Přejít na obsah

Pavel m

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1 283
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  21

Pavel m naposledy vyhrál 7. března

Pavel m má nejvíce líbivý obsah

O uživateli Pavel m

 • Hodnost
  Pokročilý

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 300
 • UPC telefon
  -
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC datový limit na mobilu
  -
 • UPC rychlostní limit na mobilu
  -
 • UPC zařízení
  Kaon 900 ,CA modul, CBN CH7465LG
 • Místo odběru služeb UPC
  Most

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. tak v Horizon Go je napsáno míst UPC . Build: 4.23.13 (eae7aac, 2020-02-27) © 2020 Vodafone Czech Republic, a.s.
 2. co ten box od Vodafone .Je lepší přepínaní programu ne jako na HD Mediaboxu čekáte než se přepne na určený program.
 3. Když se podívám na nabídku programu od Vodafone ,tak vážně nevím co si mám myslet .Spousta programu co je v kabelu v HD tak u Vodafonu je jenom v SD verzi.Přitom IPTV má dost místa pro programy.Pro velké zhoršení .A jak se říká vždycky to může být horší.Možná jediné co může mít Vodafone lepší ,je ten jejich set box.
 4. Pavel m

  Nové stanice

  Asi se něco chystá obě rezervi HD jsou zakodovany.
 5. Pavel m

  Nové stanice

  Tak na HD Mediabox na pozici 30 nic není. Včera tam byla ČT 3 HD.
 6. Pavel m

  Nové stanice

  Tak UPC ČR, už vysílání ČT 3HD v paketu kde vysíláji ČT DVB-C.
 7. Pavel m

  HD Mediabox

  Ten nový FW dostanovou i starý HD Mediaboxy? Máte nějaké datum, aktualizace?
 8. 70 HD komplet nějak málo programu ??Ted se uvadlí 85 HD .
 9. Vodafone TV bude spravovaná z ČR nebo jako Horizon z ciziny.Jak je vidno ,když je to z ciziny to to nefunguje.
 10. Pavel m

  Konkurence nespí

  GNET 500 ,500 Mbit až 500/500 Mbps 319 Kč měsíčně tady na Mostecku se nějak poskytovatelé internetu asi zbláznily jak Softex ,WMS rapidně snížily ceny .To asi Vodafone netroufne co ??Je to klasická smlouva bez závazku a sankcí.
 11. Vodafone chystá vlastní videopůjčovnu, spustit by ji měl v březnu Společnost Vodafone, která loni koupila mimo jiné kabelovou firmu UPC Česká republika, chystá vlastní videopůjčovnu. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) zaregistrovala telekomunikačního operátora coby poskytovatele audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání. Ze zápisu regulátora vyplývá, že nová služba se bude jmenovat jednoduše Videopůjčovna a má začít fungovat od 1. března. https://digital.rozhlas.cz/vodafone-chysta-vlastni-videopujcovnu-spustit-ji-mel-v-breznu-8142262 jak koukám nikde jí nevidím .Tak nějak to začíná ,jenom sliby .
 12. Nahlášeno od: 06.03.2020 09:38 Předpokládaný termín opravy: 7.3.2020 12:00:00 Vážený kliente, omlouváme se za nefunkční zpětné zhlédnutí na platformě Helios. V tuto chvíli není znám přesný termín odstranění závady. Na místě však již nyní zasahují naši technici a snaží se tuto situaci co nejrychleji vyřešit. Aktuální informace k výpadku naleznete vždy na této stránce. tak jsem zkusil na Kaon 900 zpětný přehrávaní ,jde jenom zvuk místo obrazu jenom černá obrazovka.Tohle mě štve ,takovou dobu na to měly a pořád to nefunguje pořádně.Jak tohle je možné ostatní poskytovatelé IPTV ,kabelovky tam to funguje jenom na UPC to nejsou schopni to opravit.To budeme čekat než Vodafone pustí tu svojí Vodafone TV ??
 13. Změní se k 1. dubnu 2020 ceny, nastavení mých služeb nebo něco jiného v praktickém používání služeb? Nemusíte se ničeho obávat, k 1. dubnu 2020 se nezmění ani cena vašich služeb, ani jejich složení. Nadále budete dostávat Vyúčtování v té podobě, jak jste zvyklí, pouze se na něm změní název dodavatele, barvy nebo třeba logo. Stejně tak bude dál fungovat samoobsluha Moje UPC nebo třeba televize Horizon. O případných změnách bychom vás s předstihem informovali.
 14. Nefiremním zákazníkům, kteří využívali věrnostní portfolio, bude věrnostní portfolio zrušeno za současného ponechání zvýhodněných cen, jakožto poděkování za loajalitu. Výhoda bonusu bude všem těmto zákazníkům nadále zachována.
×
×
 • Vytvořit...