Jump to content

Ladik

User
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Ladik last won the day on November 21 2019

Ladik had the most liked content!

Community Reputation

19 Dobrá

About Ladik

 • Rank
  Nováček

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 300
 • Vodafone mobile internet
  Neomezeně
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  HD DVR Mediabox
 • Place of subscription of Vodafone services
  Litomyšl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Aspoň podle informací co mám od operátorů do dvou let všichni přejdou na Vodafone TV. Máme se radovat nebo brečet. To není tak jednoznačný. Já osobně nám i IPTV od O2 takže můžu porovnávat. O2 TV má na rozdíl od UPC TV trošku horší obraz, ale co se týče zpětného zhlédnutí tam je na tom co se týče kvality mnohem lépe O2 TV. Takže lze předpokládat, že si přechodem trošku pohoršíme v kvalitě obrazu, ale polepšíme v ZZ jak v kvalitě tak i v počtu stanic se ZZ. Na druhou stranu v neprospěch Vodafone TV je že to není na webu, jen tablet a mobil. Prý se na tom pracuje.
 2. Aspoň za mě mnoho povyku pro nic. Volal jsem na Vodafone zda nebude nějaká sleva (třeba jako má T-Mobile HBO GO za 111Kč k mobilnímu tarifu). Není tomu tak. Takže jediná výhoda je, že to bude na jedné faktuře.
 3. Když si zadám svou adresu, stejně mě to nabídne maximálně 500 Mb/s. Na druhou stranu je to vlastně jedno, protože litr bych za internet nikdy nedal. Nejsem si úplně jistý, zda jsou s touto cenou konkurence schopný. Například u mě konkurence nabízí 500/100 za 595 Kč. Ale mam 300/20 za krásnou cenu, tak to neřeším.
 4. Evžene, ano pracoval jsem v korporatní firmě, (IVECO) vím jak bylo neuvěřitelně těžké něco změnit. Byl to běh na dlouhou trať. Ale tady jsou informace od začátku neodpovídající skutečnosti. To je tak těžké dát od začátku pravdivé informace. A samozřejmě, že chci aby ty informace byli pravdivé. Je určitě normální chtít pravdivé informace. Mam u Vodafone internet, TV, čtyři neomezené paušály a jsem vcelku spokojený zákazník. ale tohle mě opravdu štve. A vůbec nechápu proč se do mě navážíš. Copak je Vodafone tvůj otec, matka,bratr,sestra,dcera, syn,manžel, manželka, druh, družka, registrovaný pa
 5. Toto co tam ukazujete samozřejmě vím. Zpětné zhlédnutí bylo jen u některých stanic. U kterých nebylo uvedeno. Díky Lukáši Polákovi jsme se dozvěděly, že došlo k výraznému navýšení stanic se zpětným zhlédnutím. Jíž je téměř vše. Že k tomu došlo jsme se od Vodafone nedozvěděly. A teď se podíváme jak mají propracovanou televizní nabídku. Namátkou vezmeme hudební stanice. Podíváme li se do seznamu nabízených stanic zjistíme, že nabízejí MTV LIVE HD, Mezzo LIVE HD a C Music. Podíváme li se do rozšiřujícího se balíčku hudba zjistíme, že obsahuje této stanice MTV, MTV Dance, MTV Rocks, VH-1 a Mezzo
 6. Lukáši Polákovi dík za info. Jsem ale přesvědčený, že by mělo být naprosto samozřejmý, že se o těchto skutečnostech dozvíme na stránkách Vodafone. Ty jsou co se týká televize naprosto amatérské.
 7. Zajímalo by mě u všech stanic zda mají zpětné zhlédnutí. Jelikož na svých stránkách ani po třech měsících nejsou schopní mít přesnou skladbu programů (spousta nesmyslů a navzájem se vylučujících informací), nejsem tak naivní abych věřil, že jsou schopní takové informace dodat.
 8. To je neuvěřitelný, když chci zjistit programovou skladbu Vodafone musím na stránky UPC, kde jsou údajně jen archivní informace. Aktuální informace jsou údajně jen na stránkách Vodafone. Bohužel co se týče programové nabídky je to jen snůška nesmyslů a navzájem si odporujících informací. A to už několikrát předělávaly. Například se dozvím, že všechny AXN jsou v HD, placené hudební kanály jsou jen tři, stále je tam uvedeno ČeskoslovenskoHD/Be2can a spousta stanic co nabízí tam není ani uvedena. Aspoň za mě jsem za tu tabulku na stránkách UPC rád, byť je jenom jedna, protože to co předvedlo v to
 9. Tak jsem koukal na stránky Vodafone, jestli už opravily nepřesně napsanou nabídku stanic, kde se informace navzájem vylučují. Ten naprostý amatérismus dále pokračuje. Po tak dlouhé době není nic opraveno a dáno do pořádku. To by mě zajímalo, kolik lidí už odradily. Koupit si službu, kde přesně nevíte co dostanete neláká.
 10. Pavel m Nestačí se podívat na stránku UPC, tam jsou jenom archivní informace. Nehledě na to, že UPC TV a Vodafone TV není to stejné.
 11. Myslel jsem, že to Vodafone na svých stránkách přes víkend opraví, ale mýlil jsem se. Stále na jejich stránkách spousta nepřesných a navzájem se vylučujících informací, co který balíček obsahuje za stanice. Nemůžu si pomoct, ale tohle by se stávat nemělo. Co takový budoucí zákazník. Když se podívá na jejich stránky a najde jen zmatečné informace, tak prostě půjde jinam. Třeba takový O2 už má hned první den na svých stránkách Film Europe+.Já osobně bych čekal přesné informace co který balíček obsahuje a dále informaci, které programy nemají zpětné zhlédnutí. Slyšel jsem, že některé je nemají. D
 12. Tak jsem koukal že Vodafone na svých stránkách předělal vzhled TV nabídky. Asi to chtěl zpřehlednit, ale výsledek naprostá tragédie. Naprostý amatérismus. Tak namátkou když se kouknu co nabízí v balíčku hudba jsou to stanice MTV, MTV DANCE, MTV ROCKS, VH-1, MEZZO Když se podívám do "více informací" je ta nabízená skladba stanic jiná MTV LIVE HD, MTV DANCE, MTV ROCKS, VH-1, MEZZO LIVE HD. Když se podívám na kompletní nabídku stanic, dostanu informaci, že mimo těch základních hudebních je tam MTV LIVE HD, MEZZO LIVE HD, C MUSIC. To jen namátkou. Je tam spousta dalších nepřesností. Če
 13. Chci se zeptat. Mají všechny stanice zpětné zhlédnutí? A je možné si pořad i zpětně nahrát? Dík za případnou odpověď.
 14. Když se podívám na jejich stránky píší o 90 stanicích v HD. Ale když si to spočítám v nabídce tak jich není ani 80. Podle mě některé stanice jsou v HD i když tak nejsou označeny.
×
×
 • Create New...