Přejít na obsah

marek-81

Uživatel
 • Počet příspěvků

  92
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  1

marek-81 naposledy vyhrál 23. února

marek-81 má nejvíce líbivý obsah

O uživateli marek-81

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 50
 • Vodafone telefon
  Telefon 30 minut
 • Vodafone televize
  Start
 • Vodafone datový limit na mobilu
  4 GB
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  -
 • Vodafone zařízení
  Modem
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Brno

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Nevěřím, že bude ČT vysílat v UHD. Možná za deset, patnáct let, až to bude běžnější. Viděl jsem na vlastní oči ceník kolik stojí akvizice ve formátu 4K. U sportu se platí milionové příplatky, u filmů jsou to 2x větší částky než u HD. A to nemluvím o výbavě jako jsou nové přenosové vozy, nová studia apod. Když nemá ČT (podle jejich slov) ani na provoz osmi hodinového ultra levného programu jako je ČT 3, tak na ČT 4K zapomeňte. Možná, někde na satelitu bude někdy něco testovat, to nevylučuji, ale řádné vysílání jako má třeba Rai nebo NHK nepřipadá v úvahu.
 2. @Adolf.Shitler přesně tak, Adolfe. Sice ti po tom může bejt hovno kde šetřím a kde ne, ale trefils to. Takže hezký večer.
 3. @Adolf.Shitlerno tak raději ať nic neříká. A ano, u mě je to HD.
 4. V T2 bude opravdu Prima v HD. By mě zajímalo, co na to expert Adolf 😆😆
 5. marek-81

  Výpadek signálu

  Strašný. Dvbt nefunguje už skoro dvě hodiny. Přitom čekám na svůj oblíbený dokument Expedice Overland na Prima Zoom a asi to vypadá, že mám po ptákách. Ach jo.
 6. Začnu tím, že nemám novou telku a ani nové brýle, ale zdá se mi, že se o něco zlepšila kvalita SD kanálů v UPC tv start dvbt. Nejvíce u tematických kanálů Primy. Nova a spol se mi zdají stejné.
 7. @Rixoaha, tak když máš čas hrát dětinské hry, tak předpokládám, že času máš dost, ne? Tak nějak.
 8. @namecvelké mediální trhy jsou VB, IT, FR a DE. A samozřejmě USA, mimo Evropu.
 9. @Adolf.Shitlerjá Rai 1 sleduju volně na hotbirdu, a asi ty práva mají když nekódují 99% pořadů. Jenže problém je HD. To není jednoduchý se k tomu dostat a navíc bych byl raději kdybych nemusel mít doma deset set top boxů. No uvidíme. Třeba se to časem nějak vyřeší.
 10. @namecjá ti rozumím, ale tady se bavíme o balíčcích které by obsahovaly programy z velkých trhů a také s obsahem který je mezinárodní a tyto televize si své diváky vždy najdou. Já třeba umím italsky i francouzsky (i anglicky) a od té doby co mám Rai 1 přes satelit sleduju jejich seriály tam a nemusím čekat na HBO nebo ČT jako v případě seriálů Geniální přítelkyně, Jméno růže, Medičejové, Rocco Schiavone a další. Ale bohužel mi chybí HD a navíc některé pořady (naštěstí ne seriály) Rai kóduje. Proto bych ocenil mít tyto programy v kabelu v HD a nemusím nic řešit. Dříve jsem i sledoval francouzskou TV5 (i když není tak dobrý jako Rai 1), ale kanál taky odstranili.
 11. @namecv každé zemi jsou menšiny cizinců. a obzvláště ve velkých typicky kapitalistických zemích. V Francii je také hodně Španělů, Turků, Belgičanů, Němců..v Itálii zase hodně Albánců, Chorvatů, Švýcarů, Rusů, Rumunů, Slovinců... U nás zase Slováků, Ukrajinců, Poláků. Velké země mají ale výhodu právě ve své velikosti. Velký trh má lépe rozprostřenou společnost a může těžit z různých skupin lidí.
 12. @Adolf.ShitlerNo tak tvůj pohled je hodně omezený. Žijeme ve svobodné zemi a každý se může učit jaký chce jazyk. Určitě je u nás hodně lidí co umí italsky, francouzsky, španělsky. Někdo se jazyky učí pro zábavu a prostě proto, že se mu líbí. Žiju v Brně a jen z mého okolí znám desítky lidí co umí alespoň jeden ze zmiňovaných jazyků. Takže já jsem přesvědčený, že cizí kanály si své diváky určitě najdou.
 13. Adolfe, teď nevím, jestli to je ironie nebo myšleno vážně. Proč by si měl Ital, Němec nebo Francouz platit český balíček?? Copak Česko je mediální (televizní) velmoc? Bavíme se o zemích, které tvoří 80% evropské televizní produkce a jejich pořady jsou vysílané všude ve světě, říkají ti něco ZDF, RAI, FranceTV? Asi ano, ale Italům nebo Francouzům určitě nic neříká ČT.
 14. Vodafone by mohl mít i různé balíčky "svět" kde by byly zahraniční programy, třeba německý balíček, italský, francouzský apod. Každý zákazník si pak vybere, zaplatí a jsou spokojeni všichni. V zahraničí to tak běžně funguje.
 15. By mě fakt zajímalo na co člověk potřebuje 1gbits download...?? Výjimku tvoří firmy samozřejmě, ale tady se bavíme o domácnostech. To je snad nemoc.
×
×
 • Vytvořit...