Jump to content

Čenda

User
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Poor

About Čenda

 • Rank
  Nováček

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  300 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  1 GB
 • Vodafone television
  Komfort
 • Vodafone devices
  mediabox
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak jo, já jsem myslel, že jsem mezi odborníky a oni zde jsou samí politruci. Nazdar!
 2. Dobrý den, mám dotaz. Mám TV Panasonic, rozlišení HD. Pokud si pořídím TV s rozlišením 4K bude lepší obraz? Je vhodná taková investice? Díky.
 3. Trvám na svém, jestli to je 10MB nebo 8 MB, anebo i více jak to někdy bývá je mě šumafuk. Mám co chci a to vyhovuje. Jsem optimista ne škarohlíd. Když se Ti to nelíbí, přejdi ke konkurenci a plakat budeš nad výdělkem.
 4. Informace z DIGIZONE: Nabídka digitální kabelové televize od společnosti UPC by se již od října měla rozrůst o další kanál ve vysokém rozlišení. Stane se jím stanice History HD. Informuje o tom server Broadband TV News, který cituje centrálu společnosti. O tom, že česká pobočka s touto stanicí skutečně počítá, svědčí i fakt, že na přijímačích už je pro ni vyhrazena pozice označená jako "rezerva (History HD)", a to na čísle 95. K zařazení kanálu došlo již tento měsíc na Slovensku, v říjnu se zde objeví History v SD verzi. Pro Českou republiku zvolil operátor postup opačný. History HD se st
 5. Platím 10M a dlouhodobě to funguje, občas menší výpadky.
 6. V posledních dvou dnech 3.6. a 4.6. se podstatně změnila má IP a když s tím něco prováděli, já jsem zrovna instaloval D-Link a měl jsem z toho pěkně zamotanou hlavu. Stálé výpadky, které jsem ( mou nezkušeností ) přičítal na vrub své špatné práci. A přitom UPC zřejmě překopávalo své systémy. (Neplatím pevnou IP) Ale jako důchodce to mám pro zábavu, tak si nestěžuji a jsem spokojen.
 7. Díky za informaci, naposledy to byl ČT-1, tak to prověřím
 8. Pokud zapnu v živém vysílání okamžité nahrávání ( tlačítkem RECORD ) pořad se nahraje, ale je bez zvuku. Nevím proč.
 9. tak poslouchám rádia na UPC kabel, řekl bych, že kvalita zvuku - nic moc. Žádné stereo, nebo něco dělám špatně?
 10. prosím, jak nejjednodušeji sestavit hardware pro příjem UPC radií?
 11. Někdy je schránka na UPC mail malá, její velikost 10MB mnohdy nevyhovuje. Dá se nějakým způsobem změnit?
 12. Po přihlášení do účtu UPC vidíme níže uvedený text z kterého nefunguje skoro nic. Je v tom značný nepořádek. Mám webový prostor, na který se nedostanu. Nevím co je to rodinný účet. Je to nepřehledné, zřejmě to odborníkům z UPC přerostlo přes hlavu. Kdy se to zlepší je podle dotazů na UPC v nedohlednu. Vítáme vás ve správě účtu. Zde můžete přidat nebo odstranit rodinné účty, měnit hesla a zkontrolovat svůj webový prostor. zkontrolujte svůj webový prostor (NEFUNGUJE) správa e-mailového účtu změna hesla správa vašeho rodinného účtu (NIKDE NENAJDETE C
×
×
 • Create New...