Přejít na obsah

driver

Uživatel
 • Počet příspěvků

  19
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli driver

 • Hodnost
  Nováček
 1. Dnes jsem zprovoznil CA modul v plazmě LG 42PJ650 z roku 2010. V tv je CI a dodaný modul UPC CI+. Nastaveno na zemi --. Pokud jsem nastavil na Finsko nebo Švédsko tak sice programy běžely ale EPG bylo napůl nečitelné. V režimu -- je EPG i s diakritikou. Na Česko ani jinou zemi nelze nastavit,nezobrazí se nabídka ladění kabelových tv. Co se týče obrazu tak je subjektivně trochu lepší než s STB PVR Kaeon,ale co je hlavní nemusím ovládat přes tento STB. To byl horor(pomalé posouvání,přerpínání)kolikrát ani nešel program přepnout.........atd. Tak zatím OK.
 2. driver

  Zpomalování

  Na stolním PC stabilně teď kolem 20-21M a na NTB 16-17M. 25M mám nově po 10M asi 14 dní...!!!
 3. driver

  Zpomalování

  OK.Dík. Toto mi to vyhodilo.......! Downstream Status Operational Channel ID 15 Downstream Frequency 386000000 Hz Modulation 256QAM Bit Rate 55616000 bits/sec Power Level 1.2 dBmV Signal to Noise Ratio 38.0 dBmV
 4. driver

  Zpomalování

  Mám 25M od UPC a na stolním PC to jede(proxy vypnuto) ale na netebooku běží pouze 17-18M(taky proxy off). NTB je přes router TP link 542G. Do manažera modemu UPC se dostanu ale napíše mi to v položce "signal" This feature has not been enabled in your cable modem. Můžete mi poradit, Předpokládám že problém bude v routeru....??? Dík.
 5. Když naprogramuju DVR přes EPG tak to nahrává , ale když chci při tomto přepnout kanál ,tak se objeví černo a nejde stím hnout. Pravidelně 1 až 2x se denně zasekne,musí se vypnout a zase zapnout. Nelze rychle přepínat kanály,potom zamrzne. Docela povedenej kousek.
 6. Mě běží v Chebu toto. Také jsem dostal e -mail o zvýšení na 10Mb. Co ten ping,není to trochu moc ??
 7. Zdravím. Jdou u Handan 6000 DVR nastavit předvolby u barevních tlačítek teletextu. A´t dělám co dělám , tak se mi to nedaří najít.
 8. Očekávám sledování programů TV na lcd monitoru PC nezávisle na televizi. Jde to?
 9. Nejsem v tom moc zběhlej a proto se ptám jak propojit H6000 k PC , když v pc je GK ASUS ATI radeon 4670 s výstupy D-SUB, DVI a HDMI.(nemá S-video).DVI použit na LCD monitor LG 22". Televize CRT LG 72 má pouze SCART a výstup audio Cinch. Vzdálenost TV od PC 5-6m. Dík.
 10. Mě se dnes stala zajímavá věc. Technik dnes došel ve 13h na instalaci H6000DVR,starý H5000 přepojil do druhého pokoje a když instaloval nový tak po zastrčení karty se utrhla v STB ta vnitřní čtečka karty a nešlo to vůbec naladit. Tak naštvaně odkráčel s dovětkem"jak to někdo může na vstupní kontrole pustit". Prej přijde zítra a donese novej. Hezky ten novej STB začal. Doufám že novej kus bude bez vady.
 11. Já jsem zrovna včera doobjednával STB Handan 6000 DVR a na infolince se mě rovnou zeptala jestli chci původní H5000 vrátit nebo si ho ponechat. Řekl jsem ponechat , tak mi řekla že mi do týdne technik upraví zásuvku na dva STB a původní STB si nechám na druhou TV.
 12. driver

  nový STB

  Na RGB mám nastaveno u televize,STB i u DVD. Už jsem poodpojoval a popřipojoval kde co a dělá to pořád. Divné. Když ale vypojím DVD z TV a zapojím ho do STB , tak se na DVD nedá vůbec koukat. Běhají přes to mapy.
 13. driver

  nový STB

  Tak jsem se teprve dnes dostal k pořádnému prostudování pořadů a bližším pohledu mi u digitálu na CRT LG 72 cm r.v.2003 běhají od horního okraje obrazu celkem neznatelné vlnky až dolů. U analogu to nedělá. Koax u digitálu nový, nový scart mezi Handanem a televizí a nový scart mezi DVD Philips a televizí. Dělá to i u puštěného DVD při současném vypojeném koaxu od digitálu. Že by to dělal některý scart se mi nezdá , ???
 14. driver

  nový STB

  Ještě by mě zajímalo jaký je rozdíl mezi STB Handan 5000 CINX a 5000CINX IL.
×
×
 • Vytvořit...