Přejít na obsah

hosolar

Uživatel
 • Počet příspěvků

  7
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Vše od uživatele hosolar

 1. hosolar

  Problém se vším

  MY UPC řešili 2 dny na technickém, prý se jim to nějak nepropisovalo. Programy se vysvětlili tím, že pro začátek pouštějí pro nové zákazníky prakticky všechny programy jako dárek,ale pouze na tv přes mediabox, proto byl rozdíl mezi programy v TV a přes horizon tv. Internet byl asi jen momentální výpadek. Rád bych tohle vlákno smazal,aby to nepřekáželo,ale nevím jak.
 2. hosolar

  Problém se vším

  Vše je vyřešeno.
 3. hosolar

  Problém se vším

  To nechápu.nabizim služby a programy tak je budu poskytovat všude jak to propaguji. Já nechci nic jiného než co mám objednané. Tohle co píšeš není odpověď. Internet je ten nejmenší problém, už se srovnal,chápu že to může být jen momentální výpadek,ale proč my fungují jiné programy na aplikaci Horizon a jiné na tv přes mediabox (restart jsem samozřejmě udělal). Proč nefunguje "Moje UPC"?
 4. hosolar

  Problém se vším

  Internet je ten nejmenší problém, už se srovnal,chápu že to může být jen momentální výpadek,ale proč my fungují jiné programy na aplikaci Horizon a jiné na tv přes mediabox (restart jsem samozřejmě udělal). Proč nefunguje "Moje UPC"?
 5. hosolar

  Problém se vším

  Jakože mi na Horizon tv funguje méně programů než na tv přes mediabox. Internet zabržděny, sekání a vypínání se při stahování aplikace do notebooku a sekání se při sledování hbbtv.
 6. Internet mám od podzimu a problém nebyl, ale od pátku mám tv Klasik+. To co se děje je hrozný, nefunguje mi pořádně televize,kdy jdou jiné programy na netu a jiné doma na mediaboxu. Vypadá k tomu doma internet a nefunguje ani "moje UPC" zákaznickou linku nikdo 10 minut nezvedá,na zprávu v Messengeru a na příspěvek na Fb nikdo neodpovídá a na email mi odpověděli,že problém stále řeší, ale ať jim nepodepisuju, že mi odepsal automat. Tak do pr...le co tohle je za služby zákazníkovi?
 7. Jsem v tomhle totálně nevzdělaný, když budu mít chromecast na dvou tv, můžu na každé pouštět různý program?
×
×
 • Vytvořit...