Přejít na obsah

kecinzer

Uživatel
 • Počet příspěvků

  40
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli kecinzer

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Děčín
 • UPC Internet
  Internet 300
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Wifi router, CA modul

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. kecinzer

  CA Modul

  Super, díky moc. A víte jak je to cenově? Poskytne mi karty UPC zdarma, či za jednorázový poplatek nebo paušál? Vím, že si to mohu zjistit na infolince, ale raději bych byl informovaný dopředu :).
 2. kecinzer

  CA Modul

  Zeptám se, když jsem sehnal CA moduly bývalého klienta, ale bez karty, poskytne mi UPC tyto karty?
 3. Zkusil jsem, ale stále nejde. Zkoušel jsem snad už úplně vše a stále nic
 4. Podařilo se prosím někomu úspěšně nastavit, aby mohl přes HD PVR Mediabox přistupovat z internetu na nějaké konkrétní zařízení v domácí síti? Jsem teď v domácnosti, kde je tento Mediabox a přímo do něj jsou přes wifi nebo LAN připojená další zařízení. Potřeboval bych ale na některá přistupovat z venku. I když jsem si našel nastavení port forwarding a nastavil správné porty, tak se z internetu přes veřejnou IP dovnitř nedostanu. Přitom port forwarding v rámci nastaveni torrent klienta funguje a klient mi hlásí, že jsem aktivní. Prolezl jsem snad již všechna nastavení PVR Mediaboxu, ale prostě se mi nedaří.
 5. kecinzer

  výměna modemu COMPAL řady CH7465LG

  Ok, díky za info. Ve finále to bude tak, že těch 400 Kč platit nebudu, ale zvedne se mi poplatek za pronájem modemu z 50 Kč na 70 Kč - v ceně služby to nemám, jelikož mám historický tarif ještě z roku 2001, a po té samé akční nabídky a různé kombinace balíčků. Tak já bych taky spíš uvítal Apple AirPort Extreme, ale nechce se mi investovat 5000 Kč .
 6. kecinzer

  výměna modemu COMPAL řady CH7465LG

  Jsem trošku zmaten. Minulý týden ve čtvrtek jsem volal do UPC, že bych rád výměnu modemu za Compal CH7465LG. Aktuálně mám nějaký ubee bez wifi za poplatek 50 Kč měsíčně. Operátorka mi sdělila, že mi modem mohou vyměnit za jednorázový poplatek 400 Kč a že měsíční platby zůstanou stejné. Nicméně mi také sdělila, že aktuálně modemy nejsou k dispozici, a že se mi ozve v pondělí. Jelikož se v pondělí neozvala, tak jsem znovu volal do UPC. Tentokrát jsem jiné operátorce řekl, že bych chtěl vyměnit modem, ale zároveň jsem uvedl, že ubee je problémový a musím ho 2x do týdne resetovat - což je pravda. Ta mi sdělila, že žádný jednorázový poplatek platit nebudu, ale zvýší se mi měsíční poplatek za modem na 70 Kč, že prý je to za wifi modem normální. Teď tedy nevím jak to je. Kdo z vás tento modem má a kolik měsíčně za něj platíte?
 7. kecinzer

  Horizon Go

  Mám rád ten názor, že dostanu něco navíc zadarmo a chtěl bych, aby mi za tu možnost to využívat měl ještě někdo platit. Tím nerozporuji to, že to nefunguje. Ale za to co si platíte Vám někdo garantuje, jak moc to bude funkční? Já jsem nikdy neřekl, že bych chtěl, aby mi někdo platil za tuto službu - to byla samozřejmě nadsázka. Tato služba JE placená, není zdarma - zdarma jí mají jen zákazníci vyšších tarifů - což jsem já. Čili, by tu nějaká garance opravdu být měla. Takže podle vás je v pořádku, že to vlastně skoro nefunguje, protože je to skoro zdarma, co bychom chtěli že. Typický Čech, ano.
 8. kecinzer

  Horizon Go

  Tato služba mě poslední týdny neuvěřitelně točí! Fakt nechápu, jak si toto může UPC dovolit. Nedokážu si představit nemít Komfort a ještě za toto platit. Tohle by mělo být zdarma pro všechny zákazníky UPC a ještě by měli dostávat slevu za beta testování!
 9. kecinzer

  UPC testuje internet o rychlosti 100 Mbit

  Existuje nějaká možnost, jak se zapojit do testování toho 100mbitu?
 10. kecinzer

  Přenos dat z STB DVR CV-6000 do PC

  Lidé s Vista 64bit mají asi smolíka co?
 11. kecinzer

  nove rychlosti UPC internetu

  No nevím, ale mě jede net konstantně celý den 730 kB/s(upozorňuji kB neb kb). Poznám to dle stahování na torrentech. Mám UPC Light, takže mně jede internet přesně tak, jak ho mám objednán. Stejně tak i upload - 108 kB/s.
 12. kecinzer

  nove rychlosti UPC internetu

  Žádal jsem o změnu na 20M a volali mi, že to půjde až po lednu
 13. kecinzer

  nove rychlosti UPC internetu

  Provedl jsem jako stávající zákazník z webu objednávku na 20 Mbit internet, tak jsem zvědav, jestli se bude něco dít
 14. kecinzer

  nove rychlosti UPC internetu

  Doufám, že to UPC také do druhého dne zrychlí, jinak RESTART smlouvy
 15. kecinzer

  Pevna IP adresa

  Tak to je fakt rufus. Do té doby lidé, kteří měli stejný problém s routerem jako já a nebudou tak technikcy zdatní, prostě v háji. SUPER!
×