee

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Ústí nad Labem
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Modem Technicolor, CA modul

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. beepee

  Horizon Go

  @Evzen - Jo, to máš pravdu. UPC statečně mlčí, jako vždy.
 2. beepee

  VODAFONE group kupuje UPC

  Jde o to, že pokud k tomu spojení dojde, bude (alespoň u nás) Vodafone jediným providerem, který bude poskytovat kompletní balík služeb - mobilní telefon, pevnou linku, mobilní net, optiku, kabelovou TV i IPTV. Určitě začne zákazníkům nabízet výhodné balíčky a může přetahovat zákazníky ostatním nabídkou nižších cen za kombinaci služeb. O2 i T-Mobile to asi ustojí, ale nějací menší provideři třeba ne. No a když skončí místní konkurence, nebude už důvod nabízet nízké ceny...
 3. beepee

  Horizon Go

  Vždyť je to přeci logické. UPC kupuje (asi) Vodafone a nikdo neví, jestli pod ním bude Horizon pokračovat, nebo bude mít jinou službu.
 4. beepee

  Horizon Go

  Třeba proto, že to nejspíš za chvíli nebude UPC, ale Vodafone. A to má vlastní platformu SledováníTV.
 5. beepee

  Horizon Go

  @Evzen - ty nadávky směřuj na všemožné svazy na ochranu autorských práv, ne na UPC. Záznam na HDD z Tv je běžně možné přehrávat taky jen na té Tv. To, že pro PC možná existují programy, které tuhle ochranu obcházejí, je jiná věc.
 6. beepee

  Nové stanice

  @notizia - To, co je pro tebe odpad, může být pro jiného zajímavý program. To, po čem ty tady voláš, může být pro jiné diváky odpad. Už si rozumíme? To, že by v nabídce měly být ty programy, po kterých toužíš, já nijak nezpochybňuji. Ale není žádný problém ty odpadní kanály vyhodit z ladění.
 7. beepee

  Nové stanice

  Názor hodný demokrata. Hele, já se z těch 100+ programů koukám alespoň občas na cca 25, ale nikdy by mě nenapadlo volat po tom, aby ty ostatní UPC z programové nabídky vyřadilo. Navíc tyhle "capiny" mají v nabídce i konkurenční provideři.
 8. beepee

  UPC telka na druhy TV

  Případně k "hloupé" TV koupit nějaký Android box, kde Horizon Go lze nainstalovat. Nevýhodou je, že se aplikace nedá ovládat skrze DO (na tlačítka nereaguje), je třeba použít myš, nebo Air Mouse. EDIT: samozřejmě box je nutno připojit k internetu.
 9. beepee

  Výpadek televize

  Tak v UL to zase naskočilo. Jsem zvědav, na jak dlouho.
 10. beepee

  Výpadek televize

  Jo, v UL taky konec. Zrovna když se oba Redbully vysekaly. Ještě že jsem si chviličku před tím pustil na PC HorizonGO
 11. beepee

  Výpadek televize

  Sport1HD v Ústí nad Labem - asi hodinu každou chvíli výpadek. Ještě že už je rozhodnuto. EDIT: Tak teď jsem přepnul na ten Sport2 na Formule a katastrofa!
 12. beepee

  EPG

  6. díl 3. série 😊
 13. beepee

  Nové stanice

  Jsem fakt zvědavý, jestli dojde k nějakému soudnímu sporu a jak ten dopadne. Může to být zajímavý precedens pro obě republiky. I když ten případný soud se IMHO potáhne roky.
 14. Mě osobně reklamy na TV Nova a spol. v podstatě nevadí - už si ani nepamatuji, kdy jsem jejich pořad naposledy viděl. Popravdě řečeno - kdyby tyhle stanice dneska skončily, poznal bych to asi jen podle chybějícího EPG 😊 Bohužel, reklamní bloky jsou i v programech, které sleduji nejvíc, a to dokumentární kanály typu Discovery a i ve sportovních, jako Eurosport. Na druhou stranu, alespoň mám, stejně jako vaši známí, čas se jít vych... eee... vyčůrat 😉 No a filmy a seriály mám vyřešené jinak - a bez reklam. Abych to uzavřel - já chápu, že provoz TV stanice něco stojí a že její majitelé taky chtějí vydělávat a že reklamy jsou důležitým zdrojem jejich příjmů - ale co je moc, to je moc. A když ani kvalita vysílaných pořadů za ten ztracený čas nestojí, najdu si holt jiný způsob.
 15. @Ivo Mašek - ale od toho pekaře asi nebudete ten chléb a rohlíky chtít zdarma, že?
×