Přejít na obsah

Pavel m

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1058
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  6

Pavel m last won the day on Květen 2

Pavel m had the most liked content!

O uživateli Pavel m

 • Hodnost
  Pokročilý

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Most
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  HD Mediabox, HD DVR Mediabox ,CA modul

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Pavel m

  Nové stanice

  rezerva v SD.A asi tam bude i teletext je tam symbol.
 2. Pavel m

  Nové stanice

  vypadá to ,že se něco chystá. Na jedné pozici s názvem rezerva ,je nový neveřejný test .
 3. Pavel m

  Nové stanice

  Startuje kanál Golf Live Extra http://www.rozhlas.cz/digital/televize/_zprava/startuje-kanal-golf-live-extra-na-tri-dny-ho-nabidne-digi-tv-i-upc--1797795 někde se asi stala chyba, dlouho to vysílání nevydrželo .Píše to channel not available.
 4. Britská telekomunikační společnost Vodafone Group se dohodla na koupi aktivit poskytovatele kabelové televize a širokopásmových služeb Liberty Global v České republice, Německu, Maďarsku a Rumunsku. O transakci v hodnotě 18,4 miliardy eur (471 miliard korun) informovala agentura Reuters. Liberty Global vlastní největší českou kabelovou společnost UPC.Více na http://zpravy.e15.cz/byznys/technologie-a-media/vodafone-kupuje-aktivity-liberty-global-v-ceske-republice-1346532
 5. Pavel m

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  film Noční dravci .Každý chvíli výpadky zvuku i obrazu. Nefunguje zpětné přehrávání na HD DVR Mediaboxu.
 6. Pavel m

  Nové stanice

  koukám informace po zákazníky UPC Slovensko .Co takhle informace pro zákazníky z ČR ,ani na webu ani zde nejsou?
 7. Pavel m

  Nové stanice

  tovární nastavení a program se znovu objeví. tak nové informace na HD DVR Mediaboxu na pozici 75 a místo černé obrazovky je tam nápis Golf .
 8. Pavel m

  Nové stanice

  Golf Live Extra HD na pozici po rezerva HD 1 .Frekvence 538,modulace 256,přenosová rychlost 6900.Zatím černá obrazovka.
 9. Pavel m

  VODAFONE group kupuje UPC

  Do čtrnácti dnů by měl Vodafone převzít evropské aktivity skupiny Liberty Global https://www.lupa.cz/aktuality/do-ctrnacti-dnu-by-mel-vodafone-prevzit-evropske-aktivity-skupiny-liberty-global
 10. Pavel m

  Nové stanice

  VTV 4 zakodováno píše od včera.A černá obrazovka .
 11. Pavel m

  Nové stanice

  na Seznam.cz TV funguje od včera HbbTV . UPC Show HD ten program jste už dávno měli zrušit .Například programové tip na HBO a Cinemax na srpen atd..
 12. Pavel m

  Nové stanice

  UPC Česká republika Od dnešního dne přidáváme do nabídky další dva nové programy. Prima Krimi, který oficiálně startujte 2.dubna ve 20:00 filmem Dívka ve vlaku. Tento program naladíte na pozici 29 u Mediaboxů, pro CA Moduly je frekvence 538 MHz, SR6900, QAM256 (pozice po Eurosportu 3 HD) Šlágr 2, ještě více muziky, tentokrát i pro mladší publikum. Tento program naladíte na pozici 113 u Mediaobxů, pro CA Moduly je frekvence 754 MHz, SR6900, QAM64 (pozice UPC Show HD). Pokud TV přijímač není v módu automatických aktualizací a neumožňuje manuální doladění jedné frekvence, vyčkejte do plného obsazení multiplexu. Prima krimi HD je tak na pozici Eurosportu 3 HD,. UPC Show HD na pozici Eurosportu 4 HD. V dohledné době se má objevit Prima Comedy Central HD.
 13. Pavel m

  TV služba MINI. (15 programů)

  co tahle si vzít nabídku Klasik + internet a máš pokoj .Máš tam 26 HD programu. Cenik.pdf
 14. Pavel m

  Nové stanice

  razeni_tv_programu.pdf Retro Music Television na konci minulého týdne spustila jako další stanice na trhu hybridní technologii HbbTV, která ji umožňuje takto aktuálně nabízet například aktuální TV program. V UPC zatím nefunguje. http://www.rozhlas.cz/digital/televize/_zprava/retro-music-television-vstupuje-do-dvbt-multiplexu-ceskych-radiokomunikaci--1792609
 15. Pavel m

  Nové stanice

  136 Fine Living HD ,kde je asi chyba ? Řazení programů platné od 1. 3. 2018. další problém je na cihle nehraje ČR Zlín napsáno nemáte předplaceno .
×