Přejít na obsah

beepee

Uživatel
 • Počet příspěvků

  221
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  4

beepee last won the day on February 21

beepee had the most liked content!

O uživateli beepee

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Ústí nad Labem
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Modem Technicolor, CA modul

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. beepee

  EPG

  6. díl 3. série 😊
 2. beepee

  Nové stanice

  Jsem fakt zvědavý, jestli dojde k nějakému soudnímu sporu a jak ten dopadne. Může to být zajímavý precedens pro obě republiky. I když ten případný soud se IMHO potáhne roky.
 3. Mě osobně reklamy na TV Nova a spol. v podstatě nevadí - už si ani nepamatuji, kdy jsem jejich pořad naposledy viděl. Popravdě řečeno - kdyby tyhle stanice dneska skončily, poznal bych to asi jen podle chybějícího EPG 😊 Bohužel, reklamní bloky jsou i v programech, které sleduji nejvíc, a to dokumentární kanály typu Discovery a i ve sportovních, jako Eurosport. Na druhou stranu, alespoň mám, stejně jako vaši známí, čas se jít vych... eee... vyčůrat 😉 No a filmy a seriály mám vyřešené jinak - a bez reklam. Abych to uzavřel - já chápu, že provoz TV stanice něco stojí a že její majitelé taky chtějí vydělávat a že reklamy jsou důležitým zdrojem jejich příjmů - ale co je moc, to je moc. A když ani kvalita vysílaných pořadů za ten ztracený čas nestojí, najdu si holt jiný způsob.
 4. @Ivo Mašek - ale od toho pekaře asi nebudete ten chléb a rohlíky chtít zdarma, že?
 5. beepee

  Jeden CA modul + dvě dekódovací karty

  Jeden modul - jedna karta. Nikdy nepůjdou dvě současně.
 6. beepee

  Nové stanice

  Ono je to celé z právního hlediska takové nejednoznačné a kdyby došlo k nějakým soudům bůh ví, jak by to dopadlo. Je tady několik problémů - za prvé si TV stanice kupuje vysílací práva jen pro jednu zemi a pokud bude šířena i ve druhé, může po ní teoreticky majitel práv požadovat platbu i za tu druhou. Zároveň si tato stanice nemůže účtovat vyšší cenu za reklamu za diváky v cizině (mmj díky rozdílné cenové a zákaznické politice firem). Za druhé, pokud si teoreticky koupí stejný pořad jedna česká a jedna slovenská konkurenční TV stanice, přičemž obě budou vysílány v obou zemích, může nastat situace, že jedna z nich tento pořad odvysílá o týden dříve, no a na tu druhou se už nebude skoro nikdo dívat, protože ten pořad viděli minulý týden. A druhá TV má najednou nižší sledovanost = méně peněz z reklamy. Pak tu máme TV stanice s propojeným vlastnictvím - Nova+Markýza, Prima+JOJka - ty vůbec nemají zájem si navzájem v sousední zemi konkurovat.
 7. A jsou i lepší způsoby, než to.ulož 😉 A proto mě reklamy ve filmech už netrápí...
 8. @DariusCZ - blokace tohohle bude další krok 😁
 9. beepee

  Obnovení programové nabídky

  Potvrzuji, už se mi v MOJE UPC objevil kromě pronajatého i zakoupený CAM. 👍
 10. beepee

  Liga majstrov na UPC?

  O2 koupilo práva na Ligu mistrů proto, aby přetáhlo diváky od konkurence k vlastní O2Tv. Proč by tedy mělo poskytnout tohle vysílání té konkurenci? A pokud by to i nakrásně udělalo, bude za to od UPC chtít nehorázné poplatky. Jste ochotni si za to připlatit? BTW - pokud vím, v DVBT existuje možnost si tu O2Tv sport zaplatit třeba na 1 den.
 11. beepee

  Obnovení programové nabídky

  Tohle potvrzuji, já mám 1 koupený a 1 pronajatý a v Moje UPC vidím jen ten pronajatý.
 12. beepee

  VODAFONE group kupuje UPC

  Někdo tu má v podpisu "Zlatej Kabel plus". Abychom si za chvíli neříkali "Zlatý UPC" [emoji3]
 13. beepee

  VODAFONE group kupuje UPC

  Jsem zvědavý, co se stane s tímhle fórem - bude to UPC Slovakia a my v Česku budeme chodit někam na Vodafon, nebo se převede Vodafonu a Slováci budou mít jiné? I když než se ten prodej schválí a dojde k nějakým změnám, to bude ještě asi dlouho trvat. První asi uvidíme změnu grafiky ☺️
 14. beepee

  Horizon Go na Mi Box

  Dobrá, nevěděl jsem, že je mezi tím až takový rozdíl.
 15. beepee

  Horizon Go na Mi Box

  @vládce loutek - tak tu aplikaci budeš muset vždycky stáhnout a nainstalovat, s tím nekonformním ovládáním souhlasím. Ale na Android boxu ji teda na bok otočenou nemám.
×