Přejít na obsah

Ladik

Uživatel
 • Počet příspěvků

  49
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  4

Ladik naposledy vyhrál 21. listopadu 2019

Ladik má nejvíce líbivý obsah

O uživateli Ladik

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 300
 • Vodafone telefon
  Telefon 30 minut
 • Vodafone televize
  TV Komplet
 • Vodafone datový limit na mobilu
  Neomezeně
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  Neomezeně
 • Vodafone zařízení
  HD DVR Mediabox
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Litomyšl

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Ladik

  Nové stanice

  To je neuvěřitelný, když chci zjistit programovou skladbu Vodafone musím na stránky UPC, kde jsou údajně jen archivní informace. Aktuální informace jsou údajně jen na stránkách Vodafone. Bohužel co se týče programové nabídky je to jen snůška nesmyslů a navzájem si odporujících informací. A to už několikrát předělávaly. Například se dozvím, že všechny AXN jsou v HD, placené hudební kanály jsou jen tři, stále je tam uvedeno ČeskoslovenskoHD/Be2can a spousta stanic co nabízí tam není ani uvedena. Aspoň za mě jsem za tu tabulku na stránkách UPC rád, byť je jenom jedna, protože to co předvedlo v tomto směru Vodafone je naprosté diletanství hraničící s idiocií.
 2. Tak jsem koukal na stránky Vodafone, jestli už opravily nepřesně napsanou nabídku stanic, kde se informace navzájem vylučují. Ten naprostý amatérismus dále pokračuje. Po tak dlouhé době není nic opraveno a dáno do pořádku. To by mě zajímalo, kolik lidí už odradily. Koupit si službu, kde přesně nevíte co dostanete neláká.
 3. Pavel m Nestačí se podívat na stránku UPC, tam jsou jenom archivní informace. Nehledě na to, že UPC TV a Vodafone TV není to stejné.
 4. Myslel jsem, že to Vodafone na svých stránkách přes víkend opraví, ale mýlil jsem se. Stále na jejich stránkách spousta nepřesných a navzájem se vylučujících informací, co který balíček obsahuje za stanice. Nemůžu si pomoct, ale tohle by se stávat nemělo. Co takový budoucí zákazník. Když se podívá na jejich stránky a najde jen zmatečné informace, tak prostě půjde jinam. Třeba takový O2 už má hned první den na svých stránkách Film Europe+.Já osobně bych čekal přesné informace co který balíček obsahuje a dále informaci, které programy nemají zpětné zhlédnutí. Slyšel jsem, že některé je nemají. Dále jsem slyšel ( a nevím, zda je to pravda, když to není oficiálně uvedeno), že zpětně není možno pořad nahrát. U O2 co mam taky, mě to jde.
 5. Tak jsem koukal že Vodafone na svých stránkách předělal vzhled TV nabídky. Asi to chtěl zpřehlednit, ale výsledek naprostá tragédie. Naprostý amatérismus. Tak namátkou když se kouknu co nabízí v balíčku hudba jsou to stanice MTV, MTV DANCE, MTV ROCKS, VH-1, MEZZO Když se podívám do "více informací" je ta nabízená skladba stanic jiná MTV LIVE HD, MTV DANCE, MTV ROCKS, VH-1, MEZZO LIVE HD. Když se podívám na kompletní nabídku stanic, dostanu informaci, že mimo těch základních hudebních je tam MTV LIVE HD, MEZZO LIVE HD, C MUSIC. To jen namátkou. Je tam spousta dalších nepřesností. Čekal jsem, že to vylepší, protože to nebylo moc dobře udělaný, ale tenhle paskvil, to snad nemyslí vážně. Katastrofa.
 6. Chci se zeptat. Mají všechny stanice zpětné zhlédnutí? A je možné si pořad i zpětně nahrát? Dík za případnou odpověď.
 7. Když se podívám na jejich stránky píší o 90 stanicích v HD. Ale když si to spočítám v nabídce tak jich není ani 80. Podle mě některé stanice jsou v HD i když tak nejsou označeny.
 8. Když spočítám kolik nabízejí HD stanic na webu je to něco přes 70. Ale píší přes 90. Předpokládám, že některé stanice budou v HD i když je tak nemají označené. Docela by mě zajímala ta sleva až 65% o které píší. Když koukám na ty ceny k internetu, tak to prostě 65% není. Jestli je ještě další sleva, když u nich máš i mobilní tarif? Možná na to přejdu, určitě to bude mít lepší zpětné zhlédnutí.
 9. Omlouvám se že jsem vás uvedl v omyl, operátor na lince nemluvil pravdu, asi taky sám měl nepřesný informace.
 10. Volal jsem na Vodafone linku a zjistil jsem, že Vodafone TV bude představena zítra.
 11. sodekcz opravdový "demokrat". Jinak mě to otevřít jde.
 12. Ladik

  Nové stanice

  Provider L.... tv má programovou nabídku úplně na h.... . Tím bych se inspirovat určitě nechtěl.
 13. Běž na stránky Vodafone, tam je tarif za 399 Kč . Má 250 minut a 1 GB.
 14. https://www.novinky.cz/internet-a-pc/mobil/clanek/prechod-k-jinemu-operatorovi-se-zjednodusi-rozhodujici-slovo-ma-senat-40301466?seq-no=7&dop-ab-variant=5&source=clanky-home Ono to z těmi úvazky nebude tak hrozný.
 15. Já mám čtyři čísla neomezeně jedno za 599 Kč a sleva 12000 Kč na telefony. Za mě spokojenost. Ale na druhou stranu ten jejich neomezený tarif pro jednotlivce je úplně mimo. Ten si snad nikdo svéprávný nemůže vzít.
×
×
 • Vytvořit...