Jump to content

Pavel m

Uživatel
 • Content Count

  1,156
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Pavel m last won the day on April 17

Pavel m had the most liked content!

About Pavel m

 • Rank
  Pokročilý

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Most
 • UPC Internet
  Internet 300
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  HD Mediabox, ,CA modul, HD DVR Mediabox

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://digital.rozhlas.cz/velky-cesky-operator-prida-do-nabidky-filmbox-hd-vypne-dalsi-programy-ve-7938027 V souvislosti se zařazením FilmBoxu HD, respektive jeho nahrazením standardní verze, dojde z kapacitních důvodů také k ukončení dalších stanic ve standardním rozlišení. Půjde pravděpodobně o AMC a Film+.
 2. Na konci května se můžete těšit na filmovou a seriálovou stanici FILMBOX v ještě lepší kvalitě vysílání, nově jí totiž budeme vysílat ve vysokém rozlišení. FILMBOX HD nahradí standardní vysílání stanice FILMBOX na stejné pozici. https://newsletter2.upc.cz/emailing/20251/20190515_v2_cz/view.php?data=062386b2c8a967ae05ad2138e7a87287
 3. Rádio Dálnice, Radiožurnál Sport nové stanice v UPC .Pozice DVB-C po rádií Valc .Bohužel zatím pouze na TV ,zase to nejde na HD DVR Mediaboxu.
 4. Ruská platforma STV uvolňuje kapacity na satelitech Express Ruská distribuční platforma Satellite Television (STV) opouští kapacity na satelitech Express AT1 (56°E) a Express AT2 (140°E). Od 1.5.2019 budou programy šířeny výhradně ze satelitu ABS 2A (74,7°E). https://www.parabola.cz/zpravicky/30792/ruska-platforma-stv-uvolnuje-kapacity-na-satelitech-express/ jo hlavně večer výpadky signálu. Nakonec to dopadne tak, že ruské programy skončí v UPC za tohle platit asi nebude.
 5. ono stačilo napsat ,že musíte přímat pouze verze uprčené pro Evropu .
 6. pozice 36°E také ruské programy to nejde přetočit parabola.No když nikdo dá paraboly pod stromy?
 7. z ruských programu hraje pouze Channel One Russia ,Dom Kino nehraje ,Vremya nehraje,Muzyka Pervogo nehraje pouze černá obrazovka.
 8. technik -chvilku to trvalo asi tak 3 měsíce jinak dobrý.Když jsme u toho tak ještě máme zbytky na 282 a287 po už nefučních programech ,ale předvolby tam zůstaly.
 9. technik.Může mě nikdo vysvětlit proč předvolba 379 Radio Samson hráje pouze na HD Mediaboxu nebo na TV .A proč nehraje na HD DVR Mediaboxu tam není tahle předvolba vůbec aktivní.
 10. Technik: nějaké ty regionální programy co předvádějí s obrazem ,při rychlích pohybech samá kostička například RTM + atd...
 11. technik :já se neprobudil .Já jenom hledám ,kde je ten Filmbox v HD asi schovaný ??V Upc asi mají nějakou lepší dohodu se SPI International ,když program Filmbox je napředních pozicích na set boxu.Nebo se pletu ??Nebo se náhodou testuje asi měsíc na pozici po TUTY HD??
 12. FilmBox nově v HD rozlišení a s českými a světovými hity https://www.parabola.cz/clanky/6601/filmbox-nove-v-hd-rozliseni-a-s-ceskymi-a-svetovymi-hity/
 13. tomus: Dostal jsem email o továrním nastavení od UPC. To co uvádí to nefunguje pořádně .Kaon 700 se sekne u nabídky Vítejte čekám 10 minut a nic. Musím vytáhnout z elektrické sítě a instalace se normálně dokončí.
 14. myslím ,že signál je dobrý ???
 15. https://www.broadbandtvnews.com/2019/04/05/vodafone-liberty-global-cable-deal-likely-to-go-through/
×
×
 • Create New...