Jump to content

sebior

Uživatel
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

About sebior

 • Rank
  Člen

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 200
 • Vodafone television
  TV Komfort
 • Vodafone devices
  HD
 • Place of subscription of Vodafone services
  Ústí

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podpora Tapatalku byla vypnuta nebo jsem si něco rozhodil v telefonu?
 2. Děkuji za vysvětlení. Vidím, že výměna settopboxu si vyžádá i další úpravy. Do teď mám (a vyhovuje mi to) do své "domácí rackovky" přiveden jen koax UPC do 2 cestného splitteru FeTec FS-02 a z něj vývod 1) modem; 2) galvanický oddělovač ... ke 3 televizím. Takže pro mě by byl ideální nějaký 3 cestný splitter bez zásuvky, kde budou dva datové výstupy + TV. Zásuvku nepotřebuji, protože už takhle tam mám na zdi další dvě od jinných rozvodů. PS: Anebo mě napadá koupit nějaký např. 6 cestný rozbočovač např. od Toneru (cca 250Kč) a připojit na něj rovnou modem, cihlu, a ostatní TV. Tím bych ale
 3. Já ho mám 7 let. Pokud jde do kopru, jaká je za něj náhrada? S nahráváním jen HD DVR Mediabox Pace DMC7002 přezdívaný cihla? Můžu cihlu používat pouze jako set top box, tzn. nechám si UPC_modem + svůj router a cihlu připojím na koax za modem u TV? Natažení kabelů po bytě mi neumožňuje zapojení "vše v jednom".
 4. Již poměrně dlouho mám výše uvedený přístroj. V poslední době (pár měsíců) sleduji, že se výrazně prodloužila doba startu, doprovázená hláškou Není signál. Zkusil jsem tovární nastavení, ale nepomohlo. Po startu se settopbox chová rozumně včetně nahrávání. Poradíte kde by mohl být zádrhel?
 5. Po pravdě jsem to včera moc nezkoumal, abych to přepnul na Novu SD apod, protože jsem měl TV jen jako kulisu. Spiš mě šlo o to, že na Horizon GO v PC to běželo normálně. Myslel jsem, že zdroj je stejný. Nebo ten problém měla jen má TV?
 6. Včera na Nova HD ve 22:15 hod. při začátku filmu „Kamarád taky rád“ mi televize přehrávala pouze ruchovou zvukovou stopu filmu. Stopu s českým dabingem začala přehrávat až po pár minutách. Na Horizon Go to jelo normálně.
 7. Jejich peering jsem nezkoumal, ale 20Mb UP od UPC mě třeba omezuje.
 8. Nevím jestli UPC zaspalo nebo konkurence posiluje, ale v Ústí to začíná být jednoznačné. Zatím to od Tety vypadá na staré bolševické heslo "Dohoníme, předhoníme, zesměšníme".
 9. Google mi nejde ani přes O2.
 10. "Už byl děravý, když jsem ho zapojoval" https://blog.nic.cz/2016/08/04/uz-byl-deravy-kdyz-jsem-ho-zapojoval/
 11. Už se to tu nedávno řešilo. Ve foru je k dispozici předchozí verze, kde to ještě není zakázáno. Jen ji nesmíš aktualizovat.
 12. Zkus přívodní kabel do 2. routeru nedávat do portu WAN, ale do LAN.
 13. Jsem na tom stejně, mám v bytě 4 přípojky na TV a 6 ethernetů. Přístroj vše vjednom v blízkosti u TV mě děsí.
 14. Ústí nad Labem Nahlášeno od: 17.01.2015 20:50 Výpadek služeb Internet a Telefon. Je nám líto, v tuto chvíli není znám termín odstranění závady. Pro aktuální informace sledujte tyto stránky.
 15. Google Play mi ukazuje, že aplikace není kompatibilní. Mám od Samsungu S3 (originální 4.3) a tablet LG G Pad 8.3 (4.4 root).
×
×
 • Create New...