Přejít na obsah

jan

Uživatel
 • Počet příspěvků

  82
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli jan

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Cheb
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  Telefon 100 minut
 • Zařízení od UPC
  Compal7465LG-LC
 1. jan

  Nový set top box

  Děkuji. Ano včera mi to napsalo, že nemohu se dívat na jiný program a přitom nahrávat. Jednou to šlo, byl jsem asi ve stejném multiplexu.????
 2. jan

  Nový set top box

  Dobrý den . Tak už mám týden nový set top box od UPC , ten jednodušší ne s WiFi. A mám takový dotaz. Občas se mi stane, že se box zapne, pak zase vypne apod. Je to v pořádku? Mám aktivovaný rychlý start. Tak to s tím asi má něco společného. Ale , co ještě nevím. Mužu nahrávat. Dejme tomu z ČT1 HD a přitom koukat na jiný pořád? Či poslouchat rádio? Mám pocit , že v době nahrávání jsem mohl přepnout pořad. Také mi udivilo, že set top box nahrává a přitom je jakoby vypnutý. Svítí jen čas.
 3. jan

  Nový set top box

  Mám obavy, že to je rozdělené a že to bude v síti na jiné větve.
 4. jan

  Nový set top box

  Tohle mi bohužel dělá problém, kabel tam nejde- je to moc daleko, ale vedle mám android box. A ten je WiFi a umí to a dobře 🙂
 5. jan

  Nový set top box

  Ne ne Conaq se jmenuje. Koupil jsem ho před lety v Německu. Dnes jsem si objednal od UPC set top box. Nejspíše Kaon. Tak doufám, že bude splňovat vše , tak jak jsem měl u starého ( rozbitého z Německa) Kartu bych měl tedy nejspíš dostat uz v něm. CA modul , co jsem měl v Německem Conaq mohu dát do televize , co to podporuje, dřív jsem to v ní měl v kuchyni. Mám si dát na něco pozor u tohoto boxu. Jako třeba nedělat aktualizaci apod? Mám pevný disk 500 mb bez napájení. A 1 gb s napájením. Asi bude vhodnější použít ten menší ač bez napájení, tedy jen z USB?
 6. Dobrý den. Měl jsem léta set top box conaq a vše v pořádku. Dnes se mi rozbil přestal přijímat signál. A chtěl jsem se zeptat, chtěl bych nějaký , do kterého mohu zasunout kartu od UPC. A aby to mělo přípojku na pevný disk. Ten mám ze starého. Mohl jsem dát nahrávat programy. Vše v HD kvalitě. Bylo to alespoň nějak stabilní. Aby dělal , co má a o nic jsem se nemusel starat jako u starého Conaq. Předem děkuji za nápady.
 7. jan

  Modem UPC COMPAL CH7465LG

  Dobrý den. Dnes jsem obdržel modem Compal7465LG-LC. Při připojení problikla na něm íkona telefonu a wifi. Ale pak vše zmizelo a svítí jenom, že je zapnutý. Všechny funkce mi fungují - wifi, telefon. Je to tak tedy správně? Děkuji.
 8. jan

  Horizon Go na Minix Neo U1

  Ne na tomto android google chrome to nefunguje. Píše došlo k chybě. Ne na tomto android google chrome to nefunguje. Píše došlo k chybě. Jinak mám X95 Pro s android 6 a Horizon funguje.
 9. jan

  Horizon Go- služba nedostupná.

  Tak mi bylo řečeno toto :Dobrý den, žádné podobné chování neevidujeme. Vyzkoušejte pozorovat a v případě nutnosti nás kontaktujte. Přesto to včera šlo bez problémů.
 10. Dobrý den. Mě teď Horizon go hlásí po zapnutí - služba nedostupná. Musím se odhlásit a znovu přihlásit pak to funguje. Dělá to ještě někomu?
 11. jan

  STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Tak jsem si koupil x95 pro box. Je s Android 6 a čipem 905x. Horizon Go funguje.
 12. jan

  Horizon Go na Minix Neo U1

  Já si koupil totiž M18 Beelink. Má anténu a tak mi jel. Mám silné zdi. Horizont, ale házel tu chybu a nejede na tom starším čipu. Problém byl, že mi po vypnutí už nefungoval, tak jsem ho vrátil a hledám jiný...
 13. jan

  Horizon Go na Minix Neo U1

  A jak je to u tohoto boxu s dosahem WiFi. Četl jsem, že asi nic moc. Také by měl být o něco pomalejší než starší čip 905. Dá se udělat aktualizace přes internet? Děkuji.
 14. jan

  Horizon Go na Minix Neo U1

  Dobrý den. Rozchodil se Horizon Go po aktualizaci aplikace na zařízení Beelink? Měl bych o toto zařízení zájem. Popřípadě, jaké ma toto zařízení dosah wifi? Děkuji.
 15. jan

  Problém s routerem.

  Zkouším z okna. Je to trochu lepší.
×