Přejít na obsah

radosto

Uživatel
 • Počet příspěvků

  7
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli radosto

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 150
 • Vodafone telefon
  -
 • Vodafone televize
  TV Start
 • Vodafone datový limit na mobilu
  -
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  -
 • Vodafone zařízení
  Modem Compal
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Hranice

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. radosto

  Uzavřené porty

  Mám macOS, ipadOS a Android. Tohle jde ale úplně mimo os na počítači. Tohle je mezi NAS a internetem.
 2. radosto

  Uzavřené porty

  Fred: Díky. Už jsem jim o problému psal, ale zatím žádná reakce, tak napíšu znovu s žádostí o odblokování portů. Snad odpoví.
 3. radosto

  Uzavřené porty

  PPTP se dá jednoduše nastavit v CyberGhost. Samozřejmě přemýšlím i o openVPN. Ale to také nefungovalo (teď už nevím, ale tam byl myslím port 1400).
 4. radosto

  Uzavřené porty

  Rozumím. Pokusil jsme se tu zeptat na řešení. Pokud neexistuje, i když v návodu i v nastavení ta možnost je, tak se jedná o chybu. Víte, já si můžu koupit pořádný router, ale zase nechci mít zbytečně více zařízení. Není na to místo. Tak se to pokusím řešit přes podporu, pokud to nepůjde, tak to beru tak, že UPC neplní svou smlouvu a nedodal mi modem, který avizuje a který tu funkcionalitu mít má. Takže za mě je to asi spíše o změnu poskytovatele internetu. První se ale fakt pokusím, aby ta chyba (jakože pokud to je v návodu a nefunguje to, tak to bude chyba buď na mé straně nebo na straně poskytovatele) byla opravena a fungovalo to.
 5. radosto

  Uzavřené porty

  Díky za odpověď k věci. Manuální přesměrování jsem zkoušel, bohužel stále zavřeno. I ten firewall jsem různě nastavoval/vypínal. Mám IPv4.
 6. radosto

  Uzavřené porty

  Já nejsem žádný pseudoajťák ani ajťák. Mám službu za kterou platím a součástí té služby je modem, který souží i jako router. Měl by tedy takto fungovat. Pokud nechápete, že chci dostat to, za co si platím, tak je mi Vás líto, ale nemusíte tedy odpovídat k tomuto dotazu. Nic cenného jste nepřinesl. Při koupi NAS jsem ověřoval kompatibilitu a mělo to být kompatibilní. Stejně tak Compal má nastavení portů. Je to tedy spíše technická chyba, než vlastnost.
 7. Zdravím, Pořídil jsem si NAS a potřebuju se k němu připojit přes PPTP nebo openVPN. Mám modem COMPAL. NAS automaticky otevřel potřebné porty, což je vidět i v administraci Compalu, ale když se chci připojit, tak to nejde (potřeboval bych ideálně otevřený TCP port 1723). Zkoušel jsem si to ověřovat https://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/ (doufám, že správně) a ty porty jsou zavřené (všechny, které jsem zkoušel). A to i když jsem je nastavoval (v compalu) manuálně. Naopak porty jako 80 jsou otevřené. Nevíte, co s tím? Jak ty porty otevřít nebo jak PPTP (primárně) nebo openVPN zprovoznit? Zkoušel jsem různá nastavení a zatím to vypadá, že je problém v portech na Compalu. Díky za postřehy a odpovědi.
×
×
 • Vytvořit...