Přejít na obsah

inko1

Uživatel
 • Počet příspěvků

  159
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli inko1

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Havířov
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  Telefon 30 minut
 • Zařízení od UPC
  HD-DVR Mediabox

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Zdravím z Havířova.Ať se jedná o zpětné shlédnutí,či nahraný titul, jsou s tím většinou problémy.U "zpětného" to pořád hlásí "bohužel nelze přehrát ....",když to opakuji 3x tak to pak naskočí. Během přehrávání se to seká, často vypadává v utčitých vlnách zvuk. U "nahraných" se to rozjede a často hned samo (nebo při posunu) vypne. O chybějících čs.titulkách ani nemluvě.STB mám už měněný,ale je to furt stejné.Nebaví mě stálé resetování. Mám CI kartu v TV. STB používám (a draze platím) pouze pro zpětné a nahrávání.Při té výše zmíněné kvalitě jsou to bohužel vyhozené peníze.Jak to máte vy?
 2. inko1

  STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Mě na HD DVR (cihla) nejdou čs titulky zpět.přehrávání už minim.2 měsíce. Navíc skoro vždy vyskočí hláška,že titul nejde přehrát.Když to opakuji,tak to pak naskočí a hraje.Ty titulky by už ale UPC mohlo vyřešit.Je to ostuda !
 3. inko1

  STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Já mám pomalý start(červená) a žádný problém s přehráváním nemám.
 4. inko1

  STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Co jsem zde uvedl,platí! A předem jsem od UPC žádné avízo nedostal a nejsem tester.Jelikož to zpětné zhlédnutí prakticky nevyužívám,tak jsem to právě teď ověřil.U zvoleného kanálu se dole objeví datum,do kdy to bude k dispozici.Dále tam je nabídka karet s tituly,které nyní už mám k dispozici pro spuštění.Zkusil jsem "honba za diamantem",-vyskočila omluva ,že momentálně nelze přehrát.Další 3 tituly už jely bez problému. Zpětné zhlédnutí je pouze jedna z novot,celý software cihly je úplně jiný a mě osobně se líbí. Tož tolik pane Ivo Mašku!Jestli jsem v Polsku nebo na Marsu neřeším,hlavně že to jede.
 5. inko1

  STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Já mám aktualizaci také od 2.3.17 (Havířov) a se STB žádný problém.
 6. inko1

  Přejmenování stanic

  Havířov: v setoboxu(cihla) + na Ca modulech v TV = stanice přejmenovány.
 7. inko1

  Chrchlací zvuk na Hustler TV

  Takoví jak "warman" by tu v diskuzi neměli co dělat. "Návštěvník" se normálně a slušně ptá a nějaký primitivní ubožák si myslí ,že se tu zviditelní vulgaritou.
 8. inko1

  JOJ Family v HD v UPC bude.

  Co shit pro jednoho,to vítané pro jiného a naopak.Pokud není možno si zaplatit pouze chtěné kanály,tak čím více stanic,tím větší možnost výběru dle každého gusta.Těžko vyhovět každému.
 9. inko1

  Nové stanice

  Přez "cihlu" mám všechny erotiky s rod.ochranou.Přez CAmoduly (CI) ve 2 TV u Private+HustlerTV nastavené zamčení nefunguje.Volal jsem do zak.centra UPC a řekli mi,že ten problém je věcí nastavení TV.Přitom donedávna to zamčení fungovalo.Tak tomu nerozumím.
 10. inko1

  Nové stanice

  Eroxxx HD má rodičovskou ochranu.
 11. inko1

  Nové stanice

  Havířov také nic.Ani na cihle,ani na CA modulech.
 12. inko1

  STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox

  Já musím říct,že si na cihlu (samozřejmě DVR )vůbec nestěžuji.Za dobu skoro rok se mi sekla cca 2x a chod je po všech stránkách svižný.Jedná se mi pouze o finanční stránku,zda s malým Kaonem bych při zhruba srovnatelné kvalitě neušetřil.Zda se za cihlu připlácí pouze kvůli modemu a Wifi ( a ty mám vlastní nevyužité ve skříni ).
 13. inko1

  STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox

  Zdravím,- je zde někdo,kdo přešel z HD PVR Mediaboxu (cihla) na tento SA700HD ?Pokud ano,prosím o informaci,zda tento SA700 je výrazně horší volba,či naopak.Uvažuji vrátit cihlu (190,- kč/měs) a vzít SA700HD(70,-Kč/měs).Rozdíl v počtu nahrávání mi nevadí,modem+WiFi router mám svůj.
 14. inko1

  STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Zdravím,-promiňte odborníci laickou otázku:můžete uvést pár příkladů situací,které se pak řeší galvanickým oddělovačem?Už dlouho řeším určitý problém s TV ,tak mě zajímá vše kolem kabel.rozvodů.
 15. inko1

  Horizon Go

  Horizon GO : https://www.horizon.tv/cs_cz/
×