Přejít na obsah

hrochada

Uživatel
 • Počet příspěvků

  68
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  3

Vše od uživatele hrochada

 1. Myslí to tak, že nelze dostat slevu dvakrát. Pokud využívám UPC internet s UPC TV, už nemohu mít slevu na Vodafone TV pro zákazníky UPC internetu.
 2. hrochada

  DVB-C tuner

  @tomus On je zavede, spíš jde o to aby je zavedl a ponechal CAM.
 3. Kdyby VF nechtěl, aby si lidi set-top box objednávali, nezačne ho nabízet.
 4. Eshop je aktuálně jediná možnost, jak se dostat k mnoha věcem, které v zavřených prodejnách neseženeme a pro většinu firem jsou objednávky z eshopu záchrana před krachem. Zatím každý kurýr, kterého jsem viděl, měl ochranné pomůcky a v emailech chodí výzva zákazníkům, aby je při převzetí měli též. Nevidím důvod, proč neobjednávat. Třeba Zásilkovna otevřela prodejny, ve kterých se nesmí prodávat, pouze pro odběr zásilek, ze kterých mají majitelé obchodů provize a tím mají zajištěn alespoň nějaký příjem.
 5. Tím že sis ho odkoupil nemáš nárok na výměnu.
 6. @Adolf.Shitler Vetšina novějších TV si umí doladit nové kanály bez nutnosti jakéhokoli zásahu ze strany uživatele.
 7. Já se u lokálních poskytovatelů optiky zatím nesetkal s problémem mít vlastní zařízení. Buď dají převodník na ETH, nebo jen zásuvku. Pak stačí třeba Mikrotik s SFP portem.
 8. Já ty "naivky" plně chápu. Není větších křápů, než jsou O2 modemy. Nejen že jsou to šunty, ale ještě k tomu jsou to drahé šunty. Radši za 1500 vlastní TP-Link VDSL modem, než jejich modem za 2500. Navíc O2 běžně odpálkuje uživatele i s jejich modemem, při nefunkčnosti internetu absolutní nezájem, restartujte modem a nazdar.
 9. hrochada

  P: CA modul, modem Compal

  Bylo by vhodné sem přidat ceny.
 10. TV s Androidem bych osobně neměnil. Po 2 měsících nemám jediný problém, ani jeden restart, zásek, nic.
 11. Vodafone (UPC) nejpozději zítra zpřístupní prémiové kanály pro všechny zákazníky z důvodu uzavření škol. Tisková zpráva zde: "Vodafone myslí i na rodiny s dětmi postiženými zrušením výuky kvůli koronaviru v českých školách. Od čtvrtka 12. března tak spustí Vodafone automaticky klientům UPC TV zdarma rozšířenou televizní nabídku. Děti se tak mohou těšit na kanály NickToons, Nick jr., Nickelodeon, Minimax, JimJam, Disney ch., Duck nebo Cartoon Network. Zajímavý program čeká i dospělé, kteří budou s dětmi neplánovaně doma. Televizní nabídku budou mít bohatší i o dokumenty a sportovní programy včetně prémiových kanálů Filmbox. Pestrý televizní program tak pomůže naplnit zábavně a zajímavě nečekané hodiny volného času, které nejen děti ale i rodiče pocítí kvůli zrušení vyučování a větších mimoškolních akcí. Rozšířená nabídka bude platit do 11. dubna."
 12. @tomus Také mi to nevadí a jsem s ním nadmíru spokojen. Běží mi na něm i OpenVPN server a vše bez problémů.
 13. @quadra2030 Jak je na tom s WiFi ten gigabitový Arris? (pokrytí, rychlost) WiFi Compalu mi přijde v pohodě (dosahem lepší jak u toho TP Linku), ale používat ho jako router prostě nechci...
 14. Já teda nevím, jak je na tom Compal, ale nečekal bych, že bude mít pomalou WIFI. S vlastním TP Linkem (C6 za 900) a home NB stahuju soubory po propočítání +- 37,3MB/s, tzn. 298,4 Mb/s.
 15. A kde je konkrétně problém? Přes 5GHz uplně v pohodě 🙂
 16. Programy Primy mají často špatně EPG, mohlo by to být tím.
 17. Zdroj může stejně tak odejít u profi převodníku.
 18. SFP konektor na optiku mají i Mikrotiky za 1500. Běžně se používají TP Link převodníky (cena +- 1000kč), za 2 roky provozu jsem s ním neměl jediný problém, je to prostě převodník optika-metalika, kterej se dává až těsně před router a nemá na něm prakticky co nefungovat.
 19. hrochada

  CA moduly

  Já to chápu, jen říkám, co uvádí německý Vodafone.
 20. hrochada

  CA moduly

  Jak je to s kvalitou obrazu u CA modulu? Německý Vodafone uvádí u CA modulu jen HD, zatímco u settopboxu UHD. CA modul snad nemá na kvalitu obrazu žádný vliv, ne?
 21. Já jsem třeba s Android TV nadmíru spokojen, zobrazovadlo bez smart funkcí bych nechtěl.
 22. Mám stejný problém. Dle UPC vše OK. Chromecast jinak funguje bez problémů.
 23. hrochada

  CA moduly (upc.sk)

  Já jen řekl, že z aktuálních IPTV žádná nedosahuje stejného obrazu, jako TV od UPC. @Slamb Bylo nutné dát všude záporný bod? === edit slamb: jak všude? dal sem 3 záporný a 4 kladný 🙄
 24. Šroubovací F samce zapojí do zásuvky od UPC, z druhé strany má IEC samce, na kterého napojí anténní kabel IEC - IEC. U TV má potom IEC samce. Tím pádem stačí redukce z F samice na IEC samce. Proč by měnil celý kabel? Taková redukce vyjde na 15 Kč.
 25. Potřebuješ tohle. Jednu stranu připojíš do zásuvky a na druhou stranu připojíš kabel IEC - IEC. Tím pádem se budou postupně měnit zásuvky i stávajícím zákazníkům? Osobně mám doma asi 5 let starou WISI DB 80F.
×
×
 • Vytvořit...