Jump to content

Catcher

Uživatel
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

 1. No já už mám problémy zhruba od pondělí, občas byly výpadky 10 - 15%, ale to, co se děje od včerejška, a hlavně dneska to už je běs. Dneska jsem měl loss taky 43% . To jsem taky ještě nikdy neměl. Zkoušel jsem tam volat (kolem poledne), napřed kvůli TV, to jsem se teda po 10ti minutách dovolal. Sice jsem vyřešil, co jsem potřeboval, ale pak po mě slečna chtěla e-mail . A já: a na co? Když už ho tam stejně máte a když se něco dělo, tak jsem stejně nikdy žádnou zprávu nedostal. A potom jsem se nechal přepojit na internet, ale po 1/2 hodině jsem to vzdal - bez šance . Doufám že to co nejd
 2. Nechápu co má mít společnýho to, že už mi nejde analog HBO 1+2, s tím, že (jak říkáš ty) sedím u TV a netu. Ano, sedím občas asi jako každej jinej, a občas se chci taky podívat na HBO, když už si ho platím. A i kdybych seděl furt, nic ti do toho není. Ostatní napsal Katoda.
 3. Bohužel kromě signálu HBO a HBO2. Zřejmě jsou vázáni nějakou smlouvou, kdo ví. Jenom kvůli vysílání HBO jsem byl nucen teď přejít na digitál.
 4. Jistě, vypínačem na zdroji zezadu by to také šlo vypínat, ale : - vypínač od prodlužovačky mám téměř po ruce - je to mnohem praktičtější, než se pořád natahovat někam dozadu za PC a šmátrat po vypínači - na prodlužku může být zapojené nejenom PC, ale také repro, monitor, dále tiskárna (moje HP podporuje kopírování i při vypnutém PC, takže jí mám zapojenou samostatně na jiné větvi), popř. switch nebo router, atd... a všechno se vypne jediným vypínačem
 5. Jenže Katoda nemluvil pochopitelně o svém příspěvku, ale o tvém dnešním v 15:49 hod. Takže jak Katoda píše, stačilo se tady v tomto threatu podívat o čtyři příspěvky výše(od tvého příspěvku).
 6. Pořiď si prodlužovací kabel s 3-4-5ti zásuvkou podle potřeby a s vypínačem, a celej comp vypínej, po normálním vypnutí, ještě natvrdo tím vypínačem. Nic ti nebude blikat, a ještě ušetříš za elektřinu, zvlášť když zase chtějí zdražovat. Já PC takhle vypínám už hodně dlouho a nemám s tím žádný problém .
 7. To by mě taky zajímalo. Předpokládám, že to bude bráno jako volání zdarma v jedné síti.
 8. Mě se také změnila IP adresa a to 18.04.07, kdy Karneval prováděl "optimalizaci topologie IP sítě". Přitom tuhle adresu jsem měl od doby, kdy zrušil proxy a adresa začala být přidělovaná DHCP serverem.
 9. V Plzni Slovany včera výpadek zhruba od 21:30 do dnes 11:14 hod. Nemám žádná přenesená data v databázi, nic nemám ani v položce nastavení TCP / IP.
 10. Potvrzuji včera výpadek v Plzni Slovany zhruba od 21:30 (přesně to nevím, páč jsem koukal na Terminál), do dnes 11:14:41 přesně, kdy mě ráčil server DHCP laskavě načíst IP adresu. Žádná přenesená data v databázi také nemám, nic nemám ani v položce nastavení TCP / IP.
 11. Dnes jsem si všiml, když jsem se chtěl připojit na internet, že diody na modemu různě blikaly, tzn., že Karneval prováděl nějakou konfiguraci. Bylo to někdy kolem 10:00 a trvalo to zhruba do 15:00. Proto nefungovalo připojení, a modem přidělil IP adresu 192.168.100.xxx , jak píší v příspěvcích nade mnou. Ve Win - Buď v systray dole vpravo u hodin je ikona "2 obrazovky" znázorňující připojení. Po kliknutí na ni se otevře okno ukazující stav připojení, potom na záložku Podpora (tady je vidět přidělená IP adresa) a Podrobnosti. Tam je mj. čas zapůjčení IP adresy, a vypršení času (tzn. do kdy j
 12. To mě chodily zprávy o změně IP adresy teprve až teď koncem června, ale přišlo mě to dokonce celkem 9x !!!
 13. Podle mě by zcela postačilo řešení, které nahoře navrhuje ona a potvrzuje Tomus: Vlastní telefonní číslo v síti Karneval. Ale protože by to bylo zadarmo, tak jsem zvědavej, jak by se vypořádali s náporem lidí, kteří by jim volali.
 14. 4BOM doma: Díky za pěkné a podrobné vysvětlení . Koukám, že za chvíli budu moci svoji analogovou TV kartu odepsat. Brzy přestane Karneval vysílat HBO v analogu, a už si nic nenahraju. Doufám, že ostatní programy pojedou postaru ještě hóóódně dlouho.
 15. A to je od nich taky pěkná šupárna, tahat z lidí peníze za něco, co už vlastně mají a nevědí o tom.
×
×
 • Create New...