Přejít na obsah

džejar

Uživatel
 • Počet příspěvků

  34
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli džejar

 • Hodnost
  Nováček
 1. džejar

  AC3 5.1 zvuk

  Tak já si nedávno pořídil optický kabel abych měl taky AC3 a ještě jsem ho na HBO neslyšel. Only na HBO HD (bez obrazu ) a jak píšeš s pravidelně nepravidelnými výpadky. A tam bohužel jiný zvuk nejde, takže majitelům HD vůbec, ale vůbec nezávidím.
 2. džejar

  Seznam kanalů a multiplexů2

  No ještěže Slováci nejdou jen na Moravsku
 3. džejar

  Cukání obrazu u DVR

  Tak mám pocit, že to bude nějaká závada STB. Zkusil jsem ho vypnout, i ze zásuvky a nic. (ještě večer zkusím reset) U sousedů je to v pohodě, a u mě co chvíli, až z toho bolí oči. Chvílemi to hodí takovej legrační obraz celej do modra(až několikavteřinovej) Ještěže mi příští týden dojde DVR, alespoň to s nimi nemusím řešit jako závadu, těch pár dní to přežiju. Edit po neúspěšném resetu: Stačilo vyměnit Scart kabel do TV. Jen by mě zajímalo, jaký impuls to odstartoval.
 4. džejar

  Cukání obrazu u DVR

  Kluci, já bych to viděl jako další úspěch UPC směrem k nas.ání klientů. Teď koukám na zprávy (ČT1) a cukání pozoruji co půl minuty(občas i inverzi). Vzhledem k tomu že TV mám CRT a Handan 5000 tak myslim, že je to na straně UPC nebo ještě někde dál
 5. džejar

  HBO HD odstartuje v dubnu

  Tak jsem se už po několikáté rozčílil nad kvalitou "domácího kina" na HBO a kupodivu jsem nebyl zmuchlán a vyhozen, nýbrž se mi dostalo odpovědi. Tak jen doufám, že to již zde ve fóru nezveřejnil někdo další. Dotaz i odpověď přikládám: Mám dotaz. Kdy už konečně začnete širokoúhlé filmy vysílat ve formátu 16:9 ? Věřte, že na velké obrazovce Vaše "domácí kino" vypadá opravdu směšně. A když ten Váš obraz roztáhnu, tak kvalita je horší než z VHS. Styďte se! Dobrý den, V současnosti jsou bohužel primárně všechny pořady na našich kanálech vysílány ve formátu 4:3, fomát 16:9 je letterboxován. V průběhu prvního pololetí letošního roku dojde ke změně ve vysílání pořadů 16:9. V současné době se nové pořady objednávají již ve formátu 16:9, pokud jsou primárně takto zaznamenány. Zároveň probíhá inventarizace a doobjednání starých pořadů tak, abychom ve chvíli, kdy dojde k přechodu na anamorfní vysílání pořadů ve formátu 16:9, mohli divákům nabídnout co možná největší počet pořadů takto zaznamenaných. S pozdravem HBO Tak to sice ještě nebude v HD, ale i tak je to pokrok. A na HD si s klidem ještě 10 let počkám, CRT TV mi zatím vyhovuje.
 6. Tak to zamrzání obrazu mě taky postihlo. Po výměně STB to moc nebylo, ale poslední měsíc i několikrát denně. Na zprávy digitál už raději vypínám. Jak vypadá ten galvanický oddělovač ? Díky.
 7. Něco pro zasmání. UPC prý zavedlo digitální vysílání. Otci přišel dopis, že mu přinesou STB. A co myslíte - zapojili mu ho do Karnevalu - že prý v síti UPC digitální vysílání není. Tak tedy nevím, čím se UPC chlubí - ale jejich peří to není.
 8. džejar

  opět problém

  To Groveer: Ne stb mám stále tentýž od počátku
 9. džejar

  opět problém

  Jo to by odpovídalo, když kartu vyndám, tak se nic neděje, prostě jedou jen ty kanály co dosud a s kartou taky.
 10. džejar

  opět problém

  Tak já se stále domnívám, že u mě na rozdíl od PCboha to nebude v kabelu, protože mám úroveň i kvalitu signálu na 99-98%. Ale jak jsem již sdělil, ti blbci nevím proč mi to prostě minulý čtvrtek zakódovali (symbol $ u kan8lu) a nazdar.... A zkusit se jim tam dovolat to prostě nejde. To je taky dobrej byznys to jejich telefonický kontaktní centrum. Nejprv tě upozorní na všechno možný, pak ti daj vybrat z několika možností, a když se konečně proklikáš k tý správný, tak prej že všichni operátoři jsou obsazený a zavolej si jindy a sami zavěsej. Žádný že by sis třeba počkal, až ten parchant na KC se vykecá, prostě zkus si to znovu...Co kdyby ses náhodou dovolal a něco chtěl. Tak mě to naštěstí moc nestálo (něco přes minutu za 46 haléřů) ale kdybych měl volat třeba z mobilu, tak to by mě teda pěkně sr..o.
 11. džejar

  opět problém

  A navíc jsem si před chvílí všiml, že všechny které nejdou jsou zakódovány (značka $). Že by to byla už známka přestupu k UPC ? A snaha o "zlepšování" jejich služeb? Na můj e-mail samozřejmě včera nikdo z Karnevalu nereagoval, teda kromě automatické hlášky, že jim došel a že se jím budou zabývat A na tom posr...ným UPC pro jistotu fungujou jen od PO-PÁ. To jsem fakt zvědavej, jak jim to bude dlouho trvat, než mi zase zprovozněj komplet +HBO v digitálu.
 12. džejar

  opět problém

  Jo všechno, teda asi, nikdo z rodiny si nestěžoval. A i já si matně vzpomínám, že jsem se díval i na Slováky a AXN. A včera nic (tedy skoro) jak jsem už psal.
 13. džejar

  UPC: Připravujeme se na HDTV

  To ona : Jak ze zpráv vyplývá, tak UPC nikdy nebude první v ČR, kdo na kabelové síti zavede HDTV. Jen lze litovat, že 802.cz nemá dosah z F-M až do Ústí nad Labem. Takhle přes ně jen telefonuju. odkaz - https://www.802.cz/index.php?sec=televi ... &comid=116
 14. džejar

  opět problém

  ale mě včera taky krom české velké 6 a několika němců nic nešlo. Že by to byl po roce a 3/4 kabel ? Se mi nějak nezdá
 15. džejar

  AXN - Jericho (23.4.07)

  Tak jak to dopadlo? Já si raději počkal na půlnoc, tam to před týdnem pustili už od začátku česky, ale tento týden už se rozhodli, že čeština je nezajímá a pro jistotu to pustili znovu jen pro Amíky.
×