Jump to content

Worm

User
 • Content Count

  554
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

About Worm

 • Rank
  Člen
 1. Tak po letech otevřu znovu téma. Měl jsem problémy s připojením internet. Nakonec jsem koupil nový koax. kabel k modemu a zdá se, že jsou výpadky vyřešené. Ale když koukám do logu modemu (mám pořád Motorolu SB510), tak vidím chyby (max. 3x denně): Nejsem si moc jistý, jestli se tyhle chyby objevovaly už před výpadky (mám pocit, že jo), protože jsem log přes rok neprohlížel. Můžete se někdo podívat do svých logů?
 2. Já aktuálně používám Filesonic.com. Zatím běží celkem bez problémů, i když ne vždy na 100 % - 25 Mb/s.
 3. K čemu jsou nám upgrady na úložištích, když to škrtí UPC. Viz například:http://www.warcenter.cz/viewtopic.php?f=54&t=728355 Kdykoliv zmíníte problémy s Hotfile, tak se ozývají prakticky výhradně klienti UPC.
 4. Tak se mi zdá, že Hotfile zase jede nějak pomalu. Aktuálně stahuji rychlostí 800 - 900 kB/s a jednotlivé soubory většinou pod 100 kB/s.
 5. Co je to za nesmysl?? Doufám, že je to jen nějaký informační šum. Jaký smysl by pak mělo DVB-T vysílání?
 6. Potvrzuji. 8 souborů stahuji souběžně kolem 2 MB/s, ale jednotlivé soubory zhruba 200 kB/s. ale ani před výpadkem to nejelo o mnoho rychleji.
 7. Mně to samozřejmě taky jede pod 10 kB/s. Vzpomněl jsem si na chvíli na dobu, kdy jsem ještě měl dial-up.
 8. Nějak se mi to nezdá. Třeba dříve nejrozšířenější Rapidshare nikdy neblokovali. Tak proč by teď UPC omezovalo Hotfile, který má určitě mnohem méně uživatelů?
 9. V posledních dnech mi jede velmi mizerně Hotfile.com Premium - rychlosti padají i pod 100 kB/s i při souběžném stahování několika souborů. Podle některých příspěvků na různých fórech je to problém UPC. Přesto si chci ověřit, kde je chyba. Pokud je tu někdo s placeným účtem Hotfile, můžete napsat jakých rychlostí dosahujete?
 10. STB od UPC je zbytečně drahé řešení, spíš bych sáhl DVB-T rekordéru. http://www.alza.cz/televize/set-top-box ... iceUp&Pg=0
 11. No jak už jsem napsal výše, taky vidím jako další logický krok kompletní vypnutí analogu. Určitě to nepřijde hned, ale myslím, že nejpozději do roka bude jasno.
 12. tomus: A teď je krást nemůžou? A tehdy to byl takový problém pro UPC STB (nebo náhradu za ně) vymoci zpět? Přijde mi to jako další hloupá výmluva. Podobně jako když teď mBank zavádí poplatek za převody z účtu (zdarma bude jen deset) prý proto, že někteří klienti účet zneužívají a generují stovky transakcí měsíčně.
 13. To je dobrá zpráva. Už jsem mnohokrát přemýšlel o tom, proč není na kabelu DVB-T. Ovšem nebude to určitě kvůli zjednodušení přístupu domácností k digitálnímu světu, jak píše pan Malina, ale spíš je to příprava na kompletní zrušení analogu v sítích UPC.
×
×
 • Create New...