Jump to content

Ladik

Uživatel
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Ladik last won the day on November 21 2019

Ladik had the most liked content!

About Ladik

 • Rank
  Nováček

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 300
 • UPC telefon
  Telefon 30 minut
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC datový limit na mobilu
  Neomezeně
 • UPC rychlostní limit na mobilu
  Neomezeně
 • Zařízení od UPC
  HD DVR Mediabox
 • Místo odběru služeb UPC
  Litomyšl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. sodekcz opravdový "demokrat". Jinak mě to otevřít jde.
 2. Provider L.... tv má programovou nabídku úplně na h.... . Tím bych se inspirovat určitě nechtěl.
 3. Běž na stránky Vodafone, tam je tarif za 399 Kč . Má 250 minut a 1 GB.
 4. https://www.novinky.cz/internet-a-pc/mobil/clanek/prechod-k-jinemu-operatorovi-se-zjednodusi-rozhodujici-slovo-ma-senat-40301466?seq-no=7&dop-ab-variant=5&source=clanky-home Ono to z těmi úvazky nebude tak hrozný.
 5. Já mám čtyři čísla neomezeně jedno za 599 Kč a sleva 12000 Kč na telefony. Za mě spokojenost. Ale na druhou stranu ten jejich neomezený tarif pro jednotlivce je úplně mimo. Ten si snad nikdo svéprávný nemůže vzít.
 6. Mám UPC TV i O2 TV takže můžu porovnat. UPC má trochu kvalitnější obraz, O2 ho ale nemá špatný. Ten rozdíl není velký. V čem je velký rozdíl je kvalita zpětného zhlédnutí. Tam jednoznačně vítězí O2. A jako milovník ženského tenisu a MMA dvojnásob. Každý má na to svůj názor, já píši protože mam oboje a můžu porovnávat.
 7. To zpětné zhlédnutí u UPC je nespolehlivé. Někdy v pohodě někdy, někdy zlobí. Proto jsem si pořídil i O2 TV, tam je zpětné zhlédnutí bezporuchové. Ale zase na druhou stranu, několikrát do roka úplný výpadek. Třeba včera večer. Několikahodinový úplný výpadek. Nešlo nic, nikde.
 8. Volal jsem na Vodafone a prý od září půjde přiřadit internet od UPC. Já to jako špatnou nabídku nevidím. 599 Kč na jedno číslo, včetně neomezených dat. Tři tisíce sleva na každý telefon. Tím že se zvýšila rychlost na 10 Mbit/s začínám o tom uvažovat. S touto rychlostí již půjde sledovat Horizon Go bez problému.
 9. Když budu mít ten jejich neomezený tarif, kde je omezena rychlost na 5 Mbit/s, jak to bude při sledování HBO GO a Horizon GO. Půjde to bez problému, nebo se to bude sekat? Má v tom někdo přehled, zda je tato rychlost dostatečná?
 10. Já jsem to vyřešil, že jsem si přidal O2 TV. Na přímo sleduji UPC, má perfektní obraz, když chci na něco koukat zpětně přepínám na O2, tam zas mají perfektní zpětné zhlédnutí. Jsem spokojený.
 11. To bude změna k lepšímu, nebo horšímu. To asi ukáže až čas.
 12. O2 mělo dobrý diskuzní fórum. Na dotazy odpovídal kvalifikovaně O2 Guru. Vedla se tam živá diskuze. Toto plně funkční fórum bylo nahrazeno paskvilem, kde už se nevedla živá diskuze a ani jediný dotaz nikdo z O2 neodpověděl. Podle mě to byl záměr, nahradit to něčím horším, aby o to nebyl zájem o mohlo se to celé zrušit. Také jsem si všiml, že byl zrušen. hojně využívaný "Dotaz pro guru".
 13. Horizon go v tuto chvíli nefunguje. Ani videotéka.
 14. Už je zase nějaké špatné. Tenis Česko-Kanada bez zpětného zhlédnutí. Musel jsem přepnou na O2, (mam od nich Sport Pack), tam naprosto bez problému. Uvažuji, že UPC ponížím na Komfort a O2 povýším na L. Měl bych dvě střední nabídky, jedna se špičkovým obrazem, druhá se špičkově fungujícím zpětným zhlédnutím.
×
×
 • Create New...