Jump to content

alandelon

User
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

About alandelon

 • Rank
  Nováček
 1. Tak nakonec se ukázalo,že je TV V řiti.SONY Trinitron.Zítra jdu vyzvednout Samsung LE40B550.
 2. Prosím o pomoc.V poslední době se mně z ničeho nic asi po 10-20 vteřinách ztratí na vteřinu obraz který opět naskočí a to u všech kanálů a na digitálu (H6000) i na analogu.Poradil by mně někdo kde můžu mít chybu?
 3. http://www.softcom.cz/produkt/samsung-l ... 0/?flist=1
 4. koupil bych 40 palcovy Samsung s DVB-C tunerem cena do 20.000 Kč
 5. Nabídlo mně to fw po zapnutí stb.Bohužel kvalita obrazu je v řiti.Vypadá to jako hodně špatnej analog.Všechno jakoby v mlze.
 6. Během 1 měsíce mám již třetí kus CV6000.I ten poslední nahrává tmu a zamrzá,že nejde vypnout apod.A technik se divíí a já ještě víc,jak něco takového možné.Kasírovat 150 Kč měsíčně za věc,která nefunguje.Nejhorší na to všem je,že UPC ví,že je to jejich problém a dělá mrtvého brouka.
 7. Už jsme to tady řešili před třemi měsící.Modul Conax od LICY nebrat,jelikož LICA ani UPC softwarově kombinaci modul a set t box nepodporují - viz web LICY. Přes několikeré urgence UPC nezprovozní STB s kartou pokud není pořízena přímo od UPC.Je to bordel,ale je to tak.Bohužel.
 8. Vážení zákazníci, začínají se objevovat problémy s komunikací mezi CA modulem a STB CV-6000 PVR. Na základě jednání, která v posledních dnech probíhala mezi námi a firmou UPC, bylo rozhodnuto, že nebudeme vyvíjet firmware, který by tuto chybu opravil. Zákazník UPC, který si chce legální cestou pořídit STB Handan CV-6000, si jej může pořídit na našem eShopu nebo si jej může pronajmout u kabelového operátora UPC . V případě, že si již zakázník tento STB pořídil od jiného zdroje než je zde zmiňováno (UPC nebo eShop LICA), je možné, že se jedná o kradený STB. Pořídí-li si zákaz
 9. Sory,ale toto vlákno se věnuje problému modulu Conax a jeho nerozchození v CV 6000 a ty nám píšeš že si modul máme pořídit......
 10. Anonyme,tak vidííte,že jste nás nakonec pochopil.My platíme,ale obraz a zvuk nám v TV nejede.
×
×
 • Create New...