Jump to content

pkoci

User
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

About pkoci

 • Rank
  Nováček

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 300
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  TV Start
 • Vodafone devices
  Compal
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha 7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Novou smlouvu budu podepisovat až v den znovupřipojení. Čekám, až se mi ozvou ohledně odpojení.
 2. pkoci

  Upload

  Děkuji za inteligentní komentář
 3. pkoci

  Upload

  Skutečnou symetriku si představujte, jak chcete, ale já bych byl vděčnej i za těch 1000/300 nebo 650/650. Zkrátka mi vadí, že VF nic vyššího než 50mbit up nenabízí. Já bych si klidně připlatil nebo mít alespoň z gigabitu třeba 700/350. Těm, co to nepotřebují, nechte upload klidně nulovej.
 4. pkoci

  Upload

  Zdravím, udělal VF v poslední době nějaké kroky, které by vedly k možnosti mít vyšší upload než těch současných 50 mbit? Zpátečnícké kecy, kdy 99% klientů vyšší upload nepotřebuje, mě nezajímají. Děkuji za odpověď
 5. Volal jsem na infolinku, pak i zašel do prodejny, a všude mi řekli to stejné. S výpovědí a novou smlouvou neměli úplně problém, ale musel jsem to navrhnout sám. Smlouva bude na stejnou osobu.
 6. Já vypověděl stávající smlouvu a domluvil si ten gigabit napořád. 🙂 Chci se zeptat, zda je možné odpojit stávající služby i dříve než vyprší výpovědní lhůta? Ptám se, protože chci přejít na gigabit co nejdříve paradoxně kvůli vyššímu uploadu.
 7. Dáma na infolince mi oznámila, že mi nemůžou dát gigabit za 550 jako stávajícímu zákazníkovi, když současně za internet platím víc (630,-). Navrhla mi buď dokoupit televizní balíček nebo vypovědět současnou smlouvu (1 měsíc výpovědní lhůta) a zažádat si o novou. Máte podobnou zkušenost?
 8. pkoci

  Upload

  Děkuji za odpovědi. Ještě se zeptám, zda-li existuje nějaký výhled, kdy to bude technologicky možné?
 9. pkoci

  Upload

  Dobrý den, mám dotaz ohledně uploadu. Nenabízí Vodafone nějakou podpultovou nabídku, která by mi navýšila rychlost uploadu alespoň na 100 mbit/s? Děkuji za odpověď.
 10. Novému routeru se chci vyhnout, alespoň než se rozšíří wifi 6. Port jsem zkoušel přesměrovat.
 11. Zdravím, je možné na compalu tuto funkci zprovoznit? V lokální síti to funguje bez problému. Veřejnou IPv4 mám. Rád bych si NAS vypínal a zapínal podle potřeby mimo domov. Děkuji za rady
×
×
 • Create New...