Jump to content

kirasok

Uživatel
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

About kirasok

 • Rank
  Nováček

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 150
 • UPC telefon
  Telefon 30 minut
 • UPC televize
  TV Klasik
 • Zařízení od UPC
  Modem Compal, HD Mediabox
 • Místo odběru služeb UPC
  Kroměříž, Slovan

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Takže jak SuperSU tak i Root Checker hlásí, že na TV boxu root není, tak nevím...
 2. Zjistil jsem, že na TV boxu je přepínač Root, Unroot, ale na přehrávání Horizon Go to nemá bohužel žádný vliv. Ještě, že tu TV k životu moc nepotřebuji... 😉
 3. Je to box A95MAX s CPU S905X2... Díky za odkaz, zkusím tedy tu starší verzi.
 4. Dobrý den! Mám jeden dotaz: mám nový Android TV box a nejde mi na něm spustit přehrávání v Horizon Go - "Video nyní nelze přehrát (412313)". Kde by mohla být chyba, je fakt, že TV box má root, ale ten který jsem používal doteď ho měl taky a normálně to jelo. Díky!
 5. Ano, měl jsem to taky tak, extra koax musí být zapojen přímo z TV výstupu účastnické zásuvky do televize!!!
 6. Jo, ty moje hodnoty ze zásuvky, které jsem uvedl výše, jsem zjišťoval už po zkrácení přívodního kabelu do STB a zdá, že už všechno jede jak má... Takže ještě jednou díky za ochotu!!!
 7. Takže u mě to vypadá asi tak nějak... Je to ono nebo jsem stáhnul něco blbě?
 8. Nevíte náhodou někdo jestli se dá nějakým způsobem zeslabit jas displeje na STB? Nikde jsem to v menu neviděl.
 9. Jj, v Chromu to bylo taky skoro hned!
 10. Tak ten jsem ještě nezkoušel, už mě to taky napadlo, že by to mohlo být prohlížečem, protože většinou používám jen Operu a Vivaldi... Takže díky za info, prubnu to. Takže díky moc za nakopnutí, funguje mi to i v Google Chomu...
 11. Bohužel mi na PC s Windows (7 i 10) nefunguje Horizon GO, jen se pořád točí kolečko jakoby se načítala data, ale po určité době to skončí... Jinak všechny mé ostatní přenosné krámy, které jedou přes wifinu s Horizon GO fungují. Netušíte někdo, kde by mohla být chyba nebo co dělám špatně? Předem díky za rady!
 12. Díky za info, mrknu se na to... Teď mám zase jiný problém, ale do tohoto tématu už nepatří a to je to, že mi ve Wndows 7 ani 10 nejede Horizon Go, jen se točí a točí kolečko, až skončí... 😒 Problém s Horizon GO už mám taky vyřešen, bylo to díky používaným prohlížečům (Opera, Vivaldi), ve kterých to nefungovalo, ale třeba na Chromu to jede!
 13. Díky za odpověď! Ten původní rozbočovač jsem vyhodil, kabelová zásuvka je bohužel v jiné místnosti, takže kratší kabel tam asi nedám, ale ještě se na to dnes mrknu a uvidím. Ta druhá TV mi tak moc nevadí, jednak se dívám na TV minimálně a navíc jsem předpokládal, že bych jel přes Horizon GO na svém Android TV boxu...
 14. Dobrý den! Včera nám dovezli digitální STB s kartou na dekódování tarifu TV Klasik. Předtím jsem měl v zásuvce pasívní rozbočovač pro dvě TV (pro tarif Start k NETu). Tohle původní zapojení fungovalo bez problémů, ale teď po připojení STB jsem musel rozbočovač vyhodit ven, protože některé programy nefungovaly, ale i poté se ještě pár programů seká... Přívod je dlouhý asi 8 metrů, takže žádná hrůza. Takže co s tím můžu dělat? Mám si koupit aktivní rozbočovač a případně jaký doporučujete? A ještě jedna otázka: jak rychle se provádí aktivace Horizon GO od připojení STB a spuštění nového tarifu? Díky moc, všem za ochotu poradit!
×
×
 • Create New...