Jump to content

liberal3

User
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by liberal3

 1. Mám potvrzeno od Vodafone, pokud dojde k restartu modemu, bonusová rychlost je pryč. Takže konfigurace s vyšším tarifem byla k dispozici jen jednou a po restartu se stáhne původní. Zajímavá akce 🙂
 2. Tak jsem restartoval modem a jsem zpět na původním tarifu. Zkoušel jsem ještě restart z webu, ale už si to nenatáhne konfiguraci s vyšší rychlostí.
 3. Mně sms také nepřišla, slušně jsem napsal na podporu a zeptal jsem se jestli by nevěděli čím se to mohlo stát? Za 2 dny opověď, že se omlouvají a že sms posílají znovu. Sms sice nedorazila, ale rychlost je navýšena. Podle mého názoru to prostě zvedl Vodafone všude, kde je to možné. Zkusil jsem restartovat modem (odpojil jsem modem od el. energie na 3 minuty) a frčí to 🙂
 4. Takže proč mi sms s vánoční akcí nepřišla nevím. Ještě jsem koukal v moje upc že telefon mám správný, ale nemám zaškrtnuto že mě může Vodafone 1x za měsíc informovat o novinkách, to na to ale asi vliv nemá že?
 5. Já jsem zatím žádnou sms neobdržel. Tak nevím jak to funguje, každopádně informaci že by zrovna u mne probíhal přenos pod Vodafone taky nemám. Tak asi mám smůlu.
 6. Dobře, ale mávnutím kouzelného proutku se najednou rychlost sníží, ze dne na den? To bych to musel už někdy předtím pozorovat.
 7. Ahoj, Chtěl bych se vás tu zeptat jestli nepozorujete poslední 2-3 dny sníženou maximální rychlost internetu? V poslední době nejsem schopný se dostat na 150 Mb/s dostanu se maximálně okolo 80 -90 Mb/s. Další věc je že když zvolím na speedtest.net connections single nedostanu se víc jak cca 32Mb/s dřív to 150Mb/s dosáhlo. Speedtest od google taky víc jak 32Mb/s nedám (možná měří také single connection?) Hodnoty v modemu (compal) jsou stejné tak jako dříve, zkusil jsem restart a měřil jsem to schválně přímo na kabelu, ale je to stejné jako na 5G wifi. Neproběhla nějaká změna přechodem pod Vodafone?
×
×
 • Create New...