Přejít na obsah

Catfood

Uživatel
 • Počet příspěvků

  4
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Catfood

 • Hodnost
  Nováček
 1. Catfood

  zruseni limitu

  Na tom ČT opět jenom suše konstatovali. To že limit překročí 1-2% uživatelů je sice krásná statistika, ale uvidíme jaké budou červencové statistiky, kde bych předpokládal, že ±50% uživatelů přetáhne staré limity a ne jen o pár mega Prostě za minulých limitů nikdo nechtěl spadnout na 64/64kbps protože s takovouhle rychlostí je PC v podstatě OFFline. Cena ať si třeba zůstane stejná, omezování extrémních stahovačů ať tam taky klidně je, ale ať se probůh zvedne rychlost uploadu. Dokonce ani u tarifu Profesionál není rychlost uploadu odpovídající rychlosti downloadu. Jo chápu, že skoro všichni berou jako hlavní směr přenosu dat Download, ale když už mám rychlý net, tak bych ho chtěl mít rychlý oběma směry. Bohatě by stačilo prozatím 50% rychlosti downloadu. Někdo může namítnout, že UPC má Upload Booster, ale takovéhle služby jsem si zatím u Karnevalu nevšiml a docela i vážně uvažuji, že jakmile bude k dispozici i tam tak těch 99,- obětuji, přeci jenom 512kbps je v dnešní době minimum a já bych rád víc. Tak se třeba příští leté dočkáme
 2. Catfood

  IP přes DHCP

  Takhle to mám a nefunguje to.
 3. Catfood

  IP přes DHCP

  Nebýt toho, že jsou otevřené porty a že se pevně zadané IP budou rušit tak bych nejraději zůstal u starého způsobu, protože jak jsem se dozvěděl po rozhovoru s Kontakt Centrem, tak propojení počítačů pouze přes modem (USB a síťový kabel) již nebude možné a jedinou možností jak to zase rozjet bude buďto pořídit router nebo to složitě řešit přes Hamachi.
 4. Co říkáte na dnešní mail od Karnevalu Vážený zákazníku, počínaje dneškem upravuje Karneval svou službu připojení k Internetu tak, že je možno zjednodušit nastavení připojení ve Všem počítači. Nebude již třeba, abyste měli pevně nastavenou IP adresu. Tento parametr, nutný pro připojení, bude nyní Váš počítač získávat ze sítě Karneval automaticky. Jednoduchou změnu nastavení Vašeho počítače, která nikterak neovlivní stávající funkčnost, proveďte, prosím, pomocí stránky http://muj.karneval.cz/ip/ Děkujeme a přejeme hodně radosti se službami Karneval! Vaše Kontakt Centrum Moc tomu nerozumím, ale hlavní věc co jsem zjistil je to, že jsou otevřené některé porty takže by se člověk měl teoreticky lépe dostávat přes NAT.
×