Jump to content

Jery69

Uživatel
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. TechniBox K1 CSP Dobrý den, je možné někde sehnat SmartKartu nespárovanou s modulem Conax? Nebo je možné si někde nechat kartu spárovat s výše uvedeným STB ? Díky za info.
 2. Zdravím, obsahuje tedy nabídka Komplet 240 i Superfilm a Filmboxy ? A za jakou tedy cenu? Díky za odpověď.
 3. Tímto si Vás dovolujeme informovat, že pro HBO Digital On Demand jsou na straně UPC a klientů zapotřebí ještě jisté úpravy a doplnění technologie kabelové sítě a interaktivní boxy. Předpokládáme, že interaktivní služby by mohly být dostupné v druhé polovině příštího roku, děkujeme za pochopení.
 4. Poslední cca 3 dny dochází k zamrzání obrazu u HBO HD, máte s tím někdo podobnou zkušenost? Dochází k tomu cca po 2 minutách.
 5. Vyzkoušel jsem zapojení obou přístrojů přes HDMI současně a obrázek z Vantage je prostě na pohled lepší u stejného kanálu, nejvýraznější je to snad pozorovat u Novy a Primy, na 52´ FullHD LCD. Jinak ještě přepínání kanálů cca 1 vteřina.
 6. Takže už ho mám doma, zapojení naladění kanálů v pohodě, modul Conax s kartou funkční, obraz subjektivně o 1/3 lepší něž Handan 7000. Připojení Flash disku bez problémů, záznam také funguje, prostě super mašina.
 7. Máte někdo zkušenosti s tímhle kabelovým STB ?
×
×
 • Create New...