Jump to content

marek-81

Uživatel
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

marek-81 last won the day on February 23

marek-81 had the most liked content!

About marek-81

 • Rank
  Člen

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 50
 • Vodafone mobile internet
  4 GB
 • Vodafone television
  Start
 • Vodafone devices
  Modem
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Marek-26však v pořádku. 🙂 já pouze píšu svůj názor a pohled. Ale protože JÁ jsem zákazník a JÁ jsem ten, kdo té společnosti platí, tak si JÁ rozhoduji komu ty peníze dám a JAK mu je dám. Je to dobře vysvětleno, Marečku? Snad jo. 😉 Hezký večer.
 2. Naše společnost si musí uvědomit, že svět není černý a bílý, ale také zelený, žlutý, červený... Ne každý má kartu a ne každý z ní chce platit. To, že to dělá většina nebo nadpoloviční většina neznamená, že to tak dělají všichni. Televize je také běžná věc, ale ne každý ji má. Auto je také běžná věc, ale ne každý ho má. Je to o svědomí a přesvědčení každého jednotlivce. Každý nemá chuť podporovat bankovní lobby. Někdo má raději peníze v ruce než v bance. Můj 70 letý otec má doma trezor a v něm stovky tisíc. Prostě to tak chce. Někdo má raději živý sex než porno. Někdo raději knedlík a někdo rýži... zkuste respektovat každého jednotlivce a nebrat vše jen podle sebe.
 3. Brno, od 9h nejede internet. Už jsem hlásil, prý porucha do 13h. Je ale pravda, že těch výpadků je poslední dobou dost. Kolikrát jsem nic nehlásil, ale protože dnes dělám home office tak mě to samozřejmě vadí. Musel jsem to vyřešit hot spotem přes mobil.
 4. Jestli narážíš na mě chudáčku, tak já nemám problém napsat své pravé jméno a přijímení, ale dokud to nebude v pravidlech, tak to nemá smysl, protože si každý může napsat jméno jaké chce. A zrovna u tebe by mě hodně zajímalo jméno a příjmení, ještě z dob Poldase na Parabole. Ale ty by jsi byl mezi prvními co by se sbalil.
 5. @Josef Novákjá opravdu nechápu, proč skoro v každé anonymní diskuzi musí být někdo, kdo si vybíjí své frustrace a má za každou cenu potřebu ponižovat, urážet atd. Už si velmi dlouho myslím, že internet - především díky anonymním diskuzím a sociálním sítím - se vymknul kontrole a "žije" si svůj vlastní život. To není dobré. V EU se čím dál více začíná mluvit o regulaci netu a samozřejmě o zakázu anonymních fór. Ono to taky dává logiku a nedivím se: v reálném životě taky víme s kým mluvíme, jak se jmenuje lékař který nás léčí, jak se jmenuje úředník se kterým jednáme...tak proč bychom neznali i jméno toho s kým diskutujeme na netu?! Pokud by to někomu vadilo, nemusí se vůbec do diskuzí pouštět. Jsem přesvědčený, že pak by se minimálně polovina diskutující sbalila a zmizeli by na to tata. Což by bylo jen dobře. Slušný člověk nemusí mít obavu.
 6. @sodekczjá tady nejsem od toho, abych dával někomu konstruktivní rady. Jen jsem reagoval na pana Nováka, opakuji. Určitě nepláču, já mám sebevědomí v pořádku a určitě si nějak poradím i s platbou pro VF. Řekněme i bez tvé rady. A na závěr zopakuji, že je moje věc jak platím, čím platím, kde platím a za co platím. Příjemný letní den. @Adolf.Shitlerno, to je všechno možné, co píšeš. Ale... když si dáš na chvíli pryč to svý pošramocený ego, nenapadá tě třeba to, že je moje věc jak a za co platím?? A že je i moje věc jestli platím poště 39 Kč nebo Sazce 15 Kč? Chtělo by to dobrýho psychologa, ale fakt dobrýho, kterej by ti ten tvůj život nasměroval trochu jinam... Čau.
 7. @sodekczno, takže za prvé jsem odpovídal panu Novákovi. Za druhé je moje a jen moje věc jak platím, co platím a čím platím (nechápu tedy souvislost se spamem), za třetí jestli budu nebo nebudu měnit providera je moje věc tvá zbytečná starost a za čtvrté mi polib... tvář. Ten čtvrtý bod ber jako pokec u piva.
 8. Pravidelné a neměnící se platby které jsou nutné (nájem, elektřina, plyn, ČT...) platím přes SIPO. Internet jsem do teď platil Sazkou.
 9. Já QR kódem neplatím a doporučil bych, nebrát všechno podle sebe. Někomu se líbí holky a někomu vdolky už říkávala moje babička.
 10. Je to tak. Taky se mi to nelíbí. Za 15 ká jsem mohl zaplatit v jakémkoliv tabáku a druhý den byla platba. Teď budu muset každý měsíc zadávat var.symbol, číslo účtu...a čekat dva až tři dny než dojde. Škoda. Bankovní lobby dělá svý...
 11. Já za poslední dny neeviduji sice výpadky internetu, ale výpadky tv start. Kanály ČT kostičkují, vypadávají... No, nechci házet vše na VF, ale mám taky trochu pocit, že se po převzetí služeb od UPC spíše služby zhoršily. Všeobecně řečeno.
 12. Řekl mi to operátor přes Messenger. Ptal jsem se, zda po kompletním sloučení UPC a VF zůstane možná platba přes Sazku. Odpověděl mi, že od srpna to nebude již možné.
 13. Teď jsem se dozvěděl, že od srpna taky končí platby přes Sazku. Takže sipo, sazka... Dobrý jako. Přitom Sazka je pohodlná platba, za 15 ká a do druhého dne ji mají.
 14. Trojka je pro mne zklamání. Začátek byl slibný, ale teď poslední týdny je to odnos socialistické televize. Chápu, že pro seniory to může být příjemné sledování, ale pro mladší diváky trapas. Samozřejmě nemusím dodávat, že ČT celkově mladším nenabízí v podstatě nic. Nemyslím děti, myslím věk 30-40.
 15. marek-81

  4K UHD

  Pozemní příjem je nejjednodušší a bez větších investic. A určitě nejsem socka, jen prostě preferuji investovat do jiných věcí než je sledování televize. A HD pro mě osobně není dostačující důvod, abych si platil programy se stejným obsahem jako v dvb-t. To je celé. Samozřejmě jsem ochotný připlácet za lepší obsah, jako filmy nebo sport, popřípadě za UHD, ale za HD já nedám ani korunu.
×
×
 • Create New...