Přejít na obsah

rosini

Uživatel
 • Počet příspěvků

  11
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli rosini

 • Hodnost
  Nováček
 1. Díky za rady, vyzkoušel jsem a nakonec jsem přišel na to, že chyba je opravdu v routeru. Musel jsem ho vyresetovat do továrního nastavení, aktualizovat firmware, při nové konfiguraci si sám načetl nastavení sítě a od té doby to funguje.
 2. Díky za tip. Vyzkoušel jsem, nepomáhá.
 3. Zdravím, chtěl bych se zeptat na zkušenosti s jedním problémem. Minulý týden mi UPC zvedlo rychlost připojení ze 30Mbps na 120Mbps. Od té doby nemůžu načíst některé české stránky (www.idnes.cz), některé se načítají ukrutně pomalu (www.seznam.cz) a třeba aktualzace NODu se rovněž nemůže připojit k serveru. Ostatní běžně používané stránky (google, youtube, facebook) fungují bez problémů. Domácí síť mám zařízenou tak, že za modemem od UPC mám vlastní Wi-Fi router (Asus RT-N10) a z něj běží asi 5 zařízení. Zjistil jsem, že problém je pravděpodobně v routeru, protože pokud napojím stolní počítač kabelem přímo z modemu, funguje vše bez problémů. Ale ostatní zařízení jsou pak bez připojení. Router by měl teoreticky zvládat rychlost 150Mbps, ale ačkoliv jsem v něm žádné nastavení neměnil, po zvýšení rychlosti ze strany UPC se objevil výše popsaný problém. V routeru je poslední verze firmwaru a já bych rád nějáké tipy, jaké nastavení zkusit v routeru, abych tenhle problém vyřešil. Záhadou mi je, proč je problém pouze s českými stránkami a zahraniční jdou zatím v pohodě, ale třeba se už někdo s tímhle problémem setkal. Za každou radu předem díky.
 4. Tak po vyresetování STB do továrního nastavení se mi nepovedlo naladit žádný program, tak to jsem to vylepšil .
 5. Jak jsem psal výše, nepřekrývaly. Mezi nimi bylo několik hodin mezery. Stejný dotaz jsem vznesl na technickou podporu UPC, nepříliš překvapivě poradili vyresetovat STB do továrního nastavení, tak jsem zvědav, jestli to pomůže.
 6. Zdravím, o víkendu jsem poprvé zkusil přes tenhle STB nahrávat na externí HDD Western Digital a zjistil jsem zajímavý problém. Když jsem načasoval několik pořadů po sobě, nahrálo to vždy jen ten první ze seznamu a ostatní ne. Problém není s tím že by se překrývaly časy, problém je prostě v tom, že to nahraje pouze první pořad ze seznamu a ostatní ne. nevíte, kde by mohl být problém? Jinak připojení disku bez problémů, kvalita nahrávky taky v pohodě, ale pokud nebudu moct nahrát víc pořadů po sobě, je mi nahrávání na HDD k ničemu.
 7. Včera jsem koukal na Rebel, dnes aktualizace programů a Rebel je pryč, netušíte proč? Zato ESPN, které už jakou dobu nevysílá, tam zůstává.
 8. Kdyby to bylo jenom u mě,tak je to chyba. Jenže to samý jde i tátovi a ten bydlí na druhým konci města. Takže to spíš vypadána nějakou promo akci UPC. Ale nikde o ní ani nota.
 9. Dneska jsem zjistil, že i když mám pouze službu "Mini", jdou naladit i programy z nabídky "Klasik". Netuší někdo, jak dlouho bude tahle "anomálie " trvat? Jestli má vůbec cenu přelaďovat televizi.
 10. Na digi nechci přejít hlavně z toho důvodu, že na televizi moc nekoukám a 700kč za měsíc je docela dost. Kabelovku jsem si pořídil hlavně kvůli tomu, že s anaogem to u nás nebylo moc slavný. Od srpna by měli konečně zprovoznit i druhej multiplex digitálu,takže pak pro mě bude kabelovka úplně zbytečná. Spíš mě naštvalo, jak se UPC opět zachovalo k zákazníkům. Dřív takovou změnu posílali zákazníkovi dopisem a teď už se nenamáhají to vyvěsit ani na internet. Prostě zákazníku zaplať a poraď si sám.
 11. Od dnešního dne jsem zaregistroval nahrazení televize Óčko slovenskou televizí Markíza. Zároveň byly některé programy přemístěny na jiný kanál, takže jsem dneska asi půl hodin přelaďoval televizi a DVD rekordér. Na stránkách UPC o tomto chaosu není pochopitelně ani zmínka.
×
×
 • Vytvořit...