Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

beepee

Uživatel
 • Počet příspěvků

  198
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  4

beepee last won the day on 21. února

beepee had the most liked content!

O uživateli beepee

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Ústí nad Labem
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Modem Technicolor, CA modul
 1. Nové stanice

  Asi tak.
 2. Nové stanice

  @Evzen - Nic ve zlém, já jen, že nadáváš jmenovitě Davidovi, že to pos..., přitom on ty tabulky nejspíš nevytváří (vždycky píše "řeknu kolegům"). Připomíná mi to jednoho mého bývalého kolegu - byl to takový starý nepříjemný vztekloun - který s oblibou seřvával prodavačky v Kauflandu, že už mají vyprodané zboží v akci, které on prostě chce a chce a chce. Tím jsem nechtěl říci, i ty jsi starý vztekloun Jen rád používám přirovnání.
 3. Nové stanice

  Tomu se říká Za dobrotu na žebrotu.
 4. Nové stanice

  Nevím jak vy, ale já už Jednotku i Dvojku v HD mám.
 5. Nový způsob hrazení služeb v MOJE UPC

  Řekl bych, že z toho děláte zbytečné drama. Podle mě se to v příštím vyúčtování srovná.
 6. Nové stanice

  Že by konečně to Mňau HD?
 7. Do konce roku budeme moci nakupovat v e-shopech z celé EU

  No a votom to je. Že se vlastně nic nezměnilo
 8. Do konce roku budeme moci nakupovat v e-shopech z celé EU

  @Evzen - ono jde spíš o to, že takhle odmítaly prodávat i velké e-shopy. Třeba před pár lety jsem chtěl nakupovat v Amazonu.de, a oni mě odkázali na americký Amazon. Což by pro mě znamenalo dražší poštovné a taky clo. Takže jsem to už tenkrát řešil pomocí virtuální adresy.
 9. https://www.cnews.cz/europarlament-schvalil-konec-geoblockingu-e-shop "Nové pravidlo bohužel nebude platit na obsah chráněný autorským právem. Konec geoblockingu se tak netýká e-knih, hudby, filmů, softwaru nebo her. Zahraniční katalogy nebo televizní služby se nám zatím neotevřou, ale Evropská komise do dvou let rozhodne, jestli konec geoblockingu nezavede i pro copyrightem chráněný obsah." Podle tohoto to vypadá, že nějaké sledování Horizon Go a jiných IPTV služeb v cizině bez české VPN nebude.
 10. Nový 4k set-top-box

  Přiznám se, že jsem tu reakci nepochopil. Samozřejmě je rozdíl, jestli se zdraží máslo ze 30,- Kč na 60,- Kč a ta Tv ze 25 000,- na 25 030,- (ty Tv se budou ale zdražovat spíš o stokoruny). Myslel jsem to principiálně - existuje něco jako inflace, a ceny prostě rostou u všeho. Je tedy IMHO nesmysl chtít po UPC, aby prodávala své služby za stále stejnou cenu, jako před x-lety. A současně chtít, aby ty služby byly stále obsáhlejší. To, že to současné zvýšení ceny zaobalí do zvyšování rychlosti, je jiná otázka. Samozřejmě netvrdím, že služby UPC a jejich přístup ke klientům jsou to nej nej nej, a že nemají co zlepšovat. Třeba ty jejich Mediaboxy bych nechtěl ani zadarmo.
 11. Nový 4k set-top-box

  Je sranda tady číst od lidí požadavky na přidávání stále nových a nových programů, nejlépe ve 4k, a pak rozčilování nad tím, že UPC zdraží "o tři pětky" P.S. To to zase schytám coby agent UPC
 12. Automatické řazení TV kanálů (CA+ modul)

  @Radekj - už to tady psali přede mnou, ale asi jste to nepostřehl - CA Modul NEMÁ NIC SPOLEČNÉHO S LADĚNÍM, ANI SEŘAZENÍM PROGRAMŮ. Programy naladí tuner v Tv a setřídí je opět Tv podle softwaru výrobce. CA Modul pouze rozšifruje vámi zaplacené programy. Můžete si to lehce ověřit - vyndejte modul z Tv a dejte ji naladit bez něj. Uvidíte, že se naladí stejně. Jen budou všechny zašifrované programy "černé". Takže UPC nijak neovlivní, jak si vaše Tv setřídí programy. BTW - Třídění programů u LG je opravdu na palici a nechápu, kdo to mohl vymyslet.
 13. Cipísek... což si tady všichni pochvalují (jakou se jim podařilo vyjednat slevu).
 14. Nové stanice

  Proč UPC nevysílá Seznam Tv s HbbTv?
 15. Problém s Prima HbbTV

  Tak takhle mi to na Primě nefunguje už nejmíň měsíc, jestli ne dýl. Takže používám doplněk na KODI.
×