Přejít na obsah

marek-81

Uživatel
 • Počet příspěvků

  46
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  1

Vše od uživatele marek-81

 1. Mě by zajímalo, proč u nás Eurosport vysílá třeba promo, reklamu atd v cizím jazyce, ale třeba německý nebo italský ES je v jejich jazyku všechno, tedy i reklama, proma a další. To stejné se týká i třeba Discovery.
 2. Já mám taky radši když je obraz 4:3 roztáhlý na 16:9, ale moje televize to u HD neumí. I když si dám mód 16:9 tak se nikdy neroztáhnou pořady na HD kanálech, musím tak vždy přepnout na SD a tam teprve se obraz roztáhne. Je to blbý. Ty pruhy zprava a zleva mi docela vadí.
 3. Tak elektronický podpis akceptují všude na světě, ale kdo ho má? Já teda ne. Nicméně v této mimořádné situaci bude stačit poslat klasický email a oskenovaný/ofocený podpis v příloze, řekli mi to přímo z UPC.
 4. Marek-26: ano, samozřejmě vím, že mohu komunikovat s UPC přes různé kanály, ale jde mi o náhradu doporučené pošty. Nemusím přibližovat v jaké době se právě nacházíme a ostatně samy úřady omezují kontakty s klienty, proto mě zajímá, zda i UPC dá možnost klientům s nimi komunikovat i jinak než tím, že musí jít osobně na poštu. Je smutné, že UPC nepoužívá datovou schránku v dnešní době. Na jednu stranu si účtuje dvacku za poslání papírové faktury a na druhou stranu neumožňuje elektronickou komunikaci.
 5. Zdravím. Chci se zeptat, zda je v této mimořádné situaci možné komunikovat s UPC na dálku například pomocí datové schránky popřípadě emailem apod., co se týče administrativních záležitostí jako například výpověď služby apod. Děkuji
 6. MTV hits: a nevíte od jakého balíčku? Asi Klasik těžko, že?
 7. Já jsem na konci roku 19 ze zvědavosti zkusil vyměnit CA modul za Horizon box. Bylo to zklamání. Sekání boxu, dlouhé prodlevy mezi přepínáním, nefunkční aplikace, dlouhá odezva mezi ovladačem a boxem. Jediné plus byl pěkný a ostrý obraz. Po týdnu jsem žádal o návrat k CA modulu, měl jsem obavy, že mi nevyhoví, ale naštěstí vyhověli a mám opět modul. Už žádný box nechci.
 8. Srovnal jsem VF TV s italskou VF TV která funguje již několik let a kromě tedy většího počtu kanálů včetně 4K má italská verze tyto app: Netflix, Now TV, DAZN, Prime Video, Mediaset Play, Rai Play. Dokonce má veškerý sport od Sky. Čekal jsem teda u nás víc.
 9. Já bych se vrátil k dvb-t (pokud zruší CA). Stejně mám nejnižší Klasik, takže přijdu jen o nějakých 5 kanálů (z těch co sleduji aspoň občas - Joj cinema, AMC...)
 10. Tak mám teď zmatek. Jsem zákazník UPC, ale vlastně už Vodafone, tak to musím mít ještě jednu službu navíc, abych měl Vodafone TV? Takže Horizon go zůstává tedy?
 11. Jak se přihlásím do aplikace Android? Mám klasik ještě od UPC, ale údaje nepasují s Vodafone TV.
 12. No AXN je americká televize. A ano, pro východní Evropu je sídlo v Maďarsku a o tom právě mluvím. Je to ostuda a ponižuje nás to.
 13. Tady aspoň vidíme, jak si nás diváků z východu váží západní televize. V Německu Itálii nebo Francii by si toto žádná telka nedovolila, aby pořady byly v maďarštině. Prostě kupní síla a těch pár kaček co jim dáváme jim nestojí za to, aby něco zlepšili.
 14. CNN Prima News bude i na Slovensku, má licenci i pro SK. U ČT 3 je vše nejisté, protože zatím se ani pořádně neví, zda bude kanál pouze dočasný (čemuž moc nevěřím) anebo zda zůstane. Teprve pak se bude asi rozhodovat zda bude k dispozici i pro SK.
 15. Hlavně nechápu, proč bude trojka vysílat jen od 9 do 17:25. Pak bude co? Černá obrazovka? A až skončí korona tak co, trojku zase zruší? Vždyť takový kanál je úplně zbytečný. Když se podíváte na programové schéma jedničky tak to je v podstatě archivní kanál, hlavně přes den a o víkendech úplně.
 16. Od dubna můžeš podávat výpověď jak se ti zlíbí, protože se ruší i se zpětnou platností veškeré závazky. Takže počkej do dubna a normálně podej výpověď. Tento zákon je super. Já bejt operátorem, tak nespím.
 17. Nesvítím svíčkama, ale mám malý byt 1+1 40m2 a jsem sám. Navíc jsem od rána do večera v práci a večer se dívám na telku tak max dvě hodiny. Všude svítím ledkama a třeba velký světlo nezapínám vůbec, jen když mám návštěvu, jinak svítím lampou.
 18. Mojmax: ušetřit?? Já za elektřinu měsíčně platím 280 korun a při ročním vyúčtování mi vrací okolo 500 Kč. To mi chceš říct, že můžu ještě víc ušetřit?? ,:-)
 19. No, je rozdíl mezi poskytovatelem energie a mobilním operátorem či televizi od UPC. Elektřinu mít musíme, takže tam není důvod měnit dodavatele třeba každých půl roku. (Nehledě na to, že ceny u energií jsou z velké části dané energetickým úřadem a jedno jakého máme dodavatele). Já třeba mám Innogy od dob RWE snad 10 let a nic měnit nebudu, protože elektřinu potřebuji a nezkoumám co má konkurence. Ale u mobilního tarifu nemám problém měnit operátora klidně každý půl rok nebo rok, protože tam se nejvíce ceny mění a vyvíjí, o službách nemluvě. Jednou má lepší služby O2, podruhé Vodafone apod. A o tom to je. Takže já absolutně vítám, že padly poslední překážky a nikdo mi nebude diktovat, jak dlouho a u koho mám mít tarif.
 20. Super. Ale smutné je, že byl na to potřeba zákon.
 21. No ano, proto mám obavu, že u nás nebude Vodafone tv tak atraktivní a bude jen další internetová televize především pro lineární kanály ČT, Novy apod. Jediným plusem by mohl být Netflix a HBO ale za to podle mě bude platit minimum lidí.
 22. Jestli Vodafone tv bude stejné u nás jako třeba v Itálii nebo Německu, tak super, ale moc tomu nevěřím. Třeba v Itálii mají přímo v boxu Netflix, Now TV, Sky Sport, Chilli a to vše pod jedním předplatném. U nás to bude max HBO a možná Netflix a zvlášť za poplatek. Sky a Now TV u nás neexistuje.
 23. Mě bylo řečeno na upc Facebooku ohledně sipa, že se těm, co ho mají nastavené nic měnit nebude pokud to sám zákazník nezruší. Jen se už nebude sipo nabízet novým klientům.
 24. Díky za info. Takže pokud to dobře chápu, kdo nemá zakoupený nějaký přístroj se slevou, může odstoupit kdy chce bez žádných sankcí. Což v případě UPC jsou asi všichni zákazníci, ne?
 25. marek-81

  Filtrace uživatelů

  I když nechodím na žádné diskuze (toto je moje první a jediné fórum, protože jsem zákazník UPC), tak občas sleduji diskuze na jiných webech a řeknu vám, že někdy čumím co čtu. Snad nejhůř je na tom parabola.cz, tam snad ani žádná pravidla nejsou. Je smutné, když si někdo vybíjí frustraci na diskuzích.
×
×
 • Vytvořit...