Jump to content

Pavel m

Uživatel
 • Content Count

  1,179
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Everything posted by Pavel m

 1. tak od pondělí ,žádné výpadky obrazu ani zvuku na multiplexu 16.Ale koukám každý den ,jsou jiné hodnoty na modemu na cihle.
 2. tak od poslední návštěvy technika zlobí zvuk na programech Animal Planet HD, DTX HD , ID HD ostatní v multiplexu fungují .Koukám ,že se změnila hodnota Power jde teď do minusových hodnot.Co znamená ten POWER??
 3. Technik tady byl dnes já u toho nebyl osobně.Všechno změřil ,žádnou chybovost nenašel.Je zajímavé protože ,jsem mluvil s technickou podporou a vydělal chybovost ale v neděli.Tak opět za všechno může televize.Je zajímavé ,že 5 dní to fungovalo a teď zase výpadky zvuku. může my nikdo vysvětlit .HD DVR (cihla ) vlastní tuner ,HD Mediabox vlastní tuner ,televize LG OLED55BPLA vlastní tuner.Je zajímavé ,na všech zařízení to zlobí .Mám ještě jednu LG46UJ 7507 tam to taky zlobí.Tady nikdo asi kecá ,a nebo technici v Praze mají špatně nastavený signál ze satelitu Thor kde je distribuce programu Discovery .
 4. nakonec poslaná výpověď.Nikdo nechce řešit problém ,už je to pomalu měsíc.Technik na místě si neví rady,závadu viděl i slyšel.Hold ,kvalitní přistup techniku na UPC + v terénu.No nic alespoň ušetřím peníze konkurence už větří příležitost .Už pomalu přešlapují u dveří.
 5. Velký tuzemský operátor částečně zablokoval přetáčení pořadů u kanálů skupiny Nova. https://digital.rozhlas.cz/velky-tuzemsky-operator-castecne-zablokoval-pretaceni-poradu-u-kanalu-skupiny-7976991
 6. dnes výpadek internetu 11:30 až 12:00 hodin a opět slabší signál Děláno technikem servisní organizace přes UPC .Kontrolováno 25.6.20019 technikem od UPC neshledána žádná závadu.
 7. tak problém se zvukem a zastavování obrazu se vrátil multiplex 16 .Kde hledat problém ????V UPC už si neví rady .Dělají to všechna zařízení v bytě jak HD DVR ,HD Mediabox ,CA Modul.
 8. tak pomálu to trvalo 1 měsíc ,ale problém s programy multiplexu 16 jsou pryč všechno funguje.Je zajímavé nic jsem v bytě nedělal.To bylo dennodenní psaní na technickou podporu. To bylo řečí to máte určitě v bytě.
 9. zrovna ,když tu byl technik byl problém se zvukem .Byl tady v úterý ve 12 hodin.Problém viděl na vlastní oči. Jediné co mě zaráží je pokaždý jiný problém s multiplex 16.
 10. bohužel problém se signálem je pořád.Bohužel někdo neví,kde hledat problém na technické podpoře pořád stejný odpovědi.Kabel ,rozbočovač ,musím mít dvě zásuvky.Podle UPC multiplex 16 je pořádku ale já mam pokaždé jinou závady na multiplexu.Jednou je to rozpad obrazu pak šedivá obrazovka včera .Nebo nepravidelné výpadky zvuku hlavně na programech co je zvuk v DD jenom na multiplexu 16. Ostatní programy v ,kde je zvuk v DD pořádku. Už mě to dost štve jednou jsem si koupil lepší televizi LG OLED55B8PLA. Bohužel problém jak na cihle tak na zasunutém CA Modulu v televizi. PS:většinou to dělá večer po 18 hodině .Hodně málo to dělá někdy odpoledne.Technik v bytě nikde problém nenašel .Říkal kabely jsou výborné kvality ,kvalitní koncovky .Podle měřáku signálu je signál v pořádku.Co dál,se dá dělat když už UPC neví kde hledat problém???
 11. Podle zdrojů Reuters ale ke sloučení nakonec dojde a Evropská komise je připravena obchod schválit. Formálně by se tak mělo stát do 23. července. Ani jedna ze zainteresovaných stran ale nechtěla zprávu tiskové agentury komentovat. https://www.cnews.cz/vodafone-upc-akvizice-evropska-komise-schvaleni-spekulace
 12. tak asi dnes mě UPC dost vytočilo .Technik tady byl měřil signál podle něho je to v pořádku.Závada se pořád opakuje .Tak jsem měl telefonát s technickou podporou ,prý musí přijít technik znova .To nechápu proč?????Co tady budu dělat ???Podle technika žádná ztrátovost signálu není ani zarušení .Nic už nejde dělat.Kde hledat problém neví .A nejsem tu kuli UPC pořád.Programy multiplexu 16 ,zvuk pořád zlobí.Říkal že si to nerozumí s LG televizí to je dost blbost. Když služba nefunguje a nikdo neví kde je problém co s tím .Slevu nebo zrušení bez sankcí.
 13. jo poslední dobou kvalita signálu se dost zhoršila.Uvažuji o vypovězení smlouvy,hold budu doplácet .Technici poslední dobou se dost zhoršily.Takový roky u jsem u kabelové společnosti .No nic IPTV mám v bytě dvě tak asi .
 14. https://www.lupa.cz/aktuality/iptv-sluzba-lepsi-tv-zaradila-do-nabidky-20-tisic-radii/
 15. podle modemu je Downstream mezi 38.1 až 39.4 SNR a Upstream mezi 43.7 až 45.0 POWER hodnoty jsou podle Modemu na CIHLE ( HD DVR Mediabox).Je to zajímavé to rušení se vyskytuje MULTIPLEX 16 ,frekvence: 762 MHz nepravidelnou hodinu .Ale je to dost otravné bud nejde zvuk nebo se úplně rozpadá obraz a potom šedá obrazovka.Nikdo neví kde hledat problém.
 16. programy DISCOVERY tak nevím ,ale dnes stejný problém na cihle výpadky barevné kostičky + na chvíli i šedivý obraz.
 17. technik - já ti nevím ale včera večer programy DISCOVERY vůbec nesledovatelný pořád výpadky signálu barevný kostičky.Poslední dobou mám asi slabší signál ,nějak mě neutáhne všechna zařízení to je TV+ HD DVR Mediabox + HD Mediabox .Začala to zlobit co jsem si koupil novou televizi LG OLED .Nemůže mít větší spotřebu signálu?
 18. V Mostě opět výpadky obrazu .Vypadá to jako zakódovaný obraz (hlavně programy Discovery )barevný kostičky.
 19. ten Filmbox HD jaký má datový tok? Protože nějak není poznat ,změna ve vysílání nevidím rozdíl mezi verzí ,která byla v SD a teď v HD.
 20. dospat asi ne .Mám tenhle týden ranní.
 21. tak Filmbox HD už vysílá .A ukončilo vysílání AMC ,Film + v SD kvalitě.
 22. Kaon 900 funguje bez problému to je to zajímavé. Měl jsem doma 10 dní jako druhý set box Kaon 700 ,to je největší krám co jsem měl .To jsem ho chtěl vyměnit za Kaon 900 to nešlo .Nakonec mám Kaon 900 + cihlu. Chtěl jsem to jinak ,ale bohužel musím oželit zpětné přehrávání na Kaonu protože někdo vymyslel na cihle pouze dvě přípojná místa na internet a Wifi dost zaručená.
 23. https://digital.rozhlas.cz/velky-cesky-operator-prida-do-nabidky-filmbox-hd-vypne-dalsi-programy-ve-7938027 V souvislosti se zařazením FilmBoxu HD, respektive jeho nahrazením standardní verze, dojde z kapacitních důvodů také k ukončení dalších stanic ve standardním rozlišení. Půjde pravděpodobně o AMC a Film+.
 24. Na konci května se můžete těšit na filmovou a seriálovou stanici FILMBOX v ještě lepší kvalitě vysílání, nově jí totiž budeme vysílat ve vysokém rozlišení. FILMBOX HD nahradí standardní vysílání stanice FILMBOX na stejné pozici. https://newsletter2.upc.cz/emailing/20251/20190515_v2_cz/view.php?data=062386b2c8a967ae05ad2138e7a87287
 25. Rádio Dálnice, Radiožurnál Sport nové stanice v UPC .Pozice DVB-C po rádií Valc .Bohužel zatím pouze na TV ,zase to nejde na HD DVR Mediaboxu.
×
×
 • Create New...