Přejít na obsah

Stube

Uživatel
 • Počet příspěvků

  10
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Stube

 • Hodnost
  Nováček
 1. Stube

  Problemy v lokalitách

  nový tarif 10/1,5 tři měsíce zdarma, dva měsíce za korunu vyřešeno...
 2. Momentálně komunikuji s manažérem klientského centra, který to podle jeho slov potom co jsem jim napsal, že hodlám podniknout, dostal befel shora, aby celou záležitost se mnou vyřešil. původně jsem psal email přímo na p.Kadlečka a p. Malinu. Bohužel po zkušenostech pochybuji, že to nějak dopadne.
 3. Stube

  Problemy v lokalitách

  Ahoj, V Karlíně je to prostě na HO... Po několika telefonech, které mě sice nic nestojí(aspoň doposavaď tomu tak bylo, mám firemní), po několika vyplněných formulářích, ale žádné odezvě.Jedu dnes na žižkov na jejich klientské centru a tam to snad, doufám konečně vyřídím. Zároveň hodlám přejít k O2, když nabízejí nový tarif.Pokud to hned z kraje nebude fungovat, je možno od smlouvy odstoupit.Hlavní je se nebát... Způsob jejich chování, respektive celou moji tříměsíční story předám televizi, pořady Občanské Judo a Černé ovce.Kontakt už proběhl a vypadá to, že se to začíná rozjíždět.Dále to hodlám pořádně rozehrát i progamingové komunitě, hlavně COD4 a BF2142. Oslovil jsem spoustu Multiklanů a jejich ohlas je pozitivní. Sice svůj problém nevyřeším, ale aspoň by se trochu mohlo dosáhnout zlepšení služeb i za cenu odlivu zákazníků od UPC. Možná potom pochopí, jak se věci mají... Jenom podotýkám, že vše co hodlám udělat jsem přeposlal na UPC do emailů p.Kadlečka i p.Maliny. Žádná odezva...
 4. Propírá se to tady všude, UPC je doslova v prdeli s dechem, honí nové zákazníky, slibují navýšení rychlosti, ale realita je taková, že v podstattě nefunguje nic. Lokality ve všech možných koutech republiky.
 5. Stube

  Problemy v lokalitách

  Nebudu uhánět, končím u nich. Ale aspoň je ještě, doufám "potrápím" a udělám jim pořádnou reklamu.Před vánoci se jim to bude určitě hodit. Jenom tak z dlouhé chvíle jsem si zavolal na UPC, že chci internet jako nový zákazník.Dělal jsem, že tomu nerozumím a úplně bez problému mi bylo nabídnuto připojení 10MB s tím, že v mojí lokalitě není žádný problém a vše běží, jak má... k tomu není co dodat.
 6. Stube

  Problemy v lokalitách

  router nemám jedu standartně, síťovka na boardu.Mimocodem je v pořádku. Běží mi jenom avast síť byla proměřena na přelomu Březen-Duben od té doby jsem měl několikrát monitoring za strany UPC, který jasně prokázal, že chyba je na přístupu ke mě do domu. Podle tech.podpory nikdo neví, kdy to opraví, prostě hromada řečí...
 7. Stube

  Problemy v lokalitách

  sry nebyl jsem přihlášený...
 8. Stube

  Problemy v lokalitách

  Včera vyběhlo O2 s nouvou časově omezenou akcí. Poskytuje 8MB lajnu za finální cenu 500,- Není co řešit...
 9. Moje rychlost připojení se pohybuje od 0,5MB do 1,5MB přitom tarif mám 6MB!!! Tento problem trvá cca dva a půl měsíce, protože UPC navyšuje rychlost novým zákazníkům, ale jejich síť to nezvládá.Nevědí, kdy to dají dohromady a jak dlouho to bude trvat. Jejich tech.podpora, škoda slov i když jenom hodně sprostých. Bydlím v lokalitě Praha 8 Karlín Navíc, jak to tak sleduji, tak se problém netýká jenom mojí lokality... Jak jste na tom VY?
×
×
 • Vytvořit...