Jump to content

beepee

Uživatel
 • Content Count

  255
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

beepee last won the day on March 11

beepee had the most liked content!

About beepee

 • Rank
  Člen

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 300
 • UPC telefon
  -
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC datový limit na mobilu
  -
 • UPC volné minuty na mobilu
  -
 • UPC volné SMS na mobilu
  -
 • Zařízení od UPC
  Modem Technicolor, CA modul
 • Místo odběru služeb UPC
  Ústí nad Labem

Recent Profile Visitors

1,013 profile views
 1. No musejí ještě nahrabat nějaké peníze, než jim ti diváci vymřou, ne?
 2. No vzato podle dnešních zvyklostí má Major Zeman 3 série po deseti dílech. Bylo to tak i původně postupně vysíláno (no jo, jsem pamětník). Jen v ČST to tak nikdy neoznačovali. ale dávali to jako díly 1 - 30. Takže označení 7. díl 2. série odpovídá 17. dílu dle ČST.
 3. @Slamb - nabídka nic moc, chybí programy od Eurosportu, Discovery, History... To by museli hodně přidat, abych u tomhle uvažoval jako alternativě ke kabelovce. Ale jasně, pro lidi s Novou na pozici 1 to asi stačí.
 4. Když jsem četl ten článek, položil jsem si otázku, proč vlastně UPC stále distribuuje kanály v SD, když má současně stejnou verzi v HD. Pokud mají někteří uživatelé ještě SD televizi, oba HD boxy jim snad převedou HD vysílání na SD signál, takže nativní SD kanál nepotřebují. Nebo se v tomto pletu? (Já ty STB nepoužívám) Jediné, co mě napadá, je to, že někdo ještě používá staré SD STB. Kolik ale takových uživatelů může být?
 5. @Marvanone - Já nevím, proč se nad tímhle lidé pořád rozčilují. UPC nabízí možnost smlouvy za plnou cenu, bez úvazku. Pak může klient kdykoli smlouvu ukončit. Druhá možnost je smlouva za sníženou cenu s podmínkou odebírání služeb po dobu 12 měsíců. Pokud smlouvu v tomto případě ukončíte dříve, porušil jste ji, ztrácíte tím na slevu nárok a musíte doplatit rozdíl v cenách. Vlastně se dá říct, že jste slevu po těch devět měsíců čerpal neoprávněně. To.že lidé smlouvy nečtou a pak se cítí podvedeni, je jiná věc.
 6. Celkem nicneříkající vyjádření, ale to se dalo čekat. Na nějaké konkrétní informace a případné změny je ještě brzy. jak píše Wiliam_ - uvidíme.
 7. tato aplikace je dostupná pouze pro zákazníky Slovenského UPC. V Česku ne.
 8. Obávám se, že tohle se bude řešit teprve, až (jestli) bude dokončen prodej UPC Vodafonu.
 9. Ke každé TV musíte mít buď STB, nebo CAM (modul s kartou zasunutý do TV). Ve druhém případě není možno využívat zpětné zhlédnutí a videotéku. Aplikace Horizon Go pro Android TV není v Česku dostupná.
 10. Přesně tohle si myslím od začátku. Ale nechme těch konspiračních teorií... 😋
 11. @novcze - jasně, že ta aplikace, která není určena pro Android TV nejde ovládat pomocí DO. Je třeba použít myš, případně Air Mouse. BTW - Pokud vím, tak České a Slovenské UPC jsou jedna organizace, takže žádné "naše" neschopné UPC neexistuje. To, že aplikace na Slovensku funguje a u nás ne, je nepochybně záměr, ne chyba.
 12. Aplikace pro Android TV je opravdu dostupná jen na Slovensku, u nás ne. Proč tomu tak je a jestli je to trvalý, nebo dočasný stav, to nikdo tady neví. Kdysi tady na fóru někdo psal, že do TV s Androidem (tuším, že to byl Panasonic) dostal aplikaci určenou pro mobily a pak ještě instaloval aplikaci pro zabránění otáčení obrazovky, dokonce popisoval jakou. Je to ale už docela dlouho.
 13. @Evzen - přesně tak. Zajímalo by mě, jestli ti volající po cizích balíčcích vůbec vědí, co se na těch programech vysílá. Minimálně na těch komerčních.
 14. Myslím si, že Pavel neví, že ta Wi-Free není vysílaná z jeho routeru, ale někde od sousedů.
 15. "Samotné převzetí kabelového operátora na trhu nyní přezkoumává Evropská komise. Verdikt má být známý do několika měsíců." Zajímalo by mě, co na tom můžou zkoumat "několik měsíců".
×
×
 • Create New...