Jump to content

DanielV

User
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

About DanielV

 • Rank
  Nováček

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 150
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komfort
 • Vodafone devices
  UPC
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zaručuje levnejši system. Aj když je počatečny investice vyši. Před 10ti leti jsem musel urgovat aby mi vyměnily set-top-box. Operatorka mi asi 3x řekla že je pronajem o 30kč drahši. Tak jsem musel 3měsice čekat aby mi ho poslaly a mam ho do dnes!!! Za deset let se nic nezměnilo kromě routru. Technologicky je už vše zastarale.
 2. Optika do bytu neni žadna rarita. Viděl jsem to v ruznych socialnych skupinach. Asi to bude levnejši system. ja mam pronajatej set-top-box už 7 let. Taky jsem za 11.let měl jenom pár vypadku. A kompezace byla aj HBO na půl roku zdarma. SD by už tam nemělo co byt. A Uhd už rok meška. Ak nestači tak nech to řeši aj vyměnou set-top-boxů.
 3. @Retireehttps://www.starnet.cz/novinky/k-cemu-je-opticka-sit/
 4. Namec@ Kolik let maš ten samej set-top-box? Asi hodně dlouho. A maš opticku siť? Kolik investovala UPC do tebe jako platiciho zakaznika a co si dostal jako omluvu za vypadek sitě? Tak ten staticky obraz ve formě 4K UHD je jenom minimum . Nevidi se ti to poněkud zastarale za to co jako zakaznik platiš???
 5. Teď sleduji vysilani v 4K UHD 0% Bude li vysilani aj blbej pláži tak sledovanost stoupne na 0,1% co je vic???
 6. Ja jsem byl dnes v elektro obchodě A v sekci Televizi bylo 95% 4K UHD a 1-2% 8K UHD Cena 4K je od 4999 do 45000 8K UHD od 120000- 180000kč Ma 72. leta matka ma taky 4K Mit televizi s přijmem 4K UHD už neni žadnej luxus. Aspoň neco maji. Nejak začit museli ...
 7. Musim s váma souhlasit . V ČR jsou nejdrahši služby ale aj najzaostalejši. Když se tady začně vysilat 4K tak svět bude mit jinou TV technologii.
 8. A to,že kdysi dávno T -Com měl v nabídce Markýzu a STV 1 ve 3D,Tak to byla jenom vábnička na hlupáky.V životě na těch stanicích nevysílaly nic ve 3D.Ale věřím,ze se najdou i dnes lidi,co se nachají nalákat na šumění moře ve 4K Wallkman, VHS, MP3 , Tablety , Kameri atd mysliš že to byli vabničky na hlupaky? Ne normalnej techno vyvoj. Tak jako 3D. T-comu už nikdo to prvenstvy neveme.
 9. Prvně musi byt Jeden porovnavaci program. Kdo vi Jaky je rozdil mezi HD a 4K Klidně by stačil aj dokumentarny nebo hudebny. Uvidi se jaky bude zajem. Tak jak udělal kdysi davno T-com.sk zvišil se prodej 3D televizii A vysilal STV1 3D a Markizu 3D Tachnologie se ale neujala. To je ale celkem přirozene. Ale t-com byla tehdy hodně atraktivna firma.
 10. HD je standard. To neni nic nad ramec. SD se ruši. Ja Si myslim že žiju v KDLR tady se nesnaži konkurovat . Ponuka t-mobil O2 a vodafone je stejna. jenom cena je jina. Tak a teď si pozri okolity staty. Kablove společnosti se už připravuji na 8K aby pak mohly přejit Přirozeně na 16K. Naco by se snažili o rozvoj TV když tahat penize je fajn. 4K by mělo byt jako bonus Na Přilakani novych zakazniku a zniženi ceny. To co jiny nemaji. Tomu se řika konkurence schopnost a zaktraktyvnit oživit trh. A pravě VF by mohol byt jako prvni.
 11. Nematě pravdu. Ja platim za službu ktora ma byř Konkurenci schopna a Inovativna. Ak nestači na to siť a je zastarala tak by nemali zvyšovať cenu. To čo bolo před 10ti lety moderne dnes už neplati a za 5.let už nebudě dostačujuce to čo je dnes. Pokud žadna společnost neinvestuje do modernych technologii tak je zbytečne aby domacnosti do spotrebiče investovali. Kdyby Československa televize nezačala vysilat Barevně kupily by stě si barevny televizor? Asi ne a stačil by vám ČB. Neni potrebne aby to byla ČT1 4K je jedno jaky to budě program. Jen abych mohol porovnat rozlišenie A pak až ape
 12. Olympiada Tokyo 2020 už měla vysilat v rozlišeni 8K. A v ČR se nevysila přes kabel ani v 4K. Mě jde jenom o to že mužeme zrušit Kabel A přejit na DVB-T2 ma vysilani 4K a zadarmo!!! Platime si přece službu ktera ma napředovat ve vyvoji. Dival jsem se na Slovensky Antik A ten ma v ponuke 5 programu s rozlišenim 4K.
 13. Každa druha domacnost už vlastni 4K UHD televizor. Nevidim problém zařadit nejakej program v rozlišeni 4K. Pak nema zmysl nakupovat takove spotrebyče pokud neni rozvoj hned od začatku.
 14. Nekde se začit musi. Terestialně se vysila NASA UHD. Ale jenom pro středni a jižni čechy.
 15. Kdy začnete vysilat 4K UHD ?
×
×
 • Create New...