Přejít na obsah

bizak

Uživatel
 • Počet příspěvků

  19
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli bizak

 • Hodnost
  Nováček
 1. bizak

  CS FILM uz je v pr****i

  V Pardubicích je Óčko taky pryč, stejně tak i CS Film. ČT4 je na jiné frekvenci.
 2. bizak

  vrácení modemu

  Já na tvém místě bych to vůbec neřešil. Máš vypovězenou smlouvu a o modemu jsi je informoval. Pokud jim bude chybět, tak ať se starají oni. Spíš si ale myslím, že už ti zůstane.
 3. bizak

  Zone Reality bez obrazu - uz skoro tyden

  v Pardubicích je to v pořádku....
 4. bizak

  Cena za sluzby po zmene tarifu

  Tak jsem dostal vyúčtování a v něm opět plnou cenu, sleva nikde......
 5. bizak

  Cena za sluzby po zmene tarifu

  Systém možná dobrý, ale takhle by to přeci fungovat nemělo. Platíme si službu a většinou ne zrovna malé peníze, takže bych očekával že za ně dostanu odpovídajíci servis a snahu řešit vzniklé nesrovnalosti. A ne co se děje teď. Podpora nulová, žádný zájem o zákazníka, neprůhledné vyúčtování, infolinka kam se nedá dovolat,....
 6. bizak

  Cena za sluzby po zmene tarifu

  Připrav se na to, že za vypovědění jejich služeb budeš platit další poplatek. Zkus si nechat poslat rozepsané vyúčtování. Mně ho jednou poslali.
 7. bizak

  Cena za sluzby po zmene tarifu

  Máte pravdu, sleva na TV Komplet nebyla nijak vázána na internet. Jediné co jsem měl byla sleva 50 Kč při současném odběru internetu + TV. Tu slevu už samozřejmě také nemám.
 8. bizak

  Cena za sluzby po zmene tarifu

  Tak jsem se konečně dovolal na info linku, kde mi řekli že udělali chybu ve vyúčtování. Akční cena na TV komplet má prý trvat dále. Ale když teď čtu příspěvěk od uživatele Kema, tak nevím....Asi mi nezbyde než čekat na další vyúčtování.
 9. Ja to zkousel dopoledne, odpoledne i vecer a nebyla sance. Tak jsem to nakonec vzdal, poslal maila a ted cekam druhy tyden na odpoved. Pochybuji, ze se nekdy dockam.......
 10. bizak

  Nova

  Nova má stejnou frekvenci jako předtím...... Ještě kouknu na kabely s připojením, jak píše tomus a pak to budu řešit přes Karneval.
 11. bizak

  Nova

  TV se dvěma tunery nemám. Nechápu proč to dělá zrovna NOVA a ne i jiné programy. Každopádně, když pustím NOVU přes video tak je obraz čistý.
 12. bizak

  Nova

  Dneska jsem v rámci akce přešel z MINI na KOMPLET. Zatímco na MINI byla NOVA bez problémů, teď mi přes obrazovku běhají viditelné pruhy. Ostatní programy jsou v pohodě.
 13. Ok, díky za odpověď. Já už jsem tu úpravu udělal asi před měsícem. Zatím net šlape bez problémů. Ale byl bych nerad, abych způsobil jakékoliv rušení a nějaké problémy se signálem někomu jinému. Jediný problém, který nastal je ten, že mi přestaly jít dva programy v TV. Ale to už se stalo před tím, než jsem ten kabel prodlužoval. Přestaly jít ve stejný den, kdy mi technik zapojoval internet. Ale protože jde o Romanticu a ZDF na které vůbec nekoukám, tak to zatím neřeším.
 14. Právě proto sem píšu, aby mi to někdo normálně vysvětlil jak to udělat a co na to použít, případně proč to nedělat. Takže díky za odpověď, ale příště se nemusíš namáhat.
 15. Proč hned "prasárnu" ? Já jsem jenom nastavil koaxilní kabel. Všechno ostatní zůstalo stejné. Pochybuju, že bych tímhle zásahem dosáhl nějakého rušení.
×