Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

beepee

Uživatel
 • Počet příspěvků

  181
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  3

beepee last won the day on 11. září

beepee had the most liked content!

O uživateli beepee

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Ústí nad Labem
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Modem Technicolor, CA modul
 1. Zrusenie vernostneho programu zo zahranicia

  Však ty taky nepíšeš Česky. Ona čeština obsahuje i háčky a čárky. A jestli ti Slovenština připadá jako cizí jazyk, tak tě lituju. Odesláno z mého Lenovo S60-a pomocí Tapatalk
 2. Zákon č. 127/2005 Sb.

  To, co píšete je ale polopravda. Ty nízké ceny pro nového zákazníka nejsou trvalé.
 3. Zákon č. 127/2005 Sb.

  Michale, pořád se tady lidi ohánějí zákonem. Víte vůbec, proč vznikl? Ten zákon byl totiž reakcí na praktiky telefonních operátorů, kdy jste uzavřel smlouvu na 12 měsíců za nějakých cenových podmínek, a pokud jste ji vypověděl před vypršením, chtěl po vás operátor platit dál paušál po celou zbývající dobu závazku. Takže pokud jste ji ukončil např. o 8 měsíců dříve, stejně jste musel celých těch zbývajících 8 paušálů zaplatit, ačkoliv jste už služby operátora nevyužíval. Pokud jste přešel k jinému, platil jste 2x. Z tohoto důvodu vlastně nemělo žádný smysl od operátora odcházet a tím pádem bylo značně omezeno konkurenční prostředí. IMHO je to značný rozdíl oproti vracení věrnostní slevy za již odebrané služby UPC. Nejjednodušší by bylo, kdyby každý platil během roku plnou cenu, a po zaplacení 12 splátek by mu UPC tu slevu za celý rok vrátila. Vydržel jsi u nás rok, máš nárok na slevu. Odešel jsi po 11 měsících? Nemáš nárok. Tečka. Jenže to by zase znamenalo optické zdražení služeb, což nikdo nevidí rád, a asi i "bordel" v účetnictví.
 4. Zákon č. 127/2005 Sb.

  Lidi, jako je david3434 nechápu. Uzavřete s UPC dohodu, že budete jejich služby využívat určitou dobu a UPC vám za to poskytuje slevu z ceníkové ceny. Kde se ve vás bere to přesvědčení, že máte na slevu nárok, i když svou část dohody nedodržíte? S vámi bych fakt chtěl obchodovat.
 5. UPC Zone v novém

  Od poslední aktualizace ne.
 6. Nové stanice

  Zpravodajská stanice, která sama sebe označuje jako "hlas lidu" ve mně teda moc důvěry nevzbuzuje. Vidím to na bulvár ala Televizní Noviny na Nově, navíc procpané reklamou (z něčeho žít musí, že). Ale své diváky si to najde, o to nemám strach, Blesk jsou taky nejprodávanější noviny.
 7. Nová rychlost inetu a změna cen.

  Je zarážející, že se lidé rozčilují nad rozdílnými cenami podle lokalit, a zároveň obhajují možnost individuálních cen, vyhádaných na retenčním oddělení.
 8. Rychlost Děčín

  200 Mbps je jenom přes kabel, Wi-Fi bude vždycky pomalejší.
 9. Jenže tihle soudruzi jsou ryzí kapitalisté a rozhodně to nedělají z ideologických, ale zištných důvodů P.S. Zajímalo by mě, jak dlouho budeme ještě svádět všechno špatné v naší zemi na komunisty.
 10. No jo, čtyři propojené antény, anténní zesilovač a jakou jsem měl radost, že se mi ty Imperialisty povedlo naladit. A tenkrát jsem čuměl i na ty jejich reklamy
 11. Fascinuje mě, že televize, která má program procpaný reklamama (stejně jako u nás Nova), chce ještě od diváků za sledování svých "skvostů" platit.
 12. YABAKA - to je fakt rada za všechny prachy. Takže se má nechat dál okrádat? Za to, co se děje ze tvé IP adresy ručíš ty a nějaké neprokazatelné nabourání do tvého PC jako výmluva neobstojí. Melandrium - budeš muset podat trestní oznámení na neznámého pachatele na PČR, ta má možnost si příslušné logy vyžádat.
 13. Nové stanice

  "Politická korektnost je strach říkat pravdu, který je příznačný pro veřejnoprávní média. Nabízejí příliš mnoho informací a ze své zkušenosti vím, že zbytečně moc souvislostí diváka spíše mate", dodal Železný. Konečně nekonečný tok bulváru a reklam.
 14. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Možná byste měl zvážit změnu bydliště
 15. NETVIET skončil

  Na druhou stranu - dost dobře si pamatuji režim, který mi určoval, jakou rozhlasovou stanici smím poslouchat a jakou ne.
×