Jump to content

Ladik

Uživatel
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Ladik last won the day on February 27

Ladik had the most liked content!

About Ladik

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 300
 • UPC telefon
  Telefon 30 minut
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC datový limit na mobilu
  -
 • UPC volné minuty na mobilu
  -
 • UPC volné SMS na mobilu
  -
 • Zařízení od UPC
  HD DVR Mediabox
 • Místo odběru služeb UPC
  Litomyšl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Volal jsem na Vodafone a prý od září půjde přiřadit internet od UPC. Já to jako špatnou nabídku nevidím. 599 Kč na jedno číslo, včetně neomezených dat. Tři tisíce sleva na každý telefon. Tím že se zvýšila rychlost na 10 Mbit/s začínám o tom uvažovat. S touto rychlostí již půjde sledovat Horizon Go bez problému.
 2. Když budu mít ten jejich neomezený tarif, kde je omezena rychlost na 5 Mbit/s, jak to bude při sledování HBO GO a Horizon GO. Půjde to bez problému, nebo se to bude sekat? Má v tom někdo přehled, zda je tato rychlost dostatečná?
 3. Já jsem to vyřešil, že jsem si přidal O2 TV. Na přímo sleduji UPC, má perfektní obraz, když chci na něco koukat zpětně přepínám na O2, tam zas mají perfektní zpětné zhlédnutí. Jsem spokojený.
 4. To bude změna k lepšímu, nebo horšímu. To asi ukáže až čas.
 5. O2 mělo dobrý diskuzní fórum. Na dotazy odpovídal kvalifikovaně O2 Guru. Vedla se tam živá diskuze. Toto plně funkční fórum bylo nahrazeno paskvilem, kde už se nevedla živá diskuze a ani jediný dotaz nikdo z O2 neodpověděl. Podle mě to byl záměr, nahradit to něčím horším, aby o to nebyl zájem o mohlo se to celé zrušit. Také jsem si všiml, že byl zrušen. hojně využívaný "Dotaz pro guru".
 6. Přes kabel špička. Přes Wifi pomalé.
 7. Horizon go v tuto chvíli nefunguje. Ani videotéka.
 8. Už je zase nějaké špatné. Tenis Česko-Kanada bez zpětného zhlédnutí. Musel jsem přepnou na O2, (mam od nich Sport Pack), tam naprosto bez problému. Uvažuji, že UPC ponížím na Komfort a O2 povýším na L. Měl bych dvě střední nabídky, jedna se špičkovým obrazem, druhá se špičkově fungujícím zpětným zhlédnutím.
 9. Cena UPC TV k internetu je naprosto fantastická. Kompletní nabídka za 530 Kč, plus pronájem zařízení, to nemá konkurenci. V čem aspoň já vidím problém, je to často špatně fungující zpětné zhlédnutí.
 10. Jestli se to zpětné zhlédnutí nevyřeší, tak TV asi vrátím k O2. Syn to po mě chce. Není pravda, že by to zz bylo někdy vyřešeno. Buď to zlobí víc nebo míň, ale nedá se říct, že by bylo obdob,í kdy to bylo úplně v pořádku. UPC má krásný obraz, ale tímto si to hodně kazí.
 11. Už jsem si říkal jak se to zpětné zhlédnutí zlepšuje, ale včerejšek mě vyvedl z omylu.
 12. https://digital.rozhlas.cz/kabelovy-operator-upc-pridal-zpetne-zhlednuti-k-dalsim-dvema-dokumentarnim-7778103 Tady jsem byl s informací trošku rychlejší.
 13. Nejenom Nick Jr ale nově je i Viasat Nature HD a ID HD. Zpětné zhlédnutí je nově tento měsíc dostupné už u sedmi kanálů. Snad v tom budou pokračovat. V loňském roce nepřibylo nic.
 14. Všiml jsem si, že ode dneška, od pozdního odpoledne je se zpětný zhlédnutím Viasat Nature HD a ID HD.
 15. Těch programů co by si zasloužilo zpětné zhlédnutí je mnohem více. Ale i tak dík.
×
×
 • Create New...