Přejít na obsah

pol241

Uživatel
 • Počet příspěvků

  174
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  1

pol241 naposledy vyhrál 20. září 2018

pol241 má nejvíce líbivý obsah

O uživateli pol241

 • Hodnost
  Člen

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  -
 • Vodafone telefon
  -
 • Vodafone televize
  TV Komplet
 • Vodafone datový limit na mobilu
  -
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  -
 • Vodafone zařízení
  CA modul, nepřehledný HD box
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Frýdek

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. U mne a máti to vyskakuje tři dny na seznam.cz ale u nej.cz
 2. pol241

  Nové stanice

  Frekvenci prosím na 658 nic
 3. pol241

  Nové stanice

  Bude ČT3 a od kdy? Hned od pondělí
 4. pol241

  Nové stanice

  Chtěl jsem se zeptat na nabídku Komplet, jaké programy zahrnuje, protože po delší době jsem se podíval na programovou nabídku a tam je uvedeno: "Témer všechny programy UPC TV, vcetne prémiových stanic jako HBO HD, Cinemax HD, FilmBox Premium HD, LEO TV a další". Zajímalo by mne, které programy tam tedy nepatří. Další dotaz je, kdy bude zařazen slibovaný německý balíček. Pořád se to odsouvá.
 5. pol241

  Nové stanice

  Zdravím, a chtěl jsem se zeptat jaké programové změny v nejbližších dnech chystá UPC. Z ničeho nic mi u 5 rezerv hlásí že služba není k dispozici a u 1 zakódovaný signál. Připadá mi to, že by UPC přidala 5 programů a k tomu jeden pro dospělé. Dva tři dny zpátky mi to nic nehlásilo. Nevíte prosím o tom nic bližšího? P.
 6. Budu to brát dle vlastních zkušeností, kdy před více než deseti lety existoval Kabel plus Severní Morava, na tehdejší dobu nabízel pokrokové služby – bohatou nabídku včetně prémiových kanálů, a i německé programy, které mi dodnes chybí. Dokonce začínal nabízet internet po kabelu. Pak tuto společnost koupila UPC a rázem veškeré záměry šly někam. Když docházelo k přechodu na digitál, tak nejprve to několik let napřed odnesly právě menší města jako je Frýdek. Ti to klienti měli méně výhodnou nabídku než např. Praha, protože byli donuceni se pronajímat boxy. Po několika letech se to sice srovnalo a nabídka je téměř ve všech lokalitách stejná, ale u slibů se zařazením určitých balíčků zůstalo např. německý měl již běžet přes 10 měsíců apod. Nyní nastane úplný útlum, nic se měnit nebude, žádný nový program nebude a až se změní logo z UPC na VODAFONE, tak změny nastanou. Stejný případ jsem zažil, kdy 802.cz koupila RIOMEDIA, vše totálně k horšímu no a nyní RIOMEDIA nejsou a je z této společnosti NEJ. U 802.cz jsem měl tehdy internet, protože cena za 100/100 Mbps byla perfektní. Zůstal jsem, musel jsem se smířit s tím, že je to jiná společnost, ale nevýhodou bylo, že pokud u 802.cz byl problém technický, tak technik byl u mne do pár minut, protože se jednalo o Frýdek, ale nyní to řeší Praha. Zkrátka uvidíme co bude, ale nic kladného nečekám, spíše horší.
 7. pol241

  Nové stanice

  A co dostanou Ti kteří mají nabídku Komplet?
 8. pol241

  Nové stanice

  Toto už jsem vzdal, před třemi pěti lety bylo slibováno, že si budeme moci vybrat jen programy, které chceme sledovat, ale skutek utek. Stačí se podívat na nedávné sliby ohledně německého balíčku. Ten se slibuje už rok, kdy došlo ke sloučení UPC CZ a SK. Napřed dokonce prázdnin loňského roku, pak podzim, poté do konce ledna, další posun na přelom března/dubna a dle posledních zpráv konec léta, takže září, pokud se tak stane. Pokud zde nebo někde jinde z úst UPC padne, že se přidá to a to do té doby a z ničeho nic obrat o 180°, tak mi to přijde, že levá ruka neví co dělá pravá, nebo půjde o ukončení služeb UPC v CZ a SK tzn. Převzetí jinou společností. Již jsem se to zažil několikrát, bohužel, ale chtělo by to jednat na rovinu. P.
 9. pol241

  Nové stanice

  Tak další změna pro mne k horšímu. V DVB-C zrušili ČT 1 HD SM a běží česká verze.
 10. pol241

  Nové stanice

  tak mi jede Prima Krimi HD a duplicitní infokanál UPC (po Eurosportech)
 11. pol241

  Nové stanice

  Přesně tak. Německý balíček měl být na pozdzim, pak do konce roku mělo dojít ke sjednocení nabídek. Pak leden a nyní přelom března dubna. Takž pokud mají mít v SK německé programy v HD během dubna, tak snad už se dočkám. Jen ale, zatím v rámci RRTV není z výše uvedného nic registrováno, takže ....
 12. pol241

  Facebook UPC

  Zdravím, chtěl jsem dnes vložit příspevěk na stránky Facebooku a není mi umožněno. Ani to nehodí vložit nový příspěvek. Chtěl jsem jen dát stížnost že již několikátou noc ve Frýdku je úplná ztráta signálu. Do cca 0:30 signál běží OK, ale pak se rozpadne a nic, žádný kanál ani SD. Totální výpadek.
 13. pol241

  Nové stanice

  No a nyní mi chybí jen frekvence na německý balík
 14. pol241

  Nové stanice

  Právě tahej 4 kabely od satelitu k televizím nyní mám jen jeden a rozvaděče, navíc některé jsou po rekonstrukci schované ve zdi. Navíc doma máme ještě dvě CRT TV, a tam pochodím těžko.
×
×
 • Vytvořit...