Přejít na obsah

gameguru

Uživatel
 • Počet příspěvků

  36
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli gameguru

 • Hodnost
  Nováček
 1. Arris CM450B je jenom modem. UPC u tebe přiděluje jen jednu IP, proto když dáš za modem jen switch funguje pouze první přihlášené zařídení. Z tohoto důvodu se za modem připojuje router. Zařízení v této cenové kategorii jako je ten tvůj Belkin (není to náhodou Belkin F7D1301?) může být plné chyb ve firmware, pohledej u výrobce nebo prodejce aktualizaci.
 2. Aktuálně přes něj jedu 300Mbit http://www.speedtest.net/result/4922978939.png
 3. Včera večer (cca 22h) zkoušeno na UE32H5500 a přihlášení do HBO GO funguje.
 4. gameguru

  HBO GO

  Ad Rumler: Jo, potvrzuji, je snad už týden v pr...i!
 5. Včera jsem byl vrátit tento zmetek (KCF-SA700 po upgrade na Horizon) na Kontaktním centru v Praze (U Nákladového nádraží...). Bylo tam zoufalců nespokojených s tímto zmetkem (KCF-SA700 po upgrade na Horizon) jako máku. Trochu mi bylo líto i těch děvčat, krom věčně omílaného "zvykněte si" nebo "připravujeme aktualizaci" nesmí zákazníkům aktivně nic jiného nabízet. Pouze sepíšou reklamaci a další. Přitom po vyřízení jsem s několika mluvil, někteří mají doma nové LCD TV umožňující DVB-C příjem i použití CA modulu, ale jsou to laici z lidu, o takové možnosti nikdy neslyšeli a dost se divili že to vůbec lze!
 6. gameguru

  HD DVR Mediabox

  Když koupíš v podstatě libovolný 5-ti nebo rovnou 8-mi portový gigabit, máš to i s rezervou.
 7. gameguru

  HD DVR Mediabox

  Internet se nepřipojuje nijak, to zařizuje její interní modem, do kterého patří koax od UPC. Jestli máš málo LAN portů, prodávají se switche (přepínače), stačí připojit jedním portem k "cihle".
 8. Jestli je nevidí při ladění, tak to není problém karty ale TV - i bez karty je musí správně naladit a ukázat že jsou zakódované.
 9. To jestli se při objevení signálu na SCARTu nebo HDMI na tento televize přepne se nastavuje v televizi, projdi si manuál.
 10. Hele, to má tvé pc přidělenou stejnou IP s tím novým ZyXELl-em i bez něj? Podle obrázků http://www.imgup.cz/image/cyl a http://www.imgup.cz/image/c4U to tak vypadá. Jestli jo, tak v první řadě resetni ZyXELa do výchozího stavu (při zapnutém napájení drž 10 vteřin RESET/WPS). Až nastartuje, připoj k němu PC a počkej až mu ZyXEL přidělí IP - dle manuálu má ZyXEL "192.168.1.1", takže po "ipconfig" na PC musíš mít IP něco jako "192.168.1.2" nebo vyšší. Přihlaš se v prohlížeči k "http://192.168.1.1", čímž potvrdíš že se ZyXELem komunikace funguje. Pak teprve připoj do WAN portu vypnutý modem, zapni jej a počkej až nastartuje. Na stránce status v ZyXELu uvidíš jak se u WAN vyplní údaje (nebo dej občas refresh/obnovit) a už to frčí. Pak si uprav nastavení routru podle potřeby, zejména wifi SSID a zabezpečení.
 11. Používám ovladač Sony RM VL600T a funguje výtečně. Zatím se naučil vše co jsem k tomu přiložil.
 12. To není problém UPC ale je potřeba komunikovat s prodejcem TV nebo výrobcem. Nebo před koupí TV se podívat zde do fóra s čím jsou nebo nejsou problémy.
 13. Pro kontrolu stavu a bych měření taky doporučoval, ale nemyslím si že výměnou vlastního AP za jiný (za použití stejného kanálu i ostatních parametrů) se o tolik významně změní podmínky v blízkém okolí. TC7200 po úpravě fw pro UPC je krám, ale pro BFU je jako wifi-modem v pořádku a taky jej od kdy je nabízen všem známým doporučuji, pro náročnější uživatele by bylo od UPC hezké vrátit do nabídky samostatný modem.
 14. Bridge už nejsou ani v ceníku, od 1.3.2014 jsou k dispozici pouze ty s wifi za 70Kč/měsíc nebo koupit za 2016Kč. Že jde Technicolor přepnout do bridge je sice hezké, ale proč musím platit víc i za část hw kterou nechci využívat?
×
×
 • Vytvořit...