Přejít na obsah

Dragokazov

Uživatel
 • Počet příspěvků

  354
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  2

Dragokazov last won the day on 25. května

Dragokazov had the most liked content!

O uživateli Dragokazov

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Ostrava
 • UPC Internet
  Fiber Business 240
 • UPC televize
  Business Premium
 • UPC Telefon
  Business EU
 • Zařízení od UPC
  Modem Cisco, HD PVR, Horizon, CA modul

Návštěvy profilu

452 zobrazení profilu
 1. Dragokazov

  Zakázané porty

  Ano, tarif, kde se o SLA lže, technická podpora reálně nefunguje a při pokusu o využití některých portů chodí výhružné emaily, že budete odpojen, pokud je nepřestanete využívat.. Tleskám, naštěstí už kope reálnou optiku konkurence 🙂
 2. Dragokazov

  Rychlost uploadu

  Když padla řeč o boosteru, je nějaká možnost i pro business tarify?
 3. Dragokazov

  Nevrácení CA karty

  Obecně vzato samozřejmě ano, nicméně tady bych na slušnost nehrál, protože si UPC může vzít pokutu v desetinásobku ceny té karty a žádné slušnosti jsem se za víc než 10 let ze strany UPC nedočkal ani jednou (každé jednání bylo přimejmenším zavádějící). Řeším to z praktického hlediska, kdy půjde modul okamžitě na jinou smlouvu a řešení s vracením a vystavováním mi příjde dost nešťastné a podle některých zkušeností i rizikové. Zkusím se poptat na to přehlášení na jinou smlouvu.
 4. Ahoj, proběhlo ukončení jedné smlouvy u které jsme měli ještě z doby Karnevalu odkoupen CA modul, který obsahuje také kartu. Vím, že karta by se měla vrátit, ale docela přemýšlím, zda to má význam. Co jsem pochopil, tak teoretická pokuta (pokud by vůbec byla účtována) je 200 Kč, ale za vystavení a doručení nové karty bych platil zřejmě více (bude se hned vázat na jinou smlouvu). Navíc jsem se i dočetl poměrně negativní reakce s problémy ohledně vystavení a spárování nové karty. Má tedy vůbec nějaký význam samotnou kartu vracet?
 5. Dragokazov

  Jednání při ukončení smlouvy

  Na nás zase zkoušeli, abychom v hovoru odvolali výpověď smlouvy a snažili se velmi zavádějícím způsobem přesvědčit, že pak bude lepší nabídka (další výpověť by se již poslat nestihla). Takže záměrnému klamání bych se vůbec po nedávné zkušenosti nedivil.
 6. Dragokazov

  Prepis na nového majiteľa -> výmena modemu

  Zrovna adaptéru bych se nebál, to je otázka 150 Kč v případě, že odejde. Navíc z mé zkušenosti jsou tyto modemy spolehlivé a nejméně negativně ovlivňují traffic. Ale je to věc každého, co bude preferovat. Omezení rychlosti samozřejmě je a nejrychlejší tarif na něj už asi nepřipojí.
 7. Dragokazov

  Prepis na nového majiteľa -> výmena modemu

  Pokud se jedná o smlouvu v ČR, tak můžete odkoupit na internetu od někoho použitý modem. Cisca začínají kolem 350 Kč (musí být v minulosti od UPC odkoupen, nesmí jít o nevrácené zařízení). Pak za modem nic platit nebudete a budete hradit jen internet.
 8. Dragokazov

  Dvě přípojky v bytě

  V jednom bytě Vám dva internety nezřídí, nebo to dříve aspoň nešlo. Má to nějaký konkrítní důvod? Nebude lepší si prostě natáhnout kabel, nebo se připojit po WiFi?
 9. Dragokazov

  Problem s modemom/netom

  Ale oni lidi vědí jak UPC funguje. UPC nemá tolik zákazníků proto, že by bylo dobré, ani výhodné, ale proto, že ve spoustě lokalit prostě lepší volba momentálně není..
 10. Dragokazov

  Internet od UPC je ten nejlepší pro online hráče

  Nechci Vám to kazit, ale pro hráče je na prvním místě klíčový ping a ten má UPC maximálně průměrný i ve srovnání s mnoha bezdráty. Než příjdou takové rádoby silné řeči, tak by bylo fajn, aby kolega z vesnice neměl na 5 GHz spoji poloviční odezvu než já na kabelu 😄 Schválně jsem si udělal test na server v Brněnském datacentru. Bezdrát 1 - 10 ms Bezdrát 2 - 12 ms Bezdrát 3 - 14-16 ms UPC: 22-30 ms
 11. Dragokazov

  Spojte si to! HD Mediabox s modemem

  Teď řeším instalaci nového mediaboxu a přemýšlím o technické stránce. Je skutečně nutné připojení přímo fyzicky do modemu, nebo jde jen o přístup k internetu? Síť totiž vypadá takto: Cisco modem. -> Mikrotik router -> L2 switch
 12. Dragokazov

  Vlastny modem

  Skutečně nemá, protože bez konfiguračních údajů, které si modemy automaticky od UPC stahují (nepodporovaný modem si nic nestáhne), nebude připojení fungovat.
 13. Dragokazov

  Vlastny modem

  Modemy, které UPC samo nedodává Vám nepřipojí.
 14. Dragokazov

  Vlastny modem

  Pokud byl od UPC odkoupen (nejedná se o pronajaté a nevrácené zařízení), tak by to problém být neměl
 15. Dragokazov

  Automatické prodloužení

  Je to naprosto snadné, chci uzavřít smlouvu bez automatického prodlužování (zdá se, že to nejde), což je u business tarifů strašná prasárna, protože za předčasné ukončení pak zaplatíš 700 Kč za každý zbývající měsíc.Bez toho, abys na to musel rok myslet a hlídat si, že to o den nepřešvihneš, abys pak v krajním případě neplatil pokutu skoro 8k. A jak se mi zatím ze všeho jeví, tak je asi jediná cesta hned po uzavření smlouvy poslat výpověď datovanou ke konci závazku. Aneb, proč to dělat jednoduše (neprodlužovat automaticky). když to jde složitě.. Upřímně byl bych šťastný, kdybych s UPC nemusel mít už nikdy nic společného, ale skutečná optika konkurence končí momentálně 50m daleko a doufám, že to za ten rok dotáhnou.
×