Přejít na obsah

Stanislav Macek

Uživatel
 • Počet příspěvků

  23
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Stanislav Macek

 • Hodnost
  Nováček
 1. Do vánoc se to nestihne. Handan 8000 a Kaon K-3001 nebo minimálně jeden z nich by se měli brzy objevit (zatím mám informace že se testují oba ale už nevím zda se nasadí ten lepší nebo jak to dopadne). Přenášení souborů bude zablokované. A 150Kč za pronájem je blbost. Určitě to bude více. A umíte si představit, že by jeden z těchto přístrojů, který by byl pronajímám u UPC bude mít zablokovaný výstup a současně stejný typ by byl prodáván u LICA jako odblokovaný. Já ne. Mám obavu, že stávající Technisat je poslední typ, u kterého bude fungovat volné přetahování souborů. Já ho asi koupím dřív než bude pozdě.
 2. Volal jsem, z techniků jsem mluvil s jiným technikem než s Kubíkem, který má na starosti testování. V podstatě jsem se dozvěděl jenom to co v té jejich starší informaci o testování Kaonu. O pronájmu pro UPC nevěděl nic, absolutní jistota, že nebude zablokován USB výstup také není, cena neznámá (dle zákaznické linky snad 10 tis. + cena 1 ks modulu s kartou (Kaon bude potřebovat pouze 1 dékodovací modul) a termín nejistý, snad do tří měsíců, ale kdo ví.
 3. Tragickou chybou Handanu 6000 je, že nemá HDMI výstup, takže digitální nahrávku uloženou v tomto přístroji sledujete na TV v degradované analogové podobě. Již třikrát jsem odeslal do e-shopu LICA tento dotaz a doposud jsem nedostal odpověď: Vážení, obracím se na Vás se žádostí o pomoc při rozhodování o nákupu vhodného HD PVR STB do sítě kabelového operátora UPC. Byl jsem už téměř rozhodnut k nákupu STB Technisat Digicorder HD K2 od Vaší společnosti. U tohoto výrobku mě poněkud překáží jeho vyšší cena a kapacita HDD pouze 160GB. Získal jsem informaci,že Vaše společnost bude brzy nabízet další typ HD PVR STB zřejmě Kaon K-3001 (pokud se mýlím opravte mne prosím). Zajímalo by mě, kdy tento výrobek půjde do prodeje, jaká bude jeho cena oproti Technisatu a zejména, zda-li bude se všemi funkcemi a spolehlivostí vyrovná STB Technisat Digicorderu HD K2, zkrátka, zda-li se mi vyplatí na tento výrobek počkat, protože s nákupem HD PVR STB velmi spěchám. Je také pro mě důležitá možnost přesouvání souborů do PC přes USB nebo ethernetovou síť. Dále by mě zajímalo, zda-li tento nebo jiný HD PVR STB bude Vaší firmou poskytován UPC pro pronajímání zákazníkům a zda-li v takovém případě nedojde u tohoto výrobku k zablokování USB výstupu respektive k zakódování souborů, aby nebylo možné dále digitální nahrávky zpracovávat v PC. Operátoři UPC mě totiž, při dotazu kdy se bude pronajímat zákazníkům HD PVR STB pronajímat, odkázali na Vaši firmu. Nutně již potřebuji mít doma PVR HD STB, na Kaon mě nebaví dál čekat do nekonečna. Poradí někdo? Předem děkuji za brzkou odpověď.
 4. Dnes 16.11. mně jede National Geographic HD pouze anglicky nebo polsky. Je to normální, jak to bude dál?
 5. Tak podle dnešní informace technika UPC má být možná už kolem Vánoc nebo začátkem příštího roku pronajímán od UPC - HD PVR STB a údajně za 150 Kč. Má někdo podobnou informaci? Stejně si myslím, že vytahování souborů do PC bude zablokované.
 6. Moc děkuji za výše uvedené informace, velice mně pomohly. Co mně ale nepomohlo, byla dnešní informace technika, že okolo Vánoc nebo začátkem příštího roku by mělo UPC začít pronajímat HD PVR STB a dokonke údajně za 150 Kč měsíčně. Stejně si myslím, že přetahování souborů bude zablokované.
 7. Vážení, velmi vážně uvažuji o zakoupení Technisat Digicorder HD K2. Pro moje definitivní rozhodnutí bych byl vděčen za jakýkoliv názor stávajících majitelů tohoto přístroje. Trochu mě štve, že LICA nabízí jenom HDD 160GB, není příliš riskatní koupit přístroj s 500 GB na internetovém obchodě a u LICi koupit jenom modul s kartou? Jak funguje přetahování zejména HD soborů do PC a jejich další zpracování? Budu vděčen za jakýkoliv názor, který mně pomůže v mém rozhodování. Předem děkuji.
 8. Zajímalo by mě 1) zda-li přehrává soubory HD z externího HDD připojeného přes USB např. ve formátu mkv, wmv atd.? 2) je možné nahrávat (také HD) na externí HDD připojený přes USB a kolik programů respektive z kolika muxů je možné nahrávat najednou?
 9. Ano, ta informace tam je už téměř čtyři měsíce, od 4. června. Ve vyjmenovaných parametrech mi schází jedna docela zásadní informace, a to kolik programů najednou je schopen tento přístroj nahrávat. PVR Handan 6000 má sice své mouchy, ale v tom, že umí nahrávat až čtyři programy najednou a ještě je možné se na pátý koukat přímo, je jeho nesporná velká výhoda, kterou já využívám velmi často. Největší tragédiií HANADANU 6000 je, že nemá HDMI výstup. Co pomůže digitální záznam v přístroji když do televize jde degradovaný analogový signál. Na co máme digitální televizi, když z HANADANU 6000 sledujeme analog.
 10. Tak jsem dostal odpověď ze zákaznické linky: "ČT 1 HD bude spuštěn během několika týdnů" ?!
 11. Včera v úterý jsem měl také poruchy, v průběhu večera se to zlepšilo. Že by závada UPC.
 12. Dle telefonického sdělení zákaznické linky LICA, Technisat v současnosti nemají na skladě a zvažují jeho nahrazení jiným přístrojem , toto mezidobí však může trvat několik měsíců.
 13. Pozor, Pozor !!! Na webových stránkách f. LICA přestali dnes ráno nabízet Technisat Digicorder, úplně byl vymazán. Něco se děje, že by opatření UPC proti stahování digitálních nahrávek prostřednictvím tohoto přístroje?
 14. Pozor, Pozor !!! Na webových stránkách f. LICA přestali dnes ráno nabízet Technisat Digicorder, úplně byl vymazán. Něco se děje, že by opatření UPC proti stahování digitálních nahrávek prostřednictvím tohoto přístroje?
×
×
 • Vytvořit...