Přejít na obsah

sebior

Uživatel
 • Počet příspěvků

  108
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli sebior

 • Hodnost
  Člen

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 200
 • Vodafone telefon
  -
 • Vodafone televize
  TV Komfort
 • Vodafone zařízení
  HD
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Ústí

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. sebior

  UPC Zone v novém

  Podpora Tapatalku byla vypnuta nebo jsem si něco rozhodil v telefonu?
 2. Děkuji za vysvětlení. Vidím, že výměna settopboxu si vyžádá i další úpravy. Do teď mám (a vyhovuje mi to) do své "domácí rackovky" přiveden jen koax UPC do 2 cestného splitteru FeTec FS-02 a z něj vývod 1) modem; 2) galvanický oddělovač ... ke 3 televizím. Takže pro mě by byl ideální nějaký 3 cestný splitter bez zásuvky, kde budou dva datové výstupy + TV. Zásuvku nepotřebuji, protože už takhle tam mám na zdi další dvě od jinných rozvodů. PS: Anebo mě napadá koupit nějaký např. 6 cestný rozbočovač např. od Toneru (cca 250Kč) a připojit na něj rovnou modem, cihlu, a ostatní TV. Tím bych ale vyřadil galvanický oddělovač co jsem měl na rozvodu k televizím.
 3. Já ho mám 7 let. Pokud jde do kopru, jaká je za něj náhrada? S nahráváním jen HD DVR Mediabox Pace DMC7002 přezdívaný cihla? Můžu cihlu používat pouze jako set top box, tzn. nechám si UPC_modem + svůj router a cihlu připojím na koax za modem u TV? Natažení kabelů po bytě mi neumožňuje zapojení "vše v jednom".
 4. Již poměrně dlouho mám výše uvedený přístroj. V poslední době (pár měsíců) sleduji, že se výrazně prodloužila doba startu, doprovázená hláškou Není signál. Zkusil jsem tovární nastavení, ale nepomohlo. Po startu se settopbox chová rozumně včetně nahrávání. Poradíte kde by mohl být zádrhel?
 5. Po pravdě jsem to včera moc nezkoumal, abych to přepnul na Novu SD apod, protože jsem měl TV jen jako kulisu. Spiš mě šlo o to, že na Horizon GO v PC to běželo normálně. Myslel jsem, že zdroj je stejný. Nebo ten problém měla jen má TV?
 6. Včera na Nova HD ve 22:15 hod. při začátku filmu „Kamarád taky rád“ mi televize přehrávala pouze ruchovou zvukovou stopu filmu. Stopu s českým dabingem začala přehrávat až po pár minutách. Na Horizon Go to jelo normálně.
 7. sebior

  Konkurence - Ústí

  Jejich peering jsem nezkoumal, ale 20Mb UP od UPC mě třeba omezuje.
 8. Nevím jestli UPC zaspalo nebo konkurence posiluje, ale v Ústí to začíná být jednoznačné. Zatím to od Tety vypadá na staré bolševické heslo "Dohoníme, předhoníme, zesměšníme".
 9. sebior

  DNS Google

  Google mi nejde ani přes O2.
 10. "Už byl děravý, když jsem ho zapojoval" https://blog.nic.cz/2016/08/04/uz-byl-deravy-kdyz-jsem-ho-zapojoval/
 11. sebior

  Horizon Go

  Už se to tu nedávno řešilo. Ve foru je k dispozici předchozí verze, kde to ještě není zakázáno. Jen ji nesmíš aktualizovat.
 12. Zkus přívodní kabel do 2. routeru nedávat do portu WAN, ale do LAN.
 13. sebior

  HD DVR Mediabox

  Jsem na tom stejně, mám v bytě 4 přípojky na TV a 6 ethernetů. Přístroj vše vjednom v blízkosti u TV mě děsí.
 14. Ústí nad Labem Nahlášeno od: 17.01.2015 20:50 Výpadek služeb Internet a Telefon. Je nám líto, v tuto chvíli není znám termín odstranění závady. Pro aktuální informace sledujte tyto stránky.
 15. sebior

  Horizon Go

  Google Play mi ukazuje, že aplikace není kompatibilní. Mám od Samsungu S3 (originální 4.3) a tablet LG G Pad 8.3 (4.4 root).
×
×
 • Vytvořit...