Přejít na obsah

roro

Uživatel
 • Počet příspěvků

  47
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. Nový firmware na stránkách technisat.de z 28.1.2010. Zatím testuji.Nějak to vyvrací zprávy o ukončení podpory pro tento přístroj.
 2. Pročti si to tady a dostaneš odpověď na všechny otázky .S se od c liší jen tunerem. http://www.omko.cz/?uid=5b692bf3616ed6f ... subidm=HDT
 3. Pouze fat32 nebo přes síť.
 4. Funguje úplně stejně tako HD K2 , jen nemá pevný disk a má jeden tuner. Náhrávku lze uskutečnit na SD kartu nebo flash paměť, po následném zapojení do počítače však není nahraný soubor vidět. Je nutno flash paměť nebo ext. disk rozdělit na dva oddíly a použít kopírování zaznamu jako u HD K2. Formát nahrávky je ts u SD a ts4 u HD.
 5. Byla jednou v počítači na vyzkoušení a teď si lebedí v originál krabici.
 6. Kdyby někdo chtěl , tak prodám tuto kartu i s modulem a DO 1x použitá za 50% současné ceny + poštovné. Koupil jsem to na zkoušku a už to nepotřebuji . Je to v originál balení, koupeno v Alza.
 7. Je nový mediaport 1.3.9, ale žádné zásadní změny jsem nepoznal.Testuji dále.
 8. Díky za radu, ale to stejně musím do banky abych vyměníl EUR.
 9. Tomu lítání po bankach jsem se chtěl vyhnout. Kvůli jednorázové akci se mi do toho nechce jít. Je pro mě daleko jednodušší se z někým finančně vyrovnat a je to hned a bez průtahů. Z toho odkazu http://www.sw.cz/podpora/ mi odpověděli , že tento softvare není v jejich nabídce a pokud zjistí něco konkrétního, tak mě kontaktují. Takže zase asi nic.
 10. Nepomohl by mi někdo s koupí dvbvieweru? Veškeré výdaje zaplatím v CZK. Nejlépe Praha nebo Teplice. Na posílání poštou kašlu, a převod banky je nekřesťansky drahý. Předem díky.
 11. Jaký používáte nastavení v dvbvieweru directx? Já tam mám cyberlink , mainconcept, microsoft mpeg2 a ffdshov(ale to mi nějak nereaguje) a pro h264 tam je opět cyberlink a core video avc. Tak by mě zajímalo s jakým nastavením dosahujete nejlepší kvality obrazu.
 12. Tak jsem to konečně rozlouskl. Nemohl jsem nic naladit proto, že tady je rozvod bývalého karnevalu a tudíž i jiné frekvence. Pouze ten mux 7a 9 se shoduje . Teď už běží úplně všechno.
 13. Tak na těch 64 bit je to pořár stejné.Pouze mux 7a 9 poté se signál ztratí a nenaladí to už nic.
 14. Tak první úspěchy. Ve vistách 32 bit jsem to naladil, ale ne podle přednastaveného souboru .ini, ale nechal jsem prolatit všechno. Jdu to samé ještě vyzkoušet na 64 bit.
×
×
 • Vytvořit...