Jump to content

soonrich

Uživatel
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About soonrich

 • Rank
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Praha
 • UPC Internet
  -
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  Starší služba
 • Zařízení od UPC
  Modem
 1. Soonrich hledá obdobně postižené uživatele TV LCD značky LG (je možné, že se tato závada vyskytuje i u jiných značek), kteří mají zkušenosti se samovolným přehazováním pozic programů v individuálně nastaveném playlistu. Mně se to děje u TV LCD LED LG 37LS5600 od začátku provozu již více než 3 měsíce. Na webu LG v sekci "Podpora" jsem si všiml, že nabízí "Firmware pro řešení problému mizení, přehazování pozic programů u Skylink", což mě inspirovalo k dotazu, zda nemají obdobný firmware i pro DVB-C Kabel UPC. Zákaznický servis LG mi doporučil nainstalovat nejnovější firmware, který má přehazování pozic programů odstranit. Když jsem jim oznámil, že k přehazování programů v playlistu dochází i s novým firmware, tak mi sdělili, že závada není v TV, ale v kompatibilitě CA modulu s TV LG. Já jsem ale přesvědčen, že je to jednoznačně vada software TV. Máte s obdobnou závadou s přehazováním pozic v playlistu a jejím odstraněním nějaké rozumné řešení?
 2. Děkuji Standovi za vyjasnění. Takže pokud nenahrávám, tak se dívám přímo na TV a musím mít přitom pro snížení spotřeby proudu spuštěn další spotřebič?? No to je nějaký omyl!!!!
 3. TV nemá signál když je KAON ve Stand-By Má nebo měl někdo z členů tohoto fóra a uživatelů Kaon B4003HCO stejný problém, jaký se mi vyskytl po výměně Kaonu KCF-B3000 za KAON B4003HCO a to, že když přepnu na DO KAONu do Stand-by, tak se do TV Sony Bravia propojené s Kaonem kabelem HDMI (ale i duplicitně kabelem SCART) nedostane žádný signál ???? Propojení HDMI zůstalo stejné jako dřív u Kaonu KCF-B3000 a tam to normálně fungovalo. To musím mít stále spuštěný Kaon B4003HCO???? Za případnou radu děkuje Soonrich.
 4. V Praze několik dní nefunguje v EPG stanice Prima HD
 5. Nový rekordér Sony RDR DC105, DC205, DC505 Chtěl bych se zeptat účastníků tohoto UPC fóra, kteří vlastní DVD rekordér Sony RDR DC105 (ev. 205 nebo 505), jaké mají zkušenosti s příjmem kanálů digitální TV UPC na tomto rekordéru a zda využívají CI slotu s kartou od Licy. Případně na jhakém zařízení nahrávají digitální televizi UPC v kvalitě SD a HD. Děkuji soonrich
 6. Vážení majitelé DigiCorderu. Chci si ho také pořídit a napadlo mne, zda DigiCorder HD K2 zvládá pouze kanály DVB-C s CI-Conax nebo také naladí DVB-T bez CI modulů? Může mi někdo z vás podat informaci o nahrávání z DVB-T (i když by to byla drahá sranda). A ještě jedna otázka: musí nebo může dát UPC svoji dceřinné firmě Lica souhlas s prodejem dalších 3 ks CI modulů Conax, když už jeden mám (2x do DigiCorderu a 1x do druhé televize). Děkuji za odpověď.
 7. Dostal jsem z UPC následující odpověď "... Do této chvíle byl program ČT4 sport šířen v digitální kvalitě nekódované a zdarma, přijímali ho tedy i uživatelé analogové nabídky UPC. Pro jeho příjem je však nutné užívat digitální kabelovou televizi UPC a to minimálně nabídku Starter za měsíční poplatek 299,- Kč. Děkujeme za Vaše pochopení a Váš zájem. S pozdravem a přáním příjemného dne Z. Kyselová operátorka klientského centra" Příště asi UPC zakóduje všechny volně šířené digitální stanice...
×
×
 • Create New...