• David - UPC

   Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

   UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007, se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

inko1

 • Počet příspěvků

  157
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

0 Neutrální

O uživateli inko1

 • Hodnost
  Nováček
 • Datum narození

Converted

 • Internet
  7
 • Televize
  8
 • Telefon
  1
 1. Já mám pomalý start(červená) a žádný problém s přehráváním nemám.
 2. Co jsem zde uvedl,platí! A předem jsem od UPC žádné avízo nedostal a nejsem tester.Jelikož to zpětné zhlédnutí prakticky nevyužívám,tak jsem to právě teď ověřil.U zvoleného kanálu se dole objeví datum,do kdy to bude k dispozici.Dále tam je nabídka karet s tituly,které nyní už mám k dispozici pro spuštění.Zkusil jsem "honba za diamantem",-vyskočila omluva ,že momentálně nelze přehrát.Další 3 tituly už jely bez problému. Zpětné zhlédnutí je pouze jedna z novot,celý software cihly je úplně jiný a mě osobně se líbí. Tož tolik pane Ivo Mašku!Jestli jsem v Polsku nebo na Marsu neřeším,hlavně že to jede.
 3. Já mám aktualizaci také od 2.3.17 (Havířov) a se STB žádný problém.
 4. Havířov: v setoboxu(cihla) + na Ca modulech v TV = stanice přejmenovány.
 5. Takoví jak "warman" by tu v diskuzi neměli co dělat. "Návštěvník" se normálně a slušně ptá a nějaký primitivní ubožák si myslí ,že se tu zviditelní vulgaritou.
 6. Co shit pro jednoho,to vítané pro jiného a naopak.Pokud není možno si zaplatit pouze chtěné kanály,tak čím více stanic,tím větší možnost výběru dle každého gusta.Těžko vyhovět každému.
 7. Přez "cihlu" mám všechny erotiky s rod.ochranou.Přez CAmoduly (CI) ve 2 TV u Private+HustlerTV nastavené zamčení nefunguje.Volal jsem do zak.centra UPC a řekli mi,že ten problém je věcí nastavení TV.Přitom donedávna to zamčení fungovalo.Tak tomu nerozumím.
 8. Eroxxx HD má rodičovskou ochranu.
 9. Havířov také nic.Ani na cihle,ani na CA modulech.
 10. Já musím říct,že si na cihlu (samozřejmě DVR )vůbec nestěžuji.Za dobu skoro rok se mi sekla cca 2x a chod je po všech stránkách svižný.Jedná se mi pouze o finanční stránku,zda s malým Kaonem bych při zhruba srovnatelné kvalitě neušetřil.Zda se za cihlu připlácí pouze kvůli modemu a Wifi ( a ty mám vlastní nevyužité ve skříni ).
 11. Zdravím,- je zde někdo,kdo přešel z HD PVR Mediaboxu (cihla) na tento SA700HD ?Pokud ano,prosím o informaci,zda tento SA700 je výrazně horší volba,či naopak.Uvažuji vrátit cihlu (190,- kč/měs) a vzít SA700HD(70,-Kč/měs).Rozdíl v počtu nahrávání mi nevadí,modem+WiFi router mám svůj.
 12. Zdravím,-promiňte odborníci laickou otázku:můžete uvést pár příkladů situací,které se pak řeší galvanickým oddělovačem?Už dlouho řeším určitý problém s TV ,tak mě zajímá vše kolem kabel.rozvodů.
 13. Horizon GO : https://www.horizon.tv/cs_cz/
 14. nasranej jak krava píše: "....sracka...do prdele....h***o ... ....." Myslím,že Ti u UPC stejně není pomoci.I kdyby bylo vše bez problémů a ze zlata,tak jsi stejně pořád uživatel nasranej jak krava.
 15. Díky za odpověď.Nechci to dále rozvádět,takže pouze pozn. bez vaší další reakce: vstup a výstup,(šipky nahoru a dolů),jsou jak na koncové,tak na průběžné zásuvce. http://www.antena.cz/pasivni-prvky/tele ... nym-smerem http://www.antena.cz/pasivni-prvky/tele ... nym-smerem