Jump to content

ProkopMlejnek

Uživatel
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

About ProkopMlejnek

 • Rank
  Nováček

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Fiber Business 150
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Business Start
 • Vodafone devices
  CA Modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Postoloprty

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Díky za odpověď. Pronajmul bych si tedy CA modul, ten by mi dal technik do televize a pak, až bych si koupil nějaký vlastní receiver, který podporuje vložení CA modulu, tak už bych si tam ten modul do toho receiveru dát sám, nebo to vyžaduje přítomnost technika ? Protože když bych neměl zase nějaký ten receiver, nebo MediaBox, tak bych si zase nemohl nějaký ten pořad nahrát. Nebo nevím, jestli to jde nahrávat na externí disk, který zapojím přímo do TV Samsung. Normálně přes signál z antény pořady takto na externí disk, který je zapojený do TV, nahrávat jdou, ale nevím, jestli to tak funguje i u kabelovky.
 2. Dobrý den, chci se zeptat, jestli History Channel HD se vysílá přes UPC v 1080p ? S pozdravem, Prokop Mlejnek
 3. Dobrý den, mám dotaz, jestli při používání MediaBoxu bude možné používat na ovládání televize standartně TV ovladač, nebo má MediaBox vlastní ovladač a musí se TV ovládat přes něj, podobně jako když si pořídím SetTopBox. A potom, jestli si sám můžu případně nahradit MediaBox nějakým vlastním přijímačem, že z MediaBoxu jenom přehodím CA modul. S pozdravem, Prokop Mlejnek
 4. Díky za odpověď. Takže pokud bych měl vlastní set top box, tak by ho museli technici spárovat s tím CA modulem a Smart kartou. Pokud bych měl set top box od UPC, tak už je to udělané dopředu. Prosím ještě o odpovědi na další dotazy: Omlouvám se, že jich je tolik. Dá se nahrávat na set top box podle televizního programu ? Tzn zaškrtnu si v TV programu co chci nahrát a samo se mi to nahraje ? Nebo u toho musím sedět a zapínat ručně ?
 5. Děkuji Vám za odpovědi. Já tomu pořád nerozumím. Takže je možné nekodované nahrávání pouze na vlastním set top boxu a je možné nahrávat pouze jeden program a ne víc najednou ? Ten CA modul a dekodovaci karta to uz je dohromady ?
 6. Dobrý den, jaký ten set top box si mám koupit teď, když tento Ariva 253 Combo už se nevyrábí ? https://www.omko.cz/ferguson-ariva-253-combo-dvb-s2-dvb-t2-dvb-c-cerna/?gclid=EAIaIQobChMIpdjtrKy54gIVhZ3VCh1vmQEfEAAYASAAEgKc1vD_BwE Dá se nahrávat i více pořadů najednou ? Dá se nahrávat ručně ? Že si navolím čas nahrávání a konec nahrávání ? Vydá mi UPC dekodovací kartu a CA modul bez problémů, nebo budou mít kecy ? Když bych si pronajal ten jejich set top box Kaon, nebude to mít vliv na kvalitu nahrávání a bude se to nahrávat nedekodováně ? https://www.upc.cz/televize/doplnky/hd-mediabox/
 7. Díky za informace. A to jim mám teda hádám asi mám říct při objednávce, že chci místo jejich set-top-boxu ten CA Modul a dekodovací kartu ? Protože při objednávce online, nevidím možnost vybrat modul a kartu. Je tam jenom přednastaven ten set-top-box.
 8. Dobrý den, uvažuji o pořízení UPC Televize. Dá se použít pro sledování UPC přes kabel i nějaký vlastní set-top-box, např. tento: https://www.videotech.cz/ab-cryptobox-650-hdc-p76975/ nebo musím/pujde mi používat jen ten od UPC ?
×
×
 • Create New...