Jump to content

Jirásek

Uživatel
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About Jirásek

 • Rank
  Nováček

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 25
 • Vodafone mobile internet
  Jiná služba
 • Vodafone television
  Start
 • Vodafone devices
  mobil
 • Place of subscription of Vodafone services
  Most

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Adolfe, děkuji za úroveň reakce oproti jiným, kteří se pokoušejí vysvětlovat a ,,diskutovat" a na jasnou otázku položenou v záhlaví nereagují. Dokonce si tam Medvěd připoměl snad Psohlavce od Aloise. Ne všichni jsou na jakési inteligenci. Mohl raději být potichu. Tyto a podobné příspěvky pouze zdržují a my nemáme tolik času se zdržovat bláboly a diskusí o ničem. Vzory jsou vidět ve Sněmovně.
 2. Kluci, nezlobte se, ale to je všude stejně okolo. Otázka byla srozumitelná. Proč se pozastavujete nad ostatními situacemi. Já bych potřeboval odpovědět a nikoliv vysvětlovat proč mám nebo toto a nebo ono toto. Ale budiž. Na zahradě jsem měl starší satelitní přijímač a uváděnou televizi. Po změně vysílání nesplňoval požadavky. Vyhodil jsem ho. Přijimač Technisat HD S2. jsem dostal od příbuzného. Najeďte si na parametry. Má i HD. Domu do paneláku sem koupil od Skylinku jednoduchý satelitní přijimač jiný (sám dolaďuje a nemusím stovky kanálů srovnávat po každém zásahu, ale jinak je to krám)
 3. Kluci, nezlobte se, ale to je všude stejně okolo. Otázka byla srozumitelná. Proč se pozastavujete nad ostatními situacemi. Já bych potřeboval odpovědět a nikoliv vysvětlovat proč mám nebo toto a nebo ono toto. Ale budiž. [SMAZÁNO] Moderátor
 4. 15 metrů je 15 metrů a tam se dá vést HDMI? No nechce se mi lézt po štaflích protahovat kabel přes zdi, přibíjet kryty kabelů a úchyty. Viděl jsi někdy instalaci? Představuješ si to jak? Dělal jsi někdy tuto práci? po takovém zásahu se dá i malovat. Pohled asi od klávesnice. Proto se zde ptám a nelíbí se mi připomínky rok 2020, černobílá televize, vrtání zdi nebo co mám dělat. Mám stav takový a takový. Na nákup jiného sat. přijimače nebo posuzování zda vést kabely stropem a přibíjet je se nemusím ptát. Proč vždy každý radí něco okolo. Ne každý, kdo se ptá je blb. Mohu si odpovědět sám podle V
 5. Kluci, nezlobte se, ale to je všude stejně okolo. Otázka byla srozumitelná. Proč se pozastavujete nad ostatními situacemi. Já bych potřeboval odpovědět a nikoliv vysvětlovat proč mám nebo toto a nebo ono toto. Ale budiž. Na zahradě jsem měl starší satelitní přijímač a uváděnou televizi. Po změně vysílání nesplňoval požadavky. Vyhodil jsem ho. Přijimač Technisat HD S2. jsem dostal od příbuzného. Najeďte si na parametry. Má i HD. Domu do paneláku sem koupil od Skylinku jednoduchý satelitní přijimač jiný (sám dolaďuje a nemusím stovky kanálů srovnávat po každém zásahu, ale jinak je to krám)
 6. Spojení satelitního přijimače a televizí. V jedné místnosti mám příjem na satelitní a u něho blízko připojenu televizi kabelem Scart. Ve vedlejší místnosti mám televizi, ale ta má pouze vstup pro koaxiál. Přijimač Technisat HD S2 má al pouze HDMI nebo ty 3 barevné vystupy. Může mi někdo poradit co s tím? Přechodka z HDMI na koax asi neexistuje. Není mi jasné, proč není vyveden výstup na koaxiál.
×
×
 • Create New...