Přejít na obsah

Dragokazov

Uživatel
 • Počet příspěvků

  356
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  2

Dragokazov last won the day on 25. května 2018

Dragokazov had the most liked content!

O uživateli Dragokazov

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Ostrava
 • UPC Internet
  Fiber Business 240
 • UPC televize
  Business Premium
 • UPC Telefon
  Business EU
 • Zařízení od UPC
  Modem Cisco, HD PVR, Horizon, CA modul

Návštěvy profilu

503 zobrazení profilu
 1. Není problém 🙂 Skutečná optika (nikoli UPC fake optika koaxem) se na jaře začne kopat. Když vše dobře půjde, tak v létě skončí nadobro veškeré smlouvy u UPC Neměl, o přístupu B2B jsem tu měl dokonce téma s popisem jak to dopadlo, když jsem o nich uvažovat. Takový amatérizmus a neschopnost jsem do té doby nezažil. A když se podívám jak SoHo pomalu v každé specifikací cíleně lže, tak nemám důvod se domnívat, že jiné oddělení na tom bude jinak. Reklamní "článek" to ukazuje mimochodem dostatečně
 2. Až na to, že je článek opět postavený na dezinfomacích a upravených faktech, jako bohužel téměř vše na co UPC zkouší nějak lákat.. A není to článek, ale placená reklama. Víte co je vtipné, že bezdrát mnohých WiFi poskytovatelů má řádově lepší parametry než UPCčko. Osobně jsem tolik podvodů na zákazníky a porušování vlastních smluv jako u UPC nezažil nikde.
 3. Dragokazov

  Zakázané porty

  Ano, tarif, kde se o SLA lže, technická podpora reálně nefunguje a při pokusu o využití některých portů chodí výhružné emaily, že budete odpojen, pokud je nepřestanete využívat.. Tleskám, naštěstí už kope reálnou optiku konkurence 🙂
 4. Dragokazov

  Rychlost uploadu

  Když padla řeč o boosteru, je nějaká možnost i pro business tarify?
 5. Dragokazov

  Nevrácení CA karty

  Obecně vzato samozřejmě ano, nicméně tady bych na slušnost nehrál, protože si UPC může vzít pokutu v desetinásobku ceny té karty a žádné slušnosti jsem se za víc než 10 let ze strany UPC nedočkal ani jednou (každé jednání bylo přimejmenším zavádějící). Řeším to z praktického hlediska, kdy půjde modul okamžitě na jinou smlouvu a řešení s vracením a vystavováním mi příjde dost nešťastné a podle některých zkušeností i rizikové. Zkusím se poptat na to přehlášení na jinou smlouvu.
 6. Ahoj, proběhlo ukončení jedné smlouvy u které jsme měli ještě z doby Karnevalu odkoupen CA modul, který obsahuje také kartu. Vím, že karta by se měla vrátit, ale docela přemýšlím, zda to má význam. Co jsem pochopil, tak teoretická pokuta (pokud by vůbec byla účtována) je 200 Kč, ale za vystavení a doručení nové karty bych platil zřejmě více (bude se hned vázat na jinou smlouvu). Navíc jsem se i dočetl poměrně negativní reakce s problémy ohledně vystavení a spárování nové karty. Má tedy vůbec nějaký význam samotnou kartu vracet?
 7. Dragokazov

  Jednání při ukončení smlouvy

  Na nás zase zkoušeli, abychom v hovoru odvolali výpověď smlouvy a snažili se velmi zavádějícím způsobem přesvědčit, že pak bude lepší nabídka (další výpověť by se již poslat nestihla). Takže záměrnému klamání bych se vůbec po nedávné zkušenosti nedivil.
 8. Dragokazov

  Prepis na nového majiteľa -> výmena modemu

  Zrovna adaptéru bych se nebál, to je otázka 150 Kč v případě, že odejde. Navíc z mé zkušenosti jsou tyto modemy spolehlivé a nejméně negativně ovlivňují traffic. Ale je to věc každého, co bude preferovat. Omezení rychlosti samozřejmě je a nejrychlejší tarif na něj už asi nepřipojí.
 9. Dragokazov

  Prepis na nového majiteľa -> výmena modemu

  Pokud se jedná o smlouvu v ČR, tak můžete odkoupit na internetu od někoho použitý modem. Cisca začínají kolem 350 Kč (musí být v minulosti od UPC odkoupen, nesmí jít o nevrácené zařízení). Pak za modem nic platit nebudete a budete hradit jen internet.
 10. Dragokazov

  Dvě přípojky v bytě

  V jednom bytě Vám dva internety nezřídí, nebo to dříve aspoň nešlo. Má to nějaký konkrítní důvod? Nebude lepší si prostě natáhnout kabel, nebo se připojit po WiFi?
 11. Dragokazov

  Problem s modemom/netom

  Ale oni lidi vědí jak UPC funguje. UPC nemá tolik zákazníků proto, že by bylo dobré, ani výhodné, ale proto, že ve spoustě lokalit prostě lepší volba momentálně není..
 12. Dragokazov

  Internet od UPC je ten nejlepší pro online hráče

  Nechci Vám to kazit, ale pro hráče je na prvním místě klíčový ping a ten má UPC maximálně průměrný i ve srovnání s mnoha bezdráty. Než příjdou takové rádoby silné řeči, tak by bylo fajn, aby kolega z vesnice neměl na 5 GHz spoji poloviční odezvu než já na kabelu 😄 Schválně jsem si udělal test na server v Brněnském datacentru. Bezdrát 1 - 10 ms Bezdrát 2 - 12 ms Bezdrát 3 - 14-16 ms UPC: 22-30 ms
 13. Dragokazov

  Spojte si to! HD Mediabox s modemem

  Teď řeším instalaci nového mediaboxu a přemýšlím o technické stránce. Je skutečně nutné připojení přímo fyzicky do modemu, nebo jde jen o přístup k internetu? Síť totiž vypadá takto: Cisco modem. -> Mikrotik router -> L2 switch
 14. Dragokazov

  Vlastny modem

  Skutečně nemá, protože bez konfiguračních údajů, které si modemy automaticky od UPC stahují (nepodporovaný modem si nic nestáhne), nebude připojení fungovat.
 15. Dragokazov

  Vlastny modem

  Modemy, které UPC samo nedodává Vám nepřipojí.
×