Přejít na obsah

beepee

Uživatel
 • Počet příspěvků

  289
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  9

beepee naposledy vyhrál 11. ledna

beepee má nejvíce líbivý obsah

O uživateli beepee

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 300
 • UPC telefon
  -
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC datový limit na mobilu
  -
 • UPC rychlostní limit na mobilu
  -
 • UPC zařízení
  Modem Technicolor, CA modul
 • Místo odběru služeb UPC
  Ústí nad Labem

Návštěvy profilu

1 347 zobrazení profilu
 1. @Adolf.Shitler Co chceš dál? Třeba UPC - Horizon pro Android TV. Trvalo jim to dlouho, ale loni to spustili. Jasně, že ne v ČR - ovšem to má jiný důvod. P.S. Já nejsem zastáncem výměny DVB-C za IPTV/OTT, sám doma používám CAM. Ale jako doplněk - s vlastnostmi, které kabelovka neumí - bych takovou aplikaci bral.
 2. @Adolf.Shitler Když se podívám na aplikace pro Samsung, vidím tam: Kuki, Lepší TV, Sledování TV, DIGI TV. Takže to asi takový problém nebude.
 3. No někteří operátoři to asi vidí jinak, když ty aplikace pro smart TV už mají. A nechápu, o čem by se spolu měli domlouvat. Ono když já vidím, že rozhodčí vhazuje puk a soused za zdí už křičí gól, tak to není to pravé ořechové. A ano, děje se to. Ale nejen mezi DVB-C a IPTV/OTT, ale bývá i posun mezi SD a HD verzí jednoho programu. Mám to vyzkoušené.
 4. STB můžete připojit kdekoli a nemusíte ani mít internet od Vodafone/UPC.
 5. Je třeba rozlišovat platformu HORIZON, tedy IPTV službu dostupnou pouze na STB UPC, a HORIZON GO, OTT platformu pro mobilní zařízení.
 6. Já včera pozoroval občasné kostičkování na ČT24 i v DVB-C. Tv mi ukazovala sílu signálu MUXu cca 62%. To dřív nebylo.
 7. beepee

  Nové stanice

  Podzemní vysílání - to je teda vlastně kabelovka, ne? 🙂 Jinak už to v tom původním článku opravili. Důchodci pod zemí mě dostali - dost černý humor.
 8. Já jsem zase zvědavý, na čem tedy bude Vodafone TV fungovat. Když si najdu aplikaci na GooglePlay, píše mi, že je kompatibilní pouze s mým mobilem, s Android TV a Android boxem ne.
 9. "Ze zápisu regulátora vyplývá, že nová služba se bude jmenovat jednoduše Videopůjčovna a má začít fungovat od 1. března." .... „Videopůjčovna skutečně bude součástí služby Vodafone TV, kterou zatím interně testujeme. O dalších podrobnostech a termínu spuštění budeme zákazníky včas informovat,“ uvedl pro naši redakci tiskový mluvčí operátora Ondřej Luštinec. Kde vidíš nějaký slib?
 10. To je samozřejmě věc názoru a chuti, každý preferuje něco jiného. Já mám jednu TV s Androidem a u druhé mám Android box. Když to srovnám, tak box má rychlejší procesor, víc RAM, větší úložiště a gigovou kartu, takže je o poznání rychlejší, než ta první TV. Ovládám ho přes HDMI-CEC ovladačem od TV. Taky oproti TV stojí "pár šupů" a není tedy problém ho případně nahradit novějším. Ale je pravda, že pro běžné použití Android v TV postačuje.
 11. To by sice bylo ideální řešení, jenže dneska "hloupé" kvalitní zobrazovadlo asi neseženete. Bez "smart" funkcí je všechno pouze v té nejlevnější třídě. ☹️
 12. beepee

  Úprava hodnocení příspěvků

  To je určitě rozumná věc. Občas jsem marně přemýšlel, proč je nějaký příspěvek vlastně "omínusován".
 13. Tak Vodafone rozhodně žádnou aktualizaci Horizon Go nevydalo (ani nevydá). Aktualizaci vydává UPC, jehož zákazníky my v Česku už nejsme, a danou aplikaci můžeme využívat pouze dočasně. A samozřejmě UPC bude aktualizace vydávat i nadále.
 14. Na těch dvou "nadbytečných" Tv používat OTT - HorizonGO, později Vodafone TV.
 15. Řekl bych, že děláte s komára velblouda (...se dopouští podle mého názoru minimálně přestupku a také možná nekalých obchodních praktik...Nerad bych věc řešil úřední cestou...). Oni po vás někdy chtěli penále?
×
×
 • Vytvořit...