Přejít na obsah

Roman Brauner

Uživatel
 • Počet příspěvků

  8
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Roman Brauner

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone pevný internet
  Jiná služba
 • Vodafone mobilní internet
  Jiná služba
 • Vodafone televize
  Komfort
 • Vodafone zařízení
  žádné
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Brno

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Roman Brauner

  Výpadky

  Já jako dlouholetý platící zákazník (a ne málo platící) to +/- vidím docela jinak. Za celé ty roky pamatuju snad jeden výpadek delší jak dejme tomu hodinu. Zato za poslední dva tři měsíce je to už, tuším, potřetí, kdy internet nejede půl dne. V květnu nebo kdy to bylo se to svedlo na dodavatelstkou energetickou společnost a na to, že "záložní systémy nezafungovaly dle očekávání". A jak jsem zmínil výše - mám zkušenost a mohu porovnávat kvalitu Vodafonu s ostatními telefonními operátory. A s čistým svědomím tvrdím, že Vodafon je znatelně nejhorší.
 2. Za cca 15 let u UPC jsem neměl tolik výpadků, jako za poslední dva tři měsíce u Vodafonu. To, že Vodafon stojí za starou bačkoru jako mobilní operátor, to jsem se přesvědčil za dva roky se služebním mobilem, kdy jsem ztrácel signál v každé druhé zatáčce, ale že budou problém i u dobře zajeté kabelovky, to jsem vážně nečekal. Jak často plánujete výpadky do budoucna? Každý týden, nebo i častěji?
 3. Roman Brauner

  Výpadek signálu

  Škoda, že takto neinformujete všechny zákazníky, možná by vlna nevole byla podstatně menší :-)
 4. Roman Brauner

  Výpadek signálu

  OK, Vodafone nemohl za výpadek, jak tvrdíte, ale o výpadku jsme snad mohli být informování na webu. K čemu tedy aplikace k vyhledávání výpadků je? Nicméně - jak říkám - s Vodafonem nemám dobré zkušenosti dlouhodobě.
 5. Roman Brauner

  Výpadek signálu

  Úpřímně - mě asi nejvíc vytočilo to, že jsem se snažil výpadek ověřit na webu, kde lze vyhledat výpadky a tam nic nebylo. Takže jsem prověřoval doma veškerý HW atd. Ono prostě ve slavném Vodafonu nefunguje víc věcí. Měl jsem Vodafone dva roky jako služební mobil - a nikdy více. Pokrytí nejhorší ze všech tří operátorů. A to jsem měl opravdu možnost dlouhodobě používat postupně všechny tři operátory napříč celou republikou. Prostě Vodafone absolutně ne. Bohužel po likvidaci UPC a pohlcení Vodafonem mi nic jiného nezbývá, alespoň ještě pár týdnů ne.
 6. Roman Brauner

  Výpadek signálu

  Máte pravdu, nevíme, my jsme vlastně ani dlouho nevěděli, že nějaký výpadek nastal, protože Vodafone dělal mrtvého brouka. Na webu jsem jen četl, že "žádný výpaden není evidován", na zákaznické linky se nedalo dovolat atd atd. My jen dodatečně víme, že záložní zdroj nezafungoval dle očekávání 🙂
 7. Roman Brauner

  Výpadek signálu

  Ten, který je zdopovědný za záložní zdroje a jejich pravidelné testování atd
 8. Roman Brauner

  Výpadek signálu

  A proc tedy vas web celou dobu tvrdi, ze nebyl zaznamenan zadny vypadek? BTW, zodpovedny IT pracovnik dostal vypoved na hodinu nebo az od pondelka?
×
×
 • Vytvořit...