Přejít na obsah

Pavel m

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1139
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  12

Vše od uživatele Pavel m

 1. https://www.broadbandtvnews.com/2019/03/21/eu-regulators-set-to-reject-liberty-global-vodafone-deal/ další info ,ale nic nového.
 2. tak něco nového se asi chystá pozice po TUTY HD je aktivní neveřejný test .
 3. už včera bylo pozdě .Už opět mě začal zlobit HD DVR Mediabox začal opět zlobit zvuk ,tenhle problém se znova objevil po 1,5 roce provozu .Tak mě došla trpělivost a znova se vrátím k malému boxu doufám že dají nějaký pořádný kousek doufám že v pátek.
 4. já jsem přemýšlel ,že asi nejlepší řešení je vzít ten bílý modem.
 5. řeším problém mám HD DVR Mediabox a potřebuji propojit 3 zařízení 1) HD Mediabox ,2)TV potřebuji na HBO GO ,3)Počítač bohužel WIFI signál dost zaručený. Co radíte jak to propojit nejsem nějak náročný uživatel a potřebuji bez výpadku internetu .
 6. pořád stejný problém kostičkování obrazu na CCTV 4 včera odpoledne nebo na programu KBS World HD to předvečer psalo zakódováno.
 7. na 674 MHz QAM 64: už nevysílali programy Spektrum SD ,. Animal Planet SD . C Music v HD novinka ,místo verze v SD stejné pozice.
 8. jenom mě zajímá ,jestli se to vejde 674 co ted vysílají programy od VIASTU nebo to dají na nový multiplex??
 9. Jednou z očekávaných změn je proměna stanice Barrandov Plus na Barrandov Krimi. tak schválně jak dlouho bude bude trvat přejmenování v EPG u UPC zatím nic. https://digital.rozhlas.cz/unorove-novinky-barrandov-krimi-ocko-black-leo-tv-hd-a-leo-tv-gold-7751953
 10. na HD DVR Mediabox se aplikace objevila včera večer a dnes zase zmizela .
 11. Stamilionové dluhy aneb Problémy Jaromíra Soukupa. Půjde Barrandov do konkurzu? http://forum24.cz/stamilionove-dluhy-aneb-problemy-jaromira-soukupa-pujde-barrandov-do-konkurzu/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
 12. měl jste namysli tyhle programy v HD kvalitě????Viasat Explore HD, Viasat History HD a Viasat Nature HD u TAGu na 16E https://www.parabola.cz/clanky/6538/viasat-explore-hd-viasat-history-hd-a-viasat-nature-hd-u-tagu-na-16e/
 13. nefunguje v DVB -C Radio Contact Liberec .
 14. to je zajímavé ja tam HBO OD nemám ,a to si HBO platím a mám HD DVR Mediabox.
 15. Český rozhlas vstupuje do prostředí hybridní televize, HbbTV spouští Radio Wave a Radiožurnál https://digital.rozhlas.cz/cesky-rozhlas-vstupuje-do-prostredi-hybridni-televize-hbbtv-spousti-radio-wave-a-7723383
 16. to jsem zvědavý Šlágr TV skončí konce roku 2018?
 17. ono jde hlavně o to. Nějak oživit nabídku radia v DVB-C .Po skončení VALC radií nabídka nic moc .Ale možná se něco chystá něco nového ,protože zůstaly aktivní předvolby po VALC radií.
 18. TV Polar to je bonus ,protože má vysílat jenom na Moravě.😂
 19. Český rozhlas rozšiřuje digitální vysílání DAB+ https://digital.rozhlas.cz/cesky-rozhlas-rozsiruje-digitalni-vysilani-dab-do-severnich-a-vychodnich-cech-i-7708698
 20. C Music v HD verzi už měl vysílat asi někde problém. https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/dokumenty/Cenik_Digital.pdf https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/dokumenty/razeni_tv_programu.pdf do konce roku nové programy nebudou.
 21. 379 Radio Samson nehraje na HD DVR Mediaboxu vůbec není aktivní předvolba .Na televizi c DVB-C hraje normálně.
 22. Opraveno TV Rebel hraje normálně.
 23. co se děje poslední dobou s UPC. Buď nestačí kapacita sítě nebo se zhoršily technici .1) výměna programu DUCK TV na HD verzi nešel zvuk na HD DVR Mediaboxu -opraveno po 2 dnech. 2) co teď předvádí TV Rebel to není obraz ,ale rovnou pexeso .Po přidání Stanice Adventure HD na Frekvence je 746 MHz, SR 6900, QAM 64 se právě zhoršila stanice TV Rebel až na pexeso .To už není místo (ještě je dost programu co vysílá jak v HD tak SD ) tak jejich zrušení .Nebo nejde na 746 MHz zvednou QAM na 256 a tím zvýšit kapacitu .Nebo přeladění stanice TV Rebel na jiné místo. PS: TV Rebel na Horizon GO v pořádku pouze v DVB-C zlobí kvalita.
 24. Stingray C Music HD bude ????? https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/dokumenty/Cenik_Digital.pdf
×
×
 • Vytvořit...