Přejít na obsah

Pavel m

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1 333
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  27

Vše od uživatele Pavel m

 1. Pavel m

  Nové stanice

  V síťi UPC ukončil vysílání program CNBC Europe.
 2. Já to měl v nabídce, ale před měsícem mě to zakódováli. Psal jsem jim, pouze za 99Kč. Prý to už není součást nabídky komplet.
 3. Za ruské programy chtějí 99Kč,a každou chvíli nehrají. Hold kvalitní nabídka. To ještě sebrali z nabídky komplet. To by mě zajímalo, jak by to řešili kdyby, to platil 99Kč a programy by nehráli??
 4. já mýval 300/20 ,ale teď jsem přešel k novému poskytovateli a udělal jsem dobře .Teď mám 500/500 přes optickou sít (až do modemu mám optický kabel ) a spokojenost .Protože VF tohle nikdy nedokáže za ty peníze poskytnout .Jo modem mám půjčený zdarma .
 5. Televize Prima testuje pro majitele televizorů a set-top boxů s HbbTV novou verzi portálu iPrima https://digital.rozhlas.cz/televize-prima-testuje-pro-majitele-televizoru-a-set-top-boxu-s-hbbtv-novou-8224905
 6. Pavel m

  Nové stanice

  Tematická televize Fishing and Hunting konečně ve vysokém rozlišení https://digital.rozhlas.cz/tematicka-televize-fishing-and-hunting-konecne-ve-vysokem-rozliseni-8223699
 7. Pavel m

  4K UHD

  Love Nature 4 K + český zvuk. Dokumentární pořady +příroda.
 8. Pavel m

  Nové stanice

  NASA UHD vstoupila do DVB-T2 multiplexu 23 https://www.parabola.cz/clanky/6870/nasa-uhd-vstoupila-do-dvb-t2-multiplexu-23/
 9. Pavel m

  Výpadek signálu

  Jak to vypadá, kdy to opraví? Myslím TV, internet mám od jiného poskytovatele.
 10. Pavel m

  Nové stanice

  Řazení programů Vodafone TV a UPC TV https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/dokumenty/razeni_tv_programu.pdf podle mě mohli udělat dvě tabulky ,tak je to nepřehledné .
 11. Tak u mě to zůstalo zakódováno. Nevím jak to vybírali, protože jsem žádal začátkem roku ať to nechají. No nebudu znova žádat, beru na vědomí jak se chová Vodafone tak se zařídim.
 12. To pěkně kecejaj, ruské programy mají distribuci přes satelit. Proto vždycky mají výpadky vysílání, když špatné počasí. Stačí to dohledat zde na fóru to psal technik.
 13. Dobrý den, s poskytovatelem ruských programů se nám nepodařilo domluvit se na původní ceně. Z tohoto důvodu jsme byli nuceni ruské programy vyjmout z nabídky Komplet a dají se v tuto chvíli pouze přiobjednat za 99 Kč měsíčně. Mrzí mě, že pro vás nemám lepší zprávu. Vodafone
 14. Tak koukám asi nějaká změna na HD Mediaboxu předvolby ruských programu úplně zmizely, jako by žádný ruský balíček nikdy nebyl. Tak to vypadá, že Vodafone úřaduje. Asi programy oběť bez upozornění skončily.
 15. tak zajímavý problém,nehrají ruské programy na CA Modulu .Na CA Modulu mám v předplatném na měsíc Květen jiné čísla a písmena než na HD Mediaboxu ,kde hrají normálně ruské programy.Samozřejmně jsem zkoušel obnovení programové nabídky na CA Modulu a nic.
 16. Pavel m

  Odeslání zařízení

  Technik- poslední dobou ten internet od vás, katastrofa.Tak mě laskavě nechytejte za slova.
 17. Pavel m

  Odeslání zařízení

  Od 29.4.2020 bude pobočka opět otevřena. Tak konečně půjde vrátit zařízení v Mostě.
 18. XIAOMI MI BOX S https://www.upc.sk/televizia/doplnky/xiaomi/
 19. Pavel m

  Nové stanice

  Dobrý den, kdo dotazu Sport 5 .Nedošlo k oboustranné dohodě. I nadále s UPC/Vodafone jednáme.Odpověd od Sport 5
 20. UPC začalo predávať ultra HD set-top-box k službe Horizon TV https://zive.aktuality.sk/clanok/146695/upc-zacalo-predavat-ultra-hd-set-top-box-k-sluzbe-horizon-tv/
 21. ono se stačí podívat na stránky UPC . DOKUMENTY K DIGITÁLNÍ TELEVIZI . Programová nabídka platnost Programová nabídka platná od 1. 11. 2019. Změna programové nabídky vyhrazena. Nabídky platí pro nové objednávky do 31. 12. 2019., Řazení programů TV Programu UPC 1.12.2019. oni asi tam trochu zaspali.Změny byly ,tak to budu asi chtít aktualizaci ??
 22. možná blbost ,zkoušíte Hbbtv na NOVA HD a Prima HD .
 23. Pavel m

  Nové stanice

  program Sport 5 ukončil své vysílání k 30. 4. 2020. Tohoto dne nám skončila dohoda s provozovatelem programu. Zástupci Sport 5 pak smlouvu vypověděli. Vodafone. Tak nějak nevím ,kde je pravda ????V HORIZON GO pořád vysílá Sport 5 .
 24. Pavel m

  Nové stanice

  Vodafone CZ před 18 hod · Facebook CNN Prima News najdete už brzy nejen v naší Vodafone TV na pozici 18, ale také ji naladíte v rámci UPC TV UPC TV Mediabox – pozice 28 UPC TV CA modul – 538 MHZ, SR6900, QAM 256 (místo UPC Show HD). UPC TV Start – na pozici místo regionalni.tv Horizon GO – přidáme v nejbližších dnech.
 25. Pavel m

  Nové stanice

  je zajímavé ,že Horizon Go Sport 5 hraje.
×
×
 • Vytvořit...