Jump to content

athlon1096

Uživatel
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

About athlon1096

 • Rank
  Nováček

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 150
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  TV Start
 • Vodafone devices
  modem
 • Place of subscription of Vodafone services
  Jindřichův Hradec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. JČ1 Televize JIŽNÍ ČECHY Český Krumlov: kanál 47 nebo frekvence 682 MHz v Českém Krumlově a okolí Včelná: kanál 29 nebo frekvence 538 MHz v Českých Budějovicích a okolí J. Hradec a Dačice: kanál 54 nebo frekvence 738 MHz Brzy i u kabelových operátorů.
 2. Nabídka TV start DVB-T - po výpadku dnes ráno chyběly 2 programy (39 z 41). Ale když jsem nahrál seznam programů z flash, tak mám zase všechny. ------ DVB-C - Rozdíl před a po výpadku: NOE HD -fungoval a ted je zakódovaný JHTV -fungoval a ted stále není signál TV OTROKOVICE -nebyl signál a ted zmizla i jeho pozice. Jinak vše funguje, jako před výpadkem.
 3. vtip - Vodafone dnes prý aktivoval zákazníkům nový úžasný tarif "Face 2020„, odemyká připojení na internet pomocí rozpoznávání obličeje. Ale zapomněli, že většina z nás nosí roušky. :-)
 4. Mě nejde nic, ale dostal jsem mail, takže pohoda. Konečne v televizi opravdu nic nedávají. Dovolte nám, abychom Vás touto cestou informovali o plánované údržbě sítě Vodafone ve Vaší lokalitě , která bude probíhat v čase od 29.05.2020 00:00 do 29.05.2020 06:00. V průběhu této údržby může docházet k výpadkům našich služeb.
 5. přidali primu cnn a je ticho po pěšině. Asi vyzdvihují jen HD. Naposled ct3 HD.
 6. Místo dopočítávání by stačil technik, který sem napíše přidal/odebral jsem ten program, než naše detektivní práce, co se nám v seznamu programů změnilo.
 7. V nabídce Start v DVB-C se volné programy ukončují bez náhrady. Loni 43 jich bylo, letos už jich zbylo 35. Navíc je jen noe HD. V poslední době skončily: TV otrokovice 650 MHZ Atv 650 MHZ Rebel 2 778 MHZ ----------------------------------------------- Ano, Sport 5 už v tuto chvíli není součástí nabídky UPC, na jeho pozici je rezerva 😕 DVB-C 682 MHZ DVB-T 514 MHZ
 8. CNN Prima News SD už je dostupná i nabídce Start v DVB-T, vysílá namísto stanice regionální televize.cz Frekvence 506 MHZ Rozlišení 576i mpeg2
 9. „Náš dodavatel konektivity, společnost Liberty Global, zaznamenal výpadky mezinárodních páteřních směrovačů. Někteří zákazníci Vodafonu v Česku proto mohli mít potíže s připojením přes pevný UPC internet. Situaci v Česku už se ale podařilo vyřešit. Příčinu potíží v tuto chvíli zjišťujeme,“ řekl pro Živě.cz Ondřej Luštinec ze společnosti Vodafone. Zdroj: https://www.zive.cz/clanky/internet-od-vodafonu-upc-mel-vypadky-tykaly-se-celeho-ceska-i-jinych-zemi/sc-3-a-203645/default.aspx
 10. https://www.zive.cz/clanky/internet-od-vodafonu-upc-mel-vypadky-tykaly-se-celeho-ceska-i-jinych-zemi/sc-3-a-203645/default.aspx Rozsah výpadku překvapí. Netýkal se totiž jen Česka, ale prakticky všech evropských zemí, ve kterých Vodafone/UPC působí. Silně zasaženo bylo například Německo. Podle sebraných zpráv z Twitteru je původcem chyby poskytovatel mezinárodní konektivity, firma Liberty Global, na kterou má Vodafone/UPC napojenu svou páteřní síť. Vodafone jsme požádali o podrobnosti, článek poté doplníme.
 11. Ani jsem netušil jakou to rozpoutá diskuzi, když se zeptám jestli může být celá nabídka TV START v DVB-T (SD). Rozšířená pouze v HD v DVB-C. I když předrevoluční pořady na ČT3 HD z roku 1962+ vypadají pěkně, tak si stejně myslím, že jim SD stačí. HD jsou zpoplatněné (penězi, reklamou). HD reklama mě neláká. Programy co naposledy přidali taky ne. (ABC tv, TV osem) Spíš by mě zajímalo, jestli bude VF informovat, nebo si budu muset shánět informace tady na fóru/internet. novinách. To by bylo krásné, kdyby oznamovali nové programy a rušení programů na stránkách Vodafonu. To by
 12. cvancara ano to je z antény T1-se bude vypínat P-přechodová síť T2-zůstane po ukončení přechodové sítě.
 13. T ) tv start + volné + všechny ČT v HD, není STB vůbec potřeba. ČT tam má všechny programy i v SD. Tak jim vymění STB za nové a nebo si budou přepínat mezi C a T přes flash. Jednou týdně přepínám, abych kouknul na regionální televizi, co je u mne nového. Když mají jen sd box i televizi, jak sledují rozšířenou nabídku, když je v HD? Stačilo by přidat do T 5 reginálních programů. Z C vymazat 40 SD mazanic a bylo by C přehlednější a s dostatkem místa pro nové HD stanice.
 14. A proč by v T nemělo být vše z tv start? To jsou regionální programy v SD kvalitě vysílající půlhodinový zpravodajský pořad 1 týdně tak drahé? A v C proč musí být SD mazanice, když ti co si připlatí stejně koukají na HD verze (pokuď tam jsou obě verze 1 programu.)
 15. Do té doby, než budou stejné, volné programy v C i T. Pak budou moci v C zmizet. Už chybí jen ty regionální. U mne JTV, JHTV. barrandov news. T (celý TV start - volné - zdarma) a C nechat na (placené HD programy - za peníze , velké, ukrutné :-) )
×
×
 • Create New...