Přejít na obsah

Garnett123

Uživatel
 • Počet příspěvků

  7
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Garnett123

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 500
 • Vodafone telefon
  -
 • Vodafone televize
  TV Start
 • Vodafone zařízení
  TC7200.U
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Neratovice
 1. Děkuju to bude asi nejlepší varianta koupit rovnou hotový díky moc za pomoc zítra dám vědět jak jsem dopadl
 2. Nerozumím proto sem tu 😄 díky a ještě se zeptám blbě mužu mít z té účastnické zásuvky jeden konec f konektor a druhý jiný do toho správného konektoru? Nebo existuje nějaká redukce f konektoru na ten správný?
 3. Bohužel 😄 takto mám zapojeno http://www.uschovna.cz/zasilka/HXWGHKFBBT3ZN79N-LWZ/ z účastnické zásuvky TV koaxiálem F a do TV koaxial F a at hledám jako kabel nebo anténa nebo satelit nic pouze jedna stanice rádia 😄
 4. Bohužel jsem v životě UPC neměl a na krabičce není psáno, že je to krabička UPC. Vyzkouším a děkuju všem za rady.
 5. Díky, mě zmátla ta společná anténa, která je v baráku zřejmě odpojená. Protože máme v bytovce pouze UPC jsem zjistil od ostatních nájemníků. Vyzkouším
 6. Podle návody na zapojení TV mám zásuvky typ číslo 1, tzn 3 zástrčky ve zdi 1TV 2 FM 3DATA. Data mám propojenou koaxiálem, ale ještě mne napadlo, jestli nemám propojit zásuvku TV koaxiálem typu F ze zdířky TV přímo to televize. Mám právě ještě vyveden ze zdi patrně z patra podemnou nebo v baráku 1 koaxiál myslím, ale ten mi nefunguje. Zkoušel jsem všechny možné varianty, ladit jako Kabel, Anténa, Satelit a bohužel nic. Když dám klasickou pokojovou anténu a propojím s televizí (kde je zabudovaný seto box) tak mi to najde normálně klasické programy. Ale když ladím jako kabel a satelit tak nic. Zkusím tedy ještě krabičku propojit výstup TV přímo s televizí koaxiálem. Takovouhle krabičku mám výstup DATA propojen s routerem. Ale ze zdi mimo tuto krabičku, mi kouká ještě jeden koaxiál, který mám napojen do TV, předpokládám, že je to nějaká společná anténa v bytovce.
 7. Zdravím potřeboval bych pomoc a poradit případně se zapojením UPC TV Smart . Mám router TC7200.U do něho koaxial F z krabičky ve zdi na internet a router propojen ethernetovym kabelem s TV. Internet mi funguje jak WIFI tak i internet v TV, ale uz nejde TV start naladit (pomoci aut. Ladění kabel nebo satelit) Ze zdi mám druhý koaxial F napojeny do TV ze zdi (předpokládám zásuvka účastnicka UPC co máme v bytovce), ale televize přes ladění nechce nic nalézt. Může někdo pomoci?
×
×
 • Vytvořit...