Jump to content

pol241

Uživatel
 • Content Count

  170
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

pol241 last won the day on September 20 2018

pol241 had the most liked content!

About pol241

 • Rank
  Člen

Služby UPC

 • UPC internet
  -
 • UPC telefon
  -
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC datový limit na mobilu
  -
 • UPC rychlostní limit na mobilu
  -
 • Zařízení od UPC
  CA modul, nepřehledný HD box
 • Místo odběru služeb UPC
  Frýdek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chtěl jsem se zeptat na nabídku Komplet, jaké programy zahrnuje, protože po delší době jsem se podíval na programovou nabídku a tam je uvedeno: "Témer všechny programy UPC TV, vcetne prémiových stanic jako HBO HD, Cinemax HD, FilmBox Premium HD, LEO TV a další". Zajímalo by mne, které programy tam tedy nepatří. Další dotaz je, kdy bude zařazen slibovaný německý balíček. Pořád se to odsouvá.
 2. Zdravím, a chtěl jsem se zeptat jaké programové změny v nejbližších dnech chystá UPC. Z ničeho nic mi u 5 rezerv hlásí že služba není k dispozici a u 1 zakódovaný signál. Připadá mi to, že by UPC přidala 5 programů a k tomu jeden pro dospělé. Dva tři dny zpátky mi to nic nehlásilo. Nevíte prosím o tom nic bližšího? P.
 3. Budu to brát dle vlastních zkušeností, kdy před více než deseti lety existoval Kabel plus Severní Morava, na tehdejší dobu nabízel pokrokové služby – bohatou nabídku včetně prémiových kanálů, a i německé programy, které mi dodnes chybí. Dokonce začínal nabízet internet po kabelu. Pak tuto společnost koupila UPC a rázem veškeré záměry šly někam. Když docházelo k přechodu na digitál, tak nejprve to několik let napřed odnesly právě menší města jako je Frýdek. Ti to klienti měli méně výhodnou nabídku než např. Praha, protože byli donuceni se pronajímat boxy. Po několika letech se to sice srovnalo a nabídka je téměř ve všech lokalitách stejná, ale u slibů se zařazením určitých balíčků zůstalo např. německý měl již běžet přes 10 měsíců apod. Nyní nastane úplný útlum, nic se měnit nebude, žádný nový program nebude a až se změní logo z UPC na VODAFONE, tak změny nastanou. Stejný případ jsem zažil, kdy 802.cz koupila RIOMEDIA, vše totálně k horšímu no a nyní RIOMEDIA nejsou a je z této společnosti NEJ. U 802.cz jsem měl tehdy internet, protože cena za 100/100 Mbps byla perfektní. Zůstal jsem, musel jsem se smířit s tím, že je to jiná společnost, ale nevýhodou bylo, že pokud u 802.cz byl problém technický, tak technik byl u mne do pár minut, protože se jednalo o Frýdek, ale nyní to řeší Praha. Zkrátka uvidíme co bude, ale nic kladného nečekám, spíše horší.
 4. A co dostanou Ti kteří mají nabídku Komplet?
 5. Toto už jsem vzdal, před třemi pěti lety bylo slibováno, že si budeme moci vybrat jen programy, které chceme sledovat, ale skutek utek. Stačí se podívat na nedávné sliby ohledně německého balíčku. Ten se slibuje už rok, kdy došlo ke sloučení UPC CZ a SK. Napřed dokonce prázdnin loňského roku, pak podzim, poté do konce ledna, další posun na přelom března/dubna a dle posledních zpráv konec léta, takže září, pokud se tak stane. Pokud zde nebo někde jinde z úst UPC padne, že se přidá to a to do té doby a z ničeho nic obrat o 180°, tak mi to přijde, že levá ruka neví co dělá pravá, nebo půjde o ukončení služeb UPC v CZ a SK tzn. Převzetí jinou společností. Již jsem se to zažil několikrát, bohužel, ale chtělo by to jednat na rovinu. P.
 6. Tak další změna pro mne k horšímu. V DVB-C zrušili ČT 1 HD SM a běží česká verze.
 7. tak mi jede Prima Krimi HD a duplicitní infokanál UPC (po Eurosportech)
 8. Přesně tak. Německý balíček měl být na pozdzim, pak do konce roku mělo dojít ke sjednocení nabídek. Pak leden a nyní přelom března dubna. Takž pokud mají mít v SK německé programy v HD během dubna, tak snad už se dočkám. Jen ale, zatím v rámci RRTV není z výše uvedného nic registrováno, takže ....
 9. Zdravím, chtěl jsem dnes vložit příspevěk na stránky Facebooku a není mi umožněno. Ani to nehodí vložit nový příspěvek. Chtěl jsem jen dát stížnost že již několikátou noc ve Frýdku je úplná ztráta signálu. Do cca 0:30 signál běží OK, ale pak se rozpadne a nic, žádný kanál ani SD. Totální výpadek.
 10. No a nyní mi chybí jen frekvence na německý balík
 11. Právě tahej 4 kabely od satelitu k televizím nyní mám jen jeden a rozvaděče, navíc některé jsou po rekonstrukci schované ve zdi. Navíc doma máme ještě dvě CRT TV, a tam pochodím těžko.
 12. Když potřebuji připojit 4 TV, tak je to trochu horší
 13. pokud odmaži extenzi pdf, tak se mi to stejně neotevře. Jedná se mi především o kanály RTL I, RTL II. PRO7, VOX , SAT 1 apod. Např. ORF I a II, by se také hodila. Zkrátka návrat, kdy tyto programy nabízel Kabel Plus Severní Morava. EPG mne nezajímá, před Vánocemi mi odešel router a byl jsem donucen koupit nový a k tomu jsem dostal na 3 měsíce službu sledovanitv.cz zdarma, tak ORF se hodila.
 14. Takže zase Takže zase sliby chyby? Německý balíček měl být po sloučení s UPC SK pak na podzim, do konce roku, po té na přelomu a nyní neurčito? Nevím co říci.
 15. Mám TV Samsung a nic ani nyní Od noci nenskočí nic, odpovídáte na předešlý příspěvek, který se Vám hodí!!! Den zpátky, alespoň menu. Nyní jen Hbb TV není k dispozici. Co na to říci, raději tuto službu stáhnete z nabídek. Jak pak potom dopadne Seznam.tv?
×
×
 • Create New...