Jump to content

Ladik

User
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by Ladik

 1. Ty údajně chybějící programy tam jsou https://www.vodafone.cz/televize/prehled-programu/ Jsem moc spokojený jak je ten přehled udělaný.
 2. Koukal jsem na stránky Vodafone, ta tříměsíční nabídka zdarma již není.
 3. Jelikož se mě moc nezdálo co píše Pavel m tak jsem to taky zjišťoval a není to tak jak píše. Když máš tu slevu na internet, tak to neznamená, že již nedostaneš slevu na jejich TV.
 4. Já používám telefon na prozvánění, když nemůžu najít mobil.
 5. Já, když koukám na počítači musím dát čtyři nuly, když na mobilu otisk prstu.
 6. Mám stejný problém. Zkoušel jsem odinstalovat, ale nic to nevyřešilo.
 7. 10:10) – Vo­da­fo­ne pro Ži­vě.cz po­tvr­dil, že s ČE­Zem jed­ná. Mís­to kom­plet­ní­ho pře­vze­tí ale mlu­ví o stra­te­gic­ké spo­lu­prá­ci. „Hos­po­dář­ským no­vi­nám jsme po­tvr­di­li, že už od ob­do­bí před 5G auk­cí pro­bí­ha­jí se spo­leč­nos­tí ČEZ jed­ná­ní o růz­ných mož­nos­tech stra­te­gic­ké spo­lu­prá­ce. Ne­po­tvr­di­li jsme ale, že se jed­ná rov­nou o pro­de­ji ce­lé spo­leč­nos­ti Vo­da­fo­ne,“ ře­kl mluv­čí ope­rá­to­ra On­dřej Luš­ti­nec
 8. Určitě rád uvítám informace o nové Vodafone TV, přímo od těch co už ji mají. Přechod nás čeká všechny, nikdo se tomu nevyhne leda že by odešel. Ale bych byl opatrný s tím okamžitým odsouzením. Některé věci se dají vysvětlit. Třeba když si zvolil "Nahrát seriál" a ono to nahrálo nahrávky, které již proběhli, může prostě znamenat, že to má i zpětné nahrávání a ne jen zpětné přehrávání. U IPTV je to běžná věc a je fajn. Prostě bych nedělal rychlé soudy.
 9. Pavle jsi strašně netrpěliví. Nemůže být všechno hned. Dejte jim čas.
 10. Já vůbec nepletu dvě věci dohromady, u O2 TV lze nejenom sedm dní pořad zpětně přehrát, ale i si ho zpětně nahrát do Cloudu a na jakémkoliv zařízení si ho měsíc přehrát. Co jsem slyšel, tak to umí to většina IPTV. Co mě zajímá(co Vodafone na svých stránkách nemá),zda to umí také Vodafone.
 11. "Přímo ze zpětného shlédnutí nahrávat nelze snad u žádné netové TV. Jedině přehrávat v PC a nahrát obrazovku." To je naprostý nesmysl, opak je pravdou. Mam O2 TV a tam to jde. Je to výborná věc a často ji využívám. Na něco zapomenu a nemam zrovna čas se dívat tak si to nahraju a kouknu třeba za čtrnáct dní. I zde jsem ale omezen časem, nahrávka vydrží měsíc.
 12. Zapomněl jsem napsat že se ptám na tu novou Vodafone TV. U O2 TV kterou také mám zpětně pořad nahrát lze .
 13. Neví někdo jestli se dá i zpětně pořád nahrát u Vodafone TV? Tuto informaci jsem nikde nenašel.
 14. Premier Sport má O2, T-Mobile i Telly. A já bych si také moc přál, aby byl zařazený v nabídce Vodafone. Vodafone má velmi pestrou programovou nabídku, největší počet HD stanic, ale tohle tam prostě chybí. Když to srovnám s O2, které také mám, tak Vodafone má těch stanic v HD skoro dvojnásobně. Ale O2 má zase O2 sporty a Premier Sport a tím to dorovnává. Až tento rok přejdu na novou Vodafone TV, tak jsem se rozhodl, že si nechám jenom jednu. A u mě je to zatím nerozhodně.
 15. Aspoň podle informací co mám od operátorů do dvou let všichni přejdou na Vodafone TV. Máme se radovat nebo brečet. To není tak jednoznačný. Já osobně nám i IPTV od O2 takže můžu porovnávat. O2 TV má na rozdíl od UPC TV trošku horší obraz, ale co se týče zpětného zhlédnutí tam je na tom co se týče kvality mnohem lépe O2 TV. Takže lze předpokládat, že si přechodem trošku pohoršíme v kvalitě obrazu, ale polepšíme v ZZ jak v kvalitě tak i v počtu stanic se ZZ. Na druhou stranu v neprospěch Vodafone TV je že to není na webu, jen tablet a mobil. Prý se na tom pracuje.
 16. Aspoň za mě mnoho povyku pro nic. Volal jsem na Vodafone zda nebude nějaká sleva (třeba jako má T-Mobile HBO GO za 111Kč k mobilnímu tarifu). Není tomu tak. Takže jediná výhoda je, že to bude na jedné faktuře.
 17. Když si zadám svou adresu, stejně mě to nabídne maximálně 500 Mb/s. Na druhou stranu je to vlastně jedno, protože litr bych za internet nikdy nedal. Nejsem si úplně jistý, zda jsou s touto cenou konkurence schopný. Například u mě konkurence nabízí 500/100 za 595 Kč. Ale mam 300/20 za krásnou cenu, tak to neřeším.
 18. Evžene, ano pracoval jsem v korporatní firmě, (IVECO) vím jak bylo neuvěřitelně těžké něco změnit. Byl to běh na dlouhou trať. Ale tady jsou informace od začátku neodpovídající skutečnosti. To je tak těžké dát od začátku pravdivé informace. A samozřejmě, že chci aby ty informace byli pravdivé. Je určitě normální chtít pravdivé informace. Mam u Vodafone internet, TV, čtyři neomezené paušály a jsem vcelku spokojený zákazník. ale tohle mě opravdu štve. A vůbec nechápu proč se do mě navážíš. Copak je Vodafone tvůj otec, matka,bratr,sestra,dcera, syn,manžel, manželka, druh, družka, registrovaný pa
 19. Toto co tam ukazujete samozřejmě vím. Zpětné zhlédnutí bylo jen u některých stanic. U kterých nebylo uvedeno. Díky Lukáši Polákovi jsme se dozvěděly, že došlo k výraznému navýšení stanic se zpětným zhlédnutím. Jíž je téměř vše. Že k tomu došlo jsme se od Vodafone nedozvěděly. A teď se podíváme jak mají propracovanou televizní nabídku. Namátkou vezmeme hudební stanice. Podíváme li se do seznamu nabízených stanic zjistíme, že nabízejí MTV LIVE HD, Mezzo LIVE HD a C Music. Podíváme li se do rozšiřujícího se balíčku hudba zjistíme, že obsahuje této stanice MTV, MTV Dance, MTV Rocks, VH-1 a Mezzo
 20. Lukáši Polákovi dík za info. Jsem ale přesvědčený, že by mělo být naprosto samozřejmý, že se o těchto skutečnostech dozvíme na stránkách Vodafone. Ty jsou co se týká televize naprosto amatérské.
 21. Zajímalo by mě u všech stanic zda mají zpětné zhlédnutí. Jelikož na svých stránkách ani po třech měsících nejsou schopní mít přesnou skladbu programů (spousta nesmyslů a navzájem se vylučujících informací), nejsem tak naivní abych věřil, že jsou schopní takové informace dodat.
 22. To je neuvěřitelný, když chci zjistit programovou skladbu Vodafone musím na stránky UPC, kde jsou údajně jen archivní informace. Aktuální informace jsou údajně jen na stránkách Vodafone. Bohužel co se týče programové nabídky je to jen snůška nesmyslů a navzájem si odporujících informací. A to už několikrát předělávaly. Například se dozvím, že všechny AXN jsou v HD, placené hudební kanály jsou jen tři, stále je tam uvedeno ČeskoslovenskoHD/Be2can a spousta stanic co nabízí tam není ani uvedena. Aspoň za mě jsem za tu tabulku na stránkách UPC rád, byť je jenom jedna, protože to co předvedlo v to
 23. Tak jsem koukal na stránky Vodafone, jestli už opravily nepřesně napsanou nabídku stanic, kde se informace navzájem vylučují. Ten naprostý amatérismus dále pokračuje. Po tak dlouhé době není nic opraveno a dáno do pořádku. To by mě zajímalo, kolik lidí už odradily. Koupit si službu, kde přesně nevíte co dostanete neláká.
×
×
 • Create New...