Jump to content

yoky

Uživatel
 • Content Count

  197
 • Joined

 • Last visited

 1. Martins měl jsem obdobné problémy s e 2ma TV Sony W4000. Musíš naladit TV ručně, na rychlé auto nenajdeš nic, tak zadej úplné a frekvenci zadej manuakně Manualně : 163.5 Kmitočet 5.000 Symbol Rate msymis a spusť uplné ladění a naladíš vše v pořadí od 1CT. Bohužel u mne to trvalo 14 dní než mi jeden z techniků poradil. Také nechápu, že dříve to šlo a nyní to musím takto řešit Jinak díky Tomusi za Tvoji pomoc. U mne byl ještě problém, že náš synek prohodil conax karty v modulech a já nebyl schopen to zjistit.
 2. děkuji to mne nenapadlo. Jdu na to
 3. tomus děkuji za info. Mluvil jsem s UPC a údajně je někde problem. Obnova signálu nepomohla. Stále na těch dvou TV nejde většina programů a všechny HD. Pošlou technika. Jen je zajímavé, že na té nejdelší větvi je zapojena 1 TV a za ní HD box a na tom boxu to funguje a na té TV před tí ne zovna jako na TV co je na samostané větvi u zásuvky. Pokud spustím na TV rychlé naladění, tak napíše nenalezeny žádné programi zkontrolujtE ID sítě a na pomalé to najde všechny programy , ale drtivá většina nejde. Na karty jsem se díval a tam předplatné je pro červenec jak na zoně 1 tak na zoně 2.
 4. Prosím o radu. Mám zapojené 3 TV 2 s modulem a s kartami a třetí je HD box ta funguje OK, ale na těch dvou přestaly jít některé programy. Když se pokusím naladit napíše TV nenalezla žádné stanice a něco o ID sítě. Při tom je box napojen na nejdelší větev a tak signál by měl jít do obou TV, Co s tím? Předem děkuji za info
 5. Aha beru zpět, trchu jsem pomotal NGW a NG HD. Tak jsem zpět na koni. I když NGH v HD by také nebylo na škodu.
 6. Něco jsem zaspal??? HD verze jede? Mám Supreme a nic takového - naladěno 98 kanalů.
 7. no nevím jak to poznáte, ale u mne je NG pořád stejné a ruská zvuk stopa tam je, a vůbec mi to nevadí. Hodně docela jezdím po konferencích a jak anglinu tak i ruštinu dost využívám. Stále jsou to světové jazyky s tím nikdo nic nenadělá.
 8. Tomus jasně to s Tebou souhlasím může se stát ledacos. a proto všechny kabely vedu plastovou lištou a ven kouká jen to co je nezbytné. Má paranoia šla tak daleko, že jsem preventivně vyměnil všechny kabely. Bohužel je pravdou, že dost lidí kabelům nevěnuje dostatečnou pozornost tedy nejen kabelům, ale i koncovkám a faktem je, že na cestě od účastnické zásuvky do TV se dá opravdu "vyrobit" hodně nepříjemností.
 9. Tomus já jsem se díval na signál a i přesto, že tále bylo "úroveň signálu velmi vysoká",Tedy OK i tak to dělalo.Tedy mluvím o HBO HD. Zase z druhé strany když to vezmeš , že by tolik lidí bylo na štíru s kabely? Jo a taky se mi před cca měsícem stalo, že došlo k výpadkům signálu a TV vypisovala není siognál a tak jsem zavolal UPC přijeli a něco měnili v té domovní skříňce. Podotýkám, že kabely jsem preventivně vyměnil za kvalitní a vše UPC zkontrolovalo a potvrdili, že kabely jsou OK, ale na závadu nepřišli s tím, že to asi bude ve venkovní síti je tu hodně stará ještě po Kabelu.
 10. Dnes Jižňák příšerné rozpad jak hrom každých cca 5-10 sec. HBO HD
 11. Tomus to asi nebude domácíma kabelama. Když to máme po takřka celé republice. Dnes v Praze JM FBox HD nejede a HBO se rozpadá každých cca 5-10 sec. ato přímo příšerně.
 12. Já to samé nicméně zatím nejede.
 13. U mne je to komplikovanější. 2 TV s moduly a u jedné to dělá a u druhé ne. Přepnutí a vrácení zpět někdy pomáhá.
 14. Dnes taky v Praze kostičkování HBO HD
×
×
 • Create New...