Jump to content

hrochada

Uživatel
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

hrochada last won the day on March 11

hrochada had the most liked content!

About hrochada

 • Rank
  Nováček

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 300
 • Vodafone mobile internet
  15 GB
 • Vodafone television
  Komfort
 • Vodafone devices
  Compal (bridge), CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Šumperk

Recent Profile Visitors

455 profile views
 1. Mám pocit, že Kaon 700 to uměl? Ten už UPC nedává? Já mám CA modul, takže nemám přehled...
 2. Problém s latencí se vyskytuje i když je Compal v bridge módu?
 3. hrochada

  4K UHD

  Sice po tom 4K nějak netoužím, ale věřím, že by si nějaký testovací 4K kanál našel víc diváků, jak ABC TV a podobné kraviny, na kterých běží jen prodej šperků a soutěže za 100Kč/min.
 4. Též mám výpadky. Děje se to u některých webů, Youtube mi fungoval, Facebook ne apod. Takto se to střídá od odpoledne pořád.
 5. Každý se snad může zastat koho chce, aniž by byl jeho zaměstnanec.
 6. Myslí to tak, že nelze dostat slevu dvakrát. Pokud využívám UPC internet s UPC TV, už nemohu mít slevu na Vodafone TV pro zákazníky UPC internetu.
 7. @tomus On je zavede, spíš jde o to aby je zavedl a ponechal CAM.
 8. Kdyby VF nechtěl, aby si lidi set-top box objednávali, nezačne ho nabízet.
 9. Eshop je aktuálně jediná možnost, jak se dostat k mnoha věcem, které v zavřených prodejnách neseženeme a pro většinu firem jsou objednávky z eshopu záchrana před krachem. Zatím každý kurýr, kterého jsem viděl, měl ochranné pomůcky a v emailech chodí výzva zákazníkům, aby je při převzetí měli též. Nevidím důvod, proč neobjednávat. Třeba Zásilkovna otevřela prodejny, ve kterých se nesmí prodávat, pouze pro odběr zásilek, ze kterých mají majitelé obchodů provize a tím mají zajištěn alespoň nějaký příjem.
 10. Tím že sis ho odkoupil nemáš nárok na výměnu.
 11. @Adolf.Shitler Vetšina novějších TV si umí doladit nové kanály bez nutnosti jakéhokoli zásahu ze strany uživatele.
 12. Já se u lokálních poskytovatelů optiky zatím nesetkal s problémem mít vlastní zařízení. Buď dají převodník na ETH, nebo jen zásuvku. Pak stačí třeba Mikrotik s SFP portem.
 13. Já ty "naivky" plně chápu. Není větších křápů, než jsou O2 modemy. Nejen že jsou to šunty, ale ještě k tomu jsou to drahé šunty. Radši za 1500 vlastní TP-Link VDSL modem, než jejich modem za 2500. Navíc O2 běžně odpálkuje uživatele i s jejich modemem, při nefunkčnosti internetu absolutní nezájem, restartujte modem a nazdar.
 14. TV s Androidem bych osobně neměnil. Po 2 měsících nemám jediný problém, ani jeden restart, zásek, nic.
 15. Vodafone (UPC) nejpozději zítra zpřístupní prémiové kanály pro všechny zákazníky z důvodu uzavření škol. Tisková zpráva zde: "Vodafone myslí i na rodiny s dětmi postiženými zrušením výuky kvůli koronaviru v českých školách. Od čtvrtka 12. března tak spustí Vodafone automaticky klientům UPC TV zdarma rozšířenou televizní nabídku. Děti se tak mohou těšit na kanály NickToons, Nick jr., Nickelodeon, Minimax, JimJam, Disney ch., Duck nebo Cartoon Network. Zajímavý program čeká i dospělé, kteří budou s dětmi neplánovaně doma. Televizní nabídku budou mít bohatší i o dokumenty a sportovní programy včetně prémiových kanálů Filmbox. Pestrý televizní program tak pomůže naplnit zábavně a zajímavě nečekané hodiny volného času, které nejen děti ale i rodiče pocítí kvůli zrušení vyučování a větších mimoškolních akcí. Rozšířená nabídka bude platit do 11. dubna."
×
×
 • Create New...