Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Tukancheez

Uživatel
 • Počet příspěvků

  354
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Tukancheez

 • Hodnost
  Člen
 1. Zrychlení internetu

  Jsem velmi příjemně překvapen tímto krokem UPC. Po restartu modemu: Tuší někdo jaký je hlavní záměr této akce? Napadá mě reálný test sítě z důvodu případného plošného navýšení rychlostí, tak jak je obvyklé pro UPC na začátku září? Oceňuji navýšený upload. Download je již tak rychlý při 120Mbit, že je stejně plně nevyužitelný.
 2. Prodám WiFi router TP-LINK Archer C7 (TP-LINK AC1750)

  PRODÁNO. Žádám tímto administrátory o zamknutí topicu. @trunkal: První testovaný je důvod, proč jsem prodával Archer C7, domácí síť provozuji právě na tomto routeru Asus RT-AC68U. Doporučuji!
 3. Prodám WiFi router TP-LINK Archer C7 (TP-LINK AC1750)

  Já tu cenu nepopírám. Z toho důvodu jsem otevřel k diskuzi k nabídkám, protože to bude snažší cesta, jak tento router prodat.
 4. Prodám WiFi router TP-LINK Archer C7 (TP-LINK AC1750)

  Omlouvám se za prodlevu v reakci. Vím, že cena je přestřelená, ale nikdy člověk neví na koho narazí. Provedl jsem tedy změnu. Netuším, kde jste tu cenu vzal, ale aktuálně ukazují pod tím odkazem 3997 Kč. Na druhou stranu, pod tímto odkazem http://access-pointy.heureka.cz/tp-link-ac1750/ je výčet cen, je vidět, že 2 měsíce dokáží s cenou hodně zahýbat. Nabídněte případně kolik byste byli ochotni nabídnout? Router mi leží zbytečně doma, vím, že na tom tratím více Kč než jsem chtěl, ale doma je mi k ničemu. Cena dle dohody, očekávám Vaše nabídky.
 5. Prodám router TP-LINK Archer C7 (TP-LINK AC1750) v kompletním balení. Zakoupen 13.1.2014 v Alze, záruka 24 měsíců. Původní cena: 3988,-, EDIT: Cenu nabídněte! Router byl využíván po dobu 2 měsíců. 100% stav, má na sobě ještě i ochrannou fólii. Důvodem prodeje, že jsem si pořídil nakonec konkurenční ASUS RT-AC68U. Specifikace: http://www.alza.cz/tp-link-ac1750-d470129.htm GALERIE + originál inzerát http://pc.bazos.cz/inzerat/34594201/TP-LINK-Archer-C7-TP-LINK-AC1750.php Upředňostňuji osobní převzetí.
 6. Informace o vypadcich sluzeb UPC

  Musím potvrdit, že Brno-Černovice opravdu padá, dnes již 60 výpadek během 2 hodin. Zvláštní je, že se to obnovuje relativně ve stejných intervalech. Nedávno jsem měnil router, ale vím zcela určitě, že ten to nedělá. Po Velikonocích už opravdu zavolám na KC, protože takto už to trvá minimálně měsíc. Budu případně informovat s čím pochodím.
 7. Neustálé výpadky Brno

  Brno-Královo Pole - ulice Poděbradova - nepravidelné několikahodinové výpadky nebo kolísání rychlosti, které prakticky znemožní užívání internetu, se objevuje několikrát týdně již cca dva měsíce. Dříve problémy nebyly. Potvrzuji to samé. Za poslední dva měsíce neustálé nepravidelné výpadky, jsou obvykle krátkodobé, ale za den se opakující i desetkrát a více. Lokalita: Brno - Černovice Je zde někdo, kdo by dokázal alespoň nastínit, zda jsou to problémy způsobené vylepšováním/optimalizací/posilováním sítě? KC jako vždy nic nepoví.
 8. Neustálé výpadky Brno

  Brno - Černovice -též se tu něco děje ze strany UPC, protože včera zde nejela celá ulice. Dnes opět krátké výpadky, snížená rychlost.
 9. Pomaly Internet Brno-Bystrc

  Přidám také informaci o zpomaleném Internetu: Rychlost max. 10 Mbit na downloadu a u uploadu max. 5,6 Mbit ... (obvykle bývá D: 62,6 Mbit / U: 6,6Mbit) Tarif: Komfort Lokalita: Brno - Černovice Restart modemu několikrát během dne nepomohl. Někdo podobné zkušenosti?
 10. Nové rychlosti

  Platba z Vaší strany půjde samozřejmě v plné výši směrem k UPC,.... myslím si, že je to trošku neférové jednání ze strany UPC, ... to je jak kdybych si koupil nové auto a řekli mi, že rychlosti 4 a výše dodají o týden později,.... ach jo... (pravda UPC rychlosti negarantuje) Já dnes pro změnu zjistil, že mám 2 různé smlouvy ze 2 dní po sobě jdoucích od různých 2 obchodníků.... no, jediné v čem se shodují je datum instalace Snad se objednávku na KOMFORT KOMBI podaří úspěšně zrealizovat...
 11. Nové rychlosti

  Samozřejmě bylo, ale to by poté nebylo to naše oblíbené UPC. Vždy je v tom nějaká zakopaná "bota". Navíc nižší cena samozřejmě lépe vypadá na webu a v médiích. Já jsem objednal 60M (Kombi Komfort) a cenu to v objednávkovém formuláři ukazovalo 747,- vč. DPH. @Maxicek: Díky za info, že bude možnost zakoupit modem v říjnu. Musíš mít modem se standardem EuroDocsis 3.0. Ten Webstar to tuším není, takže starý modem Ti bude k ničemu. Jinak pozor na poplatky
 12. Nové rychlosti

  Vypadá to pěkně, teď je otázka zda bude možnost přejít ze stávajících výhodných balíčků?
 13. Nové rychlosti

  Moje vize (žádná fakta): Download půjde nahoru (+10 - 15%). Upload u stávajících nebude navýšen, ale půjde to pouze s podmínkou přechodu na jiný NOVY tarif. Tam právě dodají nový ED3 modem k prodloužené smlouvě. Tím se zamezí hromadná výměna všech ED2 modemů, pouze ti kteří budou chtít přejít a dozví se hlavně o této novince. Prodlouženými smlouvami si UPC pojistí nákup nových ED3 modemů. Plošně dojde dle mě ke snížení cen, ale spíše počítám jen snížené ceny u vyšších tarifů. Je to pouze můj skromný odhad,... za týden se rozhodne
 14. Neustálé výpadky Brno

  V hodinách od 20 - 23 hod zaznamenán problém s načítáním stránek - nedočítají se data z webu. (převážně problém u zahraničních webů) Lokalita: Brno, 618 00 Tarif: 30M - zřejmě souvislost s předchozími příspěvkem od PavelP:
 15. Neustálé výpadky Brno

  Včera večer, Internet téměř nefungoval kolem 21-22hod. Zaznamenal též někdo tento výpadek včera 23.9.? Dnes je stav lepší, ale stále rychlosti neodpovídají. Snad to vyřeší restart modemu. Tarif: 30M
×