Přejít na obsah

inko1

Uživatel
 • Počet příspěvků

  160
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli inko1

 • Hodnost
  Člen

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 200
 • Vodafone telefon
  Telefon 30 minut
 • Vodafone televize
  TV Komplet
 • Vodafone zařízení
  HD-DVR Mediabox
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Havířov

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. inko1

  Horizon Go

  zdravím,-poraďte,kde najdu appku Horizon GO pro TV android (Sony).Zatím se mi to nepodařilo.Děkuji.
 2. Zdravím z Havířova.Ať se jedná o zpětné shlédnutí,či nahraný titul, jsou s tím většinou problémy.U "zpětného" to pořád hlásí "bohužel nelze přehrát ....",když to opakuji 3x tak to pak naskočí. Během přehrávání se to seká, často vypadává v utčitých vlnách zvuk. U "nahraných" se to rozjede a často hned samo (nebo při posunu) vypne. O chybějících čs.titulkách ani nemluvě.STB mám už měněný,ale je to furt stejné.Nebaví mě stálé resetování. Mám CI kartu v TV. STB používám (a draze platím) pouze pro zpětné a nahrávání.Při té výše zmíněné kvalitě jsou to bohužel vyhozené peníze.Jak to máte vy?
 3. inko1

  HD DVR Mediabox

  Mě na HD DVR (cihla) nejdou čs titulky zpět.přehrávání už minim.2 měsíce. Navíc skoro vždy vyskočí hláška,že titul nejde přehrát.Když to opakuji,tak to pak naskočí a hraje.Ty titulky by už ale UPC mohlo vyřešit.Je to ostuda !
 4. inko1

  HD DVR Mediabox

  Já mám pomalý start(červená) a žádný problém s přehráváním nemám.
 5. inko1

  HD DVR Mediabox

  Co jsem zde uvedl,platí! A předem jsem od UPC žádné avízo nedostal a nejsem tester.Jelikož to zpětné zhlédnutí prakticky nevyužívám,tak jsem to právě teď ověřil.U zvoleného kanálu se dole objeví datum,do kdy to bude k dispozici.Dále tam je nabídka karet s tituly,které nyní už mám k dispozici pro spuštění.Zkusil jsem "honba za diamantem",-vyskočila omluva ,že momentálně nelze přehrát.Další 3 tituly už jely bez problému. Zpětné zhlédnutí je pouze jedna z novot,celý software cihly je úplně jiný a mě osobně se líbí. Tož tolik pane Ivo Mašku!Jestli jsem v Polsku nebo na Marsu neřeším,hlavně že to jede.
 6. inko1

  HD DVR Mediabox

  Já mám aktualizaci také od 2.3.17 (Havířov) a se STB žádný problém.
 7. Havířov: v setoboxu(cihla) + na Ca modulech v TV = stanice přejmenovány.
 8. Takoví jak "warman" by tu v diskuzi neměli co dělat. "Návštěvník" se normálně a slušně ptá a nějaký primitivní ubožák si myslí ,že se tu zviditelní vulgaritou.
 9. Co shit pro jednoho,to vítané pro jiného a naopak.Pokud není možno si zaplatit pouze chtěné kanály,tak čím více stanic,tím větší možnost výběru dle každého gusta.Těžko vyhovět každému.
 10. inko1

  Nové stanice

  Přez "cihlu" mám všechny erotiky s rod.ochranou.Přez CAmoduly (CI) ve 2 TV u Private+HustlerTV nastavené zamčení nefunguje.Volal jsem do zak.centra UPC a řekli mi,že ten problém je věcí nastavení TV.Přitom donedávna to zamčení fungovalo.Tak tomu nerozumím.
 11. inko1

  Nové stanice

  Eroxxx HD má rodičovskou ochranu.
 12. inko1

  Nové stanice

  Havířov také nic.Ani na cihle,ani na CA modulech.
 13. Já musím říct,že si na cihlu (samozřejmě DVR )vůbec nestěžuji.Za dobu skoro rok se mi sekla cca 2x a chod je po všech stránkách svižný.Jedná se mi pouze o finanční stránku,zda s malým Kaonem bych při zhruba srovnatelné kvalitě neušetřil.Zda se za cihlu připlácí pouze kvůli modemu a Wifi ( a ty mám vlastní nevyužité ve skříni ).
 14. Zdravím,- je zde někdo,kdo přešel z HD PVR Mediaboxu (cihla) na tento SA700HD ?Pokud ano,prosím o informaci,zda tento SA700 je výrazně horší volba,či naopak.Uvažuji vrátit cihlu (190,- kč/měs) a vzít SA700HD(70,-Kč/měs).Rozdíl v počtu nahrávání mi nevadí,modem+WiFi router mám svůj.
 15. inko1

  HD DVR Mediabox

  Zdravím,-promiňte odborníci laickou otázku:můžete uvést pár příkladů situací,které se pak řeší galvanickým oddělovačem?Už dlouho řeším určitý problém s TV ,tak mě zajímá vše kolem kabel.rozvodů.
×
×
 • Vytvořit...