• David - UPC

   Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

   UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007, se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

Pavel m

 • Počet příspěvků

  935
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

0 Neutrální

O uživateli Pavel m

 • Hodnost
  Pokročilý
 • Datum narození

Converted

 • Internet
  15
 • Televize
  12
 • Telefon
  1
 1. to je zajímavé .Dříve to fungovalo i bez doplňku ,nějaká inovace .
 2. funguje přehrávání filmu na HBO GO na Microsoft Edge 40.15063.0.0 bez doplňku silverlight .Můžete někdo vyzkoušet ,poslední dobou tě to nefunguje.Nebo nějaký jiný prohlížeč,kde to funguje bez doplňku .
 3. opět včerejší problém zase nefunguje CBS Drama píše program zablokován omezení autorských práv v Horizon GO .CBS Reality hrají normálně asi to vypadá ,že zůstane pouze jeden program.
 4. opraveno znova hraje.
 5. CBS Drama v aplikaci Horizon Go je zablokováné
 6. stačí zavolat na UPC ,oni se na to podívají .Zřejmě nějaká úprava v distribuci programu na satelitu .Čeština nefunguje ani v klasickém vysílání na TV.
 7. Programové zmeny UPC Televízie - spustenie nových programov TUTY TV, KINOSVĚT a presuny programov V júni sme okrem programu CS Film / CS Mini spustili tiež českú verziu detského programu Nick Jr. a program KINOSVĚT zameraný na milovníkov histórie, vedy či techniky. Od 27. júna sme spustili tiež nový detský program TUTY TV vysielajúci v češtine, ktorý je určený pre deti od 7 do 14 rokov. Tešiť sa môžete na animované seriály, vlastné programy z rôznych oblastí života, videá z českého i svetového youtube alebo hudobné klipy. Zaradenie a presuny TV programov v programových ponukách: NICK JR. – do 31. 8. voľné vysielanie vo všetkých programových ponukách, od 1. 9. v ponukách Komfort, Komplet a v balíčku Kids TUTY TV - od 27. 6. súčasťou všetkých programových ponúk KINOSVĚT - teraz súčasťou všetkých programových ponúk FOOD NETWORK - teraz súčasťou ponúk Komfort, Komplet a balíčka Darwin a Plus TRAVEL CHANNEL - do 31. 8. voľné vysielanie vo všetkých programových ponukách, od 1. 9. v ponukách Komfort, Komplet a v balíčku Darwin FILMBOX FAMILY - do 31. 8. voľné vysielanie vo všetkých programových ponukách, od 1. 9. v ponukách Komfort, Komplet a v balíčku Relax Ukončenie vysielania: Z dôvodu ukončenia zmluvného vzťahu (bez novej dohody) malo byť vysielanie programov CBS Drama, CBS Reality a Sundance TV ukončené 30. júna. nakoniec budú programy CBS Drama a CBS Reality ukončneé 5. júla. Sundance TV bude ukončené podľa pôvodného termínu 30. júna. Zmeny programov pre jednotlivé prijímacie zariadenia: Klienti s HD alebo HD DVR Mediaboxami: TV program EPG pozícia CS Film / CS Mini 107 KINOSVĚT 109 Nick. Jr 256 TUTY TV 257 Zmena pozícií v programovom sprievodcovi (EPG): - Filmbox Family od 3. júla tiež na pozícii 106. Všetky zmeny sa prejavia automaticky pri zapnutí HD alebo HD DVR Mediaboxu v utorok 27.júna. Klienti s DVR boxmi Kaon a digitálnymi prijímačmi Handan: TV program EPG pozícia CS Film / CS Mini pozícia 66 - namiesto Comedy Central Extra KINOSVĚT nová pozícia 69 - programy Megamax, duck TV a dalšie sú posunuté vždy o 1 vyššie TUTY TV pozícia 18 Nové programy CS Film a TUTY sme zaradili na miesto súčasných rezervných pozícií. Pozície sú iba informatívne a platia pre základné nastavenie digitálneho prijímača. Klienti s CA modulmi a prístupovými kartami od UPC (bez set-top boxu od UPC) TV program EPG pozícia CS Film / CS Mini 530 MHz, SR 6900, QAM 256 - namiesto Comedy Central Extra KINOSVĚT 530 MHz, SR 6900, QAM 256 (rovnaký multiplex ako CS Film) TUTY TV 386 MHz, SR 6900, QAM 256 Rádio Vlna doplnené na frekvenciu 378 MHz, SR 6900, QAM 256 Nové programy CS Film / CS Mini, KINOSVĚT a TUTY TV sme zaradili na miesto súčasných rezervných pozícii. Pripomíname Nick Jr. na 602 MHz, SR 6900, QAM 256 (vedľa programov MTV Live HD, Nickelodeon HD, Nickelodeon (v češtine) a Sport 1 HD)
 8. Spoločnosť UPC zajtra vyradí z ponuky programy CBS Drama a CBS Reality. Dôvodom je nepredĺženie zmluvy s vysielateľom staníc. Pôvodne mali tie programy skončiť už koncom júna. V tomto období bola vyradená aj filmová stanica Sundance TV, ktorá sa zameriava najmä na festivalové snímky a vysielala bez lokalizácie. Tri programy pre všetkých Od júna pribudli do ponuky stanice CS Film, CS Mini, Horor Film a KinoSvět. Zaradené boli aj kanály Travel Channel a Food Network. Do 31. augusta môžu všetci zákazníci UPC sledovať programy Nick.Jr, Travel Channel a FilmBox Family. http://www.zive.sk/clanok/126233/upc-zajtra-vyradi-dve-stanice-sundance-tv-skoncil-v-minulych-dnoch
 9. Alternativně mohou majitelé starších přijímačů sledovat program BBC World News v SD rozlišení ze satelitního systému Eutelsat Hot Bird na pozici 13°E, kde bude pokračovat ve starém formátu i po tomto datu. technické parametry - BBC World News: • Eutelsat Hot Bird (13°E), freq. 12,597 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 3/4, DVB-S/QPSK, FTA jak znám UPC tak ke změně na HD verzi nedojde.
 10. Ukončení vysílání: Z důvodu ukončení smluvního vztahu (bez nové dohody) mělo být vysílání programů CBS Drama a CBS Reality ukončeno 30. 6. 2017. Nakonec tyto programy ukončíme až 5. 7. 2017. Změna pozic programu zatím zůstává nezměněno .Asi bude až kolem toho 5.7.
 11. Programové změny UPC Televize V červnu jsme rozšířili programové nabídky UPC Televize o dva dětské programy. NICK JR je zaměřený na děti předškolního věku. Bavte se s oblíbenými dětskými postavičkami s Dorou průzkumnicí v čele! TUTY TV umisťujeme do vysílání 27. 6. Je to nový český program pro děti od 7 do 14 let. Těšit se můžete na animované seriály, vlastní pořady z různých oblastí života, videa z českého i světového youtube a nebo hudební klipy. Oba programy vysíláme v češtině. Zařazení a přesuny TV programů v programových nabídkách: NICK JR. – do 31. 8. volné vysílání ve všech programových nabídkách, od 1. 9. součástí nabídek Komfort, Komplet a balíčku Relax TUTY TV - od 27. 6. součástí všech programových nabídek NAT GEO WILD HD - nově součástí nabídek Komfort, Komplet a balíčku Darwin TRAVEL CHANNEL HD - do 31. 8. volné vysílání ve všech programových nabídkách, od 1. 9. součástí nabídek Komfort, Komplet a balíčku Darwin FILMBOX FAMILY - do 31. 8. volné vysílání ve všech programových nabídkách, od 1. 9. součástí nabídek Komfort, Komplet a balíčku Relax Ukončení vysílání: Z důvodu ukončení smluvního vztahu (bez nové dohody) je vysílání programů CBS Drama a CBS Reality ukončeno 30. června. Změny programů pro jednotlivé přijímací zařízení: - Klienti s HD nebo HD DVR Mediaboxy Nové programy: Nick Jr. - EPG pozice 122 TUTY TV - EPG pozice 127 Změna pozic v programovém průvodci (EPG): JOJ Cinema HD - nová EPG pozice 25 Filmbox Family - nová EPG pozice 50 Barrandov Family - nová EPG pozice 51 Všechny změny se projeví automaticky při zapnutí HD nebo HD DVR Mediaboxu v úterý 27. června. - Klienti s HD PVR boxy Kaon a digitálními přijímači Handan Nové programy Nick Jr. a TUTY TV jsme zařadili na místo současných rezervních pozic. Nick Jr. - pozice 92 TUTY TV – pozice 114 Pozice jsou pouze informativní a platí pro základní nastavení digitálního přijímače. - Klienti s CA moduly a přístupovými kartami od UPC (bez set-top boxu od UPC) Nové programy Nick Jr. a TUTY TV jsme zařadili na místo současných rezervních pozic. Nick Jr. - 722 MHz, SR 6900, QAM 64 TUTY TV – 754 MHz, SR 6900, QAM 256 Pozice jsou pouze informativní a platí pro základní nastavení digitálního přijímače. V nabídce TV START (DVB-T) neproběhly žádné změny
 12. taky to to chápu ,končí vysílání v celé Evropě. Ale poslední dobou nic UPC nepřidává.
 13. na frekvence: 754 MHz vysílá stanice TUTY.
 14. Radim Pařízek převezme televizi Slušnej kanál Publikováno: 22. 06. 2017 Radim Pařízek se stane jediným majitelem rockové televizní stanice Slušnej kanál. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání schválila žádost o převod podílů dosavadních společníků v provozující firmě Fajn Rock Media. Znamená to, že podíly Petra Kůsy ve výši 80 tis. Kč (40 %), Marka Lichtenberga ve výši 60 tis. Kč (30 %) a společnosti Alfedus ve výši 60 tis. Kč (30 %) přejdou na Radima Pařízka. Slušnej kanál dříve vysílal pod názvem Fajnrock TV, dostupný je na kabelu, satelitu a IPTV, v rámci pozemního terestrického vysílání pak v Praze a ve Středočeském kraji. Radim Pařízek tak rozšíří spektrum svých hudebních televizních stanic. Provozuje televize Rebel a Relax. Přes firmu Digital Broadcasting mu patří i celoplošný multiplex 4. https://www.mediaguru.cz/aktuality/radi ... nej-kanal/
 15. když dali další programy do nabídky Komfort NG WILD HD,TRAVEL HD tak balíček Koktejl nemám pomalu cenu .To jsem zvědavý co s ním udělají.