Jump to content

Pavel m

Uživatel
 • Content Count

  1,222
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Everything posted by Pavel m

 1. po dlouhé době jsou opět aktivní rezerva radio 3 ,to je Relax Rádio.A aktivní je i rezerva radio 4 .
 2. Channel One Russia ,proč už není v Horizon Go. Nikde se nepsalo ,že tam nebude.
 3. opět výpadek signálu.Ještě ,že neplatím za balíček .Počítám teď jak bude podzimní počasí tak to bude časté.
 4. Lovecká Hunter TV odstartuje 3. listopadu, s projektem pomohou i známé tváře https://digital.rozhlas.cz/lovecka-hunter-tv-odstartuje-3-listopadu-s-projektem-pomohou-i-zname-tvare-8097826
 5. Nicktoons pouze informační obrázek , Leo TV HD , Extasy HD všechny programy jsou funkční .
 6. něco se určitě chystá ???Celým Mostě se mění zesilovače signálu jak v domech tak i venku.Za mě zlepšení ,trošku servisu .Konečně to opravily to trvalo trošku déle.
 7. pro ty co si zde psaly o programu TV5 Europe at ho neruší mám další zajímavý tip. Rai odkóduje své HD kanály na 13E https://www.parabola.cz/zpravicky/31437/rai-odkoduje-sve-hd-kanaly-na-13e/ Zároveň Rai tyto kanály zpřístupní všem evropským operátorům v Evropě, kteří budou mít zájem o šíření kanálů Rai. Přičemž si mohou vybrat zda šířit pouze Rai 1 HD nebo všechny.
 8. Horizon go nefunguje v Microsoft Edge Version 78.0.276.20 (Official build) (64-bit) ani Version 79.0.308.1 (Official build) dev (64-bit).
 9. jediná změna je National Geographic v SD byl odebrán z Horizon GO a HD DVR Mediaboxu a HD Mediaboxu .Pořád zůstává v TV zatím. Také 30. října budete moct zpětně sledovat další dva programy. Jedná se o filmovou stanici FILM+ HD (součástí nabídek Komfort, Komplet a balíčku Relax) a dokumentární Viasat History HD (součástí nabídky Komplet a balíčku Koktejl). Tady to taky funguje dříve.
 10. nevím co UPC včera dělalo .Ale ně zničeho nic přestal fungovat HD DVR Mediabox jenom bliká oranžová kontrolka .
 11. a co program National Geographic v SD verzi ukončí vysílání v UPC a v Horizon GO??
 12. tak sorry slabý .Spíše mě mě zajímalo ,jak donutit UPC posílení signálu?Podle nich to stačí.
 13. tenhle problém taky registruji na LG OLED 55 B 8 na programech multiplexu 16 .Přes HD DVR Mediabox ,hlavně přes víkend .Ted navíc po plánované upravě sítě ,mám ještě slabí signál měl jsem nějakých kolem 37 ted kolem 36.Podle techniku ,to nejde přidat .
 14. to si dělají srandu .Tuhle hrůzu chtějí zpoplatnit. Peniaze od divákov chce už aj Šláger TV. Dohodol sa s najväčším operátorom https://zive.aktuality.sk/clanok/142975/peniaze-od-divakov-chce-uz-aj-slager-tv-dohodol-sa-s-najvacsim-operatorom/
 15. trošku nesedí popis dílu.
 16. Tak problém stejně přetrvává.
 17. no právě na TV mám na konci seznamu 15 pozic rezerva .Když to vymažu tak se to stejně znova objeví po čase.Jenom doufám až skončí programy co jsou teď v SD verzi nebudu mít nějakých desítky pozic s názvem rezerva ???Určitě to jde nějak udělat technicky ,bez tohle nesmyslu rezerva?
 18. tak UPC Show HD ukončil vysílání ,nově označení rezerva HD.
 19. Nový design programu Discovery https://digital.rozhlas.cz/novy-design-dokumentarniho-kanalu-discovery-dorazil-do-evropy-8042293
 20. ono by stačilo označit ,že je o forum pod značkou VODAFONE.Jednu dobu už tady bylo logo VODAFONE.
 21. na DVB-C vysílají nové rádia . na HD DVR Mediaboxu : předvolba 341 , RADIO BLATNA ,předvolba 342 ,RADIO Rock Radio .Dříve pozice po rádiu Valc .
 22. Mediální skupina Mafra ukončila podporu videoportálu Playtvák.cz pro UPC https://digital.rozhlas.cz/medialni-skupina-mafra-ukoncila-podporu-videoportalu-playtvakcz-pro-upc-8047169
 23. tak UPC nově nabízí mobilní tarify od VODAFONE. https://www.upc.cz/mobilni-tarify/nabidka/mobilni-tarify/
 24. to tu dlouho nebylo HORIZON GO nefunguje živí vysílání na všech programech to píše OMLOUVÁME SE, VIDEO NYNÍ NELZE PŘEHRÁT .A to na počítači WIN 10 v prohlížeči Windows Edge.
 25. tak novinka na MOJE UPC už taky funguje Restart modemu na HD DVR MEDIABOXU.
×
×
 • Create New...