Jump to content

Ch@ron

Uživatel
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Ch@ron

 1. @Marek-26Tak jo, budu jim líbat ruce, že kvůli jejich technickým překážkám musím vyměnit fungující zařízení a připlatit za něco jiného, co mi nepřinese žádnou přidanou hodnotu. Díky za radu 😉
 2. Takže změna modemu je nevyhnutelná, ok. A podařilo se vám někomu ukecat nějakou výraznou slevu, nebo pod těch 50 kaček/měsíc nejdou?
 3. Podobný telefonát jsem právě taky absolvoval (ke změně má dojít "v řádu měsíců")... koupený funkční modem můžu hodit do koše a dovolí mi pronajmout si jejich ne za 70, ale se slevou za 50 Kč 😕 Podařilo se někomu s nimi vyjebat a srazit cenu pronájmu ještě níž? Nebo je potřeba pohrozit jako vždy výpovědí služby?
 4. Aha, záhada vyřešena... díky za radu, tomusi 🙂 A co se Compalu týče, má smysl to kupovat, nebo spíš na čas pronajmout a počkat, až přijdou s lepším zařízením?
 5. Nechtěl jsem tím moc moc otravovat, ale první problém je, že mi do routeru teče 300 MBit a do kompu doteče jen 100 Mbit - modem má umět 400, router by měl umět 300 a komp giga, celé je to propojené LAN kabelem, takže podezřelými jsou ta dvě zařízení... A wi-fi obvykle funguje v pohodě, jen občas se jí moc nechce (při propojení s mobilem tam moc netečou data), takže to může být známka toho, že to router začíná pomalu vzdávat. Ale jsem jen obyčejný uživatel, do hloubky ty problémy diagnostikovat neumím... proto mi přijde výměna těch dvou starých zařízení za jedno nové komfortní.
 6. U toho routeru občas trochu začíná haprovat wi-fi a navíc mi nejspíš zpomaluje rychlost připojení, takže ho možná budu muset časem vyměnit za novější. Prostě je to zbytečnost navíc, které by se dalo zbavit a nahradit obojí jedním zařízením (Compal) - tedy pokud by to zařízení bylo v pohodě. Ostatně nic jiného než připojení k UPC internetu od toho nechci...
 7. Ahoj, přemýšlím o přechodu z kabelového modemu UBEE EVM3236 na Compal CBN CH7465LG (už mě nebaví mít kvůli wi-fi ještě router navíc) Má smysl tu věc kupovat? Nebo je lepší si ji jen dočasně pronajmout s tím, že brzy přijde něco nového?
×
×
 • Create New...