Přejít na obsah

hrochada

Uživatel
 • Počet příspěvků

  70
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  3

hrochada naposledy vyhrál 11. března

hrochada má nejvíce líbivý obsah

O uživateli hrochada

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 300
 • Vodafone telefon
  -
 • Vodafone televize
  TV Komfort
 • Vodafone datový limit na mobilu
  10 GB
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  Neomezeně
 • Vodafone zařízení
  Compal (bridge), CA modul
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Šumperk

Návštěvy profilu

359 zobrazení profilu
 1. Též mám výpadky. Děje se to u některých webů, Youtube mi fungoval, Facebook ne apod. Takto se to střídá od odpoledne pořád.
 2. Každý se snad může zastat koho chce, aniž by byl jeho zaměstnanec.
 3. Myslí to tak, že nelze dostat slevu dvakrát. Pokud využívám UPC internet s UPC TV, už nemohu mít slevu na Vodafone TV pro zákazníky UPC internetu.
 4. hrochada

  DVB-C tuner

  @tomus On je zavede, spíš jde o to aby je zavedl a ponechal CAM.
 5. Kdyby VF nechtěl, aby si lidi set-top box objednávali, nezačne ho nabízet.
 6. Eshop je aktuálně jediná možnost, jak se dostat k mnoha věcem, které v zavřených prodejnách neseženeme a pro většinu firem jsou objednávky z eshopu záchrana před krachem. Zatím každý kurýr, kterého jsem viděl, měl ochranné pomůcky a v emailech chodí výzva zákazníkům, aby je při převzetí měli též. Nevidím důvod, proč neobjednávat. Třeba Zásilkovna otevřela prodejny, ve kterých se nesmí prodávat, pouze pro odběr zásilek, ze kterých mají majitelé obchodů provize a tím mají zajištěn alespoň nějaký příjem.
 7. Tím že sis ho odkoupil nemáš nárok na výměnu.
 8. @Adolf.Shitler Vetšina novějších TV si umí doladit nové kanály bez nutnosti jakéhokoli zásahu ze strany uživatele.
 9. Já se u lokálních poskytovatelů optiky zatím nesetkal s problémem mít vlastní zařízení. Buď dají převodník na ETH, nebo jen zásuvku. Pak stačí třeba Mikrotik s SFP portem.
 10. Já ty "naivky" plně chápu. Není větších křápů, než jsou O2 modemy. Nejen že jsou to šunty, ale ještě k tomu jsou to drahé šunty. Radši za 1500 vlastní TP-Link VDSL modem, než jejich modem za 2500. Navíc O2 běžně odpálkuje uživatele i s jejich modemem, při nefunkčnosti internetu absolutní nezájem, restartujte modem a nazdar.
 11. hrochada

  P: CA modul, modem Compal

  Bylo by vhodné sem přidat ceny.
 12. TV s Androidem bych osobně neměnil. Po 2 měsících nemám jediný problém, ani jeden restart, zásek, nic.
 13. Vodafone (UPC) nejpozději zítra zpřístupní prémiové kanály pro všechny zákazníky z důvodu uzavření škol. Tisková zpráva zde: "Vodafone myslí i na rodiny s dětmi postiženými zrušením výuky kvůli koronaviru v českých školách. Od čtvrtka 12. března tak spustí Vodafone automaticky klientům UPC TV zdarma rozšířenou televizní nabídku. Děti se tak mohou těšit na kanály NickToons, Nick jr., Nickelodeon, Minimax, JimJam, Disney ch., Duck nebo Cartoon Network. Zajímavý program čeká i dospělé, kteří budou s dětmi neplánovaně doma. Televizní nabídku budou mít bohatší i o dokumenty a sportovní programy včetně prémiových kanálů Filmbox. Pestrý televizní program tak pomůže naplnit zábavně a zajímavě nečekané hodiny volného času, které nejen děti ale i rodiče pocítí kvůli zrušení vyučování a větších mimoškolních akcí. Rozšířená nabídka bude platit do 11. dubna."
 14. @tomus Také mi to nevadí a jsem s ním nadmíru spokojen. Běží mi na něm i OpenVPN server a vše bez problémů.
 15. @quadra2030 Jak je na tom s WiFi ten gigabitový Arris? (pokrytí, rychlost) WiFi Compalu mi přijde v pohodě (dosahem lepší jak u toho TP Linku), ale používat ho jako router prostě nechci...
×
×
 • Vytvořit...