Jump to content

radosto

User
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutrální

About radosto

 • Rank
  Nováček

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 150
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  TV Start
 • Vodafone devices
  Modem Compal
 • Place of subscription of Vodafone services
  Hranice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mám macOS, ipadOS a Android. Tohle jde ale úplně mimo os na počítači. Tohle je mezi NAS a internetem.
 2. Fred: Díky. Už jsem jim o problému psal, ale zatím žádná reakce, tak napíšu znovu s žádostí o odblokování portů. Snad odpoví.
 3. PPTP se dá jednoduše nastavit v CyberGhost. Samozřejmě přemýšlím i o openVPN. Ale to také nefungovalo (teď už nevím, ale tam byl myslím port 1400).
 4. Rozumím. Pokusil jsme se tu zeptat na řešení. Pokud neexistuje, i když v návodu i v nastavení ta možnost je, tak se jedná o chybu. Víte, já si můžu koupit pořádný router, ale zase nechci mít zbytečně více zařízení. Není na to místo. Tak se to pokusím řešit přes podporu, pokud to nepůjde, tak to beru tak, že UPC neplní svou smlouvu a nedodal mi modem, který avizuje a který tu funkcionalitu mít má. Takže za mě je to asi spíše o změnu poskytovatele internetu. První se ale fakt pokusím, aby ta chyba (jakože pokud to je v návodu a nefunguje to, tak to bude chyba buď na mé straně nebo na stran
 5. Díky za odpověď k věci. Manuální přesměrování jsem zkoušel, bohužel stále zavřeno. I ten firewall jsem různě nastavoval/vypínal. Mám IPv4.
 6. Já nejsem žádný pseudoajťák ani ajťák. Mám službu za kterou platím a součástí té služby je modem, který souží i jako router. Měl by tedy takto fungovat. Pokud nechápete, že chci dostat to, za co si platím, tak je mi Vás líto, ale nemusíte tedy odpovídat k tomuto dotazu. Nic cenného jste nepřinesl. Při koupi NAS jsem ověřoval kompatibilitu a mělo to být kompatibilní. Stejně tak Compal má nastavení portů. Je to tedy spíše technická chyba, než vlastnost.
 7. Zdravím, Pořídil jsem si NAS a potřebuju se k němu připojit přes PPTP nebo openVPN. Mám modem COMPAL. NAS automaticky otevřel potřebné porty, což je vidět i v administraci Compalu, ale když se chci připojit, tak to nejde (potřeboval bych ideálně otevřený TCP port 1723). Zkoušel jsem si to ověřovat https://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/ (doufám, že správně) a ty porty jsou zavřené (všechny, které jsem zkoušel). A to i když jsem je nastavoval (v compalu) manuálně. Naopak porty jako 80 jsou otevřené. Nevíte, co s tím? Jak ty porty otevřít nebo jak PPTP (primárně) nebo open
×
×
 • Create New...