Přejít na obsah

Dragokazov

Uživatel
 • Počet příspěvků

  349
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  2

Dragokazov last won the day on May 25

Dragokazov had the most liked content!

O uživateli Dragokazov

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Ostrava
 • UPC Internet
  Fiber Business 240
 • UPC televize
  Business Premium
 • UPC Telefon
  Business EU
 • Zařízení od UPC
  Modem Cisco, HD PVR, Horizon, CA modul

Návštěvy profilu

330 zobrazení profilu
 1. Dragokazov

  Prepis na nového majiteľa -> výmena modemu

  Zrovna adaptéru bych se nebál, to je otázka 150 Kč v případě, že odejde. Navíc z mé zkušenosti jsou tyto modemy spolehlivé a nejméně negativně ovlivňují traffic. Ale je to věc každého, co bude preferovat. Omezení rychlosti samozřejmě je a nejrychlejší tarif na něj už asi nepřipojí.
 2. Dragokazov

  Prepis na nového majiteľa -> výmena modemu

  Pokud se jedná o smlouvu v ČR, tak můžete odkoupit na internetu od někoho použitý modem. Cisca začínají kolem 350 Kč (musí být v minulosti od UPC odkoupen, nesmí jít o nevrácené zařízení). Pak za modem nic platit nebudete a budete hradit jen internet.
 3. Dragokazov

  Dvě přípojky v bytě

  V jednom bytě Vám dva internety nezřídí, nebo to dříve aspoň nešlo. Má to nějaký konkrítní důvod? Nebude lepší si prostě natáhnout kabel, nebo se připojit po WiFi?
 4. Dragokazov

  Problem s modemom/netom

  Ale oni lidi vědí jak UPC funguje. UPC nemá tolik zákazníků proto, že by bylo dobré, ani výhodné, ale proto, že ve spoustě lokalit prostě lepší volba momentálně není..
 5. Dragokazov

  Internet od UPC je ten nejlepší pro online hráče

  Nechci Vám to kazit, ale pro hráče je na prvním místě klíčový ping a ten má UPC maximálně průměrný i ve srovnání s mnoha bezdráty. Než příjdou takové rádoby silné řeči, tak by bylo fajn, aby kolega z vesnice neměl na 5 GHz spoji poloviční odezvu než já na kabelu 😄 Schválně jsem si udělal test na server v Brněnském datacentru. Bezdrát 1 - 10 ms Bezdrát 2 - 12 ms Bezdrát 3 - 14-16 ms UPC: 22-30 ms
 6. Dragokazov

  Spojte si to! HD Mediabox s modemem

  Teď řeším instalaci nového mediaboxu a přemýšlím o technické stránce. Je skutečně nutné připojení přímo fyzicky do modemu, nebo jde jen o přístup k internetu? Síť totiž vypadá takto: Cisco modem. -> Mikrotik router -> L2 switch
 7. Dragokazov

  Vlastny modem

  Skutečně nemá, protože bez konfiguračních údajů, které si modemy automaticky od UPC stahují (nepodporovaný modem si nic nestáhne), nebude připojení fungovat.
 8. Dragokazov

  Vlastny modem

  Modemy, které UPC samo nedodává Vám nepřipojí.
 9. Dragokazov

  Vlastny modem

  Pokud byl od UPC odkoupen (nejedná se o pronajaté a nevrácené zařízení), tak by to problém být neměl
 10. Dragokazov

  Automatické prodloužení

  Je to naprosto snadné, chci uzavřít smlouvu bez automatického prodlužování (zdá se, že to nejde), což je u business tarifů strašná prasárna, protože za předčasné ukončení pak zaplatíš 700 Kč za každý zbývající měsíc.Bez toho, abys na to musel rok myslet a hlídat si, že to o den nepřešvihneš, abys pak v krajním případě neplatil pokutu skoro 8k. A jak se mi zatím ze všeho jeví, tak je asi jediná cesta hned po uzavření smlouvy poslat výpověď datovanou ke konci závazku. Aneb, proč to dělat jednoduše (neprodlužovat automaticky). když to jde složitě.. Upřímně byl bych šťastný, kdybych s UPC nemusel mít už nikdy nic společného, ale skutečná optika konkurence končí momentálně 50m daleko a doufám, že to za ten rok dotáhnou.
 11. Dragokazov

  Automatické prodloužení

  Šlo mi o to, nemuset to hlídat, aby se případně muselo starat UPC a ne já. Ale co tak koukám, tak zase je v informacích bordel, protože kontaktní adresa se liší na webu a ve VOP 😄
 12. Řeším teď novou business smlouvu a koukám, že je tam povinný závazek 12m s automatickým prodloužením. Vzhledem k tomu, že se mi vážně nechce hlídat termíny, tak si říkám, co se stane, pokud druhý den po zřízení pošlu rovnou výpověď. Výpověď by byla datovaná ke konci závazku, v podmínkách jsem našel, kdy jde poslat výpověď nejpozději, ale už ne, kdy nejdříve :)
 13. Dva roky starý záznam dávám proto, aby bylo vidět jak dlouho problém trvá. Situace se do teď nezměnila, v nočních hodinách jsem se nedovolal snad ani jednou za několik let
 14. Místo vykládání pohádek novinářům by nebylo od věci po několika letech konečně zavést funkční business podporu a na webu o ní jen nelhat Stav trvající několik let za stálého lhaní a výmluv. Tak buď udělejte skutečnou 24/7 s reakcí do 30s, nebo o tom na webu přestaňte lhát.
 15. Dragokazov

  Technicolor TC7200 svítí kontrolky, nefunguje reset

  Na UPC infolince podle sériového čísla
×