Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

pol241

Uživatel
 • Počet příspěvků

  163
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli pol241

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Frýdek
 • UPC Internet
  -
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  CA modul, nepřehledný HD box
 1. Nové stanice

  Přesně tak. Německý balíček měl být na pozdzim, pak do konce roku mělo dojít ke sjednocení nabídek. Pak leden a nyní přelom března dubna. Takž pokud mají mít v SK německé programy v HD během dubna, tak snad už se dočkám. Jen ale, zatím v rámci RRTV není z výše uvedného nic registrováno, takže ....
 2. Facebook UPC

  Zdravím, chtěl jsem dnes vložit příspevěk na stránky Facebooku a není mi umožněno. Ani to nehodí vložit nový příspěvek. Chtěl jsem jen dát stížnost že již několikátou noc ve Frýdku je úplná ztráta signálu. Do cca 0:30 signál běží OK, ale pak se rozpadne a nic, žádný kanál ani SD. Totální výpadek.
 3. Nové stanice

  No a nyní mi chybí jen frekvence na německý balík
 4. Nové stanice

  Právě tahej 4 kabely od satelitu k televizím nyní mám jen jeden a rozvaděče, navíc některé jsou po rekonstrukci schované ve zdi. Navíc doma máme ještě dvě CRT TV, a tam pochodím těžko.
 5. Nové stanice

  Když potřebuji připojit 4 TV, tak je to trochu horší
 6. Nové stanice

  pokud odmaži extenzi pdf, tak se mi to stejně neotevře. Jedná se mi především o kanály RTL I, RTL II. PRO7, VOX , SAT 1 apod. Např. ORF I a II, by se také hodila. Zkrátka návrat, kdy tyto programy nabízel Kabel Plus Severní Morava. EPG mne nezajímá, před Vánocemi mi odešel router a byl jsem donucen koupit nový a k tomu jsem dostal na 3 měsíce službu sledovanitv.cz zdarma, tak ORF se hodila.
 7. Nové stanice

  Takže zase Takže zase sliby chyby? Německý balíček měl být po sloučení s UPC SK pak na podzim, do konce roku, po té na přelomu a nyní neurčito? Nevím co říci.
 8. Facebook UPC

  Mám TV Samsung a nic ani nyní Od noci nenskočí nic, odpovídáte na předešlý příspěvek, který se Vám hodí!!! Den zpátky, alespoň menu. Nyní jen Hbb TV není k dispozici. Co na to říci, raději tuto službu stáhnete z nabídek. Jak pak potom dopadne Seznam.tv?
 9. Facebook UPC

  Dobré ráno, asi po včerejšku jsem byl bloklý na face. Nemohu nic vložit a jen mi to píše: Nemáte potřebná oprávnění pro danou stránku, abyste mohli provést požadovanou akci. Chtěl jem přidat níže uvedené: Dobré ráno, tak jsem si chtěl zapnout HbbTv a na žádném programu neběží, byť internet funguje. Na Ca Modulu nebyl žádný problém v minulosti, ale v poslední době mínus. Když jsem se díval na ceníky, tak v listopadu HbbTV UPC u určitých progamů garantovalo a nyní je zrušilo, již je nenabízí. Chtělo by se to hromadně obrátit na ČT, Prima, Nova, Šlágr apod. Naštěstí mám vytisklou minulou nabídku, kde HbbTV bylo součástí ceny. Petr Opravdu děkuji za držet hubu krok a ....
 10. Nové stanice

  Když nefunguje zpětné zhlédnutí, tak přidají PRIMA+1 - super viz Rada se dle ustanovení § 29 odst. 3 zákona č. 231/2001 Sb. seznámila s oznámením provozovatele převzatého vysílání UPC Česká republika, s.r.o., IČ: 00562262, se sídlem: Praha 4 – Nusle, Závišova 502/2, PSČ: 140 00, o změně ostatních skutečností uvedených v přihlášce k registraci převzatého vysílání šířeného prostřednictvím kabelových systémů č.j. Rg/97/99 ze dne 5. října 1999, spočívající v rozšíření programové nabídky o a) české televizní programy: Prima +1, WAR Svět válek, Seznam.cz TV, PRAHA TV, TV BRNO 1, b) zahraniční televizní programy: Mezzo live HD, Cartoon Network HD; v rozsahu dle podání č.j. RRTV/15804/2017-vra doručeného dne 14. listopadu 2017.
 11. Problém s Prima HbbTV

  Tak to mám štěstí Prima mi fungovala v uplynulých dnech, ale dnes v noci nejelo HBBTV na České televizi. Stejný případ naskočí menu a pak jen kolečka. Chyba bude někde jinde nejspíše u UPC.
 12. Nové stanice

  Také se připojuji. V posledních dvou měsích nedochází k rozšiřování programové nabídky, ale spíše ke snižování a jen k nahrazování. Zmizel ARTE HD, nyní půjde do kytek jedno PORN0 a těch programů, které zmizely nebo byly nahrazeny je povíceru. Pokaždé, když přepnu na CN, tak mám jen angličtinu, i když zvolím primární zvuk. Ale k žádnému významnému rozšíření nedošlo. Programy HBO SD, měly být dávno vypnuty, pořád běží. Když vypnuli jeden z programů CBS, tak místo něj dali klientům jako náhradu FILBOX FAMILY, ale ti kteří mají nabídku KOMLET dostali H2O V.N a O.
 13. Ono je to trochu složitější. U nás ve Frýdku jsem řešil něco podobného s internetem změna poskytovatele. Ve vedlejším vchodě jsou nabízeny služby a o 7 metrů dál již ne. Společnost vyžaduje určité dokumenty, souhlasy vlastníků, průzkum kolik lidí se připojí apod. Pro jednoho to dělat nebudou. Navíc se bude jednat nejspíše o výkopové práce a nevím jak v Praze ale u nás už tomu moc neholdují a nepovolují a vůli jednomu vchodu už vůbec ne. Pokud v Praze výkopové práce nejsou problém, tak i tak pro UPC je to papírování a povolování s úřady. Takže běh na několik měsíců až rok.
 14. Nelze naladit Nova- Prima

  Osobně mám také problémy s programy Nova a Prima v HD. Hodně obraz kostičkuje nebo TV hlásí, že není žádný signál, přičemž ostatní programy jsou OK i programy HBO v HD.
 15. Nové stanice

  David nedávno psal až někdy začátkem příštího roku. Kdyby to byl říjen tak super
×