Jump to content

marek-81

Uživatel
 • Content Count

  137
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

marek-81 last won the day on September 17

marek-81 had the most liked content!

About marek-81

 • Rank
  Člen

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  -
 • Vodafone mobile internet
  4 GB
 • Vodafone television
  Komfort
 • Vodafone devices
  Modem
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Já na CA modul nedám dopustit. Nechci žádný box. Zpětné shlédnutí jsem vyřešil dokoupením Chromecastu asi za 1000 Kč. Zapojite jej do televize přes HDMI, nastavíte přes Google home, ale to nastavení je opravdu raz dva a je to. Samozřejmě si pak musíte do mobilu nebo tabletu stáhnout aplikaci Horizon Go a přes ni streamovat.
 2. UEFA především spoléhá na velké a bohaté trhy jako Německo, Francie, Itálie...z těchto má největší profit a nějaké Česko které mimochodem UEFA řadí do balíčku východních zemí je jim úplně u zadku, z nás mají doslova drobné. Jen pro představu, Sky Italia zaplatila za tři sezóny LM, 800 mln eur což v našich korunách představuje roční rozpočet našich důchodů. Jinými slovy, kdyby nám Sky Italia tyto peníze darovala, tak máme na důchody na celý rok.
 3. Zdravím. Poslední týdny si všímám zhoršené kvality všech tří kanálů HBO. Při rychlejších scénách docela kostičkuje a celkově se mi programy zdají obrazově méně kvalitní. Při přehrávání přes Chromecast z Horizon Go je obraz mnohem ostřejší. Taky se vám to tak zdá nebo bude chyba v mé tv??
 4. Tak prý to jde. Mám zavolat na linku a domluvit se. Info z Messengeru.
 5. Děkuji Je možné mít televizi bez ci modulu a i bez boxu? Protože bych využíval hlavně android aplikaci na tabletu a občas bych si pustil něco na telce přes Chromecast. Je tedy zbytečné platit 70 Kč za pronájem modulu nebo boxu.
 6. Dobrý den. Nikde se nemohu dočíst, zda Vodafone umožňuje kombinaci služeb, konkrétně internet+televizi a jaké jsou ceny při pořízení obou služeb. Konkrétně by mě zajímal balíček internet 50 + tv Klasik včetně boxu. Děkuji za info popřípadě nějaký odkaz.
 7. Tak teď jsem vyzkoušel znovu a nefunguje už ani mě. Stejný problém.
 8. Mě funguje normálně. Vyzkoušeno nyní z tabletu i mobilu android.
 9. @cvancaraitalstina je jeden z nejhezčích jazyků světa spolu se španělštinou a francouzštinou. To, že jsi buran a tíhneš na východ, protože se tak cejtíš víc mezi svými, je tvůj problém a moc bych se jim v dnešní době nechlubil. A za další, můj příspěvek se netýkal přímo jazyka, ale pořadů jako takových, tedy kvalitou. A v tomto jsou N1 tři trhy: Německo, Anglie a Itálie. Tyto tři země přestavují 80% evropského televizního a audiovizuálního trhu, kvalitou a kvantitou jsou srovnatelné s USA. Je mi tě upřímně líto. Otevři se více světu. @Honza333v pořádku, sleduj co chceš, ale potom se
 10. @Honza333psal jsem všeobecně. Myslel jsem to tak, že Češi mají stále zájem o tyto typy programů které jsou co do kvality a nabídky na úrovni třetího světa a to i přesto, že v Evropě máme prvotřídní televizní trhy které vyváží své pořady do celého světa - Německo (ZDF), Itálie (RAI), Anglie (BBC). To je celá myšlenka.
 11. Já hlavně nechápu, jak může mít někdo zájem o ruské programy, když jen v Evropě máme mnohem lepší a kvalitnější televizní trhy než je Rusko - Německo, Itálie, Anglie... Krev není voda jak vidím. Vrána k vráně. Asi nostalgie minulosti.
 12. @Adolf.Shitlertak to máš pravdu. Ale i VF může mít své stanice, i když samozřejmě za cenu výrazných investic a to je ten kámen úrazu.
 13. Adolfe, to snad nemyslíš vážně?! Rovnat plyn k televizní nabídce. Plynárna neprodává zábavu, ale komoditu kterou potřebujeme k topení, vaření atd. V případě plynu tedy není co jiného řešit, protože plyn je jeden. Vodafone prodává zábavu a aby mohla zaujmout co největší počet zákazníků, musí být zábava všestranná. Někdo má rád sport, někdo filmy a někdo spíše hudbu. Je tedy v zájmu každé pay tv, aby byla nabídka co nejpestřejší a uživatelsky příjemná.
 14. Už před několika týdny jsem si všimnul Filmbox on demand, ale upřímně ty tituly nejsou kdovíjak dobré. Pokud to zůstane zadarmo k My Prime tak dobře, ale platit za to určitě nebudu.
 15. S individuální nabídkou mám taky zkušenosti. Mám za 620 Kč internet 150 + TV Komfort včetně My Prime. Ušetřil jsem okolo dvou stovek měsíčně oproti normálu.
×
×
 • Create New...