Jump to content

Sparrow

User
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutrální

About Sparrow

 • Rank
  Nováček

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  150 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  1 GB
 • Vodafone television
  Klasik
 • Vodafone devices
  Compal black, CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha 10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hledání výpadků normálně funguje (alespoň 7.4. ještě jo) https://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/sluzby/vypadky/ Volal mi kámoš v 11h z konce baráku, jestli mi jde net, nebo je problém u něj. Tak jsem zjistil, že mne taky nejde a hrabou se v optice, kousek od nás. A že prej do cca 15h. Tak jsem se oblíkl, že si zajedu nakoupit, a vytáhnu nohy z baráku a ve 12h mi přišla SMS, že už je to OK :) Těmi novinkami určitě Marek myslel, jako nové stanice, tarify atd.
 2. Jestli si dobře pamatuji tak tyhle STBáci se dávali jako první při digitalizaci vysílání UPC. Nevím kdy začala já tam byl na brigádě 2007-08 a to už to jelo v plném proudu. A ten modem Motorola ( na prvním obrázku v racku ) si taky pamatuji, sloužil dobře 😄 Tehdy snad tarif 20/2 😄 EDIT: tak jsem našel starý ceník a bylo to 2048/256 kbit/s za 475,- Jsem si trošku zapřeháněl 😄
 3. No a doména https://vodafonezone.cz/ je od 18.12.2020 zabraná nějakými China mašinami a má jí někdo z Německa https://www.nic.cz/whois/domain/vodafonezone.cz/ 😄
 4. Někde v menu TV musíš mít zálohovat / obnovit seznam kanálů. Uděláš zálohu na USB, soubor sdb.xml upravíš v PC a nahraješ zpět do TV
 5. Píšou, že jo Stačí vyzkoušet, nahrát na flashku seznam kanálů, natáhnout do programu a uvidíš. :) Já to taky takhle dělám u starého Samsungu, sie jiným programem, ale funguje to luxusně. Hlavně si pak nemusím ručně dávat kanály do oblíbených atd.
 6. @Slamb Ano, ano. Já to jednu dobu měl každý rok jako koníček :) Naposledy mi chtěli zvednout internet o 50Kč ( to všem, už je to déle ) Já měl Klasik + balíček Sport (byl zdarma ke Klasiku) a Internet za asi 540,- ( už si nepamatuji ) A začal jsem, že je o na mne už moc, že jsem v invalidním důchodu ( to nekecám :) ) A že si radši dám ven anténu a natáhnu si kabel ke kámošovi kterej má doma firemní optiku ( to už jsem kecal 😄 ) A nejdřív, že by mi to upravil na to samé jen místo Sportu mi dá Sport mini, tam jen prý není Eurosport. Tak mu říkám, že to je jediné na co koukám (ten
 7. Já koukám, že na routeru mám zapůjčenou IP na 6 hodin, ale jestli když teď vypnu modem tak o půlnoci dostanu jinou to fakt netuším a dělat to nebudu protože přes noc mám nastavený zálohy. Co si pamatuji tam jsem měl jednu dobu stejnou IP i třeba rok a půl. A jindy se mi (nějaké úpravy na síti a výpadky) změnila během dne 3x 😄 Ale jak tu píše A.S. ban na IP se nedává "jen tak". Takže blbej den :)
 8. Podle mluvčího VF nic, jen převod pod účetnictví, viz odkaz na článek zde
 9. Tak ono stačí se podívat jak je líné webové rozhraní i když je přepnutý do modu modem. 😞
 10. @Arcao Aha, to jsem netušil, naštěstí mám veřejnou IPv4. Pamatuji, že jsem se kdysi pokoušel kámošovi zprovoznit přístup do IP kamery co měl na krámě a tam to bylo tak, že jednotlivé byty (a nebytovky) v paneláku byla interní síť, paneláky v sídlišti byla další interní síť a pak možná byla nějaká veřejná IP 😄 Ale někde se tu psalo, že by to na požádání mělo jít přehodit na IPv4.
 11. Jestli to správně chápu, chceš do svého rPI přistupovat z venku ? Na to stačí přesměrovat port 80 na IP adresu toho rPI. Např viz screen níže, mám to nastavené na OrangePI, ale já mám vlasti router a u VDF modemu bych ten můj domácí blázinec nechtěl nastavovat 😄 Ale obávám se, že pokud mluvíš o IPv6 tak máš smůlu, protože nemáš veřejnou IP adresu IPv4. Čili ta tvoje domácí interní síť je ještě v jedné interní VDF síti a pak možná je externí veřejná IP ardesa.
 12. Já, žádný problém nemám. Jak na webu tak v mobilu.
 13. Mě to doma funguje normálně na 2 monitorech (DVI + VGA) a na TV přes HDMI. Ale co si matně pamatuji, tak podobný problém by v hospodě kde koukáme pomocí NTB a HDMI kabelu v TV na O2 sport. Na TV prázdné černé okno prohlížeče (zvuk šel), stačilo nainstalovat original ovladače a bylo po problému.
 14. Aktualizuj ovladače grafiky, případně pokud máš ovladače "noname" od Windows tak nainstalovat rovnou od výrobce grafiky. Tam bývá 90% problémů. A zkus to taky v různých prohlížečích.
 15. Já funguju, WiFi 2,4 - Xiaomi Redmi 7 - P10 Vršovice Ale mám vlastní router.
×
×
 • Create New...