Jump to content

beepee

Uživatel
 • Content Count

  268
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

beepee last won the day on January 11

beepee had the most liked content!

About beepee

 • Rank
  Člen

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 300
 • UPC telefon
  -
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC datový limit na mobilu
  -
 • UPC volné minuty na mobilu
  -
 • UPC volné SMS na mobilu
  -
 • Zařízení od UPC
  Modem Technicolor, CA modul
 • Místo odběru služeb UPC
  Ústí nad Labem

Recent Profile Visitors

1,178 profile views
 1. Děláš si sice srandu, ale když se zamyslíš nad cílovou skupinou šlágru, jsou to senioři. A seniorů přibývá. Taky jsou jedni z mála, kteří si ještě kupují CDčka místo stahování, nebo streamování ze Spotify. Na druhou stranu - já se pomalu (ale nezadržitelně) blížím taky k "seniorskému" věku, ale hudbu poslouchám úplně jinou. Tak uvidím, jestli se obsah téhle televize změní, až se stanu tou cílovkou já 😀
 2. Páruje se karta s CA modulem. To celé se pak vloží do CI slotu v STB (nebo TV), přístroje se v tomto případě už nijak v UPC párovat nemusí. Pokud STB umí nahrávat (ať už na interní, nebo externí HDD), programuje se nahrávání z EPG (zaškrtneš si ten program). Stejně mi to funguje i při nahrávání z TV.
 3. No jo, pokrok jde dál, a HBBTv je mnohem pokročilejší, než starý TTX. To, že Mediabox HBBTv neumí, je dost ostuda.
 4. Však jsem taky nepsal jenom, ale zejména 😉. A netvrdím to já, ale "Kasia Kieli, prezidentka a generální ředitelka Discovery EMEA", viz: https://digital.rozhlas.cz/spolecnost-discovery-spusti-ve-stredni-a-vychodni-evrope-placeny-lifestylovy-8133392 Ale jinak samozřejmě v pohodě, máme demokracii, ať se každý (ne)dívá, na co chce. Já se třeba nedívám na Ulici, a moje tchýně zase na Vetřelce... 😀
 5. Je docela sranda, jak se tady hádají dva chlapi o programu, jehož cílovou skupinou jsou "zejména ženy ve věku 25 až 54 let" 😊 Fakt to budete sledovat?
 6. Neměl by tohle dost nechutné OT moderátor utnout?
 7. Článek I. Dvakrát se v písmenu p) odst. 1 § 63 nahrazuje slovo pětina slovem dvacetina, čímž se snižuje výše smluvní pokuty při ukončení smlouvy s mobilním operátorem. Celá tahle novela vznikla proto, že mobilní operátoři požadovali po zákaznících v případě nedodržení smlouvy doplacení celé zbývající částky do konce období, t.j. pokod jste ukončil smlouvu třeba deset měsíců před koncem závazku, chtěli po vás, abyste těch deset měsíců zaplatil, i když už jejich služby nebudete využívat. U UPC musíte vrátit poskytnutou slevu za období, kdy jste ji využíval. Může se mi to sice jako zákazníkovi nelíbit, ale pokud se na to podíváte nezaujatě, je to v pořádku. Zavážu se, že budu rok využívat služby UPC a za to dostanu slevu. Když odejdu dřív, nedodržel jsem smlouvu a tím pádem mi nevznikl nárok na zlevněnou cenu, měl bych tedy platit plnou ceníkovou. Prostě ta pokuta u UPC je koncipována jinak, než u těch mobilních operátorů (i když teď jsme taky pod jedním z nich a třeba nám ty ceny taky překopou).
 8. To myslíte tohle https://www.psp.cz/sqw/text/orig2.sqw?idd=160344 ? Tam se přeci jasně píše o mobilních operátorech a mobilních datech.
 9. Asi se zeptám blbě, ale nedá se modem zrestartovat přímo z administrátorského přístupu do modemu? Už jsem to dlouho nedělal, ale mám dojem, že naposledy jsem použil právě tento přístup. Takže nechápu, proč to vlastně dělat přes MyUPC.
 10. No ono se v tom baneru ale nepíše 158 GB za 400 Kč. Když si přečteš všechno co je na něm napsané, tak už to tak slavné není. Vlastně je to docela matoucí reklama 😋
 11. No musejí ještě nahrabat nějaké peníze, než jim ti diváci vymřou, ne?
 12. No vzato podle dnešních zvyklostí má Major Zeman 3 série po deseti dílech. Bylo to tak i původně postupně vysíláno (no jo, jsem pamětník). Jen v ČST to tak nikdy neoznačovali. ale dávali to jako díly 1 - 30. Takže označení 7. díl 2. série odpovídá 17. dílu dle ČST.
×
×
 • Create New...