• David - UPC

   Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

   UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007 se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

beepee

 • Počet příspěvků

  177
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  2

beepee last won the day on 23. července

beepee had the most liked content!

O uživateli beepee

 • Hodnost
  Nováček
 • Datum narození

Osobní údaje

 • Bydliště
  Ústí nad Labem
 1. UPC ZONE v novém

  Od poslední aktualizace ne.
 2. Nové stanice

  Zpravodajská stanice, která sama sebe označuje jako "hlas lidu" ve mně teda moc důvěry nevzbuzuje. Vidím to na bulvár ala Televizní Noviny na Nově, navíc procpané reklamou (z něčeho žít musí, že). Ale své diváky si to najde, o to nemám strach, Blesk jsou taky nejprodávanější noviny.
 3. Nová rychlost inetu a změna cen.

  Je zarážející, že se lidé rozčilují nad rozdílnými cenami podle lokalit, a zároveň obhajují možnost individuálních cen, vyhádaných na retenčním oddělení.
 4. Rychlost Děčín

  200 Mbps je jenom přes kabel, Wi-Fi bude vždycky pomalejší.
 5. Medialny odpad ťažkého kalibru...joj,markiza a ich klony

  Jenže tihle soudruzi jsou ryzí kapitalisté a rozhodně to nedělají z ideologických, ale zištných důvodů P.S. Zajímalo by mě, jak dlouho budeme ještě svádět všechno špatné v naší zemi na komunisty.
 6. Medialny odpad ťažkého kalibru...joj,markiza a ich klony

  No jo, čtyři propojené antény, anténní zesilovač a jakou jsem měl radost, že se mi ty Imperialisty povedlo naladit. A tenkrát jsem čuměl i na ty jejich reklamy
 7. Medialny odpad ťažkého kalibru...joj,markiza a ich klony

  Fascinuje mě, že televize, která má program procpaný reklamama (stejně jako u nás Nova), chce ještě od diváků za sledování svých "skvostů" platit.
 8. poskytne UPC údaje o uživateli při soudním sporu?

  YABAKA - to je fakt rada za všechny prachy. Takže se má nechat dál okrádat? Za to, co se děje ze tvé IP adresy ručíš ty a nějaké neprokazatelné nabourání do tvého PC jako výmluva neobstojí. Melandrium - budeš muset podat trestní oznámení na neznámého pachatele na PČR, ta má možnost si příslušné logy vyžádat.
 9. Nové stanice

  "Politická korektnost je strach říkat pravdu, který je příznačný pro veřejnoprávní média. Nabízejí příliš mnoho informací a ze své zkušenosti vím, že zbytečně moc souvislostí diváka spíše mate", dodal Železný. Konečně nekonečný tok bulváru a reklam.
 10. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Možná byste měl zvážit změnu bydliště
 11. NETVIET skončil

  Na druhou stranu - dost dobře si pamatuji režim, který mi určoval, jakou rozhlasovou stanici smím poslouchat a jakou ne.
 12. Konkurence - Ústí

  Je třeba si uvědomit, že každý provider garantuje slibovanou rychlost pouze ke svému serveru, dál do světa je to kjak píše YABAKA. Jinak ta TETA není žádný garážník, provozovali tady už analogovou kabelovku za doby Kabelplus.
 13. Nové obchodní podmínky

  Jak si to vlastně představujete? Že s UPC jednou uzavřete smlouvu a do konce života budete platit stejnou částku? I komunisti jednou za čas "upravovali" ceny, a to u nás oficiálně nebyla inflace.
 14. Horizon Go

  IE je Mrkvosoft a Silverlight taky. Takže proto.
 15. Horizon Go cukání obrazu

  No jo, jediný prohlížeč, na kterém Horizon jede bez problémů, je IE. Odesláno z mého Lenovo S60-a pomocí Tapatalk