Přejít na obsah

Ladik

Uživatel
 • Počet příspěvků

  21
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  3

Ladik naposledy vyhrál Únor 27

Ladik má nejvíce líbivý obsah

O uživateli Ladik

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Litomyšl
 • UPC Internet
  Internet 300
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  Telefon 30 minut
 • Zařízení od UPC
  HD DVR Mediabox

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. https://digital.rozhlas.cz/kabelovy-operator-upc-pridal-zpetne-zhlednuti-k-dalsim-dvema-dokumentarnim-7778103 Tady jsem byl s informací trošku rychlejší.
 2. Nejenom Nick Jr ale nově je i Viasat Nature HD a ID HD. Zpětné zhlédnutí je nově tento měsíc dostupné už u sedmi kanálů. Snad v tom budou pokračovat. V loňském roce nepřibylo nic.
 3. Všiml jsem si, že ode dneška, od pozdního odpoledne je se zpětný zhlédnutím Viasat Nature HD a ID HD.
 4. Těch programů co by si zasloužilo zpětné zhlédnutí je mnohem více. Ale i tak dík.
 5. Všiml jsem si, že mam Nat Geo Wild HD se zpětným zhlédnutím.
 6. BBC Earth HD má jen T-Mobile. Ale třeba se to časem změní. Také bych ho uvítal.
 7. Děkuji za zařazení Viasatů v HD, ale docela by mě potěšilo, kdyby u Viasat Nature šel zvuk a nesekal se obraz.
 8. U Film+ není. Za ten rok a čtvrt co mam UPC nepřibyl jediný kanál. Na druhou stranu musím ocenit množství kanálů v HD.
 9. Trabi, ta kvalita obrazu u O2 TV je v současnosti jen maličko horší než u UPC TV. Ke kompletu od UPC mam od O2 Sport Pack. Tam je i ČT Sport, takže můžu porovnávat. Ale proč píšu. Dneska jsme koukali zpětně na krasobruslení právě na ČT sportu, na O2. Kvalita zpětného zhlédnutí naprosto perfektní. Tady má UPC co dohánět.
 10. Když se na něco podívám zpětně, funguje to tak, že mam chuť se vrátit k O2. Pak se ale zklidním, popřemýšlí a uvědomím si, že kvalitu obrazu má UPC nejlepší. Důležitý je nezapomínat si pořady, na které chcete koukat a nestíháte na přímo, nahrávat. A potom si to spustit z nahrávky. Teď jsme si zapomněli nahrát krasobruslení, koukáme zpětně a seká se to.
 11. Já taky používám 5GHz. Co se týče WIFI, tak to prý není z okolí rušený, aspoň mě to říkal "ajťák" co byl u mě, kvůli počítači. Pravda je, že mam kolem sebe dost důchodců, co ani internet nemají. Třeba není úplně v pořádku HD DVR Mediabox.
 12. Rychlost přes kabel na PC je perfektní. Plná rychlost 200/20, někdy dokonce o maličko víc. Problém mám jen u WIFI a to od začátku.
 13. Těch 30 Mb je v té místnosti co mám HD DVR Mediabox. Jinde je to horší. Jak je v něm nadupaná WIFI karta to nevím.Tablet podporuje pásmo 2,4 a 5 GHz. Používám 5 GHz. Z okolí to rušený není. Používám tablet HUAWEI MediaPad M2 8.0
 14. Zařízení na kterým to přijímám je dost nadupaný tablet Huawei, rok až dva starý. V tom problém nebude. Když to přepnu na LTE jede to tak 70/50. Ta rychlost wifi mě štve, přes drát to šlape plnou rychlostí, přes wifi často download často nižší než upload, ten je v pořádku. Rád bych věděl zda bych na tom byl s Compalem lépe. Ta jejich reklama, že si můžu užít super rychlí internet po celé domácnosti není pravdivá. Po kabelu to jo, ale jinak ne.
 15. Mě by potěšila rychlejší wifi. Na tohle asi HD DVR Mediabox není dobrý. Wifi mam v obýváku zhruba 30, v pokojíčku 10. S Compalem bych na tom byl asi líp. Je to tak? Kolem mě moc lidí co má internet není. Z obou stran rodiny co nemají internet. Takže v tomto by problém být neměl.
×
×
 • Vytvořit...