Jump to content

Ladik

Uživatel
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Ladik last won the day on November 21 2019

Ladik had the most liked content!

About Ladik

 • Rank
  Nováček

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 300
 • Vodafone mobile internet
  Neomezeně
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  HD DVR Mediabox
 • Place of subscription of Vodafone services
  Litomyšl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Když si zadám svou adresu, stejně mě to nabídne maximálně 500 Mb/s. Na druhou stranu je to vlastně jedno, protože litr bych za internet nikdy nedal. Nejsem si úplně jistý, zda jsou s touto cenou konkurence schopný. Například u mě konkurence nabízí 500/100 za 595 Kč. Ale mam 300/20 za krásnou cenu, tak to neřeším.
 2. Evžene, ano pracoval jsem v korporatní firmě, (IVECO) vím jak bylo neuvěřitelně těžké něco změnit. Byl to běh na dlouhou trať. Ale tady jsou informace od začátku neodpovídající skutečnosti. To je tak těžké dát od začátku pravdivé informace. A samozřejmě, že chci aby ty informace byli pravdivé. Je určitě normální chtít pravdivé informace. Mam u Vodafone internet, TV, čtyři neomezené paušály a jsem vcelku spokojený zákazník. ale tohle mě opravdu štve. A vůbec nechápu proč se do mě navážíš. Copak je Vodafone tvůj otec, matka,bratr,sestra,dcera, syn,manžel, manželka, druh, družka, registrovaný partner, registrovaná partnerka. Trochu jsem to odlehčil, protože mě už nebaví se kvůli tomu hádat.
 3. Toto co tam ukazujete samozřejmě vím. Zpětné zhlédnutí bylo jen u některých stanic. U kterých nebylo uvedeno. Díky Lukáši Polákovi jsme se dozvěděly, že došlo k výraznému navýšení stanic se zpětným zhlédnutím. Jíž je téměř vše. Že k tomu došlo jsme se od Vodafone nedozvěděly. A teď se podíváme jak mají propracovanou televizní nabídku. Namátkou vezmeme hudební stanice. Podíváme li se do seznamu nabízených stanic zjistíme, že nabízejí MTV LIVE HD, Mezzo LIVE HD a C Music. Podíváme li se do rozšiřujícího se balíčku hudba zjistíme, že obsahuje této stanice MTV, MTV Dance, MTV Rocks, VH-1 a Mezzo. Klikneme li pro více informací, máme zase jinou skladbu programů. MTV LIVE HD, MTV Dance, MTV Rocks, VH-1 a Mezzo Live HD. Takže na třech místech tři různé navzájem se vylučující informace. Ve skutečnosti jsou tam všechny uvedené stanice, plus ještě další. Nabídka je perfektní, ale neznalý zákazník se to nemá jak dozvědět. Doposud tu také není uveden Film Europe HD +. Je pořád pod starým názvem. Jen pro informaci O2 dala nový název hned první den, T-Mobile následující den. U tak velké společnosti je, toto vše neomluvitelné. Třeba například prodejna v Litomyšli už "zkrachovala". Připadá mě jako by toto vše bylo všem odpovědným jedno. Opačný extrém je O2. Když přijdu do jejich prodejny (mám také O2 TV), zažívám agresivní styl nabídky služeb o které nestojím. U Vodafone mam pocit, že je to každému jedno, že mají na webu nepřesné informace a tím logicky přichází o tisíce zákazníků. Mě to přiznám, ale jedno není. Vodafone má prostě na víc, než na tento amatérismus.
 4. Lukáši Polákovi dík za info. Jsem ale přesvědčený, že by mělo být naprosto samozřejmý, že se o těchto skutečnostech dozvíme na stránkách Vodafone. Ty jsou co se týká televize naprosto amatérské.
 5. Zajímalo by mě u všech stanic zda mají zpětné zhlédnutí. Jelikož na svých stránkách ani po třech měsících nejsou schopní mít přesnou skladbu programů (spousta nesmyslů a navzájem se vylučujících informací), nejsem tak naivní abych věřil, že jsou schopní takové informace dodat.
 6. To je neuvěřitelný, když chci zjistit programovou skladbu Vodafone musím na stránky UPC, kde jsou údajně jen archivní informace. Aktuální informace jsou údajně jen na stránkách Vodafone. Bohužel co se týče programové nabídky je to jen snůška nesmyslů a navzájem si odporujících informací. A to už několikrát předělávaly. Například se dozvím, že všechny AXN jsou v HD, placené hudební kanály jsou jen tři, stále je tam uvedeno ČeskoslovenskoHD/Be2can a spousta stanic co nabízí tam není ani uvedena. Aspoň za mě jsem za tu tabulku na stránkách UPC rád, byť je jenom jedna, protože to co předvedlo v tomto směru Vodafone je naprosté diletanství hraničící s idiocií.
 7. Tak jsem koukal na stránky Vodafone, jestli už opravily nepřesně napsanou nabídku stanic, kde se informace navzájem vylučují. Ten naprostý amatérismus dále pokračuje. Po tak dlouhé době není nic opraveno a dáno do pořádku. To by mě zajímalo, kolik lidí už odradily. Koupit si službu, kde přesně nevíte co dostanete neláká.
 8. Pavel m Nestačí se podívat na stránku UPC, tam jsou jenom archivní informace. Nehledě na to, že UPC TV a Vodafone TV není to stejné.
 9. Myslel jsem, že to Vodafone na svých stránkách přes víkend opraví, ale mýlil jsem se. Stále na jejich stránkách spousta nepřesných a navzájem se vylučujících informací, co který balíček obsahuje za stanice. Nemůžu si pomoct, ale tohle by se stávat nemělo. Co takový budoucí zákazník. Když se podívá na jejich stránky a najde jen zmatečné informace, tak prostě půjde jinam. Třeba takový O2 už má hned první den na svých stránkách Film Europe+.Já osobně bych čekal přesné informace co který balíček obsahuje a dále informaci, které programy nemají zpětné zhlédnutí. Slyšel jsem, že některé je nemají. Dále jsem slyšel ( a nevím, zda je to pravda, když to není oficiálně uvedeno), že zpětně není možno pořad nahrát. U O2 co mam taky, mě to jde.
 10. Tak jsem koukal že Vodafone na svých stránkách předělal vzhled TV nabídky. Asi to chtěl zpřehlednit, ale výsledek naprostá tragédie. Naprostý amatérismus. Tak namátkou když se kouknu co nabízí v balíčku hudba jsou to stanice MTV, MTV DANCE, MTV ROCKS, VH-1, MEZZO Když se podívám do "více informací" je ta nabízená skladba stanic jiná MTV LIVE HD, MTV DANCE, MTV ROCKS, VH-1, MEZZO LIVE HD. Když se podívám na kompletní nabídku stanic, dostanu informaci, že mimo těch základních hudebních je tam MTV LIVE HD, MEZZO LIVE HD, C MUSIC. To jen namátkou. Je tam spousta dalších nepřesností. Čekal jsem, že to vylepší, protože to nebylo moc dobře udělaný, ale tenhle paskvil, to snad nemyslí vážně. Katastrofa.
 11. Chci se zeptat. Mají všechny stanice zpětné zhlédnutí? A je možné si pořad i zpětně nahrát? Dík za případnou odpověď.
 12. Když se podívám na jejich stránky píší o 90 stanicích v HD. Ale když si to spočítám v nabídce tak jich není ani 80. Podle mě některé stanice jsou v HD i když tak nejsou označeny.
 13. Když spočítám kolik nabízejí HD stanic na webu je to něco přes 70. Ale píší přes 90. Předpokládám, že některé stanice budou v HD i když je tak nemají označené. Docela by mě zajímala ta sleva až 65% o které píší. Když koukám na ty ceny k internetu, tak to prostě 65% není. Jestli je ještě další sleva, když u nich máš i mobilní tarif? Možná na to přejdu, určitě to bude mít lepší zpětné zhlédnutí.
 14. Omlouvám se že jsem vás uvedl v omyl, operátor na lince nemluvil pravdu, asi taky sám měl nepřesný informace.
 15. Volal jsem na Vodafone linku a zjistil jsem, že Vodafone TV bude představena zítra.
×
×
 • Create New...