Přejít na obsah

mojmax

Uživatel
 • Počet příspěvků

  94
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli mojmax

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Brno
 • UPC Internet
  Internet 30
 • UPC televize
  TV Start
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Cicso EPC 3208

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Evžene, musíš říct ale i B, je pravda, že Netbox umí max. 100 Mbit download, ale stejně tak 100 Mbit UPLOAD, což u UPC nedostaneš ani kdyby ses na hlavu stavěl. IPTV Kuki používám a jsem s ní spokojený, takže to je věc názoru.
 2. Ano, taky mi včera přišlo oznámení, že od května mi sice zvyšují rychlost z 30/3 na 50/3, ale zvyšují cenu o 25 Kč, což je v mém případě skoro 10 %. Salámová metoda v praxi.
 3. Myslel jsem si to, prostě jediné, co je zajímá je, abych platil službu, kterou vlastně nevyužiju a straší vypínáním DVB-T, které bude fungovat ještě minimálně 3 roky, takže zatím počkám a uvidíme, jak se to vyvrbí.
 4. Tady se ale nejedná o analog, ale o DVB-T, což je rozdíl.
 5. Mám internet 30+ a TV Start přes DVB-T. Dnes mi volal chlápek z UPC s tím, že se bude DVB-T vypínat a mám přejít na DVB-C + pronájem CA modulu či STB. Nabídka zněla že doživotně (to už tady jednou bylo ;-)) bych platil za TV Klasik 80 Kč (+ pronájem či koupě přístroje). Zdvořile jsem nabídku odmítl s tím, že se na televizi skoro nedívám. Ke konci byl chlápek až nepříjemný. Máte někdo informace, zda se bude DVB-T opravdu u UPC vypínat před rokem 2020?
 6. Taky mi to došlo. V e-mailu ještě píšou: Neradi bychom se s Vámi rozloučili, máte však ze zákona právo ke dni 1. 2. 2017 (nabytí účinnosti změny) naše služby bez sankce ukončit. Pokud se takto rozhodnete, písemně nás prosím informujte co nejdříve (nejpozději však do data změny služby), abychom byli schopni Vaši žádost včas technicky zpracovat. Chápu to tedy tak, jsem dostal ultimátum? Buď budu platit víc nebo vypovědět službu? Nemůžu si nechat stávající rychlost (10Mbit) za stávající cenu?
 7. Byla to tvoje volba - mohls platit cenu bez slevy a nemusels nic vracet. Nesváděj vinu na UPC.
 8. Já mám Internet 10+ s Digi Mini celkem za 254 Kč, mám ale modem bez wifi, pronájem za 50 Kč.
 9. Jojo, měl jsem s tímto modemem tarif 240 Mbit a vše šlapalo OK.
 10. Netbox se k akci připojí, viz http://www.netbox.cz/site/cz/novinky.html?id=477&shown.
 11. Na FB se objevila statistika ohledně letního zrychlení:
 12. No, to bych netvrdil, mám taktéž tarif 5 Mb/s (sice mám k tomu ještě Digi Mini televizi, ale to s tím asi nesouvisí) a Wi-free mi normálně funguje, navíc nemám Wi-fi modem, viz níže. Takže bych asi zavolal na infolinku a zeptal se, proč to nemáš aktivované.
 13. Já tam teda vidím 40 Mbit za 349,- a 120 Mbit za 499,-. Takže nabídka 449,- za 120Mbit je opravdu výhodná, otázka ale je, co bude po roce.
×
×
 • Vytvořit...