Přejít na obsah

St@nley

Uživatel
 • Počet příspěvků

  48
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli St@nley

 • Hodnost
  Nováček
 1. BimboCZ: Tak u mě vyřešeno! Musel jsem znovu nechat proběhnout automatické ladění a už je všechno zase OK! Všechny kanály fungují. Tak zavolej rodičům, ať spustí automatické ladění a bude po problému.
 2. BimboCZ: Já jsem na tom naprosto stejně. Asi i stejný problém. Dneska to vyzkouším znovu naladit a dám vědět. Asi před týdnem jsem vše přeladil, protože mi přišel email o změně pořadí kanálů. Jinak nic. Doplňuji, že problém je u TV Samsung s CA modulem.
 3. Tak oprava hlášení: Pár programů funguje, jako například Smíchov, Prima Zoom... Stejně jako u BimbaCZ
 4. Jasný, krátkodobý výpadky znám a chápu, ale mě dneska nejde ani jeden kanál. Nejde vůbec nic.
 5. BimboCZ: Mám asi stejný problém. Přibližně minulý týden jsem přeladil všechny stanice, všechno bylo OK a dneska nejde ani jedna. Slabý, nebo žádný signál. Na webu UPC o výpadku není nic. Tak nevím, zkusím počkat do zítřka a uvidím. ... jo, koukám, že jsme oba dva lokalita Plzeň. Tak jsme na tom asi stejně.
 6. St@nley

  Router

  Můžu jen potvrdit, sám mám ASUS RT-N16 a frčí bezvadně. U levnějších člověk nikdy nemá jistotu a výrobci WAN to LAN throughput nikde neuvádějí.
 7. St@nley

  Router

  A já ještě přidám test porovnání WAN to LAN throughput rychlostí vybraných routerů http://www.smallnetbuilder.com/lanwan/r ... harts/view
 8. Zdá se mi to, nebo z tebe mluví závist? Nevíš vůbec o jakou firmu se jedná, kde působí, jakou má historii. A i kdyby to byla firma "Františka Honáska" jak ty píšeš, tak jí dám šanci, proč ne?! Za ty peníze? UPC mi snad nikdy nevyšlo vstříc! Jednání se zákazníky je naprosto hrozné. Tak proč nezkusit něco jiného? Všichni chtějí větší upload. A to UPC zatím stále nenabízí. Já mám 100Mbit za 240,- měsíčně. Řekni mi, proč bych měl platit UPC 400,- měsíčně za 25/1,5, když můžu mít za 240,- 100/100??? Tvůj příspěvěk nedává nejmenší smysl. S tvým přístupem by nikdy žádná nová firma neměla šanci. Tak přestaň závidět. A co bych dělal, čistě hypoteticky, kdyby "se to posralo" jak ty říkáš?! Tak si vyberu jinou firmu. Mám výhodu, že si můžu ISP vybírat!!!
 9. Já jsem UPC úspěšně poslal k čertu, po té, co nám do baráku natáhla firma optiku s cenami: 1/1 za 0,- Kč 100/100 za 240,- Kč 1000/1000 za 400,-Kč No nekupte to. Tomu UPC těžko může konkurovat. A jsem vychechtanej. (Tím se nechci vytahovat, spíš chci ukázat na to, jak UPC chrápe na vavřínech a to nejen u internetu, ale i u televize)
 10. St@nley

  Nove stanice...

  Tak se taky přidám... Mám Samsunga LE40C650 s CA modulem a taky se mi samozřejmě přehodily kanály HBO HD a Eurosport HD. Nechápu, když rušili Viasat, tak se o tom psalo všude, dokonce přišlo info emailem a když přehodí Eurosport s HBO, tak aby člověk informace hledal po všech čertech. Teď by mě hlavně zajímalo, jak automaticky změnit názvy stanic, které mi zůstaly původní. Tedy Eurosport mi běží pod názvem HBO HD.
 11. Dávám vždy kompletní ladění, bez omezení, digi+analog. Nic jsem neměnil. Proto je mi divný, proč dřív to ladilo vše a nyní jen něco.
 12. Tak to opravdu funguje. Ruční ladění našlo chybějící stanice. Ale zaráží mě, proč dříve (ještě cca před měsícem) TV naladila na automatiku úplně všechno a nyní se musí něco dolaďovat ručně?! To mi nepřijde jako chyba v TV. Nebo ano?!
 13. Přelaďoval jsem TV SAMSUNG LE40C650 a CA modul s CONAX kartou (DIGI STANDARD) a nenaladila se mi NOVA CINEMA a PRIMA COOL. Dával jsem automatické ladění - všechny kanály (kompletní ladění), ale tyhle dvě stanice se nenašly, přitom dříve jsem je měl. Neporadí někdo, v čem je problém?! Dají se zkusit naladit nějak ručně?! Že by ja automatika najednou nenašela?! Všechny ostatní progamy se naladily bez problémů.
 14. ... doplním, že k tomu si budeš ale muset dokoupit CONAX SMIT kartu s modulem http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/ca-modul-conax-cas7/technicrypt-cxv.htm za 1700,- (karta 1300 + 170doprava + 200záloha na kartu)
 15. Někde jsem četl, že UPC se zatím nechystá zcela zrušit všechny analogové programy. Minimálně těch 14 současných by zatím mělo zůstat.
×
×
 • Vytvořit...