Jump to content

Ladik

User
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Ladik last won the day on March 28

Ladik had the most liked content!

Community Reputation

21 Vynikající

About Ladik

 • Rank
  Nováček

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 300
 • Vodafone mobile internet
  Neomezeně
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  HD DVR Mediabox
 • Place of subscription of Vodafone services
  Litomyšl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jelikož se mě moc nezdálo co píše Pavel m tak jsem to taky zjišťoval a není to tak jak píše. Když máš tu slevu na internet, tak to neznamená, že již nedostaneš slevu na jejich TV.
 2. Já používám telefon na prozvánění, když nemůžu najít mobil.
 3. Já, když koukám na počítači musím dát čtyři nuly, když na mobilu otisk prstu.
 4. Mám stejný problém. Zkoušel jsem odinstalovat, ale nic to nevyřešilo.
 5. 10:10) – Vo­da­fo­ne pro Ži­vě.cz po­tvr­dil, že s ČE­Zem jed­ná. Mís­to kom­plet­ní­ho pře­vze­tí ale mlu­ví o stra­te­gic­ké spo­lu­prá­ci. „Hos­po­dář­ským no­vi­nám jsme po­tvr­di­li, že už od ob­do­bí před 5G auk­cí pro­bí­ha­jí se spo­leč­nos­tí ČEZ jed­ná­ní o růz­ných mož­nos­tech stra­te­gic­ké spo­lu­prá­ce. Ne­po­tvr­di­li jsme ale, že se jed­ná rov­nou o pro­de­ji ce­lé spo­leč­nos­ti Vo­da­fo­ne,“ ře­kl mluv­čí ope­rá­to­ra On­dřej Luš­ti­nec
 6. Určitě rád uvítám informace o nové Vodafone TV, přímo od těch co už ji mají. Přechod nás čeká všechny, nikdo se tomu nevyhne leda že by odešel. Ale bych byl opatrný s tím okamžitým odsouzením. Některé věci se dají vysvětlit. Třeba když si zvolil "Nahrát seriál" a ono to nahrálo nahrávky, které již proběhli, může prostě znamenat, že to má i zpětné nahrávání a ne jen zpětné přehrávání. U IPTV je to běžná věc a je fajn. Prostě bych nedělal rychlé soudy.
 7. Pavle jsi strašně netrpěliví. Nemůže být všechno hned. Dejte jim čas.
 8. Já vůbec nepletu dvě věci dohromady, u O2 TV lze nejenom sedm dní pořad zpětně přehrát, ale i si ho zpětně nahrát do Cloudu a na jakémkoliv zařízení si ho měsíc přehrát. Co jsem slyšel, tak to umí to většina IPTV. Co mě zajímá(co Vodafone na svých stránkách nemá),zda to umí také Vodafone.
 9. "Přímo ze zpětného shlédnutí nahrávat nelze snad u žádné netové TV. Jedině přehrávat v PC a nahrát obrazovku." To je naprostý nesmysl, opak je pravdou. Mam O2 TV a tam to jde. Je to výborná věc a často ji využívám. Na něco zapomenu a nemam zrovna čas se dívat tak si to nahraju a kouknu třeba za čtrnáct dní. I zde jsem ale omezen časem, nahrávka vydrží měsíc.
 10. Zapomněl jsem napsat že se ptám na tu novou Vodafone TV. U O2 TV kterou také mám zpětně pořad nahrát lze .
 11. Neví někdo jestli se dá i zpětně pořád nahrát u Vodafone TV? Tuto informaci jsem nikde nenašel.
 12. Premier Sport má O2, T-Mobile i Telly. A já bych si také moc přál, aby byl zařazený v nabídce Vodafone. Vodafone má velmi pestrou programovou nabídku, největší počet HD stanic, ale tohle tam prostě chybí. Když to srovnám s O2, které také mám, tak Vodafone má těch stanic v HD skoro dvojnásobně. Ale O2 má zase O2 sporty a Premier Sport a tím to dorovnává. Až tento rok přejdu na novou Vodafone TV, tak jsem se rozhodl, že si nechám jenom jednu. A u mě je to zatím nerozhodně.
 13. Aspoň podle informací co mám od operátorů do dvou let všichni přejdou na Vodafone TV. Máme se radovat nebo brečet. To není tak jednoznačný. Já osobně nám i IPTV od O2 takže můžu porovnávat. O2 TV má na rozdíl od UPC TV trošku horší obraz, ale co se týče zpětného zhlédnutí tam je na tom co se týče kvality mnohem lépe O2 TV. Takže lze předpokládat, že si přechodem trošku pohoršíme v kvalitě obrazu, ale polepšíme v ZZ jak v kvalitě tak i v počtu stanic se ZZ. Na druhou stranu v neprospěch Vodafone TV je že to není na webu, jen tablet a mobil. Prý se na tom pracuje.
×
×
 • Create New...